تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

صرافی پارس

 

طراحی سایت عصر پی

 


سایت صرافی کرال

 

طراحی سایت صرافی

در مورد اینکه چگونه وضعیت اقتصادی و شرایط فرهنگی ممکن است بر محصول نهایی تاثیر بگذارد و درک سوابق اجتماعی و اقتصادی مشتریان چقدر اهمیت دارد ما را بر آن می دارد تا توجهی ویژه به فناوری های نوین داشته باشیم.

توفان ارزهای دیجیتال امروزه در کشورهای صنعتی تا جهان سوم رخنه یافته و کم و بیش طرفداران خود را کسب نموده و روز به روز بر شمار آنها افروده می گردد و هرکس به زعم خود، سرمایه و دانش خود از این بازار سودها دریافت می کند.

همانطور که مجله بیت کوین اظهار داشته: “همه چیز در حال گرم شدن است زیرا کشورهای جهان با ارزهای رمزنگاری شده دست و پنجه نرم می کنند و سعی می نمایند نحوه برخورد با آنها را تعیین کنند. برخی استقبال می کنند ، برخی دیگر محتاط هستند. و برخی از کشورها کاملاً مخالف هستند.

این مسئله سبب شده است، توده عظیمی از افراد دنیا برای سرمایه گذاری و کسب سودهای فراوان به بازار سرمایه و ارزهای دیجیتال روی بیاورند و برخی دیگر از مدیران کسب و کارها حتی به فکر داشتن بستری مناسب برای سرمایه گذاری مردم در حوزه ارز دیجیتال و طراحی سایت شدند.

برای ورود به دنیای رمزارزها و انجام خرید و فروش نیاز به بسترها و ابزارهایی است که یکی از آنها صرافی ارز دیجیتال و صرافی آنلاین است.

💥ساخت صرافی ارز دیجیتال آنلاین با تمامی امکانات ویژه💥

✅چنانچه شما به ایده داشتن یک وب سایت خرید و فروش ارز های دیجیتال با رعایت استاندارد های علم بلاکچین می اندیشید میتوانید به یک شرکت معتبر و با سابقه ای مانند پیام آوا پردازش که در زمینه طراحی سایت صرافی فعالیت میکند مراجعه، و پس از دیدن نمونه کار های ثبت شده اقدام به دریافت مشاوره و ثبت سفارش از سوی این مجموعه باشید.❤

طراحی سایت ارز دیجیتالراه اندازی صرافی ارز دیجیتال

این روزها که بحران کرونا خیلی از اقتصاد های دنیا را تحت الشعاع خود قرار داده  و باعث رکود اقتصادی در سراسر دنیا شده است بد نیست بدانید که جهش ویروسی به نام میلیادرونا دیگر بوجود آمده است و باعث شده  به طور میانگین هر یک ساعت یک میلیاردر به دنیا اضافه شود.

این مسئله سبب شده است، توده عظیمی از افراد دنیا برای سرمایه گذاری و کسب سودهای فراوان به بازار سرمایه و ارزهای دیجیتال روی بیاورند و برخی دیگر از مدیران کسب و کارها حتی به فکر داشتن بستری مناسب برای سرمایه گذاری مردم در حوزه ارز دیجیتال و طراحی سایت شدند.

چند سالی هست که ارز دیجیتال در بین معاملات مردم کشورهای مختلف، جای ارز های فیزیکی را گرفته است. سهم معاملات ارزهای دیجیتال در یکی دو سال گذشته نشان داده که اقداماتی جدی توسط عموم مردم در زمینه مشاهده، اطلاع رسانی و حتی تبادلات ارزی، صورت گرفته است.

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال، یکی از اقدامات مهم سایت های صرافی ها است، تا افراد را به سمت معاملات هرچه بیشتر ارز های دیجیتال بکشانند. برای سفارش طراحی سایت ارز دیجیتال می توانید با کارشناسان مجموعه پیام آوا در ارتباط باشید.

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال 

شما میتوانید به راحتی صاحب یک وب سایت صرافی ارز دیجیتال همانند سایت های معروف ایرانی مانند نوبیتکس،والکس،رمزینکس شوید و فقط کافیست با کارشناسان مجموعه پیام آوا در ارتباط باشید.

جهت دریافت پروپوزال و اطلاع از نحوه راه اندازی سایت اختصاصی و هم چنین با امنیت بالا مخصوص خرید و فروش ارز های دیجیتال با شماره تماس ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ بگیرید.

