021 44010116
طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی به عنوان یک پلتفرم معرفی برای پزشکان است. از تخصص و تجارب پزشک تا ارائه اخبار پزشکی روز دنیا و حوزه کاری پزشک و موارد دیگر می توان در سایت صحبت کرد. بخش بلاگ سایت های پزشکی از اهمیت بالایی برخوردارند و نیاز است که تمام مطالب از زیر نظر فرد متخصص بگذرد. از سوی دیگر بخش خدمات سایت های پزشکی باید از استانداردهای خاصی برخوردار باشند تا بتوانند اطلاعات را به درستی در اختیار کاربران و بیماران قرار دهند. بنابراین در طراحی سایت های پزشکی اینکه تمام این منابع به راحتی در اختیار بیماران قرار بگیرد و دسترسی آسان باشد، اهمیت بالایی دارد. همچنین توجه به موارد مختلف روز دنیا مانند نسخه های الکترونیکی و نوبت دهی اینترنتی مهم است.
یک طراحی سایت پزشکی خوب با انتخاب یک سیستم مدیریت محتوای خوب شروع می شود. با یک سیستم مدیریت محتوای مناسب یا همان CMS می توان طراحی سایت مناسبی متناسب با خواست پزشک انجام داد. همچنین برخی قالب ها برای سایت های پزشکی طراحی شده اند که اگر به فکر طراحی سایت با قالب آماده هستید، می توانند گزینه بسیار مناسبی باشند.

مزایای طراحی سایت پزشکی

یک طراحی سایت پزشکی مناسب نه تنها به معرفی تخصص و خط سیر آموزشی و تجربی پزشک کمک می کند، بلکه در بخش وبلاگ سایت، می تواند به بالا بردن اطلاعات پزشکی جامعه هم کمک کند.

اینکه در سایت های پزشکی از فرم های مناسبی استفاده شود، می تواند به راهنمایی کاربر کمک کند. همچنین اطلاعاتی در مورد وضعیت بیمه و مواردی که مشمول بیمه می شود، لازم است که در سایت ارائه شود. استفاده از دکمه های فراخوان یا CTA های هدفمند در سایت های پزشکی می تواند به تجربه کاربری کمک کند. این دکمه ها برای مشاوره آنلاین، درخواست ویزیت، نوبت دهی آنلاین و … هستند. پیشنهاد میکنیم درباره طراحی سایت نوبت دهی هم اطلاعات بیشتری کسب کنید.
همچنین بیماران می توانند در سایت های پزشکی، پرونده پزشکی و سوابق بیماری خود را پر کنند و دیگر نیازی به پر کردن برگه هنگام مراجعه به مطب نیست. از سوی دیگر بیمار می تواند نتایج مراجعات قبلی خود به پزشک و مخصوصاً آزمایشگاه ها را مشاهده کند و نتایج را با هم مقایسه کند.

نکته مهم در طراحی سایت پزشکی

امکانات طراحی سایت پزشکی در شرکت پیام آوا

پیام آوا، طراح و مجری وب سایت های پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی

شرکت طراحی سایت پیام آوا، با توجه به نیاز و سلیقه شما پزشک محترم و اینکه می خواهید چه سرویس هایی در اختیار بیماران و مراجعان خود قرار دهید، طراحی وب سایت شما را به طور کارآمدی اجرا نموده و به همین گونه اصول و تکنیک های سئو در طراحی سایت پزشکی لحاظ می گردد. به گونه ای که کاربران با جستجوی کلماتی همچون بهترین پزشک، متخصص جراحی، پزشک عمومی و در کل کلمات کلیدی مرتبط با تخصصتان به سایت شما رهنمون خواهند شد.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
4.2/5 - (9 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

4 نظر در مورد “طراحی سایت پزشکی

  1. سلام وقت تون بخیر من برای کلینیک می خواستم که طراحی شایت انجام بدید، فرم مشاوره رو هم پر کردم.

    1. سلام وقت شما هم بخیر. مشاوران ما باهاتون تماس می گیرن و توضیحات رو خدمت تون میدن.

  2. سلام وقت تون بخیر
    شما طراحی سایت نوبت دهی پزشکی هم انجام میدید؟ برای مشاوره از چه ساعتی میشه تماس گرفت؟

    1. سلام وقت بخیر. بله طراحی سایت نوبت دهی هم انجام میدیم. شما برای مشاوره می تونید هر ساعتی که راحت ترید تماس بگیرید. همکاران ما پاسخگو شما هستن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.