تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت آزمایشگاه

طراحی سایت آزمایشگاه

طراحی سایت آزمایشگاهی در گروه طراحی سایت پزشکی و مراکز طبی، پاتوبیولوژی، آزمایشگاه ژنتیک، آزمایش تشخیص طبی، همولوژی و همچنین طراحی سایت آزمایشگاه برای اهداف غیر پزشکی مانند: طراحی سایت آزمایشگاهی بخش آزمایشگاه‌های صنایع غذایی، پتروشیمی و یا کارخانجات صنعتی دیگر نیز اجرا و انجام می گیرد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

ضرورت و اهمیت طراحی سایت آزمایشگاه

وب سایت های آزمایشگاهی سبب کاهش ازدحام فیزیکی در آزمایشگاه شده و از سوالات رایج تلفنی می کاهد.

طراحی سایت آزمایشگاه یکی از بهترین راه های اطلاع رسانی می باشد که می توان به سادگی خدمات و امکانات وهمچنین فعالیت های انجام یافته در آزمایشگاه را به بیماران و متخصصان مورد نظر معرفی کرد، همچنین جهت ارائه اطلاعات، ارسال مدارک و نتایج آزمایش بیماران دیگر نیازی به چاپ و ارسال نتایج آزمایش بر روی کاغذ که هزینه بر است وجود ندارد.

طراحی سایت آزمایشگاهآزمایشگاهی که از وب سایت اختصاصی و کارآمدی برخوردار است اعتبارش نزد کاربران بیشتر شده و نشانگر همگام بودن آن با تکنولوژی و دانش روز جهان می باشد.

لازم به ذکر است با داشتن این طراحی سایت آزمایشگاهی، مراجعان شما و پزشکان معالج می توانند سریعا به نتایج آزمایشات خود دسترسی داشته باشند بدون اینکه زمان وهزینه ای تلف گردد. مخصوصا این سهولت دسترسی برای مراجعه کننده ای که مجبور است مسافت طولانی را طی کند بسیار مفید بوده و همچنین گفتنی  است دسترسی به اینگونه وب سایت از تجمع مراجعه کنندگان بصورت حضوری در مراکز تشخیص طبی بطور چشمگیری می کاهد. سایت آزمایشگاه می تواند یک سایت تخصصی باشد یا در دل یک سایت مختص به بیمارستان ( طراحی سایت بیمارستان) قرار گرفته باشد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

سرویس ها و امکانات وب سایت آزمایشگاه

امکانات طراحی سایت آزمایشگاه ها بر اساس نوع خدماتی که به مراجعان ارایه می دهند می تواند متفاوت و متنوع از یکدیگر باشد ولی بطور کلی سرویس های وب سایت آزمایشگاهی بشرح ذیل است:

۱ –  طراحی صفحه معرفی آزمایشگاه

تاریخچه تاسیس و سوابق و گستره ی فعالیت های آزمایشگاه، خلاصه ای از امکانات و تجهیزات موجود و نیز معرفی متخصصان و کارشناسانی  که در آزمایشگاه مشغول به فعالیت می باشند در این صفحه درج می گردد.

۲ – ایجاد بانک تست های آزمایشگاهی

ایجاد بانک اطلاعاتی و لیست تست های آزمایشگاهی به تفکیک نوع بیماری همینطور به تفکیک حروف الفبا با امکان جستجو تست بر اساس کد و یا نام آزمایش در این بخش ارایه می گردد.

۳- طراحی صفحه بخش های آزمایشگاه

فعالیت واحدهای مختلف آزمایشگاه مانند:  بیوشیمی و الکتروفورز، هماتولوژی، فلوسایتومتری، تجزیه ادرار و انگل شناسی، نمونه برداری، سرولوژی و … در این قسمت به همراه عکس دستگاه ها و تجهیزات مربوطه توضیح داده می شود.

۴ – موسسات طرف قرار داد

موسسات بیمه ای و همچنین سازمان های طرف قرارداد با آزمایشگاه در این بخش ذکر می شود.

۵ – طراحی فرم نظر سنجی

فرم های نظرسنجی آنلاین جهت کسب نظرات و انتقادات بیماران، پزشکان و آزمایشگاه های همکار با قابلیت تعریف سوالات و گزینه های نامحدود.

۶ – صفحه اخبار و مقالات

اطلاع رسانی خدمات و تست های جدید، رویدادهای آزمایشگاه ، ارایه مقالات علمی و یافته های جدید در حوزه آزمایشگاهی از امکانات این صفحه می باشد.

۷ – طراحی صفحه تماس با ما

آدرس و تلفن های آزمایشگاه و همچنین فرم تماس در این صفحه جاگزاری می شود.

۸ – طراحی سیستم نوبت دهی آنلاین

بیماران می توانند با تعیین قبلی وقت و دریافت شماره از طریق این سیستم در هنگام مراجعه به پذیرش آزمایشگاه با سرعت بیشتری خدمات را دریافت کنند.

۹ – جواب دهی آنلاین گروهی

جوابدهی آنلاین آزمایشگاه های همکار، جوابدهی آنلاین طب کار، جوابدهی آنلاین پزشکان  از آیتم های این بخش می باشد.

 

طراحی وب ازمایشگاهی و ازمایشگاه

۱۰ – اعلام آماده بودن نتیجه آزمایش

آماده بودن جواب آزمایش به بیمار از طریق پنل ارسال پیامک موجود بر روی سایت و یا از طریق ایمیل به بیمار  اطلاع داده می شود.

۱۱ – سیستم آنلاین نتایج آزمایش

بیمار و همچنین پزشک معالج یا آزمایشگاه همکار با دانستن شماره قبض یا شماره اشتراک  می توانند وارد این سیستم شوند و به نتایج آزمایشات بصورت ۲۴ ساعته با بررسی عدم کامل بودن جواب و یا تاییدیه مسئول فنی دسترسی پیدا کنند.

۱۲ – طراحی تالار گفتگو

ایجاد تالارهای گفتگو برای مکاتبات آزمایشگاه های همکار و ارتباط بیماران با آزمایشگاه و طرح سوالات پیش آمده از قابلیت های این آیتم است.

۱۳ – طراحی صفحه راهنما

این صفحه جهت راهنمای بیماران از جمله : شرایط قبل از آزمایش، زمان و ساعات مناسب برای تست های مختلف، راهنمای آزمایشات کودکان، راهنمای بررسی سلامت، راهنمایی ناشتایی جهت آزمایش و … در نظر گرفته شده است.

برتری های پیام آوا برای طراحی سایت آزمایشگاه

پیام آوا با طراحی ظاهری اختصاصی و کاربر پسند وب سایت، جذاب و مُدرن با ساختار حرفه ای بر اساس محیط فیزیکی و رنگ سازمانی آزمایشگاه و همچنین درج کامل خدمات و اطلاعات آزمایشگاه  در وب سایت و آموزش کامل پنل مدیریت، وب سایت کارآمد و حرفه ای را پیاده سازی نموده و سرعت بالای لود و بالا آمدن صفحات سایت بمنظور عدم انتظار کشیدن کاربران و یا بیماران، سهولت و راحتی در استفاده از امکانات وبسایت از جمله دریافت جواب آزمایش برای مراجعان از برتری های پیام آوا در ساخت و طراحی وب سایت های آزمایشگاهی محسوب می گردد.

از سوی دیگر پیاده سازی و اجرای پنل مدیریت به زبان فارسی و با کاربردی آسان برای مدیر سایت به منظور بروزرسانی و  افزودن محتوا و محصولات جدید به سایت،  طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو و بکار گیری تکنولوژی های مانند لاراول در طراحی سایت حرفه ای توسط پیام آوا انجام گردیه و ارایه خدمات سئو و بهینه سازی سایت آشپزخانه برای موتورهای جستجو از دیگر سرویس های پیام آوا است.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید. فروشنگان و تولیدکنندگان محترم فعال در زمینه آجیل و خشکبار می توانند جهت مشاوره و کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره طراحی سایت آزمایشگاه
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

5/5 - (1 امتیاز)
ثبت سفارش