طراحی سایت صرافی

چرا ساخت سایت صرافی ارز دیجیتال؟

کسب موفقیت در زمینه ارزهای دیجیتال یا (cryptocurrency) همچون بیت کوین و اتریوم و سایت هایی مانند والکس و نوبیتکس که در همین راستا  شکل گرفته اند، می تواند هرکسی را به شوق آورد تا نسبت به راه اندازی سایت صرافی خود اقدام کند. اما ذکر این نکته نباید فراموش شود که طراحی سایت صرافی، نیازمند رعایت یک سری قاعده و قوانین است .

ساخت یک وب سایت صرافی باید به صورت اختصاصی و توسط طراحان و برنامه نویسان حرفه ای سایت که در مورد علوم بلاک چین ها و طراحی سایت اکسچنج و رمز ارز ها اطلاعات دارند، انجام و پیاده سازی شود . اگر طراحی سایت شما به صورت اصولی و با رعایت استانداردهای لازم انجام شود می تواند تاثیر بسیار درخشانی در اهداف شما و رشد اقتصادی در کسب و کار و درآمدتان داشته باشد.

 

👇برای اطلاع از آخرین قیمت ارزهای دیجیتال بر روی عکس زیر کلیک کنید👇

از تغییر تا ضرورت؟!

 طراحی و راه اندازی صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت صرافی و ساخت صرافی آنلاین  یک اقدام حرفه ای از سوی صرافان سنتی است تا از این طریق خدمات خود را به سمت ارزهای نو ظهور دیجیتال سوق دهند. همزمان با تغییر و تحولات دو دهه اخیر در علم و تکنولوژی ارتباطات امروز شاهد تغییرات بنیادین در پول سنتی و بوجود آمدن مفهومی به نام پول دیجیتال یا ارز دیجیتال هستیم. تجارت به صورت سنتی آن در حال تغییر است و منابع با ارزشی برای خرید و فروش در دنیای دیجیتال بوجود آمده است که وابسته به بانک های مرکزی نیست و به شکلی مستقل در میان مردم جهان رواج یافته است. ارزهایی مانند بیت کوین یا اتریوم و … از این دست هستند.

همانطور که مشخص است ارزهای دیجیتال نیز به مانند پول معمولی باید قابلیت انتقال داشته باشند و در نتیجه کاملا مشخص است که انتقال ارزی که خود به صورت فیزیکی وجود ندارد تنها در فضای مجازی اینترنت امکان پذیر است. طراحی سایت ارز دیجیتال یک صرافی آنلاین برای ارزهای دیجیتال در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید از این طریق با ارائه خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال مشتریان و سود خود را افزایش دهید.

شرکت طراحی سایت پیام آوا نمونه های موفق زیادی در زمینه صرافی ها را در اختیار شما قرار می دهد تا به راحتی و بدون هیچ دردسری یک وبسایت حرفه ای در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال داشته باشید. حتی ما به شما توصیه می کنیم که وبسایت خود را چند زبانه طراحی کنید تا علاوه بر ایران بتوانید خدمات خود را در کشورهای همسای نیز گسترش دهید.

🔐امنیت بالا در طراحی سایت خرید و فروش و ترید ارز دیجیتال

امنیت در صرافی های ارز دیجیتال

در طراحی سایت شرکتی شاید دغدغه زیادی از نظر امنیتی نداشته باشید چرا که دیتاهای حساسی در چنین وبسایت هایی معمولا نگهداری نمی شود. اما در طراحی سایت فروشگاهی یا وقتی شما یک وبسایت برای خرید و فروش و ترید ارز دیجیتال طراحی می کنید قطعا اولین فاکتور برای شما حفظ امنیت اطلاعات کاربران و وبسایت شماست.❌❌❌

این موضوع به قدری حیاتی است که اگر سایت خرید و فروش ارز دیجیتال توسط دیگران هک شود شما متحمل هزینه های مالی و اعتباری بسیاری می شوید و در نتیجه ممکن است آینده شغلی خود را به راحتی از دست بدهید.

بنابراین امنیت بالای وبسایت های طراحی شده از اولویت های شرکت طراحی سایت پیام آوا است. ما با کادری حرفه ای به شما این تضمین را می دهیم که وبسایت خرید و فروش ارز دیجیتال که به شما تحویل داده می شود با پشتیبانی حرفه ای شرکت از امنیت در سطح جهانی برخوردار است.

از اقداماتی که در زمینه  امنیت این گونه از سایت ها انجام می شود می توان به رمزنگاری بانک های اطلاعاتی،رعایت قوانین کشور در زمینه خرید و فروش های آنلاین و نمایش آنلاین ارزش هر ارز دیجیتال اشاره کرد. در واقع می توان گفت با برقراری امنیت برای سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال می توانید موفقیت خود را تضمین کنید.

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

مزیت طراحی سایت صرافی و ارز دیجیتال  آنلاین؟

از نظر تاریخچه رمز ارز ها می توان گفت که ارزهای دیجیتال به همراه بحران مالی سال ۲۰۰۸ در آمریکا پدید آمدند و در همان سال ارزهای دیجیتال به دنیا عرضه شد. ارزهای دیجیتال را می توان نوعی پول رمزنگاری شده تعریف کرد که توسط افراد از طریق اینترنت برای پرداخت ها استفاده می شود. که یکی از مهم ترین و قوی ترین سایت ها در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال سایت بایننس (binance) می باشد.

از سوی دیگر در ایران چند سالی است که متقاضیان برای این ارزهای دیجیتال رو به افزایش است. به دلیل تحریم ها نیز این شکل از تجارت با اقبال بیشتری روبرو شده است. صرافی های سنتی نیز به طور گسترده به سمت دنیای جدید حرکت کرده اند و امروز شاهد وبسایت هایی هستیم که به صورت آنلاین امکان خرید و فروش این رمز ارز ها را ایجاد کرده اند.

شرکت طراحی سایت پیام آوا طراحی وبسایت برای بیش از پنجاه صرافی در تهران و کرج را در کارنامه خود دارد و از این رو پلتفرم های قوی و منحصر به فردی در اختیار شما قرار می دهد تا با اطمینان کامل به طراحی وبسایت از این دست بپردازید.

مهم ترین ویژگی های ارز های دیجیتال

 1. تحت نظارت هیچ نهاد یا سازمان دولتی یا خصوصی نیستند
 2. ارز های دیجیتال ماهیت فیزیکی ندارند و روی کامپیوتر تعریف می شوند
 3. در کیف پول های اختصاصی و امن ذخیره می شوند
 4. به هر کاربر کد اختصاصی داده میشود تا از دسترس به دور باشد.
 5. به راحتی می توان ارز های دیجیتال را به سراسر دنیا ارسال کرد.
 6. ارز های دیجیتال به صورت غیر متمرکز ذخیره می شود.
 7. به دلیل عدم نظارت روی رمز ارز ها معاملات برگشت ناپذیرند.
 8. برای استفاده از رمز ارز ها نیاز به وارد کردن تمام اطلاعات نیست

بخش های مختلف طراحی سایت ارز دیجیتال

 • معرفی و اهم خدمات صرافی ارز های دیجیتال
 • جدول لحظه ای و آنلاین قیمت ارزهای مختلف
 • طراحی صفحه نمایش نرخ حواله
 • طراحی صفحه اخبار و مقالات و آنالیز و تحلیل بازار
 • طراحی نمودار آنلاین نوسانات و تغییر قیمت ها
 • طراحی صفحه خرید و فروش اینترنتی ارز برای انجام معاملات ارزی بصورت مجازی
 • ایجاد حساب کاربری برای کاربران عضو سایت
 • طراحی و ایجاد حساب کاربری ویژه برای مشتریان فعال و دائمی
 • طراحی سیستم تبدیل نرخ ارز
 • طراحی سیستم نقل و انتقال ارز بصورت اینترنتی
 • طراحی بخش خدمات ارزی برون مرزی
 • طراحی سیستم عملیات مربوط به حواله‌های ارزی
 • طراحی و پیاده سازی بخش تبدیل پول به ارز کشور مقصد
 • طراحی ماشین حساب هوشمند
 • طراحی قسمت ثبت قیمت ارز مرجع و ثبت اتوماتیک سایر قیمت ‌ها بر اساس نرخ تبدیل روز جهانی و سودهای تعیین شده

قیمت طراحی سایت ارز دیجیتالقیمت طراحی سایت ارز دیجیتال

 

