تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی

با طراحی سایت وکلا و یا طراحی وب سایت موسسات حقوقی اینگونه سایت ها می توانند مورد استقبال و استفاده مردم قرار گیرند و از سویی دیگر نیز منافع بیشماری را منتفع وکلا یا مدیران موسسات حقوقی نماید.

اهمیت طراحی سایت حقوقی

اکثر مردم در طول زندگی، شاید با مسایل حقوقی مواجه شده و نیاز به مشاوره و یاری جستن از وکیل خُبره داشته باشند.

حجم انبوه خواسته ها، شکایات و نیازهای حقوقی مردم و وجود پرونده های متعدد حقوقی، مسایل مربوط به کار و بیمه، ازدواج و طلاق، پرونده های کیفری، مالی، تنظیم قراردادها و … موجب شده اند که وکلا و موسسات حقوقی برای پاسخگویی سریع تر به درخواست ها و نیازهای مردم برای خود وب سایتی داشته باشند و از این طریق به مخاطبانشان خدمات مطلوبی ارایه دهند.

از آنجایی که اغلب مردم برای رفع مشکلات حقوقی خود به همه قوانین اطلاع و اشرافیّت ندارند لذا برای حل و فصل مسایل حقوقی خود و دستیابی به راهکارهای قانونی به وکلا یا موسسات حقوقی مراجعه می کنند.

طراحی سایت وکیل در امر ایجاد ارتباط بین مردم و وکلا روشی سریع و راهی مناسب است چرا که مراجعان می توانند مسایلی که بدون مراجعه حضوری قابل حل است از طریق وب سایت وکیل بصورت آنلاین حل نموده و در صورت نیاز به مراجعه حضوری، ابتدا برای گرفتن وقت و رزو از طریق وب سایت اقدام نمایند که در کل از اتلاف وقت و انرژی ارباب رجوع ها بطور چشمگیری کاسته خواهد شد.

طراحی سایت وکیلخدمات و امکانات طراحی سایت حقوقی

۱ – طراحی صفحه درباه ما

در این قسمت رزومه وکیل و یا سوابق کاری و فعالیت موسسه حقوقی بطور مشروح توضیح داده می شود.

۲- طراحی صفحه تماس با ما

اطلاعات تماس همچون آدرس و تلفن و ایمیل در این بخش جایگذاری می گردد.

۳-  طراحی صفحه خدمات

کلیه خدماتی که موسسه حقوقی یا وکیل به آنها می پردازد در این قسمت بیان می شود ، مواردی همچون پرونده های مالی، تنظیم قرارداد کار، موارد مربوط به بیمه، چک های برگشتی و …

۴ – طراحی بخش اخبار و مقالات

مطالب و اخبار حقوقی که با قوانین ارتباط دارند در این بخش درج می گردد. قوانین جدید در این قسمت به اطلاع مخاطبان سایت می رسد و در صورت تغییر یا حذف و اضافه شدن بند و تبصره های قوانین، مطالب مربوطه در سایت نیز به تبع آنها بروز رسانی می شود.

۵ – طراحی صفحه مشاوره

بخش مشاوره از مهمترین قسمت های طراحی وب سایت وکلا یا طراحی سایت حقوقی است که این سیستم برای ارایه مشاوره در زمینه های حقوقی مثل : موارد مربوط به ازدواج و طلاق، روابط کار، تهیه و تنظیم قراردادها و عقد قعود و … پیاده سازی شده و ارباب رجوع می تواند از طریق آنلاین نسبت به رزرو وقت اقدام نماید. در صورتی که مشکل وی از طریق غیر حضوری قابل حل باشد، مورد خود را در این قسمت مطرح ساخته و بعد از واریز مبلغ تعیین شده، کارشناس یا وکیل مربوطه پاسخ و راهنمایی لازم را از طریق فرستادن ایمیل به شخص یا تماس با وی انجام می دهد.

۶ – طراحی صفحه پیگیری

در طراحی سایت حقوقی یا طراحی سایت وکیل قسمتی برای پیگیری پرونده ها در نظر گرفته شده است تا کاربران از طریق وارد نمودن اطلاعات پرونده خود، از روند کار پرونده و اینکه در چه مرحله ای قرار دارد مطلع گردند.

7 – طراحی صفحات پرداخت آنلاین

از طریق ایجاد صفحات پرداخت آنلاین و نیز تعبیه درگاه بانکی در طراحی سایت وکلا یا طراحی سایت حقوقی، کاربر می تواند براحتی جهت اخذ رزرو یا مشاوره غیر حضوری مبلغ مربوطه را واریز نماید.

وکیلارجحیت های طراحی سایت وکلا توسط پیام آوا

طراحی گرافیکی اختصاصی و متناسب با کار شما و نیز ثبت سایت شما در موتورهای جستجوگر و بهینه سازی سایت طبق اصول و استانداردهای موتورهای جستجو، افزودن ماژول های اختصاصی به وب سایت شما و نیز آموزش کامل نحوه کار کردن با سایت و آموزش قسمت مدیریت وب سایت و نحوه قراردادن محتوا و اطلاعات جدید بر روی سایت و نیز پشتیبانی و رفع اشکالاتی که ممکن است طی زمان فعالیت سایت پیش بیاید از جمله ارجحیت ها مزایایی است که شرکت پیام آوا در طراحی سایت حقوقی دارد.

درخواست مشاوره طراحی سایت حقوقی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش