تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت روزنامه

طراحی سایت روزنامه

طراحی سایت روزنامه بطور کلی بر پایه دو ساختار است: ۱- بعنوان پایگاه اینترنتی نشریاتی که بصورت فیزیکی هم چاپ می شوند.

۲- نشریات یا روزنامه های آنلاین که صرفن بر بستر اینترنت بصورت روزانه یا بطور ادواری محتوای خبری آنها پخش می گردد.

اهمیت طراحی سایت روزنامه

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

دنیای پُرشتاب امروزی می طلبد از رسانه هایی که بسرعت و با هزینه کمتر و با گستره ی وسیعی اخبار و رویدادها را به اطلاع مردم برسانند استفاده نمود. از جمله این رسانه ها ، طراحی سایت روزنامه است.

طراحی سایت و پیاده سازی روزنامههمچنین در جهت حفظ و صیانت از محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان و کاهش مصرف کاغذ و نیز ممانعت از اتلاف انرژی های تجدید ناپذیر، طراحی سایت نشریات و روزنامه کمک شایانی می تواند انجام دهد.

منافع طراحی سایت روزنامه

 • کاهش هزینه ها

هزینه هایی منجمله کاغذ ، چاپ ، صحافی و بسته بندی‌ ، حمل و نقل ، توزیع حذف می گردد.

 • آرشیوبندی

روزنامه ها و نشریات کاغذی به مرور زمان رنگ و روی خود را در برابر نور، رطوبت و .. از دست داده یا پاره شده و از بین می روند و به همین دلایل طول عمر خیلی کوتاهی دارند؛ از اینرو طراحی سایت روزنامه و یا طراحی سایت نشریات؛ اخبار و گزارشات و مطالب و عکس ها و ویدئوهای خبری شما را جاودانه می سازد. چرا که محتوای مندرج بر فضای اینترنت، تاریخ انقضاء ندارد و با آرشیوبندی بر اساس تاریخ و موضوعات مختلف هر شماره نشریه یا روزنامه همیشه در دسترس کاربران و علاقمندان بوده و بیشمار بار قابل رویت است.

 • امکانات چند رسانه ای

بهره گیری از مدیای مختلف: فیلم ، موسیقی ، انیمیشین برای ارایه اخبار یا در کنار اخبار متنی از ویژگی های منحصر بفردی است که از سایت روزنامه یا نشریه ممکن است.

 • اشتراک گذاری

تعامل و اشتراک گذاری مطالب نشریات در شبکه های اجتماعی مختلف امکانپذیر است.

 • اشتراک پذیری

بدلیل بازدید تعداد زیاد کاربران از وب سایت های خبری، جهت استفاده ار هر شماره نشریه و دانلود آن، کاربر مشخصات فردی، ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد نموده و در واقع عضو دایمی (مشترک) آن وب سایت می گردد.

 • جذب آگهی

در روزنامه الکترونیکی و یا مجله آنلاین بدلیل از بین رفتن محدودیت های تعداد صفحات، اندازه ، رنگ و هزینه های کاغذ و چاپ، آگهی های زیاد با اندازه های مختلف و با هزینه های کم می توان جذب و منتشر نمود. ارایه تبلیغات در نشریات الکترونیکی می تواند به شکل متنی و تصویری و یا فرمت های دیگر همراه با ویدئو ، موسیقی ، تصاویر سه بعدی و … باشد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

امکانات طراحی سایت روزنامه آنلاین

 • طراحی بخش اخبار

این قسمت بطور گسترده و مفصل بوده و شامل موضوعاتی است که نشریه یا روزنامه مربوطه به آنها می پردازد.

بطور مثال یک روزنامه عمومی بخش هایی مانند اخبار اجتماعی ؛ فرهنگی ؛ هنری ؛ سلامت ؛ ورزشی ؛ حوادث را در نظر گرفت و در نشریات تخضصی سرفصل اخبار مربوط به زمینه تخصصی است که آن نشریه بدان می پردازد.

 • به روایت تصویر

اخبار تصویری تهیه شده توسط عکاسان و یا عکسهای ارسالی کاربران

 • طراحی صفحه گزارش

به منظور ارایه گزارش های مختلف اجتماعی ، اقتصادی ، ورزشی مرتبط با مسایل روز جامعه این صفحه ایجاد شده است.

 • طراحی بخش آخرین اخبار

جدیدترین و آخرین اخبار منتشره طی یک شبانه روز در این قسمت قابل مشاهده است.

 • اخبار مهم

در طراحی وب سایت روزنامه در بالاترین قسمتی که بخوبی قابل مشاهده کاربر است رویدادهای مهم روزانه قرار می گیرد.