همانطور که میدانید طراحی سایت ارزهای دیجیتال ، نیاز به امکانات خاص و همچنین نیاز به تامین امنیت بالا دارد بنابراین تعرفه ساخت سایت ارز دیجیتال متفاوت از دیگر انواع وبسایت میباشد.برای طراحی و راه اندازی این نوع وبسایت باید موارد مختلفی از جمله سرعت زیاد سایت یا امنیت پرداخت ها را رعایت کرد همچنین در طراحی سایت صرافی آنلاین، باید انواع کیف پول های ارزهای دیجیتال تعریف گردد. بنا به نیاز درخواست امکانات هزینه های طراحی سایت ارز دیجیتال میتواند متفاوت باشد . امروزه سایت های موفقی همچون نوبیتکس و والکس در زمینه صرافی وجود دارند که سهم زیادی از بازار را در اختیار دارند.   برای کسب اطلاعات دقیق تر از تعرفه قیمت طراحی سایت صرافی آنلاین و سایت هایی که امکاتی مثل سایت های والکس و مشابه آن را دارند با مجموعه پیام آوا به صورت مشاوره رایگان در تماس باشید
❌جهت دریافت نمونه کارهای بیشتر❌

طراحی سایت صرافی

نکته پایانی 

چند سالی است که خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور ما رواج پیدا کرده است و از این رو به سرعت شاهد گسترش این بازار در کشور هستیم. استقبال زیادی از تولید این رمز ارزها در کشور ایجاد شده است و در نتیجه پیش بینی می شود که در سالهای آتی این بازار گسترده تر نیز شود.

اگر شما نیز قصد دارید با طراحی یک وبسایت در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال به بازار پر سود این رمز ارزها بپیوندید همین حالا با مشاوران شرکت طراحی سایت پیام آوا تماس بگیرید تا در اسرع وقت بهترین و با کیفیت وبسایت را به شما عرضه کنند.

پیام آوا در طراحی گرافیکی سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال ظاهر آنها را بر اساس رعایت اصول زیباشناختی پیاده سازی کرده و از این طریق نظر هر کاربر و با هر سلیقه ای را جذب می کند. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

 

ویژگی های تیم پیام آوا در راه اندازی و ایجاد صرافی ارز دیجیتال

پیام آوا پردازش

شرکت پیام آوا با در نظر گیری اینکه “امنیت” مهمترین مقوله در ساخت و طراحی سایت هایی می باشد که خدمات پولی و ریالی و یا معاملات تجاری در آنها انجام می گیرد، با رعایت اصول و موازین فنی و استانداردهای طراحی سایت، ضریب نفوذ به اینگونه سایت ها به حداقل ممکن رسانده تا وب سایت صرافی از حملات هکرها و دزدان اینترنتی مدر امان بماند و سطح آسیب پذیری آن به صفر برسد و در نتیجه اعتبار و پایداری سایت بالا رفته و موجب جلب اعتماد مراجعان سایت گردد.خوش آمدید به دنیای سایت و اینترنت

همچنین این روزها بحث بر سر مفهوم بهینه سازی سایت زیاد شده است. پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت صرافی به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

پیام آوا گواهی امنیتی SSL را بر روی سایت های صرافی بکار می گیرد که علاوه بر افزایش سطح امنیتی، نتایج مثبتی نیز در بهینه سازی سایت و جلب اعتماد کاربران دارد.بکارگیری آخرین فناوری های روز دنیا در ساخت وب سایت های صرافی، اجرای گرافیکی و منحصر به فرد، سرعت بالای لود شدن و بالا آمدن سریع صفحات سایت، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو از مهمترین ویژگی های پیام آوا برای طراحی سایت صرافی می باشد.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت صرافی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

 

 

 

5/5 - (10 امتیاز)
21 دیدگاه برای “طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال”
 1. سیامک حسنی گفت:

  سلام من از طریق سرچ گوگل با شما آشنا شدم و مقاله شما را کامل مطالعه کردم که تقریبا کامل ترین مقاله در این زمینه بود و میخواستم مواردی که برای امنیت سایت های صرافی هستند را بیشتر توضیح دهید
  مرسی

  1. امیرحسین نیکان گفت:

   سلام ممنون از همراهی شما
   اما در خصوص پاسخ به سوال شما در رابطه با بحث امنیت صرافی ارز دیجیتال به دلیل پیچیدگی این مورد سعی شده در این مقاله به صورت خلاصه و قابل درک اشاره شود. اما موارد اصلی امنیت که در اولویت یک سایت صرافی ارز دیجیتال میباشد استفاده از سیستم احراز هویت پیشرفته ، استفاده چندین دیتابیس غیر متمرکز، استفاده از میکروسرویس های چند لایه و همچنین استفاده از سیستم فایروال بروز و غیرقابل هک و نفوذ

 2. کسری مرادی گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  آیا راه اندازی سایت خرید و فروش ارز دیجتال نیاز به مجوز خاصی از نهاد یا سازمانی دارد؟

  1. امیرحسین نیکان گفت:

