021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی ، در طول تاریخ همواره درنظرگیری “تخفیف” برای کالا و یا خدمات در کسب و کارهای مختلف به شکل سنتی مورد توجه مردم بوده است.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

طراحی سایت تخفیف گروهی در گذر زمان

به شکل مدرن و در عرصه خرید و فروش اینترنتی در سال ۲۰۰۰، یک کارمند شرکت مایکروسافت به نام “پاول آلن” شرکت تجاری آنلاینی به نام “مرکاتا” تأسیس کرد. سایت این شرکت، لوازم و دستگاه های الکترونیکی به فروش می ‌رساند. روش کار به این صورت بود که افراد را دعوت می نمود برای فروش محصولات خود عضو شوند و هر چقدر تعداد اعضا بیشتر می‌شد، قیمت کالا کاهش پیدا می ‌کرد. زمانی که علاقمندان عضو خرید یک کالا به تعداد مشخصی می رسید ، کالای مورد نظر با تخفیف به مشتریان فروخته می شد.

“مرکاتا” بعدها با ظهور سایت های خرید بزرگی همچون ای بی و آمازون به علت عدم توانایی رقابت از صحنه چنین خرید و فروش ایترنتی خارج گردید.

از موفق ‌ترین سایت خرید و تخفیف گروهی می توان سایت ” گروپان” www.groupon.com را نام برد که در سال ۲۰۰۸ توسط فردی به نام ” اندرو ميسون” در شیکاگو راه اندازی شده و شروع به فعالیت نمود و کالاهای مختلفی اعم از مواد غذایی و نوشیدنیها، لوازم آرایشی و بهداشتی، زیورآلات وبدلیجات، لوازم خانگی و … را ارایه می دهد. این وب سایت با نفوذ به بازارهای اروپا، آمریکا و آسیا توانسته ۴۵ میلیون نفر را عضو نماید.

در ایران نیز راه اندازی و فعالیت اینگونه سایت ها از سال ۱۳۸۹ به مرور آغاز شده و رواج یافته است.

مدل و الگوی تجاری طراحی سایت تخفیف گروهی

بایستی این مساله مهم را در نظر داشت که روند کاری و مدل فعالیت تجاری سایت تخفیف گروهی با فروشگاه های اینترنتی متفاوت است.

رشد شبكه‌هاي اجتماعي و سرويس‌های ميكروبلاگينگ تاثير بسزايی در رشد اين قبيل سايت‌ها داشته است. اصولا عملكرد سايت‌های تخفيف گروهی از نوعی روانشناسی اجتماعی تبعیت می کند. برای مثال خريداری را تصور كنيد كه با فرصت خريد يا تخفيف خيلی عالي مواجه شده ولي اين فرصت استثنايی بايد منوط به استفاده حدودا ۲۰۰۰ نفر برای خريد اين كالا يا خدمت باشد.

لذا در اين مدل كاری معمولا كاربران برای اينکه بتوانند از پيشنهاد تخفيف روزانه بهره‌مند شوند سعی می نمایند دوستان و آشنايان خود را با آن محصول يا خدمت ارایه شده آشنا كنند يا از طريق همان شبكه‌های اجتماعی در تبليغ و اشاعه آن اقدام نمايند. اين سوال مطرح می ‌شود كه هيچ توجيهی برای سود صاحب كالا يا خدمات با تخفيفي بين ۴۰ تا ۹۰ درصدی نمی ‌تواند وجود داشته باشد اما بايد به اين نكته توجه داشت كه فروشنده مورد نظر با تخفيفي كه ارایه می‌دهد اولاً در زمان كوتاهي تعداد زيادی كالا خواهد فروخت و با دريافت سود اندك از هر كدام، در كل سود مناسبی نصيبش خواهد شد. بنابراین در این سیستم هم خریداران می توانند با هزینه کمتر کالا و یا خدماتی را دریافت نمایند و منتفع گردند، و هم فروشندگان با استفاده از این سیستم نوین رونق خاصی برای کسب و کارهای خود به وجود آورند.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *