021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی در بیان و انعکاس دستاوردها و معرفی برنامه های نمایشگاه به متخصصان زمینه های مختلف و همچنین عموم مردم حائز اهمیت است. نمایشگاه ها در فراهم نمودن مسیرهایی برای بازارسازی و یافتن مشتریان جدید، انتقال تکنولوژی، آشنایی صاحبان صنایع و مشاغل با دستاوردهای نوین، نمایش ابداعات و محصولات جدید، ایجاد تعامل و گسترش همکاری و روابط تجاری بین دست اندرکاران تولید و اقتصاد مناطق و کشورهای دنیا با یکدیگر نقش مبرهنی دارند.

برگزاری نمایشگاه های متعدد در زمینه های متنوع چه در سطح شهری، کشوری و چه در سطح بین المللی این مهم را به ذهن می آورد که هرکدام از مجموعه های نمایشگاهی بایستی از طریق یک ابزار قدرتمند و همیشگی و در دسترس همگان، رسالت و برنامه های فعالیتی خود را به آحاد مردم کشور و جهان منعکس نمایند و این ابزار قدرتمند چیزی نیست جز طراحی سایت نمایشگاهی.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت ارز دیجیتال و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

طیف وسیع طراحی وب سایت نمایشگاهی

نمایشگاه ها با کاربری های متفاوت بطور دایمی یا فصلی، عمومی و تخصصی، سیار و ثابت بصورت منطقه ای، شهری، بین المللی هر ساله و یا در بازه های زمانی خاص و یا دوره ای برگزار می گردد. از اینرو طراحی وب سایت برای هرکدام نیز طیف های گسترده و وسیعی را شامل می گردد. از طراحی سایت نمایشگاهی بهاره، طراحی سایت نمایشگاه خودرو، طراحی سایت نمایشگاه لوازم خانگی، طراحی سایت نمایشگاهی پاییزه، طراحی سایت نمایشگاه هنری، طراحی سایت نمایشگاه ماشین آلات و ادوات، طراحی سایت نمایشگاه های بین المللی و … در زمره این مقوله است. 

امکانات طراحی سایت نمایشگاهی

بطور خلاصه برخی از مهمترین امکانات وب سایت نمایشگاهی عبارتند از :

انتخاب زبان

اصل مهم در طراحی وب سایت نمایشگاهی چند زبانه بودن آن است و این مورد علی الخصوص در ساخت سایت نمایشگاه های بین المللی حائز اهمیت است. گزینه های انتخاب زبان معمولا یا در صفحه اینترو intro (مقدمه ورود) قرار داده می شود و یا در صفحه اول اصلی. که کاربر می تواند زبان مورد نظر خود را برگزیند.

معرفی شرکت نمایشگاهی

تاریخچه، رزومه فعالیت ها، اهداف و چشم انداز نمایشگاه، سوابق نمایشگاه های برگزار شده، توضیحاتی در مورد مدیریت و پرسنل، متراژ و مساحت کل نمایشگاه، تعداد سالن ها و غرفه ها و امکانات و ویژگی های بارز مجموعه نمایشگاه، استانداردها و گواهینامه های داخلی و خارجی کسب شده در این قسمت درج می گردد.

طراحی تقویم نمایشگاه

جدول زمانبندی برگزاری هرکدام از نمایشگاه ها به ترتیب در این قسمت طراحی شده و با کلیک بر روی هر یک از فیلدهای جدول، اطلاعات هر نمایشگاه اعم از زمان و ساعات برگزاری، برگزار کننده و اطلاعات تماس مجری، سالن های اختصاص یافته، شماره غرفه ها، توضیحاتی در مورد اهداف و شرکت های حاضر و تعداد غرفه داران و کیفیت آنها قابل مشاهده است.

طراحی صفحه اخبار

این بخش که بصورت صفحه جداگانه و یا در منوی کناری وب سایت قابل تعبیه است و شامل رویدادهای لحظه ای هر یک از نمایشگاه ها مانند میزان استقبال مردم، حضور چهره ها و شخصیت های سیاسی، هنری ، ورزشی مشهور در نمایشگاه، فوق برنامه ها و برنامه های جانبی نمایشگاه و اطلاعیه ها می باشد.

خدمات نمایشگاهی

خدماتی که نمایشگاه می تواند در اختیار غرفه داران قرار دهد در این قسمت شرح داده شده. خدماتی مثل وسایل و لوازم مانند ویترین طبقه دار، مبلمان اداری، میز شیشه ای، آبسرد کن؛ خدمات همایشی؛ اینترنت؛ خدمات چاپ؛ خدمات صوتی و تصویری و …

تبلیغات

در طراحی سایت نمایشگاهی قسمت های مختلف برای تبلیغات از تبلیغات متنی تا تبلیغات بنری و تبلیغات کناری سایدبار، تبلیغات در صفحات دیگر می توان در نظر گرفت تا شرکت ها بتوانند با پرداخت هزینه نسبت به درج آگهی خود در این صفحات اقدام نمایند.

ارتباط با ما

اطلاعات تماس از قبیل فرم تماس، آدرس و شماره تلفن بخش های مختلف نمایشگاه در این صفحه جایگزاری می گردد.

تعرفه

در این قسمت لیست عناوین نمایشگاه ها همراه با گرید (درجه بندی) و متراژ و امکانات و هزینه اجاره غرفه برای شرکت هایی که می خواهند در نمایشگاه غرفه بگیرند ذکر شده است.

طراحی بخش گالری

مجموعه تصاویر از نمایشگاه های برگزار شده گذشته به تفکیک و نیز تصاویری از نماهای مختلف سالن ها در گالری برای مشاهده گذاشته می شود.

آب و هوا

ابزار آب و هوا در سایت نمایشگاه طراحی شده که کاربر بر اساس انتخاب شهر مورد نظرخود می تواند شرایط جوی آن شهر را مشاهده نماید.

دستاوردها

گزارش مفصل و تحلیلی از دستاوردهای هر نمایشگاه، آمار تحلیلی استقبال بازدیدکنندگان، بررسی میزان موفقیت و نیل به اهداف هر یک، در این بخش بیان می شود.

رسیدگی به شکایات

ثبت شکایت بازدیدکنندگان از طریق فرم تعبیه شده در این قسمت که حاوی اطلاعلات شاکی و متشاکی و شرح مشکل پیش آمده بوده که به مدیریت نمایشگاه ارسال می گردد.

ساخت سایت نمایشگاهی توسط پیام آوا

قابلیت به روز رسانی اطلاعلات و محتوای وب سایت بصورت آسان برای مدیر سایت، اجرا و طراحی وب سایت نمایشگاهی با ظاهر و ساختاری که عموم مردم بتوانند با آن ارتباط برقرار نمایند و همچنین در دسترس قرار دادن اطلاعاتی مهمی که کاربر در وب سایت به دنبال آنها است و ایجاد چند زبانگی در وب سایت نمایشگاهی، لود سریع و بالا آمدن مناسب صفحات سایت، پیاده سازی سیستم ثبت نام آنلاین و رزرو غرفه ها و ده ها امکانات حرفه ای دیگر از اهم تواننمدی های پیام آوا در ساخت وب سایت های نمایشگاهی می باشد.

امروز در دنیایی زندگی می کنیم که ماهیت ارائه خدمات در همه مشاغل دست خوش تغییر شده است. هر نوع خدمت از هر جنسی را شما می توانید در دنیای اینترنت بدست بیاورید. به همین دلیل است که اکثر مشاغل در حال به روز رسانی فعالیت خود هستند و بسیاری اقدام به طراحی سایت اختصاصی در حوزه فعالیتشان زده اند. شهرهای بزرگ نیاز شدید تری به این تحول دارند و در تهران می بینید که بسیاری از واحدهای تجاری در همه مشاغل سایت تخصصی خود را تاسیس کرده اند. پیام آوا ارائه کننده تخصصی ترین خدمات طراحی سایت تهران بهترین ها را به شما عرضه می کند.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.