021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت بانک اطلاعاتی

طراحی سایت بانک اطلاعاتی و ساخت وب سایت دائره المعارف از جمله تارنماهایی هستند که محتوای مفید و قابل استفاده ای را برای افراد در اختیار می گزارند.

اینگونه بانکهای اطلاعاتی تحت وب بطور معمول همه اطلاعات در مورد یک طیف و زمینه را شامل می گردد و تقریبا تمامی موضوعات در آن زمینه را می توان در وبسایتی مشخص جمع آوری و بدان ها دسترسی داشت.

بانک اطلاعات نشریات کشور ، بانک اطلاعات مشاغل ، بانک اطلاعات فداراسیون های ورزشی و غیره نمونه هایی از طراحی سایت بانک اطلاعاتی می باشد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

اهمیت طراحی وب سایت بانک اطلاعاتی

وب سایت های دانشنامه، سایت های دایرکتوری یا بانک اطلاعاتی یکی از انواع سایت های پُر بازدید و کاربر محور محسوب می گردند. ساخت سایت دایرکتوری شامل مراحل و بخش های مختلفی است.

همانگونه که قبلا ذکر گردید طراحی سایت رفرنس یا مرجع و بانک اطلاعاتی معمولا پیرامون موضوعی خاص مانند طراحی سایت بانک اطلاعاتی تاسیسات و ساختمان ،  طراحی سایت بانک اطلاعاتی شماره های تلفن ، طراحی سایت بانک اطلاعاتی پزشکان و غیره و یا چند موضوع مختلف بصورت طبقه بندی شده و جدا از هم انجام می گیرد.

وب سایت های دایرکتوری براساس ضرورت ها و کاربردهایی که دارند طراحی و ساخته می شوند. یک سایت مرجع می تواند محتوا و اطلاعات زیادی را به همراه تصویر، ویدئو و جزئیات در خود جای دهد. نحوه بارگزاری مطالب و طبقه بندی آنها در وبسایت های بانک اطلاعات اهمیت راهبردی دارد، به گونه ای که کاربر بتواند در کمترین زمان ممکن و به سهولت، اطلاعات مورد نظر خود را یافته و موارد مورد نظرش را در سایت پیدا کند.

نگاهی به امکانات مهم طراحی وب سایت دایرکتوری

مهمترین بخش از طراحی سایت مرجع و دایرکتوری امکان جستجوی پیشرفته می باشد که باید بصورت حرفه ای برای کاربران با اهداف مشخص در نظر گرفته شود. امکان جستجو بر اساس عنوان موضوع ، منطقه و سایر پارامترهای مورد نظر مشتریان از جمله مواردی است که پیام آوا برای بخش جستجوی طراحی سایت های بانک اطلاعاتی در نظر گرفته است.

افرادی که در حوزه بانک های اطلاعاتی فعالیت دارند با طراحی سایت پیام آوا می توانند کسب درآمد مناسبی از این راه داشته باشند بطور مثال افرادی که مقالات طبقه بندی شده مفید و جامعی در زمینه ای خاص و یا در تمامی موضوعات دارند می توانند این مقالات را با طراحی سایت بانک مقالات  در ازای دریافت مبلغ معین در اختیار علاقمندان قرار دهند.

طراحی بخش ویژه برای معرفی کسب و کارها و تجارت ها، معرفی انواع محصولات مختلف به عنوان بانک اطلاعاتی، معرفی خدمات و نیازهای شرکت و مجموعه ها و سازمانهای مختلف در طراحی سایت بانک اطلاعاتی از امکانات اولیه طراحی سایت مرجع اطلاعاتی است.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

2 نظر در مورد “طراحی سایت بانک اطلاعاتی

    1. سلام و وقت بخیر. فرم مشاوره رو پر کردید؟ اگر که پر کردید مشکلی نیست و در اسرع وقت باهاتون تماس می گیرن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *