تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی در بیان و انعکاس دستاوردها و معرفی برنامه های نمایشگاه به متخصصان زمینه های مختلف و همچنین عموم مردم حائز اهمیت است. نمایشگاه ها در فراهم نمودن مسیرهایی برای بازارسازی و یافتن مشتریان جدید، انتقال تکنولوژی، آشنایی صاحبان صنایع و مشاغل با دستاوردهای نوین، نمایش ابداعات و محصولات جدید، ایجاد تعامل و گسترش همکاری و روابط تجاری بین دست اندرکاران تولید و اقتصاد مناطق و کشورهای دنیا با یکدیگر نقش مبرهنی دارند.

برگزاری نمایشگاه های متعدد در زمینه های متنوع چه در سطح شهری، کشوری و چه در سطح بین المللی این مهم را به ذهن می آورد که هرکدام از مجموعه های نمایشگاهی بایستی از طریق یک ابزار قدرتمند و همیشگی و در دسترس همگان، رسالت و برنامه های فعالیتی خود را به آحاد مردم کشور و جهان منعکس نمایند و این ابزار قدرتمند چیزی نیست جز طراحی سایت نمایشگاهی

طیف وسیع طراحی وب سایت نمایشگاهی

نمایشگاه ها با کاربری های متفاوت بطور دایمی یا فصلی، عمومی و تخصصی، سیار و ثابت بصورت منطقه ای، شهری، بین المللی هر ساله و یا در بازه های زمانی خاص و یا دوره ای برگزار می گردد. از اینرو طراحی وب سایت برای هرکدام نیز طیف های گسترده و وسیعی را شامل می گردد. از طراحی سایت نمایشگاهی بهاره، طراحی سایت نمایشگاه خودرو، طراحی سایت نمایشگاه لوازم خانگی، طراحی سایت نمایشگاهی پاییزه، طراحی سایت نمایشگاه هنری، طراحی سایت نمایشگاه ماشین آلات و ادوات، طراحی سایت نمایشگاه های بین المللی و … در زمره این مقوله است. 

فرصت های طلایی طراحی سایت نمایشگاه

همیشه برندهای بزرگ و شرکت های فعال و جویای نام در نمایشگاه های معتبر حضور دارند و این فرصتی برای کمپانی ها و مجموعه های صنعتی و تجاری فراهم می نماید که با طراحی سایت نمایشگاهی جایگاه خود را بیشتر تثبیت کنند. اغلب شرکت ها به هنگام نزدیک شدن به ایام برگزاری نمایشگاه به تکاپو افتاده و هزینه های تبلیغاتی زیادی را در رسانه ها از جمله تلویزیون و نشریات صرف می نمایند. در حالی که با طراحی سایت نمایشگاهی امکان تبلیغات در سطح وسیع و کم هزینه که براحتی نیز همیشه و در همه جا در دسترس عموم می باشد را فراهم می سازد. از اینرو فرصت های طلایی برند سازی، تثبیت برند، تعامل با دیگر شرکت ها و جذب مشتریان جدید با ساخت سایت نمایشگاه بوجود می آید. سایت نمایشگاهی صرفا مختص تشکل های سازمانی نمایشگاهی مانند نمایشگاه های بین المللی نبوده و اشخاص حقیقی دارای کسب و کار نیز می توانند برای خود چنین وب سایتی داشته باسند. طراحی سایت نمایشگاه

سایت نمایشگاهی خودروبرای بنگاه های اتومبیل، طراحی سایت نمایشگاه هنری برای آثار هنرمندان، طراحی وب سایت نمایشگاه لوستر برای فروشندگان و تولیدکنندگان لوستر و … مثال هایی از این دست می باشد.

هدف از طراحی وب سایت نمایشگاه

بطور کلی هدف از طراحی سایت نمایشگاه به نمایش گذاشتن محصولات جدید، ارایه فناوری ها و تکنولوژی های نوین، اطلاع رسانی در زمینه برنامه ها، بازه زمانی کاری و تاریخ نمایشگاه، معرفی سالن ها و غرفه های مختلف نمایشگاه، بازتاب رویدادها و اخبار مربوطه، انعکاس نظرات بازدیدکنندگان، ایجاد ارتباط بین مردم و مدیران و گردانندگان نمایشگاه و متولیان امر و در نهایت ذکر نتایج و تحلیل دستاوردهای نمایشگاه می باشد.

امکانات طراحی سایت نمایشگاهی

بطور خلاصه برخی از مهمترین امکانات وب سایت نمایشگاهی عبارتند از :

۱ – انتخاب زبان

اصل مهم  در طراحی وب سایت نمایشگاهی چند زبانه بودن آنست و این مورد علی الخصوص در ساخت سایت نمایشگاه های بین المللی حائز اهمیت است.

گزینه های انتخاب زبان معمولا یا در صفحه اینترو intro (مقدمه ورود) قرار داده می شود و یا در صفحه اول اصلی. که کاربر می تواند زبان مورد نظر خود را برگزیند.

۲ – معرفی شرکت نمایشگاهی

تاریخچه، رزومه فعالیت ها، اهداف و چشم انداز نمایشگاه، سوابق نمایشگاه های برگزار شده، توضیحاتی در مورد مدیریت و پرسنل، متراژ و مساحت کل نمایشگاه، تعداد سالن ها و غرفه ها و امکانات و ویژگی های بارز مجموعه نمایشگاه، استانداردها و گواهینامه های داخلی و خارجی کسب شده در این قسمت درج می گردد.

