021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت چاپخانه

طراحی سایت چاپخانه امروزه بعنوان یکی از ابزارهای کارآمد برای مجتمع های چاپ و بسته بندی محسوب می گردد. پروسه چاپ بسیار گسترده و دارای رشته ها و زاوایای متنوع و مختلفی است. و همینطور دارای صنایع و مشاغل مرتبط قبل از چاپ و بعد از چاپ نیز هست مثلا طراحی گرافیکی، لیتوگرافی ها، صحافی، برشکاری، سلفون کشی و… همچنین تولیدکنندگان و فروشندگان دستگاه ها و قطعات و ملزومات مورد نیاز چاپخانه ها. خود چاپ نیز دارای رشته ها و انواع متعددی است همچون چاپ کاغذی (کتاب، روزنامه و جراید، کاتالوگ، پوستر، سربرگ، کارت ویزیت و … ) چاپ گراور، چاپ سیلک، چاپ روی لباس و پارچه، چاپ بنر و فلکس، چاپ روی اقلام پلاستیکی و فلزات ، چاپ لیزری و …

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

صنعت چاپ و طراحی سایت چاپخانه

قدمت پیدایش و اختراع فن چاپ به قرن ها قبل باز می گردد. از چاپ دستی حروف قلعی و چوبی گرفته تا چاپ سربی و چاپ سنگی! تا اینکه با اختراع دستگاه چاپ توسط «گوتنبرگ»  امور چاپ بر روی کاغذ شکل ماشینی به خود گرفت. در حال حاضر تحولات و پیشرفت های زیاد و چشمگیری در انواع دستگاه های چاپ افست، همچنین پرینترها و ملزومات دیگر چاپ صورت گرفته است که پرینترهای سه بُعدی و حتا چهاربُعدی شاهدی بر این مدعاست. در عصر تکنولوژی حاضر یکی از دستاوردهای نوظهور و بسیار مفید، طراحی وب سایت برای چاپخانه داران و مجتمع های چاپ و صنایع وابسته می باشد. طراحی سایت چاپخانه در راستای گسترش اهداف کسب و کار چاپخانه داران، برای نمایش و اطلاع رسانی انواع خدمات خود، تعرفه ها و همچنین سفارش گیری آنلاین انجام می گیرد. چاپخانه ها بواسطه طراحی وب سایت می توانند توانمندی ها و قدرت خود را در عرصه چاپ به دیگر رقیبان و نیز مشتریان خود که در صدد بهره گیری از خدمات برای چاپ کتب، چاپ جراید و دیگر اقلام  چاپی می باشند، نشان دهند.

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت چاپخانه

همانگونه که قبلن ذکر شد سرویس ها و آیتم های طراحی سایت چاپخانه ثابت نبوده و قابلیت تغییر پذیری و افزایش را دارد. بطور کلی برخی از این سرویس ها عبارتند از:

طراحی صفحه معرفی

رزومه و معرفی کلی خدمات، ویژگی های مجموعه شما، همچنین کارهای چاپی که برای سازمانها و شرکت ها و مراکز مختلف توسط چاپخانه شما انجام شده است در ترغیب و جلب مشتریان جهت اینکه کارهایشان را به شما بسپارند موثر است.

طراحی بخش نمونه کارها

تصاویر نمونه های مختلف طراحی و چاپ شده در این قسمت به نمایش در می آید که تصاویر بایستی از کیفیت بسیار بالا برخوردار بوده تا کاربر بتواند جزئیات و کیفیت نمونه های چاپی را مشاهده کرده و برایش ملموس باشد. از تصاویر نمونه ها در قسمت های مختلف سایت از جمله اسلایدشوها می توان استفاده کرد.

طراحی صفحه ارتباط با ما

اطلاعات تماس، شماره تلفن های مستقیم و داخلی مدیریت، پشتیبانی، واحد سفارش، واحد طراحی و … و آدرس چاپخانه و نیز فرم ارتباط آنلاین در این صفحه پیاده سازی می شود.

طراحی صفحه خدمات

انواع خدمات چاپخانه ، خدمات قبل از چاپ و پس از چاپ و خدمات تکمیلی قابل ارایه در چاپخانه بطور طبقه بندی شده و منسجم در این بخش لیست می گردد. خدماتی از جمله : طراحی، لیتوگرافی، چاپ دیجیتال، چاپ افست مثل چاپ کارت ویزیت معمولی و فانتزی، تراکت، بروشور، کاتالوگ، پوستر، جعبه، لیبل و برچسب، ست اداری، پاکت، سلفون کشی، طلاکوبی، برجسته کاری، قالب سازی و تیغ زنی، برشکاری؛ خط تا، یووی، بسته بندی و …

طراحی بخش تعرفه

لیست قیمت هر کدام از خدمات با ذکر نوع محصول، جنس و گرماژ کاغذ و متریال (مثل کاغذ تحریر، گلاسه ، کتان، سلفون مات، سلفون براق و …) همچنین اندازه های استاندارد هر کدام درج می شود.

سامانه سفارش گیری آنلاین

سیستم جامع سفارش گیری و فروش آنلاین که قادر به اخذ فایل های مشتریان جهت چاپ و پروسه ها و خدمات تکمیلی چاپ می باشد. در مورد این سامانه بطور جداگانه توضیحات مفصل در همین مطلب برایتان ارایه خواهیم داد.

طراحی صفحه اخبار صنعت چاپ

رویدادها، نوآوری ها، همایش ها و خبرهای مرتبط با صنعت چاپ در این صفحه به اطلاع کاربران می رسد.

طراحی آیتم انتقادات و پیشنهادات

برای ارایه نظرات و انتقادهای کاربران و همچنین مشتریان جهت انتقال آنها به مدیر چاپخانه این بخش طراحی می گردد.

طراحی قسمت تجهیزات

معرفی دستگاه ها و ماشین آلات موجود در چاپخانه مانند دستگاه ماشین چاپ ۲ ورقی، دستگاه یووی، دستگاه ماشین چاپ افست ۴ ورقی، دستگاه لمینیتور، دستگاه سلفون کشی، دستگاه پاکت سازی، دستگاه دایکات، دستگاه لتر پرس و … در این بخش قرار می گیرد.

طراحی بخش راهنما

جهت استفاده بهتر از امکانات سایت و همچنین خدمات؛ قسمت راهنما برای کاربران در نظر گرفته شده که مواردی از قبیل قواعد کلی سفارش، موارد و نکات مهمی که در فایل های ارسالی جهت چاپ بایستی رعایت گردند، راهنمای خدمات و محصولات و … را شامل می گردد.

طراحی آیتم خدمات ویژه

مواردی از قبیل گارانتی چاپ، تخفیف های ماهیانه برای مشتریان دایمی، قرعه کشی و جوایز از موارد مطرح در این آیتم است.

طراحی صفحه سوالات متداول

در این صفحه پرسش های متداول مطرح و پاسخ داده شده است، از جمله: نکات مهم که در طراحی باید رعایت شوند تا در پروسه چاپ ایرادی بوجود نیاید، اندازه فایل ها، شرایط فایل های آماده، رنگ و سایز فایل ها، سرعت و زمان تحویل سفارشات و …

امکان اتصال وب سایت به صفحه چاپخانه در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، توئیتر، فیسبوک و … وجود دارد.

طراحی پنل پشتیبانی

این پنل ساز و کاری را در احتیار مشتریان قرار می دهد تا از روند و پیشرفت سفارش خود و همچنین زمان تحویل و مواردی از این قبیل مطلع گردند.

طراحی سیستم آنلاین سفارش گیری چاپخانه

این سامانه قابلیت اخذ سفارشات مشتریان را بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی را دارد.

کاربری که می خواهد از این سامانه سایت استفاده نماید بایستی ابتدا در وب سایت ثبت نام کند که کاربر اطلاعات شخصی، آدرس و تلفن و مواردی از این قبیل را در فرم مربوطه پُر می نماید. و بعد از ثبت نام یک نام کاربری و پسورد به وی تعلق می گیرد، که با داشتن اینها می تواند وارد سامانه سفارش گیری شود. بعد از ورود به سامانه، مشتری جنس و نوع متریالی که می خواهد کارش بر روی آن چاپ شود همچنین تک رو بودن یا دو رو بودن سفارشش را مشخص نموده و سپس فایل یا فایل های آماده خود را (معمولا در فرمت JPG  یا TIF) در سامانه آپلود می کند، سیستم بصورت هوشمند با توجه به اندازه و جنس متریال، هزینه را برآورد کرده و پیش فاکتوری را صادر می کند که مشتری از طریق درگاه بانتکی متصل به سامانه میلغ فاکتور را بصورت آنلاین واریز نموده و  از این به بعد پروسه چاپ و خدمات تکمیلی دیگر آغاز می گردد.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *