021 44342032
تصویر شاخص طراحی سایت شرکتی

سفارش وب سایت شرکتی

سایت شرکتی یکی از پایه های اصلی معرفی برند شماست. ستون اساسی در دنیای آنلاین!

موقعیتی را در نظر بگیرید که شرکت شما فرصت انعقاد قرارداد با سازمان مهمی را پیدا کرده است. شما پلتفرم حرفه‌ای برای نشان‌دادن هویت سازمانی خود ندارید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ این فرصت بزرگ را از دست خواهید داد. پس نباید به‌سادگی از کنار طراحی سایت شرکتی رد شویم و به داشتن یک وب‌سایت عادی مثل هزاران سایت موجود در دنیای مجازی اکتفا کنیم.

هدف از طراحی سایت شرکتی

وب‌سایت خود را به‌عنوان بهترین نماینده فروش خود در نظر بگیرید. بله! نماینده فروش

نباید سایت شرکتی را مثل سایت فروشگاهی و تبلیغاتی در نظر بگیرید. سایت شرکتی روی محصولات برای فروش آنلاین تمرکز ندارد، بلکه روی تبلیغ شرکت، خدمات، ساختار سازمانی، رزومه شرکت و کارمندان سرمایه‌گذاری می‌کند. سایت شرکتی برای شما بستری فراهم می‌کند که از طریق آن به تقویت اعتبار و کسب اعتماد بیشتر بپردازید.

کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند، دنبال اطلاعات بیشتر در مورد شرکتتان هستند تا بتوانند تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند وارد سرمایه‌گذاری و انعقاد قرارداد با شما شوند یا نه. بنابراین در طراحی سایت شرکتی باید مدام دنبال ارائه اطلاعات در مورد شرکت به کاربر باشید.

طراحی سایت شرکتی

امکانات طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی باید به‌گونه‌ای باشد که کاربر در نگاه اول به نوع شرکت شما و تمام خدمات آن آگاهی پیدا کند. سایت‌های شرکتی با فروشگاهی متفاوت هستند و کاربر باید تفاوت آن را حس کند. امکاناتی که شما در وب‌سایت شرکتی خود قرار می‌دهید، آن را با بقیه متفاوت می‌کند. یک سری از امکانات به‌صورت مشترک بین شرکت‌های مختلف وجود دارد، اما برخی از آنها به‌صورت اختصاصی مربوط به همان شرکت است. امکانات سایت شرکتی را می‌توان به موارد زیر دسته‌بندی کرد:

افتخار طراحی سایت بیش از ۲۰۰ کسب و کار ایرانی و خارجی

طراحی سایت شرکتی توسط تیم مجرب و متخصص پیام آوا مشخصا از ظاهر و گرافیک جذاب و شیکی برخوردار است؛ تا در درجه اول مشتریان مدنظر شرکت را راضی نگه داشته و بتواند از نظر روانی و بصری تاثیری مثبت بر مشتریان شما داشته باشد. داشتن یک گرافیک منحصر به فرد و اختصاصی و در عین حال زیبا و با جزئیات، می تواند در اعتماد سازی مشتریان به آن شرکت تاثیر زیادی داشته باشد. ارتقا رتبه سایت در گوگل برای کلمات کلیدی خاص که معرف فعالیت شرکت شما است، از دیگر برتری های سایت شرکتی پیام آوا محسوب می گردد. شما با ارتقا جایگاه و رتبه سایت خود می توانید کالاها و خدمات خود را به مشتریانی که در حال جستجوی تولیدکننده یا عرضه کننده مناسبی هستند معرفی نمایید.