 • طراحی سیستم ثبت آگهی

از طریق این سیستم ، ثبت آنلاین آگهی بمنظور درج تبلیغات در وب سایت روزنامه یا سایت مجله قابل انجام است.

در این سیستم امکاناتی نظیر: درج مشخصات آگهی دهنده و همچنین مشخصات آگهی مانند نوع، اندازه و فرمت، مدت زمان ، شرایط و قوانین ثبت، اتچ فایل برای ارسال پیوست ها، امکان  ذخیره آگهی و پرداخت آن در زمانی دیگر،  ثبت چند آگهی همزمان و پرداخت یکجای آنها، امکان تجدید انتشار یک آگهی، نگهداری سوابق پرداخت های کاربر، امکان مشاهده سوابق انتشار آگهی ها  فراهم شده است.

 • قسمت نظرات و امتیازدهی

امکان نظردهی و امتیاز دهی در پایان هر محتوای خبری و یا گزارش و مقاله فراهم شده تا کاربران دیدگاه خود را درج کنند و یا به هر مطلب امتیاز دهند. طراحی سایت روزنامه شباهت های زیادی می تواند با طراحی سایت خبری و خبرگزاری داشته باشد.

 • طراحی مخزن آرشیو

شماره های قبلی روزنامه یا نشریه بر اساس شماره ، ترتیب انتشار، زمان انتشار در این مخزن طبقه بندی شده و کاربران می توانند به شماره مورد نظر خود دسترسی رایگان داشته باشند. در صورتی که مدیران سایت قصد فروش هر شماره را داشته باشند بایستی کاربر ابتدا عضو شده و از طریق شماره حساب مشخص شده در سایت مبلغ تعیین شده را واریز نموده و پس از واریز، مجله یا روزنامه مورد نظر از طریق لینک ارسالی به ایمیل کاربر قابل دانلود خواهد بود یا اینکه بصورت فایل پی دی اف به ایمیل کاربر فرستاده می شود. 

 

 • طراحی سایت روزنامهطراحی نوار جستجو

نوار جستجوی ساده و پیشرفته در طراحی سایت روزنامه تعبیه می شود. جستجوی ساده برای یکی یا دو فیلد مانند تیتر خبر یا قسمتی از تیتر و جستجوی پیشرفته بر اساس پارامترهای مختلف مثل زمان خبر، نوع خبر و …. قابل سرچ است.

 • امکان دسترسی به شبکه های اجتماعی

طراحی صفحه شبکه های اجتماعی به منظور تعامل و عضویت کاربران وبسایت در پیج هایی نظیر : توئیتر ، اینستاگرام ، پینترست ، یوتیوب ، لینکدن ، آپارات و غیره

 • طراحی بخش اطلاعات تماس

برای ایجاد مشارکت و یا کسب اطلاع از نحوه همکاری و همچنین ارایه تبلیغات در سایت، راه های تماس از جمله شماره های تلفن بخش روابط عمومی، بازرگانی، تحریریه و … همچنین دورنگار و ایمیل و فرم تماس آنلاین در این بخش جایگذاری می گردد.

همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت  روزنامه به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

چرا طراحی سایت روزنامه را به پیام آوا بسپاریم؟

پیام آوا ساخت و پیاده سازی وب سایت روزنامه و همچنین طراحی سایت نشریه و طراحی مجله آنلاین و طراحی سایت حرفه ای روزنامه آنلاین را با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا به انجام رسانده به گونه ای که محیط کاربرپسند اینگونه سایت ها موجب جلب رضایتمندی آنها شده و همچنین در رسالت اطلاع رسانی خود به موفقیت دست می یابند.

امروز در دنیایی زندگی می کنیم که ماهیت ارائه خدمات در همه مشاغل دست خوش تغییر شده است. هر نوع خدمت از هر جنسی را شما می توانید در دنیای اینترنت بدست بیاورید. به همین دلیل است که اکثر مشاغل در حال به روز رسانی فعالیت خود هستند و بسیاری اقدام به طراحی سایت اختصاصی در حوزه فعالیتشان زده اند. برای مثال حتی کتابخانه های سنتی نیز طراحی سایت کتابخانه خود را برای ارائه نسخه های دیجیتال به مردم شروع کرده اند.

انجام سئو (بهینه سازی وب سایت) ، ایجاد زمینه ای متناسب برای درج و انتشار محتوای غنی و ارزشمند در وب سایت ، افزایش ترافیک و آمار بازدیدگنندگان موجبات بنیادینی را در ارتقا جایگاه وب سایت روزنامه در موتورهای جستجو رقم می زند. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخولشت مشاوره طراحی سایت روزنامه
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

امتیاز این صفحه
ثبت سفارش