تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت تعمیرگاه

طراحی سایت تعمیرگاه

طراحی سایت تعمیرگاه برای تعمیرگاه های مختلف مانند تعمیرگاه خودرو ، تعمیرات تاسیسات ساختمان ، تغمیر لوازم خانگی ، لوازم صوتی و تصویری ، تعمیرات کامپیوتر ، لب تاپ و موبایل می تواند پیاده سازی گردد. از اینرو با طیف مختلفی از طراحی سایت تعمیرات روبرو هستیم.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

اهمیت طراحی سایت تعمیرگاه

امروزه با توجه به افزایش قیمت کالاهایی همچون لوازم خانگی ، کامپیوتر و موبایل مردم کمتر به فکر تعویض آنها می افتند و بیشتر درصدد تعمیر آنها بر می آیند از اینرو بدنبال یافتن تعمیرکاران حرفه ای و متخصص هستند.

طراحی وب سایت تعمیرگاه و یا طراحی سایت تعمیرات می تواند در این زمینه بسیار راهگشا باشد.

چرا که اشخاص به منظور تعمیر موبایل ، لب تاپ ، لوازم خانگی و غیره خود در اینترنت به جستجو می پردازند. و  در نتیجه لیستی از مراکزی که در زمینه تعمیرات انواع لوازم فعالیت می نمایند را بدست می آورند.  اگر شما بعنوان یک تعمیرکار حرفه ای وب سایت اختصاصی برای خود نداشته باشید واضح است که در اینترنت دیده نخواهید شد. به همین جهت شما می توانید با داشتن یک وب سایت حرفه ای تعمیرگاه ، امکانات و تخصص و خدمات خود را به طیف وسیعی از مردم با مزیت فراتر از مکان و زمان بشناسانید. مهمتر از طراحی وب سایت تعمیرگاه ، سئو سایت تعمیرگاه است که با اجرای اصول بهینه سازی سایت، می توانید رنکینگ خوبی کسب کنید و مشتریان زیادی را به سمت کسب وکار خود هدایت نمایید.

وب سایت تعمیرکارترافیک بالا در طراحی وب سایت تعمیرات امروزه برای مشاغلی که در عرصه تعمیرات فعالیت می نمایند چشمگیر است. طراحی وب سایت تعمیرگاه بواسط کلمات کلیدی متعددی می تواند جستجو گردد و بدین جهت می تواند تعمیرات در برندهای مختلف مشتریان بسیاری را جذب نمایند. تعمیرات انواع لوازم برقی و الکترونیکی در برندها مختلف می تواند با درج اطلاعاتی در خصوص برندها صورت پذیرد و مشتریان را به منظور تعمیر به سمت کسب و کار شما هدایت نماید.

طراحی سایت تعمیرگاه خودرو

اغلب کمپانی های خودروسازی با مراکزی بعنوان پیمانکار قرارداد می بندند تا تعمیرات خودروی آنها را بصورت نمایندگی مجاز انجام دهد. با توجه به تعدد این نمایندگی ها، آنها می توانند از طراحی سایت تعمیرگاه برای شناساندن و تبلیغات خود استفاده کنند.

امروزه مکانیکی ها با ابداع عناوینی همچون اورژانس خودرو ، کلینیک خودرو و این قبیل القاب به فعایت می پردازند. از اینرو طراحی سایت کلینیک خودرو، طراحی سایت مجتمع خدمات خودرو، طراحی سایت مرکز تخصصی تعمیرات خودرو شایان توجه است. برخی مکانیک ها بصورت عمومی به همه خودروها سرویس می دهند و برخی نیز بصورت تخصصی فعالیت می نمایند مثلا تعمیرات تخصصی برندهای خارجی خودرو مانند هیوندا وکیا.

طراحی سایت تعمیرگاه برای این دو نوع می تواند از یکدیگر متمایز باشد چرا که خدمات هرکدام متفات از دیگری است.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

آیتم های پرکاربرد در طراحی سایت تعمیرگاه خودرو

 • طراحی صفحه در باره ما که به ذکر توانمندی های مرکز تعیمرگاهی، امکانات و ابزارهای موجود، آموزش ها و دوره های فنی گذرانده توسط کارشناسان و همچنین گواهینامه ها ومجوزهای اخذ شده اشاره می نماید.
 • طراحی بخش وبلاگ یا مطالب به ارایه مقالات و اخبار مرتبط با صنعت خودرو، تست های فنی خودرو ، معاینه خودرو ، همچنین آموزش نگهداری از خودرو می پردازد.
 • طراحی صفحه تماس با ما ، در این صفحه اطلاعات ارتباط با تعمیرگاه منجمله شماره های تماس، فرم ارتباط آنلاین، ایمیل و … قرار می گیرد.
 • طراحی بخش خدمات، این قسمت مهمترین بخش طراحی سایت مکانیکی است چرا که کلیه سرویس هایی قابل ارایه شده توسط شما را نماینگر است. در این بخش، خدمات بصورت طبقه بندی شده قرار می گیرد. دسته بندی هایی مثل : تعمیر موتور، سرویس های دوره ای، جلوبندی ، تعمیر گیربکس و …
 • طراحی سایت تعمیرگاه کامپیوتر و طراحی سایت تعمیرگاه موبایل

طراحی سایت تعمیرات لوازم دیجیتال مانند موبایل لب تاپ، تبلت ، پی سی و … از آیتم های متنوعی بهره می برد.