نکات مهم برای طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت‌های شرکتی با فروشگاهی متفاوت است. بنابراین نکات مهمی وجود دارد که اگر آنها را رعایت کنید، تاثیر بسزایی در موفقیت شرکت شما خواهد داشت. این نکات ممکن است در ظاهر بسیار ساده باشند، اما پیاده‌سازی آنها بدون متخصص بسیار سخت خواهد بود. اما کارفرما و مدیر شرکت باید از این نکات آگاهی پیدا کنند تا بتوانند با طراح سایت به دید مشترکی برسند. در ادامه نمونه کار طراحی سایت شرکتی دکاموند از نمونه کارهای شرکت پیام آوا دقت کنید:

نمونه طراحی سایت شرکتی

رعایت استانداردهای طراحی سایت شرکتی

یکی از استانداردهای مهم در طراحی سایت شرکتی، ایجاد هویت بصری منحصربه‌فرد است. سایت شرکتی حرفه‌ای باید بر اساس پالت رنگی متناسب با هویت برند، فونت مناسب، منوهای زیبا، CTA های هدفمند و به‌صورت کلی، UI/UX مناسب از نگاه مشتریان طراحی شود. تیم پیام آوا پردازش، سایت‌های شما را براساس اصل مهم زیر طراحی می‌کند: اگر من جای کاربر بودم، دوست داشتم در این صفحه چه اطلاعاتی را و با چه گرافیکی می‌دیدم؟ سَبک و نوع طراحی یکی دیگر از استانداردهایی است که تیم طراحی گرافیک وب‌سایت باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشد. به‌عنوان مثال، طراحی سایت شرکتی رسمی با طراحی سایت فانتزی متفاوت است. یکی دیگر از استانداردهای طراحی سایت شرکتی، رعایت سادگی (Simplicity) و در عین حال جامع بودن آن است. اگر وب‌سایت شما پُر از عکس‌ها و طرح‌های مختلف باشد، باعث خستگی مخاطب خواهد شد. اما سادگی و در عین حال، کاربردپذیری (Accessibility) وب‌سایت باعث جذب بیشتر مخاطب خواهد شد تا زمان زیادی را در وب‌سایت شما بماند. صفحات فرود (لندینگ پیج) باید به‌گونه‌ای طراحی شوند که باعث گیجی و سردرگمی کاربر نشوند. در واقع، محتواهای مهم باید در مناطق بصری برجسته قرار بگیرند تا به‌راحتی در زاویه دید کاربر قرار بگیرند.

ریسپانسیو بودن سایت شرکتی

طراحی ریسپانسیو سایت شرکتی یعنی سایت شما با هر صفحه نمایشی (گوشی، تبلت، سیستم و لپ‌تاپ)، سازگار باشد. امروزه اکثر کاربران از تلفن‌های همراه برای جست‌وجو در گوگل و وب‌سایت‌ها به جای سیستم استفاده می‌کنند. بنابراین اگر وب‌سایت شما ریسپانسیو نباشد، کاربران زیادی را از دست خواهید داد. یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها در زمینه ریسپانسیو نمودن وب‌سایت، سایز تصاویر است. علاوه بر سایز تصاویر، وضوح و زمان بارگذاری را نیز باید در دستگاه‌های مختلف در زمان طراحی سایت در نظر بگیرید. طراحان سایت باید با کدنویسی تمیز بتوانند تمام این مراحل را به‌خوبی انجام دهند. ما در صفحه نمایش لپ‌تاپ، چینش محتوا را به‌صورت افقی می‌بینیم، اما محتوا باید در تلفن همراه به‌صورت عمودی قرار بگیرد. ریسپانسیو بودن سایت شرکتی باعث تجربه کاربری بهتری در مخاطب می‌شود و کاربر تعامل خوبی را با سایت تجربه خواهد کرد. جناب گوگل به وب‌مسترها توصیه می‌کند که سایت‌های خود را با کدهای CSS، ریسپانسیو کنید که علنا اعلام کرده که برای بهینه‌سازی (سئو) گزینه مهمی است. در یک سایت شرکتی، باید تمام منوها براساس صفحه نمایش تنظیم شوند. اگر سایت معروفی مثل یوتیوب را در نظر بگیرید. در صفحه نمایش سیستم، شما منوی ناوبری را به‌صورت دکمه همبرگری می‌بینید، اما دکمه همبرگری در صفحه موبایل وجود ندارد.

