021 44342032
تصویر شاخص

طراحی سایت تهران

هر کسب و کاری پس از راه‌اندازی برای توسعه و پیشبرد اهداف خود به بستر آنلاینی مثل وب‌سایت نیاز دارد. فضای مجازی یکی از فضاهای عادلانه‌ای است که شما با داشتن یک وب‌سایت اصولی در آن می‌توانید به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنید. یک وب‌سایت حرفه‌ای باید براساس اصول UI/UX (رابط و تجربه کاربری) طراحی شود. UI/UX خوب یعنی صفحات وب با تمرکز بر سادگی طراحی شوند و بدون اطلاعات اضافی و عملکردهای غیرضروری، دیدی کلی و جامعی از کسب و کار را به کاربر بدهد. طراحی غیراستاندارد سایت باعث حواس‌پرتی کاربران و در نتیجه افزایش نرخ پرش (ترک وب‌سایت) خواهد شد. وب‌سایت حرفه‌ای مخصوصا برای استارتاپ‌ها بهترین منبع برای ایجاد اعتماد، افزایش تعامل با کاربر و جذب مشتری است. ظاهر سایت، احساس ایجاد شده در کاربر و کاربردپذیری (Usability)، سه آیتم بسیار مهم در طراحی تجربه کاربری است که توسط شرکت‌های زیادی در تهران با روش‌های متفاوتی صورت می‌گیرد. تعداد شرکت‌هایی که طراحی سایت در تهران را انجام می‌دهند، بسیار زیاد است و احتمال سردرگمی شما بالاست. آشنایی با ویژگی‌ها و موارد مهم باعث می‌شود که انتخاب شرکت مناسب برای طراحی سایت تهران برای شما خیلی کار پیچیده‌ای نباشد.

بیش از 90 درصد وب‌سایت‌ها با وردپرس طراحی می‌شوند. وردپرس به‌دلیل کاربر پسند بودن (User Friendly) مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. کار با وردپرس، سخت و آسان است. از این بابت آسان است که شما می‌توانید یک سایت با کمترین استانداردها و پایین‌ترین سطح امنیت و UI/UX خیلی پایین و تکراری را در عرض چند ساعت بالا آورید. اما فاجعه آنجاست که بخواهید روی سئوی چنین وب‌سایتی کار کنید تا از طریق گوگل، جذب مشتری داشته باشید. پس از طراحی چنین سایتی نمی‌توان انتظار جذب مشتری داشت. بنابراین اگر قصد پیدا کردن شرکت طراحی سایت در تهران دارید، توجه کنید که چنین سایت‌هایی را برای شما نسازند. طراحی سایت وردپرس سخت است، چون رعایت همه استانداردها توسط طراح سایت کار پیچیده‌ای است. کدنویسی درست در فرانت اند و بک اند سایت بسیار مهم است. طراحی سایت استاندارد باعث آسان‌تر شدن مسیر سئو و حفظ امنیت سایت شما خواهد بود. شما با طراحی وب‌سایت حرفه‌ای قصد دارید تا با خیال راحت به بازاریابی دیجیتال برای جذب مشتری بپردازید، نه این که مدام دلهره و نگرانی داشته باشید.

یک وب‌سایت خوب باید با شما به شیوه رسایی از کسب و کار مورد نظر صحبت کند.

انتخاب یک شرکت مناسب برای انجام فرآیند طراحی سایت در تهران روی عملکرد شما در موتورهای جست‌وجوگر مثل گوگل تاثیر بسیار زیادی دارد. شرکتی را انتخاب کنید که همیشه در دسترس باشد و اگر نیاز به پشتیبانی داشتید، کمکتان کند؛ حتی اگر در یک شهر نیستید! اکثر شرکت‌های طراحی سایت قابلیت ارائه خدمات به شهرهای دیگر را دارند. پیام آوا پردازش نیز آماده خدمت‌رسانی در حوزه طراحی سایت و ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ است. تیم پیام‌آوا پردازش از طراحان UI/UX و گرافیک و همچنین طراحان فنی و خلاق با ده سال سابقه در حوزه دنیای دیجیتال تشکیل شده است. پیام آوا پردازش با بررسی نیازها، نقشه ذهنی و هویت برند شما سایتی را طراحی می‌کند که در عین سادگی، دارای امکانات منحصربه‌فرد و ویژه‌ای باشد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

مدت زمان قرارداد و تحویل سایت

پس از مذاکرات اولیه در جلسه با تیم مدیریت پروژه، زمان و نحوه تحویل سایت مشخص می‌شود. این بند باید در قراردادی که بین شما منعقد می‌شود، مورد توجه قرار بگیرد. تعیین زمان تحویل پروژه باعث نظم‌دهی به ذهن طرفین قرارداد می‌شود. همچنین باعث ایجاد حس اعتماد و دلگرمی در شما می‌شود، چون از اتمام پروژه خود در زمان مقرر اطمینان حاصل می‌کنید.

طراحی سایت با قالب آماده یا اختصاصی

در یکی از بندهای قرارداد باید مشخص شود که طراحی سایت با قالب آماده صورت می‌گیرد یا قالب اختصاصی. قالب‌های آماده و اختصاصی تفاوت زیادی با هم دارند. افراد با کسب و کارهای مختلف می‌توانند از قالب‌های آماده استفاده کنند. اما قالب‌های اختصاصی منحصرا برای آن کسب و کار طراحی می‌شود. بنابراین این بند را در قراردادهای خود رعایت کنید.

چند زبانه بودن سایت

یکی از موارد مهم در قراردادهای سایت، تعیین چند زبانه بودن آن است. گاهی کارفرما پس از دریافت پروژه به زبان فارسی، از شرکت طراحی سایت درخواست می‌کند که آن را به زبان انگلیسی نیز ترجمه کند. فرآیند تبدیل یک سایت به زبان انگلیسی، فرآیند آسانی نیست. بنابراین اگر این درخواست از سمت شرکت رد شود، باعث آزردگی کارفرما خواهد شد. بنابراین برای رفع این مشکلات، بهتر است در قرارداد درج شود که این سایت به چه زبانی طراحی خواهد شد. پیام آوا پردازش در تمام قراردها این بند را ذکر می‌کند.

پشتیبانی بعد از تحویل سایت

از بندهای بسیار مهم که تکلیف شما را در همه موارد مربوط به سایت مشخص می‌کند، تعیین موارد پشتیبانی است. یکی از مشکلاتی که همیشه بین کارفرما و شرکت طراحی سایت وجود دارد، موارد پشتیبانی است. گاهی برخی از موارد خارج از حیطه وظایف شرکت طراحی سایت است. کارفرما نیز فکر می‌کند، شرکت طراحی سایت به تعهدات خود عمل نمی‌کند و اینجاست که اختلاف‌های شدیدی ایجاد می‌شود. حالا اهمیت انعقاد قرارداد برای شما روشن‌تر شد؟

بهترین شرکت طراحی سایت تهران

با توجه به ویژگی‌هایی که پیام آوا پردازش برای شما شرح داد، می‌توانید بهترین شرکت را بر حسب نیازهای خود انتخاب کنید. با انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، خیال شما از بابت نماینده خودتان در فضای مجازی راحت است. شرکتی را انتخاب کنید که گوش شنوا برای ایده‌های شما باشد و همچنین ایده‌هایی را برای طراحی حرفه‌ای سایت شما ارائه دهد. همچنین داشتن مشاوره و پشتیبانی یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که می‌تواند در انتخاب شرکت مناسب طراحی سایت در تهران موثر باشد. اگر کارشناسان یک شرکت در دسترس باشند، قطعا حس خوبی به شما منتقل خواهد شد.

سوالات متداول درباره طراحی سایت تهران

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
5/5 - (2 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

8 نظر در مورد “طراحی سایت تهران

 1. سلام وقت بخیر
  ایا میخواستم بدونم امکان طراحی سایت وردپرسی اما با ظاهر دلخواه ما وجود دارد؟ و هزینه آن به چه صورت میباشد
  ممنون

  1. سلام درود برشما
   بله قطعا شما هر طرح گرافیکی که مد نظرتان باشد بدون محدودیت قابلیت اجرا را دارد و این اطمینان به شما داده میشود که کارشناسان طراحی سایت ما به بهترین شکل طرح و ظاهر دلخواه شما را پیاده سازی میکنند.
   از نظر قیمت پیشنهاد میکنم با شماره 02144010116 تماس بگیرید و بعد از دریافت پروپوزال طراحی سایت ما اطلاعات کاملی بدست خواهید آورد.
   موفق باشید

 2. سلام و عرض ادب
  من یه وب سایت بازی نیاز دارم با طراحی اختصاصی و کد نویسی اختصاصی بدون وردپرس با امکان شبکه شدن سیستم های کاربران که در یک زمین بازی رو انجام بدن. شما این نوع بازی ها رو پیاده سازی میکنید؟

  1. سلام درود برشما
   یکی از خدمات تخصصی پیام آوا طراحی سایت بازی میباشد که توسط تیم برنامه نویس حرفه ای این مجموعه انجام میشود و این موردی که شما فرمودید قابلیت پیاده سازی بر مبنای یک سری شرایط دارد که پیشنهاد میکنم برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
   موفق و سربلند باشید.

 3. سلام ، می خواستم بدونم چه مدت زمانی طول میکشه تا سایتم رو در صفحه اول گوگل مشاهده کنم؟

  1. سلام درودبرشما
   پاسخ به این سوال با بررسی های سایت شما و همچنین بررسی کلمات کلیدی شما امکان پذیر هست تا بتوان تخمین مناسبی برای آن در نظر گرفت پیشنهاد میکنم از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه ما استفاده کنید تا یک پروپوزال مناسب و دقیق برای شما ارسال شود
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *