تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای برای یک شرکت و یا سازمان و فروشگاه های بزرگ یک امتیاز ویژه محسوب می شود. چرا که وب سایت بعنوان نماینده شبانه روزی و بدون محدودیت مکانی آنها در فضای مجازی و اینترنت محسوب می گردد و از لحاظ ارتقاء و جایگاه شرکت و یا سازمان و برندسازی و پشتیبانی برند، همچنین در حفظ و تعامل با مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید و ایجاد بسترهای جدید برای بازاریابی و بازارسازی و تعاملات و همکاری های تجاری تازه نقش بسزایی دارد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و  طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

آیتم ها و نکات فنی طراحی سایت اختصاصی

یک وب سایت سفارشی یا اختصاصی بایستی علاوه بر امکانات عمومی از آیتم های ویژه ای برخوردار باشد که در ادامه برخی از آنها ذکر می شود:

  • طراحی لوگو و بنرهای اختصاصی

شرکت های برندینگ و معتبر دارای ساختار سازمانی منسجم و حتی رنگ سازمانی و لوگوی منحصر بفرد خود هستند در طراحی سایت اختصاصی نیز بابیستی آرم و لوگوی اختصاصی و بنرهای مختص سازمان لحاظ گردد و نیز توجه به رنگبندی و گرافیک سایت بدلیل اینکه زودتر از هر چیزی جلوی چشم قرار می گیرد در طراحی سایت اختصاصی شرکت ها اهمیت ویژه ای دارد.

  • برنامه نویسی اختصاصی

در طراحی سایت اختصاصی بر خلاف سیستم‌های مدیریت محتوا، تمامی بخش‌های مورد نیاز برای اجرای یک وب سایت  بصورت اختصاصی برنامه‌نویسی می شوند.

بدلایل اینکه پلتفرم ها و ابزارهای آماده توانایی سیستم مدیریت محتوا در پوشش یکی از نیازهای اصلی را نداند و همچنین با توجه به نیاز ارتباط سیستم با یک سیستم دیگر و ایجاد سامانه یکپارچه در طراحی وب سایت اختصاصی، عدم هماهنگی فرآیندهای موجود در سیستم مدیریت محتوا با فرآیندهای مورد نیاز و نیاز به کیفیت، سرعت زیاد یا ویژگی های بسیار متفاوت برنامه نویسی اختصاصی انجام می گیرد.

طراحی سایت اختصاصی

  • واکنشگرا بودن

سازگاری با تمامی دستگاه هایی که افراد برای جستجو در فضای اینترنت از آنها استفاده می نمایند از نکات اختصاصی طراحی وب سایت سفارشی است. جستجو در میان وب سایت های اینترنتی چند دهه قبل  فقط با استفاده از کامپیوتر و لپ تاپ صورت می گرفت،  اما امروزه با فناوری های نوین و پیشرفت تکنولوژی دستگاه های مختلفی ساخته شده اند که اشخاص از آنها برای بازدید و مشاهده وب سایت های گوناگون استفاده می کنند. از جمله این ادوات می توان گوشی های موبایل اندروید و هوشمند و تبلت ها را عنوان نمود. و دور از انتظار نیست که در آینده نزدیک ابزارهای مُدرن تری با صفحات نمایشگر کوچکتر و پیشرفته نیز ساخته شوند که قابلیت های فراوان و از جمله وبگردی را داشته باشند. تحقیقات نشان داده که در عصر حاضر بیش از ۵۰ درصد کاربران از گوشی هوشمند یا تبلت خود جهت استفاده از سایت ها بکار می گیرند. از اینرو برای اینکه وب سایت طراحی شده برای شما این خیل عظیم کاربران را تحت پوشش قرار دهد بایستی طراحی سایت واکنشگرا یا همان ریسپانسیو باشد. یعنی هنگام باز شدن پیج های سایت بر روی صفحات نمایشگر موبایل و یا تبلت ها، سایت واکنش انعطاف پذیر نشان داده و ساختار و شکل و شمایل و محتوای آن و تصاویر  و دیگر اجزای سایت از حالت اصلی خارج نشده و پراکنده نشود و بصورت منسجم و بدون تغییر در اندازه و ابعاد و ظاهر به نمایش در آمده و قابل استفاده برای کاربر باشد.

  • محتوای مناسب و مرتبط

  طراحی وب سایت اختصاصی بایستی محتوای اختصاصی و با کیفیت را نیز به همراه داشته باشد. استفاده از مطالب نامربوط و یا مطالب کپی نه تنها هیچ سودی برای یک سایت سفارشی ندارد بلکه موجب لطمه شدید به آن شده و کاربران را از خود خواهد راند. همیشه به این نکته توجه داشته باشید که وب سایت بدون محتوا یا محتوای ضعیف، همانند زمینی بایر است.

  • بهینه سازی وب سایت

پایه ریزی اصولی و طراحی اختصاصی وب سایت زمانی نتیجه بخش و سودآوری خواهد داشت و به ثمر خواهد نشست که برای موتورهای جستجو در کلمات کلیدی مورد نظر با رعایت استانداردها و الگوریتم های گوکل بهینه سازی شده و ساختار آن سئو فرندلی بوده و در نتایج جستجوی کاربران در گوگل، وب سایت در صفحات اول گوگل و در معرض دید باشد.

  • پشتیبانی از شبکه های اجتماعی و چند رسانه ای

محتوای وب سایت اختصاصی بایستی همه جانبه و مرتبط با موضوع فعالیت ها و خدمات و یا عملکرد سازمان یا شرکت باشد وکاربران بتوانند انواع محتواهای متنی، تصاویر مرتبط، محتواهای صوتی و محتواهای ویدیوئی را در سایت شما بیابند و بتوانند این محتواها را به سادگی در تمامی شبکه های اجتماعی مختلف مثل: گوگل پلاس، فیس بوک، تلگرام و توییتر به اشتراک بگذارند.

  • جذابیت وب سایت اختصاصی

با توجه به اینکه ممکن است وب سایت های متعددی نیز مشابه فعالیت شما انجام می دهند و در واقع رقیبتان محسوب می گردند لهذا طراحی سایت اختصاصی شما باید به گونه ای متفاوت و دارای عملکرد منحصربفردی باشد. این عملکرد متفاوت از امکانات و سرویس های وب سایت نشأت می گیرد که بایستی به خوبی و به شکل استاندارد پیاده سازی و اجرا شده باشد. امنیت بالای سایت جهت اعتماد سازی در کاربران و مشتریان، سهولت دسترسی به بخش های محتلف وب سایت و قابلیت جستجو بر اساس پارامترهای مختلف، سرعت سریع لود صفحات برای جلوگیری از انتظار کشیدن کاربر، طراحی ظاهر زیبا و چشم نواز سایت متناسب با پرستیژ شرکت که کاربر با آن اُنس و ارتباط برقرار نماید، امکان عضویت آسان و بدون دردسر، و همچنین قابلیت خرید آسان و بدون مراحل پُر پیچ و خم (در طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی) موجب رضایت کاربران شده و در مراجعات بعدی نیز به وب سایت شما سر زده و آن را به دوستان خود نیز معرفی خواهند نمود.

  •  قالب اختصاصی

طراحی و  برنامه نویسی و ساخت قالب اختصاصی در طراحی سایت سفارشی با توجه به خواسته های مدیر یا صاحب سایت پیاده سازی شده که این سلایق بایستی در راستای اهداف سازمان بوده و این قالب اختصاصی ویژگی ها و کاربردهای سودمندی را در اختیار کاربر قرار می دهد و در پیشبرد اهداف و رسالت شرکت، معرفی محصولات و خدمات  پلتفرم اختصاصی و قوی گام بر می دارد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

وب سایت اختصاصی فروشگاهی

  •  تحلیل عملکرد وب سایت

پس از طراحی سایت اختصاصی باید عملکرد و بازخوردهای آن را مورد ارزیابی و تحلیل قرار داد. تمامی موارد قوت یا ضعف یک وب سایت در حیطه عملکرد شرکت سازنده وب سایت نبوده و در مواردی نیز رفتار و خواسته های جامعه هدف موفقیت و یا عدم موفقیت یک وب سایت را تعیین می کند. از اینرو ارزیابی عملکرد وب سایت موجب می شود که نقاط قوت و ضعف وب سایت را شناسایی کرده و بتوان برای اصلاح نقاط ضعف آنها اتخاذ نمود و نقاط قوت را قوی تر ساخت.

  •  نکات دیگر

علاوه بر موارد ویژه فوق اشاره شده، طراحی وب سایت اختصاصی از امکانات عمومی دیگر نظیر: صفحه تماس با ما، درباره ما، معرفی محصولات و خدمات با امکان دسته بندی و نمایش تصاویر مربوطه و توضیحات مختصر و تکمیلی، امکان جستجوی پیشرفته و ساده، نمایش اسلایدشوهای مختلف، پنل عضویت، نظرات و امتیاز دهی کاربران؛ امکان پرینت گیری از اطلاعات وب سایت؛ معرفی به دوستان، باشگاه مشتریان، سیستم فروش آنلاین و درگاه الکترونیک وسبد خرید، سیستم انبارداری (در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی ) و … تبعیت می کند.

 

ساخت سایت اختصاصی توسط پیام آوا

تجربیات و رزومه پیام آوا در طراحی سایت های اختصاصی مراکز صنعتی و تولیدی، تجاری و شرکت ها ، سازمان ها و فروشگاه های اختصاصی مؤید توانایی و دانش کارشناسان این شرکت در پیاده سازی و ب سایت های سفارشی و اختصاصی است.

برنامه نویسی قالب کاملا اختصاصی و گرافیک منحصر بفرد، پیاده سازی سلیقه مدیر شرکت و با توجه به نیازهای مخاطبان و مشتریان، ایجاد امنیت وب سایت، سرعت بالای بارگزاری صفحات، فراهم سازی دسترسی سریع کاربر به قسمت های مورد نیاز در وب سایت، طراحی کاملا واکنشگرا و پویا، مدیریت صفحات مختلف و بخش های وب سایت و قابلیت بروزرسانی آسان محتوای وب سایت توسط مدیر سایت از برتری های پیام آوا در طراحی و ساخت وب سایت اختصاصی و سفارشی می باشد.

همچنین پیاده سازی و اجرای پنل مدیریت به زباه فارسی و با کاربری آسان بریا مدیر سایت به منظور بروزرسانی و  افزودن محتوا و محصولات جدید به سایت،  طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو و بکار گیری تکنولوژی های مانند لاراول در طراحی سایت حرفه ای توسط پیام آوا انجام گردیه و ارایه خدمات سئو و بهینه سازی سایت شما  برای موتورهای جستجو از دیگر سرویس های پیام آوا است.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید. فروشنگان و تولیدکنندگان محترم فعال در زمینه آجیل و خشکبار می توانند جهت مشاوره و کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره طراحی سایت اختصاصی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

ثبت سفارش