   درود برشما در حال حاضر برای راه اندازی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال نیاز به مجوز خاصی از سوی نهادهای دولتی و … نیست ولی چنانچه نیاز به درگاه پرداخت آنلاین وجود داشته باشد ، باید براساس ضوابط و قوانین کشور ایران رفتار کرد که برای اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره رایگان میتوانید در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲ در تماس باشید

 3. علیرضا مهدی زاده گفت:

  سلام و روزخوش
  در رابطه با ساخت سایت صرافی ارز دیجیتال یک سری سوالات و ابهامات داشتم که میخواستم مطرح کنم و سپس از شما درخواست طراحی رو انجام بدم لطفا مشخص کنید که در چه زمان میتونم باهاتون در ارتباط باشم
  مچکرم

  1. P N.N گفت:

   درود
   در این زمینه سایت ارز دیجیتال میتونید با شمارههای شرکت در ارتباط باشید
   ۰۲۱۴۴۰۴۵۶۰۲
   ۰۲۱۴۴۰۴۵۳۹۷

 4. داریوش گفت:

  ممنون میشم هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال رو اطلاع بدید
  آیا پیام آوا کیف پول‌اختصاصی هم دارد؟

  1. امیرحسین نیکان گفت:

   سلام درود برشما
   در رابطه با قیمت طراحی سایت صرافی پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از مشاوره و هم چنین دریافت پروپوزال که قیمت ها ما درآن لحاظ شده اقدام به عمل آوردید
   هم چنین بابت کیف پول اختصاصی…. بله تمام ارزهای ایجاد شده در صرافی شما به طور مجزا دارای یک کیف پول منحصر به فرد خواهند بود

 5. ترانه گفت:

  سلام
  یک طراحی سایت مثل کرال اکسچنج و عصر پی هزینش چقدر میشود ؟

  1. امیرحسین نیکان گفت:

   سلام پروپوزال طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال مربوط به این ۲ پروژه به ایمیل شما ارسال شد و برای دریافت مشاوره و اطلاعات تکمیلی لطفا در ساعات با شماره شرکت در ارتباط باشید.

  2. P N.N گفت:

   درود وقت بخیر
   در رابطه با قیمت طراحی سایت صرافی کرال لطفا به واتساپ ما در ارتباط باشید.

 6. سعید گفت:

  سلام
  با توجه به اینکه سیستم صرافی پیام آوا شما p2p دارد آیا کیف پول گرم و سرد هم پیاده شده جهت امنیت پروژه ؟

 7. جوادپور گفت:

  سلام
  تایم پشتیبانی قراردادهای شما به چه صورت است ؟
  آیا سایت ارز دیجیتالی که برای ما تهیه میشه قابلیت آموزش کامل رو دارید

  1. امیرحسین نیکان گفت:

   سلام درود بر شما
   مدت زمان پشتیبانی اینگونه سایت ها از ۳ ماه تا یکسال قابل افزایش هست

   بله در تمامی مراحل و اجزای مختلف سایت تیم فنی پیام آوا آموزشات لازم را در اختیار شما قرار میدهند.

 8. حاج کاظم گفت:

  سلام وقت بخیر با تشکر از توضیحات مختصر ولی پر محتوای شما
  خواستم هزینه ساخت سایت با سرعت عالی
  با تم والکس چقدر هزینه دارد
  سه مورد قیمت رو برام ایمیل کنید لطفاً
  پیشاپیش سپاسگذارم .

  1. P N.N گفت:

   درود وقت بخیر
   قالب های وب سایت های صرافی پیشنهاد میشه بصورت اختصاصی طراحی بشه.
   کپی برداری از سایت های دیگه باعث تبلیغات منفی در حوزه سایت های ارز دیجیتال میشه.

 9. مجید خوب گفت:

  سلام لطفا برای من پروپوزال بفرستین..ممنون

  1. امیرحسین نیکان گفت:

   سلام روز خوش ارسال شد

 10. تقوی گفت:

  سلام طراحی یک سایت شبیه کوینکس و اپ موبایلی اندروید با قابلیت ترید در توان تیم شما بوده و هزینه آن چقدر می باشد .

  1. P N.N گفت:

   درود وقت بخیر
   بله بصورت فاز به فاز قابل انجام هست.
   برای دریافت پروپوزال سایت ارز دیجیتال با واتساپ ما در ارتباط باشید.

 11. مهرداد گفت:

  مقاله جامعی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

5/5 - (10 امتیاز)
ثبت سفارش