021 44010116
طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی به عنوان یک پلتفرم معرفی برای پزشکان است. از تخصص و تجارب پزشک تا ارائه اخبار پزشکی روز دنیا و حوزه کاری پزشک و موارد دیگر می توان در سایت صحبت کرد. بخش بلاگ سایت های پزشکی از اهمیت بالایی برخوردارند و نیاز است که تمام مطالب از زیر نظر فرد متخصص بگذرد. از سوی دیگر بخش خدمات سایت های پزشکی باید از استانداردهای خاصی برخوردار باشند تا بتوانند اطلاعات را به درستی در اختیار کاربران و بیماران قرار دهند. بنابراین در طراحی سایت های پزشکی اینکه تمام این منابع به راحتی در اختیار بیماران قرار بگیرد و دسترسی آسان باشد، اهمیت بالایی دارد. همچنین توجه به موارد مختلف روز دنیا مانند نسخه های الکترونیکی و نوبت دهی اینترنتی مهم است.
یک طراحی سایت پزشکی خوب با انتخاب یک سیستم مدیریت محتوای خوب شروع می شود. با یک سیستم مدیریت محتوای مناسب یا همان CMS می توان طراحی سایت مناسبی متناسب با خواست پزشک انجام داد. همچنین برخی قالب ها برای سایت های پزشکی طراحی شده اند که اگر به فکر طراحی سایت با قالب آماده هستید، می توانند گزینه بسیار مناسبی باشند.

فقط سایتی می‌خواهم که بتوانم اطلاعاتم را در آن قرار دهم. این کافی نیست!

طراحی سایت پزشکی نیز مانند هر چیز دیگری، حساب و کتابِ خاصِ خود را دارد. موقعیت زیر را در نظر بگیرید:

 • دنبال متخصص قلب و عروقِ خوب در شهر خودتان هستید. گوگل‌کردن و پیدا کردن متخصص قلب اولین اقدامی است که انجام می‌دهید. حالا یکی یکی سایت‌ها را با کلیک روی هر کدام بررسی می‌کنید:
 • یکی چپ‌چین است و هیچ چیز این سایتِ پدر آمرزیده، سر جایش نیست.
 • یکی اطلاعات کافی از متخصص محترم ارائه نکرده است.
 • یکی را با سردرگمی صد در صدی به اطلاعات تماس می‌رسید.
 • دیگری در مورد تمام مسائل اجتماعی و اقتصادی صحبت کرده، اما رد پایی از قلب در آن دیده نمی‌شود.
 • آن یکی هم از نظر زیبایی سایت، رتبۀ یک از آخر را دارد و بی بُر و برگشت، ترک سایت را ترجیح به ماندن در آن می‌دهید.

قطعا انتخاب شما هیچ کدام از گزینه‌های بالا نخواهد بود. بنابراین باید اصول طراحی سایت پزشکی را بدانیم تا مرتکب اشتباهات بالا نشویم.

تحقیقات دانشگاه استنفورد نشان داده که بیش از 46 درصد از مردم، وب‌سایت را معیار اصلی تصمیم‌گیری دربارۀ اعتبار یک موسسه می‌دانند. مردم همیشه به دنبال بهترین‌ها در زمینۀ پزشکی هستند. جانِ هر کس برای او عزیز است، پس تعارفی در این زمینه نداریم.

هزاران پزشک دیگر هم مثل شما همین تخصص را دارند. بنابراین کار شما در طراحی سایت پزشکی بسیار سخت است. چون زمان کمی در اقناع کاربر برای نشان‌دادن این که شما بهترین متخصص در حیطۀ کاری خود هستید، دارید. باید وب‌سایت را به‌گونه‌ای براساس استراتژی بسازید که آینۀ تخصص، برند، مهارت و صدای شما باشد!

موفق‌ترین وب‌سایت‌ها آنهایی هستند که از اکوسیستم وب شامل طراحی، تجربه کاربری، محتوا، اصول سئو و بهینه‌سازی درست به نفع خود استفاده کنند. بی‌شک می‌توان گفت مهم‌ترین دارایی بازاریابی برای پزشک، داشتن وب‌سایت حرفه‌ای است.