۳ – ارتباط با ما

اطلاعات تماس از قبیل فرم تماس، آدرس و شماره تلفن بخش های مختلف نمایشگاه در این صفحه جایگزاری می گردد.

۴ – طراحی تقویم نمایشگاه

جدول زمانبندی برگزاری هرکدام از نمایشگاه ها به ترتیب در این قسمت طراحی شده و با کلیک بر روی هر یک از فیلدهای جدول، اطلاعات هر نمایشگاه اعم از زمان و ساعات برگزاری، برگزار کننده و اطلاعات تماس مجری، سالن های اختصاص یافته، شماره غرفه ها، توضیحاتی در مورد اهداف و شرکت های حاضر و تعداد غرفه داران  و کیفیت آنها قابل مشاهده است.

۵ – تعرفه

در این قسمت لیست عناوین نمایشگاه ها همراه با گرید (درجه بندی) و متراژ و امکانات و هزینه اجاره غرفه برای شرکت هایی که می خواهند در نمایشگاه غرفه بگیرند ذکر شده است.

۶ – طراحی بخش گالری

مجموعه تصاویر از نمایشگاه های برگزار شده گذشته به تفکیک و نیز تصاویری از نماهای مختلف سالن ها در گالری برای مشاهده گذاشته می شود.

۷ – طراحی صفحه اخبار

این بخش که بصورت صفحه جداگانه و یا در منوی کناری وب سایت قابل تعبیه است و شامل رویدادهای لحظه ای هر یک از نمایشگاه ها مانند میزان استقبال مردم، حضور چهره ها و شخصیت های سیاسی، هنری ، ورزشی مشهور در نمایشگاه، فوق برنامه ها و برنامه های جانبی نمایشگاه و اطلاعیه ها می باشد.

۸ – خدمات نمایشگاهی

خدماتی که نمایشگاه می تواند در اختیار غرفه داران قرار دهد در این قسمت شرح داده شده.  خدماتی مثل وسایل و لوازم مانند ویترین طبقه دار، مبلمان اداری، میز شیشه ای، آبسرد کن؛ خدمات همایشی؛ اینترنت؛ خدمات چاپ؛ خدمات صوتی و تصویری و …

۹ – آب و هوا

ابزار آب و هوا در سایت نمایشگاه طراحی شده که کاربر بر اساس انتخاب شهر مورد نظرخود می تواند شرایط جوی آن شهر را مشاهده نماید.

۱۰ – دستاوردها

گزارش مفصل و تحلیلی از دستاوردهای هر نمایشگاه، آمار تحلیلی استقبال بازدیدکنندگان، بررسی میزان موفقیت و نیل به اهداف هر یک، در این بخش بیان می شود.

۱۱ – رسیدگی به شکایات

ثبت شکایت بازدیدکنندگان از طریق فرم تعبیه شده در این قسمت که حاوی اطلاعلات شاکی و متشاکی و شرح مشکل پیش آمده بوده که به مدیریت نمایشگاه ارسال می گردد.

۱۲ – تبلیغات

در طراحی سایت نمایشگاهی قسمت های مختلف برای تبلیغات از تبلیغات متنی تا تبلیغات بنری و تبلیغات کناری سایدبار، تبلیغات در صفحات دیگر می توان در نظر گرفت تا شرکت ها بتوانند با پرداخت هزینه نسبت به درج آگهی خود در این صفحات اقدام نمایند.

۱۳ – امکانات دیگر

از بخش های دیگر سایت نمایشگاهی می توان به : ثبت نام آنلاین جهت اجاره غرفه،  طراحی آرشیو ویدئو، لینک های مفید، آمار بازدید سایت، نقشه های هوایی، تور مجازی و بازدید آنلاین از غرفه ها، قوانین و مقررارت، نظرسنجی، معرفی غرفه های برتر، چت و مشاوره آنلاین و  … اشاره کرد.

 ساخت سایت نمایشگاهی توسط پیام آوا

قابلیت به روز رسانی اطلاعلات و محتوای وب سایت بصورت آسان برای مدیر سایت، اجرا و طراحی وب سایت نمایشگاهی با ظاهر و ساختاری که عموم مردم بتوانند با آن ارتباط برقرار نمایند و همچنین در دسترس قرار دادن اطلاعاتی مهمی که کاربر در وب سایت به دنبال آنها است و ایجاد چند زبانگی در وب سایت نمایشگاهی، لود سریع و بالا آمدن مناسب صفحات سایت، پیاده سازی سیستم ثبت نام آنلاین و رزرو غرفه ها و ده ها امکانات حرفه ای دیگر از اهم تواننمدی های پیام آوا در ساخت وب سایت های نمایشگاهی می باشد.

لذا شما مدیران شرکت ها و مجموعه های تولیدی و تجاری می توانید از هم اکنون با برنامه ریزی هدفمند و دقیق جهت حضور خود در نمایشگاه های حیطه کاری خود،  طراحی  وب سایت نمایشگاهی را با اطمینان خاطر به متخصصان پیام آوا بسپارید تا از منافع آن چه در زمان برگزاری نمایشگاه و چه در ایام دیگر منتفع شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت نمایشگاهی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش