تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی

با طراحی سایت وکلا و یا طراحی سایت حقوقی برای موسسات ارائه دهنده خدمات حقوقی می تواند مورد استقبال و استفاده مردم قرار گیرند و از سویی دیگر نیز منافع بیشماری را منتفع وکلا یا مدیران موسسات حقوقی نماید.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت حقوقی خود خواهید کرد.

اهمیت طراحی سایت حقوقی

اکثر مردم در طول زندگی، شاید با مسایل حقوقی مواجه شده و نیاز به مشاوره و یاری جستن از وکیل خُبره داشته باشند.

حجم انبوه خواسته ها، شکایات و نیازهای حقوقی مردم و وجود پرونده های متعدد حقوقی، مسایل مربوط به کار و بیمه، ازدواج و طلاق، پرونده های کیفری، مالی، تنظیم قراردادها و … موجب شده اند که وکلا و موسسات حقوقی برای پاسخگویی سریع تر به درخواست ها و نیازهای مردم برای خود وب سایتی داشته باشند و از این طریق به مخاطبانشان خدمات مطلوبی ارایه دهند.

از آنجایی که اغلب مردم برای رفع مشکلات حقوقی خود به همه قوانین اطلاع و اشرافیّت ندارند لذا برای حل و فصل مسایل حقوقی خود و دستیابی به راهکارهای قانونی به وکلا یا موسسات حقوقی مراجعه می کنند.

طراحی سایت وکیل در امر ایجاد ارتباط بین مردم و وکلا روشی سریع و راهی مناسب است چرا که مراجعان می توانند مسایلی که بدون مراجعه حضوری قابل حل است از طریق وب سایت وکیل بصورت آنلاین حل نموده و در صورت نیاز به مراجعه حضوری، ابتدا برای گرفتن وقت و رزو از طریق وب سایت اقدام نمایند که در کل از اتلاف وقت و انرژی ارباب رجوع ها بطور چشمگیری کاسته خواهد شد.

طراحی سایت وکیل

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

خدمات و امکانات طراحی سایت حقوقی

۱ – طراحی صفحه درباه ما

در این قسمت رزومه وکیل و یا سوابق کاری و فعالیت موسسه حقوقی بطور مشروح توضیح داده می شود.

۲- طراحی صفحه تماس با ما

اطلاعات تماس همچون آدرس و تلفن و ایمیل در این بخش جایگذاری می گردد.

۳-  طراحی صفحه خدمات

کلیه خدماتی که موسسه حقوقی یا وکیل به آنها می پردازد در این قسمت بیان می شود ، مواردی همچون پرونده های مالی، تنظیم قرارداد کار، موارد مربوط به بیمه، چک های برگشتی و …

۴ – طراحی بخش اخبار و مقالات

مطالب و اخبار حقوقی که با قوانین ارتباط دارند در این بخش درج می گردد. قوانین جدید در این قسمت به اطلاع مخاطبان سایت می رسد و در صورت تغییر یا حذف و اضافه شدن بند و تبصره های قوانین، مطالب مربوطه در سایت نیز به تبع آنها بروز رسانی می شود.

۵ – طراحی صفحه مشاوره

بخش مشاوره از مهمترین قسمت های طراحی وب سایت وکلا یا طراحی سایت حقوقی است که این سیستم برای ارایه مشاوره در زمینه های حقوقی مثل : موارد مربوط به ازدواج و طلاق، روابط کار، تهیه و تنظیم قراردادها و عقد قعود

 

و … پیاده سازی شده و ارباب رجوع می تواند از طریق آنلاین نسبت به رزرو وقت اقدام نماید. در صورتی که مشکل وی از طریق غیر حضوری قابل حل باشد، مورد خود را در این قسمت مطرح ساخته و بعد از واریز مبلغ تعیین شده، کارشناس یا وکیل مربوطه پاسخ و راهنمایی لازم را از طریق فرستادن ایمیل به شخص یا تماس با وی انجام می دهد. طراحی این خدمات تفاوت های بنیادین با سایت های فروشگاهی دارد اگر به صفحه طراحی سایت فروشگاهی مراجعه کنید این تفاوت ها برایتان قابل لمس خواهد بود.

 

۶ – طراحی صفحه پیگیری

در طراحی سایت حقوقی یا طراحی سایت وکیل قسمتی برای پیگیری پرونده ها در نظر گرفته شده است تا کاربران از طریق وارد نمودن اطلاعات پرونده خود، از روند کار پرونده و اینکه در چه مرحله ای قرار دارد مطلع گردند.

7 – طراحی صفحات پرداخت آنلاین

از طریق ایجاد صفحات پرداخت آنلاین و نیز تعبیه درگاه بانکی در طراحی سایت وکلا یا طراحی سایت حقوقی، کاربر می تواند براحتی جهت اخذ رزرو یا مشاوره غیر حضوری مبلغ مربوطه را واریز نماید.

طراحی سایت حقوقیارجحیت های طراحی سایت وکلا توسط پیام آوا

طراحی گرافیکی اختصاصی و متناسب با کار شما و نیز ثبت سایت شما در موتورهای جستجوگر و بهینه سازی سایت طبق اصول و استانداردهای موتورهای جستجو، افزودن ماژول های اختصاصی به وب سایت شما و نیز آموزش کامل نحوه کار کردن با سایت و آموزش قسمت مدیریت وب سایت و نحوه قراردادن محتوا و اطلاعات جدید بر روی سایت و نیز پشتیبانی و رفع اشکالاتی که ممکن است طی زمان فعالیت سایت پیش بیاید از جمله ارجحیت ها مزایایی است که شرکت پیام آوا در طراحی سایت حقوقی دارد.

مشاغل دیگری نیز هستند که به مانند خدمات حقوقی نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. برای مثال مشاغل سنتی مانند تراشکاری یا تولید چرم و مشاغل مدرنی مانند بانک (طراحی سایت بانک) نیز نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. پیام آوا می تواند به شما در هر شغل و حرفه ای که هستید بهترین طراحی سایت را ارائه کند.

از سوی دیگر همچنانکه این روزها بحث بر سر  روش های بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت حقوقی به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت حقوقی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

5/5 - (1 امتیاز)
ثبت سفارش