021 44342032
طراحی سایت آزمایشگاه

طراحی سایت آزمایشگاه

طراحی سایت آزمایشگاهی در گروه طراحی سایت پزشکی و مراکز طبی، پاتوبیولوژی، آزمایشگاه ژنتیک، آزمایش تشخیص طبی، همولوژی و همچنین طراحی سایت آزمایشگاه برای اهداف غیر پزشکی مانند: طراحی سایت آزمایشگاهی بخش آزمایشگاه‌های صنایع غذایی، پتروشیمی و یا کارخانجات صنعتی دیگر نیز اجرا و انجام می گیرد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

ضرورت و اهمیت طراحی سایت آزمایشگاه

وب سایت های آزمایشگاهی سبب کاهش ازدحام فیزیکی در آزمایشگاه شده و از سوالات رایج تلفنی می کاهد.

طراحی سایت آزمایشگاه یکی از بهترین راه های اطلاع رسانی می باشد که می توان به سادگی خدمات و امکانات وهمچنین فعالیت های انجام یافته در آزمایشگاه را به بیماران و متخصصان مورد نظر معرفی کرد، همچنین جهت ارائه اطلاعات، ارسال مدارک و نتایج آزمایش بیماران دیگر نیازی به چاپ و ارسال نتایج آزمایش بر روی کاغذ که هزینه بر است وجود ندارد.

ساخت سایت آزمایشگاه

سرویس ها و امکانات وب سایت آزمایشگاه

امکانات طراحی سایت آزمایشگاه ها بر اساس نوع خدماتی که به مراجعان ارایه می دهند می تواند متفاوت و متنوع از یکدیگر باشد ولی بطور کلی سرویس های وب سایت آزمایشگاهی بشرح ذیل است:

طراحی صفحه معرفی آزمایشگاه

تاریخچه تاسیس و سوابق و گستره ی فعالیت های آزمایشگاه، خلاصه ای از امکانات و تجهیزات موجود و نیز معرفی متخصصان و کارشناسانی که در آزمایشگاه مشغول به فعالیت می باشند در این صفحه درج می گردد.

ایجاد بانک تست های آزمایشگاهی

ایجاد بانک اطلاعاتی و لیست تست های آزمایشگاهی به تفکیک نوع بیماری همینطور به تفکیک حروف الفبا با امکان جستجو تست بر اساس کد و یا نام آزمایش در این بخش ارایه می گردد.

طراحی صفحه بخش های آزمایشگاه

فعالیت واحدهای مختلف آزمایشگاه مانند: بیوشیمی و الکتروفورز، هماتولوژی، فلوسایتومتری، تجزیه ادرار و انگل شناسی، نمونه برداری، سرولوژی و … در این قسمت به همراه عکس دستگاه ها و تجهیزات مربوطه توضیح داده می شود.

سیستم آنلاین نتایج آزمایش

بیمار و همچنین پزشک معالج یا آزمایشگاه همکار با دانستن شماره قبض یا شماره اشتراک می توانند وارد این سیستم شوند و به نتایج آزمایشات بصورت ۲۴ ساعته با بررسی عدم کامل بودن جواب و یا تاییدیه مسئول فنی دسترسی پیدا کنند.

موسسات طرف قرار داد

موسسات بیمه ای و همچنین سازمان های طرف قرارداد با آزمایشگاه در این بخش ذکر می شود.

طراحی فرم نظر سنجی

فرم های نظرسنجی آنلاین جهت کسب نظرات و انتقادات بیماران، پزشکان و آزمایشگاه های همکار با قابلیت تعریف سوالات و گزینه های نامحدود.

صفحه اخبار و مقالات

اطلاع رسانی خدمات و تست های جدید، رویدادهای آزمایشگاه ، ارایه مقالات علمی و یافته های جدید در حوزه آزمایشگاهی از امکانات این صفحه می باشد.

طراحی صفحه تماس با ما

آدرس و تلفن های آزمایشگاه و همچنین فرم تماس در این صفحه جاگزاری می شود.

طراحی سیستم نوبت دهی آنلاین

بیماران می توانند با تعیین قبلی وقت و دریافت شماره از طریق این سیستم در هنگام مراجعه به پذیرش آزمایشگاه با سرعت بیشتری خدمات را دریافت کنند.

جواب دهی آنلاین گروهی

جوابدهی آنلاین آزمایشگاه های همکار، جوابدهی آنلاین طب کار، جوابدهی آنلاین پزشکان از آیتم های این بخش می باشد.

اعلام آماده بودن نتیجه آزمایش

آماده بودن جواب آزمایش به بیمار از طریق پنل ارسال پیامک موجود بر روی سایت و یا از طریق ایمیل به بیمار اطلاع داده می شود.

طراحی صفحه راهنما

این صفحه جهت راهنمای بیماران از جمله : شرایط قبل از آزمایش، زمان و ساعات مناسب برای تست های مختلف، راهنمای آزمایشات کودکان، راهنمای بررسی سلامت، راهنمایی ناشتایی جهت آزمایش و … در نظر گرفته شده است.

سایت آزمایشگاه می تواند یک سایت تخصصی باشد

طراحی وب سایت آزمایشگاه

آزمایشگاهی که از وب سایت اختصاصی و کارآمدی برخوردار است اعتبارش نزد کاربران بیشتر شده و نشانگر همگام بودن آن با تکنولوژی و دانش روز جهان می باشد.

لازم به ذکر است با داشتن این طراحی سایت آزمایشگاهی، مراجعان شما و پزشکان معالج می توانند سریعا به نتایج آزمایشات خود دسترسی داشته باشند بدون اینکه زمان وهزینه ای تلف گردد. مخصوصا این سهولت دسترسی برای مراجعه کننده ای که مجبور است مسافت طولانی را طی کند بسیار مفید بوده و همچنین گفتنی  است دسترسی به اینگونه وب سایت از تجمع مراجعه کنندگان بصورت حضوری در مراکز تشخیص طبی بطور چشمگیری می کاهد. سایت آزمایشگاه می تواند یک سایت تخصصی باشد یا در دل یک سایت مختص به بیمارستان ( طراحی سایت بیمارستان) قرار گرفته باشد.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
5/5 - (1 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *