021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت تفریحی برای ایجاد و ساخت وب سایت های سرگرمی و تفریحی به لحاظ اینکه طیف وسیع و گسترده ای از مخاطبان و در کل عموم کاربرانی اینترنتی را که از آنها استفاده می نمایند از جایگاه و اهمیت خاصی برخوردار است.

از همین رو سایت های تفریحی که بطور اصولی و حرفه ای طراحی شده و از نظر محتوا و مطالب نیز مفرح و سرگرم کننده باشند می توانند بازدیدکنندگان زیادی را بسوی خود جذب نمایند.

در محتوای طراحی سایت تفریحی ، مطالب سرگرم کننده از جمله جوک و لطیفه، بازی های آنلاین، مطالب عجیب و جذاب، معرفی شخصیت ها و اماکن تاریخی و باستانی و مناظر دیدینی، فیلم و کلیپ های خنده دار، عکس های جالب و … می تواند در وب سایت جهت پُر کردن اوقات فراغت کاربران گنجانده شود.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

انواع طراحی سایت تفریحی

بطور کلی وب سایت های تفریحی دو دسته اند:

۱) سایت های ویژه ی گیم و بازی های آنلاین و مسابقات آنلاین.

۲) وب سایت های تفریحی محتوامحور که اینگونه سایت ها به تولید محتوای تفریحی و سرگرمی می پردازند.

در مورد سایت های بازی آنلاین در بخش طراحی سایت بازی بطور مفصل توضیحاتی بیان گردید و اختصاصات و امکانات آن شرح داده شد. اما در اینجا روی سخن ما با طراحی وب سایت های تفریحی محتوا محور است.

از نظر همکاری شما می توانید با سایت هایی که خدمات نزدیک به شما می دهند نیز فعالیت کنید. شرکت هایی که خدمات رستوران می دهند ( طراحی سایت رستوران) از جمله این موارد است و شما می توانید پلن های مختلفی را با این شرکت ها به اشتراک بگذارید.

در ادامه برخی از امکانات طراحی وب سایت تفریحی بیان می شود:

دسته بندی

دسته بندی قسمت های مختلف و متنوع سایت و امکان نمایش هر دسته بصورت گرافیکی در صفحه اصلی.

اخبار خاص و جذاب

خبرهای این بخش از سایت های تفریحی با وب سایت های خبری متفاوت است و بیشتر به رویدادها و اتفاقات خاص و جذاب می پردازد که حتی تیتر (عنوان) آنها باعث جلب نظر و برانگیختگی حس کنجکاوی مخاطب می گردد. این اخبار همراه با عکس و ویدیویی از آن رویداد بر جذابیت آن می افزاید.

تصاویر و ویدیو

بخش عکس ها و کلیپ های جالب و خنده دار، برای مخاطبان مفرح و جذاب است. همچنین امکان ایجاد گالری تصاویر بهمراه آلبوم های متعدد درموضوعات گوناگون.

طنز و لطیفه

طنز و جوک در همه اقوام بشری در ادبیات عامیانه کشورهای مختلف وجود دارد. لطیفه و جوک نیز در بین ایرانیان جایگاه خاصی دارد، از همین رو گردآوری لطایف و جوک ها در وب سایت تفریحی موجب انبساط خاطر کاربران می گردد.

بیوگرافی

پرداختن به افراد مشهور و هنرمندان یکی از جنبه های سایت های سرگرمی و تفریحی است. آخرین اخبار و اطلاعات راجع به ستارگان و بازیگران سینما و تلویزیون، خواننده ها و موزیسین ها و قهرمانان ورزشی همراه با آلبوم تصاویر و مصاحبه های آنها و حتی پرداختن به حواشی و شایعاتی که در مورد آنها وجود دارد، یکی از پُر مخاطب ترین بخش های سایت های سرگرمی دنیاست.

جملات قصار بزرگان

جملات آموزنده و همچنین حکایات و داستان های کوتاه و پند آموز یکی از جذاب ترین و پُرطرفدارترین بخش های سایت های تفریحی بوده که هم باعث نشاط روح و روان می شود و هم می تواند بسیار آموزنده باشد و در زندگی مخاطبان تاثیر بگذارد.

متن پیامک

اس ام اس (پیامک) در موضوعات مختلف مناسبتی، عاشقانه و خنده دار و … برای استفاده کاربران جالب خواهد بود.

درآمد زایی سایت های تفریحی و سرگرمی

درآمدزایی سایت های تفریحی با میزان و تعداد بازدیدکنندگان آنها رابطه مستقیمی دارد. کسب درآمد سایت های سرگرمی بنا به طیف وسیع مخاطبان و افزایش آمار بازدیدشان، بیشتر بر پایه تبلیغات استوار است. وقتی یک سایت سرگرمی بصورت مداوم موفق به جذب تعداد زیادی از بازدیدکنندگان شود، می تواند بهترین محل برای تبلیغ شرکت ها و واحدهای تجاری و صنعتی و محصولات و یا خدمات آنها باشد. علاوه بر فروش بنرها و آگهی های تبلیغاتی وب سایت، صاحبان و مدیران سایت های تفریحی و سرگرمی نیز می توانند نسبت به فروش کالا و محصولات متعدد و متناسب با بازدیدکنندگانشان اقدام نمایند.

یکی از مهمترین اهداف وبسایت های تفریحی، کسب آمار بازدیدکنندگان بالا و همیشگی است. به ضرس قاطع برای جذب تبلیغات و کسب درآمد، تعداد مخاطبان باید زیاد و پایدار باشند. بنابراین جذب بازدیدکننده جدید و حفظ بازدیدکنندگان قبلی از مهمترین سیاست های مدیران این وب سایت ها تلقی می گردد. علاوه بر نحوه مدیریت سایت و نوع و میزان جذاب بودن محتوای اینگونه وب سایت ها،  نحوه ساخت و طراحی سایت تفریحی و سرگرمی نیز بسیار مهم است.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *