021 44342032
طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی

با طراحی سایت وکلا و طراحی سایت حقوقی برای موسسات ارائه دهنده خدمات حقوقی می تواند مورد استقبال و استفاده مردم قرار گیرند و از سویی دیگر نیز منافع بیشماری را منتفع وکلا یا مدیران موسسات حقوقی نماید.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت حقوقی خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت حقوقی

اکثر مردم در طول زندگی، شاید با مسایل حقوقی مواجه شده و نیاز به مشاوره و یاری جستن از وکیل خُبره داشته باشند.

حجم انبوه خواسته ها، شکایات و نیازهای حقوقی مردم و وجود پرونده های متعدد حقوقی، مسایل مربوط به کار و بیمه، ازدواج و طلاق، پرونده های کیفری، مالی، تنظیم قراردادها و … موجب شده اند که وکلا و موسسات حقوقی برای پاسخگویی سریع تر به درخواست ها و نیازهای مردم برای خود وب سایتی داشته باشند و از این طریق به مخاطبانشان خدمات مطلوبی ارایه دهند.

از آنجایی که اغلب مردم برای رفع مشکلات حقوقی خود به همه قوانین اطلاع و اشرافیّت ندارند لذا برای حل و فصل مسایل حقوقی خود و دستیابی به راهکارهای قانونی به وکلا یا موسسات حقوقی مراجعه می کنند.

طراحی سایت وکیل در امر ایجاد ارتباط بین مردم و وکلا روشی سریع و راهی مناسب است چرا که مراجعان می توانند مسایلی که بدون مراجعه حضوری قابل حل است از طریق وب سایت وکیل بصورت آنلاین حل نموده و در صورت نیاز به مراجعه حضوری، ابتدا برای گرفتن وقت و رزو از طریق وب سایت اقدام نمایند که در کل از اتلاف وقت و انرژی ارباب رجوع ها بطور چشمگیری کاسته خواهد شد.

ساخت وب سایت حقوقی

خدمات و امکانات طراحی سایت حقوقی

طراحی صفحه درباه ما

در این قسمت رزومه وکیل و یا سوابق کاری و فعالیت موسسه حقوقی بطور مشروح توضیح داده می شود.

طراحی صفحه تماس با ما

اطلاعات تماس همچون آدرس و تلفن و ایمیل در این بخش جایگذاری می گردد.

طراحی صفحه خدمات

کلیه خدماتی که موسسه حقوقی یا وکیل به آنها می پردازد در این قسمت بیان می شود ، مواردی همچون پرونده های مالی، تنظیم قرارداد کار، موارد مربوط به بیمه، چک های برگشتی و...

طراحی بخش اخبار و مقالات

مطالب و اخبار حقوقی که با قوانین ارتباط دارند در این بخش درج می گردد. قوانین جدید در این قسمت به اطلاع مخاطبان سایت می رسد و در صورت تغییر یا حذف و اضافه شدن بند و تبصره های قوانین، مطالب مربوطه در سایت نیز به تبع آنها بروز رسانی می شود.

طراحی صفحه پیگیری

در طراحی سایت حقوقی یا طراحی سایت وکیل قسمتی برای پیگیری پرونده ها در نظر گرفته شده است تا کاربران از طریق وارد نمودن اطلاعات پرونده خود، از روند کار پرونده و اینکه در چه مرحله ای قرار دارد مطلع گردند.

طراحی صفحات پرداخت آنلاین

از طریق ایجاد صفحات پرداخت آنلاین و نیز تعبیه درگاه بانکی در طراحی سایت وکلا یا طراحی سایت حقوقی، کاربر می تواند براحتی جهت اخذ رزرو یا مشاوره غیر حضوری مبلغ مربوطه را واریز نماید.

ارجحیت های طراحی سایت وکلا توسط پیام آوا

طراحی سایت حقوقی

طراحی گرافیکی اختصاصی و متناسب با کار شما و نیز ثبت سایت شما در موتورهای جستجوگر و بهینه سازی سایت طبق اصول و استانداردهای موتورهای جستجو، افزودن ماژول های اختصاصی به وب سایت شما و نیز آموزش کامل نحوه کار کردن با سایت و آموزش قسمت مدیریت وب سایت و نحوه قراردادن محتوا و اطلاعات جدید بر روی سایت و نیز پشتیبانی و رفع اشکالاتی که ممکن است طی زمان فعالیت سایت پیش بیاید از جمله ارجحیت ها مزایایی است که شرکت پیام آوا در طراحی سایت حقوقی دارد.

مشاغل دیگری نیز هستند که به مانند خدمات حقوقی نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. برای مثال مشاغل سنتی مانند تراشکاری یا تولید چرم و مشاغل مدرنی مانند بانک (طراحی سایت بانک) نیز نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. پیام آوا می تواند به شما در هر شغل و حرفه ای که هستید بهترین طراحی سایت را ارائه کند.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
3/5 - (2 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *