021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

هدف از طراحی سایت کارخانجات

مهمترین هدف از  طراحی سایتکارخانجات و مراکز صنعتی و تولیدی؛ معرفی خدمات به مراکز همکار و آحاد مردم، معرفی محصولات تولیدی و توزیع و فروش این محصولات به عموم و نمایندگان فروش آنها ، ارایه خدمات پس از فروش و … است .

کارخانجات مختلف با دامنه فعالیتی متنوع ، مانند: کارخانه فولادسازی، نورد و پروفیل، کارخانجات صنایع غذایی، کارخانه های نساجی و .. که در شهرک ها و مناطق صنعتی و یا بطور پراکنده در نقاط مختلف کشور مستقر هستند، گویای آنست که اینها برای نشان دادن فعالیت ها و محصولات خود بدون محدویت مکانی و زمانی و همچنین جهت حضور و رقابت در عرصه های صنعتی بین المللی بایستی مجهز به وب سایتی حرفه ای و قوی باشند تا از آن بعنوان ابزاری جامع جهت ارتباط با همکاران و مشتریان قبلی و جذب مشتریان جدید داخلی و خارجی استفاده نمایند.

طراحی سایت کارخانجات ، طراحی وب سایت مراکز صنعتی،، سایت کارگاه های تولیدی بزرگ و کوچک، وب سایت کارگاه های خدماتی، وب سایت کارگاه های صنعتی، وب سایت مراکز تاسیساتی و فنی، واحدهای تولیدی در زُمره ی اجرا و طراحی سایت کارخانجات قرار می گیرند.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن موبایل برای کارخانجات

از آنجایی که امروزه گوشی های هوشمند بعنوان ابزاری فراتر از ارتباط صوتی و پیامکی تبدیل شده اند و کاربران اغلب فعالیت های روزمره همچون عکاسی، مبادلات بانکی، فیلمبرداری، بازدید از وب سایت های اینترنتی مختلف، حضور در شبکه های اجتماعی و … را با آن انجام می دهند، لذا طراحی اپلیکیشن موبایل کارخانه برای اینکه کاربران آن را براحتی در گوشی خود نصب نموده و خدمات، فعالیت ها و محصولات شما را بازدید و مشاهده نمایند در توسعه کسب و کار شما بسیار موثر بوده و همچنین چنین اپلیکیشنی یک نقطه قوت محسوب شده و قدرت و توانمندی مجموعه صنعتی شما را نشان خواهد داد.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.