طراحی سایت شرکتی دو زبانه یا چند زبانه

اگر سایت خود را به چند زبان منتشر کنید، بین‌المللی‌بودن کسب و کار خود را به کاربر نشان خواهید داد. اولین مزیت طراحی سایت شرکتی به زبان دیگر مثل انگلیسی، جذب مخاطبان در سطح گسترده و ارتباط و تعامل بیشتر با آنهاست. دو یا چند زبانه کردن وب‌سایت برای بخش‌بندی بازار (Market Segmentation) شرکت شما بسیار کمک‌کننده است. چون بخش جدیدی از مشتریان را وارد کسب و کار شما می‌کند و همین کار باعث جذب مشتریان خارجی می‌شود. چند زبانه کردن سایت باعث کاهش نرخ پرش (Bounce Rate) و افزایش نرخ تبدیل (Conversion Rate) کاربر می‌شود. 72.1 درصد از کاربران تمایل به خواندن مطالب به زبان اصلی و مادری خودشان دارند، بنابراین با چند زبانه‌کردن آن باعث افزایش مشتریان خارجی خواهید شد. ایجاد مزیت رقابتی یکی دیگر از فواید دو زبانه کردن سایت شرکتی است. در دوران ناپایداری اقتصادی و افزایش تعداد زیاد کسب و کارها، شما بیش از هر زمان دیگری نیاز دارید که با مزیت‌های رقابتی از رقبای خود پیشی بگیرید. همچنین دو زبانه کردن سایت نشان از خلاقیت و پرستیژ بالای کاری شما دارد. بنابراین اگر بتوانید محتوای باکیفیت را با زبان مادری کاربران ارائه دهید، طبیعتا از آنها حس تائید و قدردانی بیشتری خواهید گرفت و تصویر ذهنی خوبی از هویت برند شما خواهند داشت.

رعایت اصول سئو برای طراحی سایت شرکتی

وقتی دنبال خدمات یا شرکت خاص در زمینه مورد نظر خود در فضای آنلاین هستیم، رتبه‌‌های اول و دو و در کل، صفحه اول نقش زیادی در انتخاب ما دارند. اگر کاربر دنبال یک عبارت کلیدی باشد و در صفحه اول به هدف خود دست پیدا نکند، قطعا کلیدواژه دیگری را برای جست‌وجو انتخاب خواهد کرد. قرار گرفتن در رتبه یک و دو نشان می‌دهد که شما بهترین شرکت در زمینه کاری خود هستید. بنابراین بالای 90 درصد کاربران با شرکت‌های رتبه یک و دو تماس برقرار می‌کنند و در نهایت، با همان سایت‌ها قرارداد خواهند بست. سئو یک میدان رقابتی با رقباست. فرض کنید شما در مسابقه دو قرار گرفته اید. هر شرکتی در حال تلاش برای جلو زدن از رقیب‌هاست. پس هر کسی با سرعت بیشتری خود را به گوگل نشان دهد و در صفحه اول قرار بگیرد، از رقیبان خود جلو خواهد رفت. توجه به اصول سئو در ابتدای طراحی سایت شرکتی، کار شما را بعدها آسان‌تر خواهد کرد. بنابراین با داشتن استراتژی درست در سایت شرکتی می‌توانید کسب و کار خود را به‌صورت حرفه‌ای رشد دهید. سئو از همان قدم اول طراحی سایت مهم است. تیم فنی پیام آوا، سایت شرکتی شما را با رعایت تمام اصول سئو طراحی می‌کند. پس خیالتان راحت!

مزایای طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی به شما فرصت بیشتری برای تمرکز روی فرصت‌های بازاریابی و تبلیغات می‌دهد. در واقع با طراحی اصولی وب‌سایت می‌توانید رشد خوبی را میان رقبا داشته باشید. بدون داشتن وب‌سایت شرکتی نمی‌توانید در بین رقبا  قد علم کنید. برندسازی در دنیای دیجیتال با طراحی سایت حرفه‌ای و اختصاصی امکان‌پذیر است. طبق تجربه پیام آوا پردازش، شرکت‌های معتبر از طریق سایت حرفه‌ای توانسته‌اند قراردادهای بزرگی را ببندند. پس چرا باید این فرصت را از خود دریغ کنید؟

ویژگی های طراحی سایت شرکتی در شرکت پیام آوا

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
4.2/5 - (12 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

16 نظر در مورد “طراحی سایت شرکتی

 1. سلام وقت بخیر
  برای مشاوره انلاین از سیستم چت گفتگوی زنده استفاده کنیم؟ میشه با جیمیل من در تماس باشید؟

  1. سلام دوست عزیز وقت بخیر
   به جیمیل تون پیام دادیم. بله با چت انلاین هم می تونید با ما هماهنگ کنید و لحظه ای پاسخ میدیم.

 2. برای طراحی سایت شرکتی توصیه می کنید که سایت با قالب اماده باشه یا اختصاصی؟

 3. من یک مرکز گلدوزی دارم، طراحی سایت من از نوع شرکتی محسوب میشه؟ میشه راهنمایی ام کنید؟ شماره هاتون رو چند بار گرفتم مشغول بود

  1. سلام وقت تون بخیر. فرم مشاوره رو می تونی دپر کنید و کارشناسان فروش مون سریعاً باهاتون تماس می گیرد. از چت انلاین هم می تونید استفاده کنید. مشاوره کامل براتون انجام میشه

 4. سلام وقت بخیر. واقعا مقاله جامعی بود دست تون درد نکنه. من برای مشاوره فرم پر کردم کی تماس می گیرن؟

  1. سلام وقت بخیر. ممنون از شما. در اسرع وقت نهایتا تا دو روز آینده با شما تماس گرفته می شود.

  1. سلام وقت بخیر. بله از قالب اختصاصی و کدنویسی برای طراحی سایت استفاده میشه و بر اساس نیاز مشتری طراحی انجام میشه

 5. سلام وقت بخیر یک سوالی داشتم
  آیا امکان پرداخت در طراحی سایت شرکتی وجود دارد؟
  یعنی درگاه پرداخت داشته باشد که بتوان خدمات خودمان را بفروشیم؟
  مرسی

 6. سلام وقت بخیر
  ما یک سایتی از خیلی وقت پیش ها داریم والان نیاز به بروز رسانی و ایجاد طرح جدید داریم ،سایت وردپرس هست و میخوایم بدون افت در نتایج گوگل این تغییرات صورت بگیره،آیا امکانش برای شما مقدور هست؟
  با تشکر

  1. سلام درود برشما
   این درخواست شما یکی از کارهای به نسبت نرمالی هست که ممکنه کارفرما ها بعد از یک سری از شرایط بخواهند طراحی uiوux خودرا تعویض کنند که اینکار نیاز به مشاوره با تیم سئو و تیم ui مجموعه دارد ولی هیچگونه جای نگرانی وجود نخواهد و چنانچه کاربران از طرح جدید رضایت داشته باشند در آینده نزدیک امکان ارتقا رتبه ها هم وجود دارد.

 7. سلام روز خوش
  ما برای یک هلدینگ نیاز به طراحی ۴ سایت هستیم میخواستم بدونم برای سفارش سایت شرکتی از شما به طور همزمان چه اقدامی باید انجام بدیم؟ برای ارتباط بهتر لطفا با شماره۰۹۱۲۵۴۵**** در تماس باشید و به دلیل ساختار های مختلف این ۴ سایت نیاز به توضیح هست که خدمتتون ارائه کنم.
  ممنون

  1. درود برشما
   میتوانید بعد از هماهنگی با کارشناس فروش مجموعه برای جلسه حضوری به شرکت ما مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *