تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت تلویزیون

طراحی سایت تلویزیون

طراحی سایت تلویزیون برای یک شبکه خاص تی وی یا برای مجموعه ای از شبکه های مختلف تلویزیونی اجرا و پیاده سازی می گردد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

جایگاه  طراحی سایت تلویزیون

هر چند که بالغ بر ۲۰۰ سال از اختراع و پیدایش تلویزیون می گذرد ولی همچنان این جعبه جادویی بعنوان ابزاری قدرتمند و رسانه ای فراگیر و عمومی در صدر رسانه های دیگر است.

از زمان پیدایش تلویزیون تا کنون شاهد تغییرات شگرفی در این دستگاه جادویی بوده ایم. از تلویزیون های اولیه که به شکل ابتدایی فقط یک صفحه بنام “نیپکو” بودند و سپس تلویزیون های سیاه سفید، رنگی و بعدها تلویزیون های مسطح، ال سی دی و … و امروزه نوبت تلویزیون های اینترنتی فرا رسیده است.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت تلویزیونانواع طراحی سایت تلویزیونی و امکانات آنها

در طراحی وب سایت یک شبکه تلویزیونی قسمت های گوناگونی برای پخش زنده فیلم، سریال ها و برنامه های مختلف، و نیز امکان دانلود وجود داشته و تقسیم بندی بر اساس موضوعاتی هچون فیلم، سریال، مستند، برنامه کودک، ورزشی، خبر و … انجام می گیرد.

در طراحی سایت تلویزیون برای مجموعه ی شبکه ها در قسمت منو، شبکه ها به قسمت های مختلف مانند شبکه یک، دو، سه، شبکه نسیم، شبکه ورزش، شبکه آموزش، طبقه بندی می شود. و نیز در منو قسمتی را نیز می توان برای شبکه های مختلف رادیویی مثل: رادیو ایران، رادیو آوا، رادیو معارف و … در نظر گرفت.

همچنین سیمای برون مرزی، سیمای استان ها، صدای برون مرزی از دیگر قسمت های وب سایت تلویزیون اینترنتی می باشد.

معرفی شبکه ها برای درج تاریخچه تاسیس، اهم فعالیت های صورت گرفته، معرفی مدیران و دست اندرکاران در نظر گرفته شده است.

در قسمت آرشیو که امکان جستجو نیز وجود دارد فیلم ها و برنامه ها بر اساس سال تولید و نمایش طبقه بندی شده و کاربر می تواند بر اساس نام اثر، موضوع و … برنامه مورد نظر خود را پیدا کرده و دانلود نماید.

صفحه اخبار وب سایت به انعکاس برنامه های جدید و یا فیلم ها و سریال های در دست تولید و معرفی عوامل تولید آنها به همراه تصویر نماهایی از صحنه فیلمبرداری آنها اختصاص دارد.

امکان اشتراک گذاری فیلم ها و مطالب وب سایت در شبکه های اجتماعی نظیر گوگل پلاس، فیسبوک، توئیتر، لینکدین و .. توسط کاربران وجود دارد.

پخش زنده و دانلود فیلم و سریال ها و برنامه های متنوع شبکه های مختلف از جمله فواید و امکانات مهم طراحی وب سایت تلویزیونی می باشد که کاربران در هر جای دنیا که باشند می توانند از طریق وب سایت، فیلم و سریال های در حال پخش را مشاهده نمایند و یا فیلم های محبوب خود را که در گذشته پخش شده و زمان آنها به اتمام رسیده را از آرشیو دانلود و مشاهده کنند.

از سوی دیگر همچنانکه این روزها بحث بر سر  روش های بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو   ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت تلویزیون به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

طراحی تلویزیون لذت وصف ناپذیری را برای دوستداران شبکه های مختلف به ارمغان می آورد که این لذت را  شرکت طراحی سایت پیام آوا با اجرا و طراحی وب سایت های تلویزونی به شما هدیه می دهد.

ایجاد وب سایتی حرفه ای بر پایه اصول طراحی سایت و در نظر گیری تمامی جوانب مربوط به طراحی وب سایت تی وی، اختصاص فضای مناسب و کافی برای بارگزاری حجم انبوه برنامه و فیلم ها بر روی سایت، بهینه سازی سایت و استفاده از فناوری ای جکس و رعایت موازین فنی دیگر برای افزایش سرعت لود صفحات و پخش سریع فیلم ها از جمله تمهیدات و مزایای پیام آوا در طراحی و پیاده سازی اینگونه وب سایت ها محسوب می گردد.

درخواست مشاوره طراحی سایت تلویزیون
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

امتیاز این صفحه
ثبت سفارش