تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان و همچنین طراحی پورتال بیمارستانی در راستای ارایه خدمات الکترونیک و آنلاین همگام با دولت الکترونیک گام بر می دارد. بیمارستان ها از جمله مجموعه های بزرگ و خدماتی بشمار می آیند که پرسنل زیاد و خدمات متعدد دارند به همین جهت به بهره گیری از روش های نوین و هوشمند در مدیریت نیاز دارند. چرا که انجام کلیه امور اداری، مالی، پرسنلی و … مستلزم صرف هزینه های هنگفت در روش های سنتی و قدیمی است. استفاده از طراحی سایت بیمارستان از جمله موارد مهم و کلیدی است که مدیران موفق و آینده نگر در مدیریت بیمارستان می توانند از آن بهره برداری نمایند.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

در عصر حاضر سیستم‌های ارتباطی تحت وب عرصه‌ای برای ارایه خدمات درمانی و بهداشتی فراهم آورده‌اند که دیگر ارایه اینگونه خدمات نیازمند محدود شدن در مکان‌های خاص و ثابتی نیستند.

در راستای اهداف الکترونیک سازی مراکز، اصلی ترین و مهمترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت بیمارستان و مراکز درمانی ، معرفی مرکز و خدمات و ارایه خدمات بصورت آنلاین و اینترنتی جهت افزایش بهره وری و خدمات رسانی به عموم مردم می‌باشد. از اینرو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌های داخلی سازمان به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت مراکز درمانی و بیمارستان ‌ها برسیم.

گروه های مختلف طراحی سایت بیمارستانی و درمانی

طراحی و پیاده سازی انواع سایت های مراکز درمانی و بهداشتی شامل : راه اندازی و ساخت وب سایت بیمارستان ‌ها و مراکز درمانی؛ طراحی سامانه نوبت دهی پزشکان؛ طراحی سایت پاراکلینیک؛ طراحی سایت پلی کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی؛ طراحی سایت دانشگاهی علوم پزشکی و سازمان های تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ طراحی سایت کلینیک؛ طراحی سایت آزمایشگاهی ؛ طراحی سایت رادیولوژی؛ طراحی سایت پزشکی ؛ طراحی سایت داروخانه ؛ طراحی سایت مراکز تجهیزات پزشکی؛ طراحی سایت مراکز بهداشتی درمانی، طراحی سایت خانه بهداشت، طراحی سایت مراکز دارویی، طراحی سایت دندان پزشکی و طراحی سایت موسسات درمانی دولتی و طراحی سایت مراکز درمانی خصوصی و بهداشتی بصورت فراگیر می‌باشد.

طراحی سایت بیمارستان پیام اوا پردازش

برخی از امکانات طراحی سایت بیمارستان، کلینیک ها و مراکز درمانی

 • چارت سازمانی بیمارستان: ریاست ، معاونت، امور مالی، مسوول فنی مرکز، مدیریت پرستاری، معاونت آموزشی و پژوهشی، روابط عمومی و غیره. چارت سازمانی بصورت نمودار شاخه ای که زیربخش ها را نیز نمایش دهد در این صفحه قابل ارایه است.
 • معرفی خدمات و سرویس‌های پزشکی از جمله: آزمایشگاه، داروخانه، اورژانس، درمانگاه، دیالیز، دندانپزشکی، اتاق عمل، اطفال و نوزادان، زایمان، مراقبت های ویژه (C.U)، سونوگرافی، بستری داخلی، ترخیص و حسابداری، کولیز، مراقبت های ویژه بیماران قلبی (C.C.U) و …
 • طراحی وب سایت صفحه اخبار بیمارستان و مرکز درمانی جهت اطلاع رسانی به عموم و مراجعان
 • سیستم نوبت دهی آنلاین و پذیرش اینترنتی و خدمات آنلاین شامل نوبت دهی آنلاین، جواب دهی آنلاین نتایج آزمایشات، مشاوره پزشکی آنلاین و …
 • راهنمای مراجعان برای ارایه راهنمایی ساعات ملاقات همچنین راهنمای طبقات و بخش های مختلف بیمارستان یا مرکز درمانی.
 • معرفی موسسات طرف قرارداد بیمه از جمله: بیمه تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، خدمات درمانی و …
 • معرفی بیمارستان یا مرکز درمانی و بهداشتی با ذکر تاریخچه و تقدیرنامه ها، و استانداردهای تخصصی که بیمارستان موفق به دریافت شده است و نیز ایجاد صفحات اختصاصی برای پزشکان بیمارستان، مدیریت سایت، متخصصان و کادر فنی و پرستاری.
 • معرفی نیروی انسانی و توانایی‌ها و تجهیزات مرکز
 • امکان نگه داری پرونده آنلاین بیمار و سوابق و معاینات کادر پزشکی بصورت آنلاین
 • امکان انتشار آمار دقیق تعداد مراجعین، تعداد بیماران و تخت های پُر، تعداد بیماران مرخص شده و … در طی روز، هفته و ماه.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

گروه های کاربری و مدیریتی در طراحی سایت بیمارستان

نقش های کاربری و گروه های مدیریتی که می توانند با سیستم وب سایت کار کرده و دارای پنل و دسترسی های خاص خود باشند عبارتند از :

 • مدیریت ارشد بیمارستان: مدیر کل بخش های وب سایت یا پورتال.
 • مدیر آموزشی و پژوهشی: مدیریت دسته های خبری و مقاله ای.
 • بیماران : سطوح دسترسی و پنل برای انجام امور و مراحل درمانی خود.

طراحی سایت بیمارستان حرفه ای

 • متخصصان و پزشکان : مدیریت صفحات بیوگرافی خود و دسترسی به سامانه مشاوره و پرسش و پاسخ و ارتباط با بیماران.
 • تبلیغ دهندگان : جهت درج تبلیغ در وب سایت یا پرتال.
 • اعضای عادی: دارای دسترسی های مرسوم برای مشاهده محتوای عمومی وب سایت.

چرا طراحی سایت بیمارستان با پیام آوا؟

تیم مجرب پیام آوا طراحی وب سایت بیمارستان ، کلینیک ها و درمانگاه ها و پورتال بیمارستان ها را با انعطاف پذیری بسیار بالا و پیکربندی چند لایه پیاده سازی می نماید تا امکان توسعه و مدیریت بخش های مختلف وب سایت یا پورتال بصورتی پیشرفته و قابل انطباق با نیازهای مدیران بیمارستان و متخصصان پزشکی فراهم گردد. بگونه ای که کلیه امکانات و ویژگی های وب سایت بیمارستانی ، قابل اختصاصی سازی و ویژه سازی بوده و می توان نوع ارایه و گردش خدمات و محتوا و امکانات سیستم را کاملا متناسب با نیازها منطبق کرد.

پیاده سازی و اجرای پنل مدیریت به زباه فارسی و با کاربری آسان بریا مدیر سایت به منظور بروزرسانی و  افزودن محتوا و محصولات جدید به سایت،  طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو و بکار گیری تکنولوژی های مانند لاراول در طراحی سایت حرفه ای توسط پیام آوا انجام گردیده است همچنین ارائه خدمات سئو و  بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو از دیگر سرویس های پیام آوا است.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت بیمارستان

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

ثبت سفارش