طراحی سایت پزشکی

مزایای طراحی سایت پزشکی

یک طراحی سایت پزشکی مناسب نه تنها به معرفی تخصص و خط سیر آموزشی و تجربی پزشک کمک می کند، بلکه در بخش وبلاگ سایت، می تواند به بالا بردن اطلاعات پزشکی جامعه هم کمک کند.

اینکه در سایت های پزشکی از فرم های مناسبی استفاده شود، می تواند به راهنمایی کاربر کمک کند. همچنین اطلاعاتی در مورد وضعیت بیمه و مواردی که مشمول بیمه می شود، لازم است که در سایت ارائه شود. استفاده از دکمه های فراخوان یا CTA های هدفمند در سایت های پزشکی می تواند به تجربه کاربری کمک کند. این دکمه ها برای مشاوره آنلاین، درخواست ویزیت، نوبت دهی آنلاین و … هستند. پیشنهاد میکنیم درباره طراحی سایت نوبت دهی هم اطلاعات بیشتری کسب کنید.
همچنین بیماران می توانند در سایت های پزشکی، پرونده پزشکی و سوابق بیماری خود را پر کنند و دیگر نیازی به پر کردن برگه هنگام مراجعه به مطب نیست. از سوی دیگر بیمار می تواند نتایج مراجعات قبلی خود به پزشک و مخصوصاً آزمایشگاه ها را مشاهده کند و نتایج را با هم مقایسه کند.

1- هر کسی اسم شما را در گوگل سرچ کند، به اطلاعات شما دسترسی دارد و به‌راحتی می‌تواند با شما در ارتباط باشد.

2- موفقیت شما در جهانِ ارتباطات امروزی، بدون داشتن وب‌سایت حرفه‌ای بسیار سخت و حتی غیرممکن است.

3- یک وب‌سایت حرفه‌ای و تخصصی نشان‌دهندۀ اعتبار و پرستیژ کاری شماست.

4- مخاطب‌های خود را به‌خوبی می‌شناسید و می‌توانید خدمات جدید و متنوع‌تری برای مشتریان تعریف کنید.

مزایای طراحی سایت پزشکی در شرکت پیام آوا

– مشاوره تخصصی برای انتخاب بهترین پکیج طراحی برای حوزۀ کاری شما

– مشاوره فنی و اجرایی

– انجام پروژه توسط تیم تخصصی گرافیست و برنامه‌نویسان حرفه‌ای

– رعایت استانداردهای طراحی

– تجربه کاربری منحصربه‌فرد

نکته مهم در طراحی سایت پزشکی

امکانات طراحی سایت پزشکی در شرکت پیام آوا

ما چندین وب‌سایت پزشکی با امکانات حرفه‌ای را برای پزشکان مختلف با تخصص‌های متفاوت طراحی کرده‌ایم. می‌توانیم نمونه کارهایمان را در اختیار شما قرار دهیم تا با نحوۀ کار ما آشنا شوید.

یک توصیه: چه تصمیم بگیرید با شرکت ما و چه با شرکت دیگری کار کنید، ابتدا از آنها نمونه کارهای مربوطه را درخواست نمائید. این کار باعث آشنایی با سبک کاری آن شرکت و شناخت سلیقۀ خود می‌شود. نتیجۀ این کار، رسیدن به یک نقطۀ توازن و هدف مشترک با شرکت مربوطه است.

ما صفحه اصلی شما را طوری طراحی می‌کنیم که با تجربه کاربری خوب اعم از گرافیک و آیکون‌های مناسب با کدنویسی حرفه‌ای، تمام اطلاعات پزشک با نگاه اول به کاربر منتقل شود.

پیام آوا، طراح و مجری وب سایت های پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی

شرکت طراحی سایت پیام آوا، با توجه به نیاز و سلیقه شما پزشک محترم و اینکه می خواهید چه سرویس هایی در اختیار بیماران و مراجعان خود قرار دهید، طراحی وب سایت شما را به طور کارآمدی اجرا نموده و به همین گونه اصول و تکنیک های سئو سایت در طراحی سایت پزشکی لحاظ می گردد. به گونه ای که کاربران با جستجوی کلماتی همچون بهترین پزشک، متخصص جراحی، پزشک عمومی و در کل کلمات کلیدی مرتبط با تخصصتان به سایت شما رهنمون خواهند شد.

طراحی سایت پزشکی در شرکت پیام آوا چقدر زمان می برد؟

ما در پیام آوا پردازش، دو پکیج برای شما طراحی کرده‌ایم:

1- طراحی قالب اختصاصی

همان طور که اثر انگشت هیچ کدام از انسان‌ها یکی نیست، قالب اختصاصی نیز منحصربه‌فرد بوده و مشابه آن در دسترس دیگران قرار ندارد. پس از انعقاد قرارداد و برگزاری جلسه مشاوره توسط تیم مدیریت پروژه، ما براساس هویت برند (هویت بصری، بریف درخواستی و نیازهای شما)، قالب اختصاصی شامل UI/UX تمام صفحات را طراحی كرده و برای شما ارسال می‌کنیم. پس از تائید شما، صفر تا صد قالب، کدنویسی و بهینه می‌شود.

با داشتن یک قالب اختصاصی، مسیر سئوی وب‌سایت شما در آینده هموارتر بوده و به‌ راحتی و سریع‌تر از دیگران می‌توانید به صفحات اول گوگل برسید! همچنین در این پكیج اطلاعات وب سایت شما در بالاترین سطح تضمین می شود. طراحی وب سایت قالب اختصاصی نسبت به بقیه به نسبت طراحی با قالب آماده هزینه بیشتری دارد و دو تا سه ماه زمان برای راه‌اندازی لازم است.

2- طراحی براساس قالب آماده

در این پکیج، پس از مشاوره و انعقاد قرارداد با پیام آوا پردازش، تیم مدیریت پروژه، 15-10 قالب را براساس نیازمندی‌های کسب و کارِ شما برایتان ارسال می‌کند. پس از انتخاب یکی از قالب‌ها توسط مشتری، تیم طراحی سایت شروع به راه‌اندازی وب‌سایت می‌کند. طراحی سایت براساس قالب‌های آماده، هزینه کمتری دارد و سریع‌تر از قالب اختصاصی (دو الی سه هفته) آماده می‌شود.

 

طراحی سایت با استفاده از این قالب‌ها هزینه کمتری دارد. اگر بودجه کمی دارید، راه‌اندازی وب‌سایت براساس قالب‌های آماده بهتر از نداشتن یک بستر برای نشان‌دادن هویت کسب و کارتان است.

 

از معایب طراحی سایت براساس قالب آماده می‌توان به بهینه‌نبودن قالب طبق الگورتیم‌های موتور جست‌وجوگر گوگل اشاره کرد که ممکن است پروسه سئو وب سایت شما را با سختی همراه كند. از معایب دیگر قالب‌های آماده، در دسترس بودن آنها برای رقباست. ممکن است وب‌سایتی را طراحی کنید که رقیب شما نیز دقیقا از همان قالب در طراحی سایت خود استفاده كرده باشد؛ بنابراین هویت کاری خودتان را نمی‌توانید به‌صورت یونیک در دنیای دیجیتال نشان دهید!

 

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
4.3/5 - (10 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

6 نظر در مورد “طراحی سایت پزشکی

 1. سلام خیلی ممنون از مشاوره عالی تون الان تماس گرفتن باهام. فقط یه سوال رو فراموش کردم بپرسم، طراحی سایت چقدر زمان می بره؟ من گفتم بهشون با قالب اماده.

  1. سلام دکتر رونقی وقت تون بخیر. بله کارشناس فروش مون گفتن طراحی سایت با قالب آماده حدوداً برای کیس شما 10 روز نهایتا زمان بر است. اما با قالب اختصاصی حداقل تا یک ماه زمان نیاز است.

 2. سلام وقت تون بخیر من برای کلینیک می خواستم که طراحی شایت انجام بدید، فرم مشاوره رو هم پر کردم.

  1. سلام وقت شما هم بخیر. مشاوران ما باهاتون تماس می گیرن و توضیحات رو خدمت تون میدن.

 3. سلام وقت تون بخیر
  شما طراحی سایت نوبت دهی پزشکی هم انجام میدید؟ برای مشاوره از چه ساعتی میشه تماس گرفت؟

  1. سلام وقت بخیر. بله طراحی سایت نوبت دهی هم انجام میدیم. شما برای مشاوره می تونید هر ساعتی که راحت ترید تماس بگیرید. همکاران ما پاسخگو شما هستن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *