تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران این شهر را با همه بزرگی و پُر جمعیت بودن خود، وجود مراکز صنعتی متعدد، وزارتخانه ها، سازمان ها و مشاغل متنوع، مراکز تجاری و فنی و علمی لازمه ای دوصد چندان است.

طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران برای اشخاص، سازمان ها، مراکز تجاری و صنعتی، شرکت ها و …. شاید اهمیت وافری نسبت به سایر شهرهای دیگر داشته باشد چرا که تهران پایتخت ایران است و بعنوان کلانشهری که ساختارهای اداری و وزارتخانه ها را در بر گرفته و همچنین به دلیل وجود کارخانجاتی در زمینه تولید و پخش در این شهر ( مانند کارخانجات قطعات یدکی و تجهیزات خودرو، برق و الکترونیک، منسوجات، صنایع غذایی، مصالح ساختمانی و مواد شیمیایی و … ) پتانسیل زیادی برای فعالیت اقتصادی در دنیای اینترنت دارد.  تهران همچنین تولید کننده و بازار بزرگی برای بازارهای فرش، محصولات مبلمان، وسایل الکترونیکی برای کل ایران بشمار می رود. لذا هر کدام از این شرکت ها، مراکز، سازمان ها و وزارتخانه ها برای گسترش و توسعه مروادات و مبادلات تجاری خود، یا معرفی کالاها و خدماتشان نیاز به داشتن وب سایتی جامع و حرفه ای دارند تا بتوانند بدون محدودیت مکانی و زمانی در سطح داخلی و خارجی به تعامل و ارتباط با دیگر مجموعه ها و مراکز تولیدی باشند.

قبل از آنکه به موضوع تخصصی طراحی سایت در تهران بپردازیم باید یک نگاه بنیادین تر نسبت به حرفه طراحی سایت داشته باشیم. این کاملا بدیهی است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

 طراحی سایت در تهران و کاهش معضلات شهری

رسانه ها هر روز از افزایش آلودگی در کلانشهرها می گویند و امروزه شاهد آنیم که تهران در دود خفته است! بخش اعظمی از این آلودگی ناشی از وسایط نقلیه است که برای نیازهای روزمره در ترافیک بازمانده اند. با تحول و ایجاد بسترهای اینترنت در کشور بسیاری از ترددهایی که با خودرو جهت انجام امور روزمره انجام می گیرد می تواند از طریق راهکارهایی به شدت کاهش یابد و بسیاری از خدمات شهری می تواند از طریق اینترنت به شهروندان ارائه شود.

بطور مثال اغلب مردم برای مرتفع نمودن نیازهای خود یا تهیه مایحتاج و کالای مورد نظر مانند گوشی موبایل، لپ تاپ، کتاب و … به فروشگاه ها مراجعه می نمایند و یا برای ثبت نام در یک کلاس ، دانشگاه یا دوره آموزشی فنی بصورت حضوری به محل آموزشگاه می روند و یا برای یافتن خانه یا ملک مورد نظر خود جهت اجاره یا خرید بصورت پی در پی مراجعات حضوری دارند در حالی که این موارد و صدها نمونه دیگر می تواند از طریق طراحی سایت و ارائه این خدمات بر بستر وب بدون رفت و آمد های غیر ضروری اینچنین ارائه شود.بنابراین تمرکز طراحی سایت تهران و دیگر کلان شهر ها بر ارائه خدمات شهری و خرید و فروش کالا به صورت آنلاین تمرکز دارد. تهران و طراحی سایت برای مشاغل تهرانی یک ضرورت اجتناب ناپذیر در مدیریت هوشمند شهر به حساب می آید.  

 

 

ویژگی های طراحی سایت در تهران

بیایید به صورت جزیی تر به موضوع طراحی سایت در تهران نگاه کنیم. وقتی از طراحی سایت در تهران صحبت می کنیم هدف و قصد ما طراحی سایت هایی کاربر پسند در فضای وب است که مشاغل مختلف در دنیای واقعی را به دنیای اینترنتی لینک کند. این موضوع می تواند خدمات مختلف و مشاغل مختلف را با مقاصد مختلف شامل شود. ممکن است شما شرکت خدماتی داشته باشید و طراحی سایت شرکتی را در دستور کار خود قرار دهید و یا یک تولید کنند و فروشنده کالا باشید که در این صورت باید طراحی سایت فروشگاهی با فرایند خاص شغل شما توسط طراحان سایت ایجاد شود.

همین گونه است طراحی سایت شرکتی در تهران، طراحی پورتال سازمانی در تهران و یا طراحی سایت آموزشگاهی در تهران و هزاران موضوع و فعالیت دیگر که می توان با اجرا و پیاده سازی وب سایت برای هر کدام  از مزایا و فواید بیشمار آنها منتفع شویم.

بگذارید بخشی از فواید انتقال مشاغل به فضای اینترنتی را با هم بررسی کنیم و لزوم اجرای این پروسه را بهتر درک کنیم:

1 – کاهش ترافیک 2-  افت شدید آلودگی 3- افزایش عمر و سلامتی4- صرفه جویی در وقت و زمان و هزینه ها 5- صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه های ملی 7- در دسترس بودن محصولات و خدمات شما برای مشتریان و مخاطبان بدون هیچ محدودیت مکانی و زمانی و بصورت 24 ساعته

شرکت های طراحی سایت

شرکت های مختلفی در تهران به امر طراحی و اجرای سایت می پردازند. ولی شما باید هوشیار باشید و ساخت سایت خود را به هر شرکتی نسپارید. چرا که اگر شرکت طراحی سایت غیر حرفه ای ، سایت شما را راه اندازی نماید احتمال زیاد اینکه وب سایت شما در طی فعالیت خود دچار مشکلات عدیده ای شده و اعتماد مشتریانتان به مرور زمان از بین رفته و در نتیجه به حیثیت کاری شما لطمه وارد سازد بسیار زیاد است.

تخصص، دانش و تجربه کافی در عرصه طراحی سایت و داشتن مجوزهای مربوطه از مراجع ذیصلاح شرط های مهم و اولیه برای یک شرکت طراحی سایت معتبر می باشد. متاسفانه در تهران و دیگر شهرهای کشورمان برخی افراد از سر سودجویی و یا دلایل دیگر اقدام به طراحی سایت می نمایند درحالیکه تخصص کافی در این حوزه ندارند.

اما سوال اساسی این است که چگونه کیفیت طراحی سایت یک شرکت را بسنجیم؟ بطور کلی عملکرد و کیفیت خدمات و یا محصولات هر شرکتی بهترین معرّف آنهاست. این اصل در خصوص همه شرکت های خدماتی و تولید صادق است. در مورد شرکت های طراحی سایت در تهران نیز روند به همین منوال است و شما از طریق پرس و جو از مشتریان قبلی به عملکرد و کیفیت خدمات شرکت طراحی سایت تهران می توانید پی ببرید. لذا جهت اطمینان خاطر، شرکت طراحی سایت پیام آوا را از مشتریانش بپرسید.

 

طراحی سایت تهران

امکانات و سرویس های طراحی سایت تهران

هر سایتی با توجه به نوع کاربرد آن و همچنین اهدافی که مدیر یا مدیران آن دنبال می نمایند می تواند امکانات و بخش های مختلفی داشته باشد. بطور کلی امکانات عمومی در طراحی سایت های تهران می توان به قسمت های زیر اشاره کرد: صفحه درباره ما – تماس با ما – رزومه- نمونه کارها- محصولات و توضیح و عکس محصولات- گالری- نظرسجی- ثبت نام – باشگاه مشتریان – جستجو – اخبار و مقالات – فروش آنلاین و …

ارجحیت ها و ویژگی های پیام آوا برای طراحی سایت تهران

از سوی دیگر همچنانکه این روزها بحث بر سر  روش های بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت چاپخانه به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

امروز در دنیایی زندگی می کنیم که ماهیت ارائه خدمات در همه مشاغل دست خوش تغییر شده است. هر نوع خدمت از هر جنسی را شما می توانید در دنیای اینترنت بدست بیاورید. به همین دلیل است که اکثر مشاغل در حال به روز رسانی فعالیت خود هستند و بسیاری اقدام به طراحی سایت اختصاصی در حوزه فعالیتشان زده اند. در این میان برخی مشاغل یا افراد سایت تخصصی خود را نیاز دارند و برخی ترجیح می دهند در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ ها فعالیت کنند. طراحی سایت اختصاصی مزیت های و البته هزینه های خاص خود را دارد که باید به نکات ریز آن قبل از تصمیم گیری توجه ویژه داشت.

پیام آوا با توجه به نوع حرفه و فعالیت شما و با نیازسنجی و خواسته های شما سایت های کارآمد و حرفه ای را در تهران با گرافیک بالا و ظاهری شکیل اجرا و پیاده سازی می کند . سایت های ساخته شده توسط پیام آوا دارای امنیت بالا، سرعت مناسب بارگزاری سایت و لود سریع صفحات، مدیریت پویا و داینامیک و آسان جهت بروز رسانی وب سایت بوده و همچنین قابلیت طراحی ریسپانسیو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو از اولویت های مهم طراحی سایت حرفه ای در تهران توسط پیام آوا می باشد.پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

شرکت پیام آوا در تهران واقع شده است که همه روز از 8 صبح تا 8 شب آماده پاسخگویی به کاربران خود میباشد.

شماره تماس : 02144045602 02144045397

درخواست مشاوره طراحی سایت در تهران
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش