021 44010116
متن جایگزین فول ویت 6

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یکی از مهمترین ابزارها و مظاهر تجارت الکترونیک یا تجارت در فضای مجازی تحت وب محسوب می گردد. به وضوح مشخص است که طراحی سایت فروشگاهی نیازمند یکسری بسترهای خاص است که برای مثال در طراحی سایت شرکتی نیاز به آنها نخواهیم داشت. این تفاوت های ریز است که باعث می شود یک وبسایت فروشگاهی نسبت به رقبای خود موفق تر عمل کند.

یکی دیگر از سایت های فروشگاهی ، طراحی سایت ارز دیجیتال میباشد که کاربران میتوانند به خرید و فروش ارزهای مختلف بپردازند.

بگذارید کمی با جزییات در حیطه رقابت در دنیای تجارت الکترونیک و فروش اینترنتی با هم صحبت کنیم. بر اساس آمار جهانی تا سال ۲۰۱۹ تنها ده درصد تجارت بازار خرده فروشی در کل دنیا به صورت آنلاین انجام می شود. این آمار در کشورهای توسعه یافته غربی به بیش از ۲۴ درصد رسیده است و در کشورهای در حال توسعه مانند ایران این رقم زیر یک درصد است. با گسترش زیرساخت های اینترنت و تلفن های همراه در کشور ما در چند سال اخیر شاهد رشد استارت آپ ها و سایت های فروش آنلاین در ایران نیز بوده ایم و در نتیجه پیش بینی می شود که در ۵ سال آینده شاهد رشد چشم گیر فروشگاه های آنلاین در ایران باشیم. همین آمار کافی است تا به اهمیت فروشگاه آنلاین و طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار خود پی ببرید. ما در شرکت پیام آوا به شما کمک می کنیم که با طراحی یک وبسایت فروشگاهی و کاملا حرفه ای به تجارت آنلاین در ایران بپیوندید.

اهداف طراحی سایت فروشگاهی

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی تغییر فضای کسب و کار خود و ارتقا خدمات رسانی به مشتریان و دست یابی به بازار رقبایتان هست باید یک طراحی منحصر به فرد و کاملا اختصاصی را برای شرکت خود در دستور کار قرار دهید. شاید این سوال برای شما پیش آید که تفاوت طراحی یک سایت فروشگاهی به صورت کاملا اختصاصی چه تمایز خاصی با فروشگاه سازهای آماده در بازار دارد؟ فرم ثابت و تکرار شونده فروشگاه سازها و همچنین عدم امنیت بالا برای کسب و کارهای پر ترافیک و از سوی دیگر وابسته شدن بیزینس شما به یک شرکت دیگر از جمله معایبی است که برنامه ریزی برای طراحی سایت فروشگاهی منحصر به فرد را برای شما توجیه می کند. موضوع دوم بحث خلاقیت ها و ایجاد تمایز نسبت به رقبایتان است، شما برای آنکه بتوانید با ورود به این بازار عظیم حرفی برای گفتن داشته باشید باید برای خدمات خود یک خلاقیت جدید و یک تمایز قائل شوید در غیر این صورت شکست شما حتمی خواهد بود.

طراحی سایت فروشگاهی

معرفی و امکان مقایسه محصولات در فروشگاه اینترنتی

امکان بررسی و مقایسه محصولات و قیمت های آنها : هنگام خرید اینترنتی به راحتی و با صرف زمانی اندک، می توان با کمی جستجو، وضعیت و ویژگی ها و کیفیت.محصولات و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه نمود،از آنجا که خرید اینترنتی می تواند از هر محلی مانند خانه، محل کار یا هر نقطه دیگری صورت گیرد، دیگر نیازی به جابه جایی فیزیکی و صرف انرژی و زمان زیاد نیست

در اکثر فروشگاه های اینترنتی این امکان فراهم شده که افراد بدون تشریفات زیاد، محصولی را بخرند یا در صورت عدم رضایت آن را بازگردانند از اینرو راحتی مبادله فراهم.شده است.

کاهش هزینه های جانبی مثل رفت و آمد و حذف خریدهای حاشیه ای و غیرضروری که در هنگام گشت و گذار در فروشگاه های سنتی، بصورت ناگهانی رخ می دهند.در نهایت، مهمترین مزیت خرید اینترنتی را می توان راحتی و سهولت آن برشمرد

طراحی سایت فروشگاهی می تواند برای سایت های خدماتی مانند .سایت صرافی، سایت فیلم و سریال و هر نوع وسیله و خدماتی که قابل فروش باشد ایجاد شود.

نماد اعتماد الکترونیکی در طراحی سایت فروشگاهی

 

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن پس از بررسی اینکه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بصورت اصولی و با رعایت استانداردهای و امنیت لازم طراحی و پیاده سازی شده باشد نماد الکترونیک (ای نماد) را به فروشگاه اینترنتی مزبور اعطا می نماید و این نماد در جلب اعتماد مشتریان و اطمینان خاطر آنها در خرید از فروشگاه اینترنتی را تضمین می نماید.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
2.4/5 - (14 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.