 • طراحی بخش تماس با ما، صفحه معرفی و توانمندی ها و دوره های تخصصی گذرانده توسط تکنسین های مرکز تعمیرگاهی، گواهینامه های اخذ شده بصورت جداگانه در بخش مربوط به هر کدام راه اندازی می گردد.
 • پیاده سازی بخش خدمات: در دو دسته کلی خدمات رفع عیوب نرم افزاری و ترمیم و تعمیرات سخت افزاری این آیتم تعبیه می گردد. در این بخش سرویس های قابل ارایه مانند: تعمیر مدل های مختلف پاور کامپیوترها، تعمیر و تعویض انواع قطعات از جمله: تعمیرات مادربرد SMD،DIP،PLCC ، تعمیر و تعویض انواع CHIP، دی وی دی رام، دی وی دی رایتر، سی دی رام تعمیر هارد، بازیابی اطلاعات هارد، تعمیر کارت گرافیک، تعمیرات کامپیوترهای رومیزی. در طراحی سایت تعمیرگاه موبایل نیز، خدمات رفع عیوب نرم افزاری و سخت افزاری و  تعمیرات تخصصی موبایل ذکر می گردد.
 • طراحی بخش برندها، همچنین می توان در طراحی سایت تعمیرات کامپیوتر و یا طراحی سایت تعمیرگاه لب تاپ به برندهایی که تعمیر محصولات آنها در تخصص شماست و یا نمایندگی فروش و عرضه قطعات آنها را کسب نموده اید اشاره کرد مانند: MSI، نمایندگی کامپیوتر اپل، لنوو، سامسونگ، ال جی ، سونی و …
 • طراحی بخش خدمات تخصصی در این قسمت با طبقه بندی خدمات تخصصی انجام می گیرد. مانند: عیب یابی و رفع عیب مدار PWM، ترمیم و تعویض سوکت SATA هارد کامپیوتر،  تعمیر انواع مدارات مادربرد، عیب یابی و رفع عیب مدار فرکانس، رفع عویب مدار RESET، مدار سوئیچ، مدار CPU FAN، مدار SOUND    مدار PS2  و …

طراحی سایت تعمیرگاه لوازم خانگی و اداری

به مانند طراحی سایت تعمیرگاه کامپیوتر صفحات معرفی، تماس با ما نیز در طراحی وب سایت تعمیرات لوازم خانگی پیاده سازی می گردد.

 • طراحی صفحه خدمات

معرفی سرویس ها وخدمات قابل ارایه توسط مرکز و کارشناسان شما را شامل می گردد.از جمله: تعمیرات یخچال ، اجاق گاز ، آبگرمگن ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، مایکروفر و کلیه لوازم برقی و گازی که در حیطه تخصص شما هست می تواند در این قسمت بصورت طبفه بندی قرار گرفته و توضیحات جامعی در مورد هر کدام ارایه داد.

وب سایت تعمیرگاههمچنین توضیحات پیذرامون خدمات در محل نیز بطور جامع می تواند در طراحی سایت تعمیرات لوازم خانگی به اطلاع کاربران رسانده شود.

 • طراحی بخش مقالات

در این بخش مطالب متنوع در ارتباط با لوازم خانگی ، نکات خرید لوازم خانگی ، روش های نگهداری از لوازم خانگی و اخبار و رویدادهای شرکتهای لوازم خانگی درج می شود.

 • طراحی بخش شعب و نمایندگی بهمراه معرفی و اطلاعات تماس
 • بخش برندها

در این قسمت نمایندگی تعمیرات برندهایی مثل بوش، سامسونگ ، ادمیرال، ال حی ، اسنوا ، جنرال الکتریک ، پارس خرر و …. را که بر عهده دارید قابل نمایش است.

 • فرم ثبت سفارش

گارانتی خدمات وشرایط آن ، اتصال سایت به پیج شبکه های اجتماعی ، گالری تصاویر، فیلد جستجو از آیتم های دیگر قابل پیاده سازی در طراحی سایت تعمیرگاه است.

اهمیت طراحی سایت تعمیرگاه در شرکت پیام آوا

پیام آوا آمادگی همه جانبه برای راه اندازی و ساخت وب سایت های تعمیرگاهی را دارد. ارایه پنل مدیریت قدرتمند فارسی، طراحی گرافیکی ظاهری سایت متناسب با حرفه شما ، امکان بروز رسانی سایت توسط مدیر، پیاده سازی سایت بر مبنای ریسپانسیو یا واکنشگرا و نیز ارایه خدمات سئو سایت برای افزایش رتبه وب سات در موتورهای جستجوگر از اهم ویژگیهای پیام آوا در ساخت سایت تعمیرات محسوب می گردد.

نکته اساسی این است که مشاغل دیگر نیز در دنیای مدرن امروز به مانند هر واحد تجاری نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. برای مثال مشاغل سنتی مانند چاپخانه ها ( طراحی سایت چاپخانه) یا تولید چرم  و مشاغل مدرنی مانند بیمه و بورس نیز نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. پیام آوا می تواند به شما در هر شغل و حرفه ای که هستید بهترین طراحی سایت را ارائه کند.

از سوی دیگر همچنانکه این روزها بحث بر سر  روش های بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت تعمیرگاه به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت تعمیرگاه
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

ثبت سفارش