تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان و همچنین طراحی پورتال بیمارستانی در راستای ارایه خدمات الکترونیک و آنلاین همگام با دولت الکترونیک گام بر می دارد. بیمارستان ها از جمله مجموعه های بزرگ و خدماتی بشمار می آیند که پرسنل زیاد و خدمات متعدد دارند به همین جهت به بهره گیری از روش های نوین و هوشمند در مدیریت نیاز دارند. چرا که انجام کلیه امور اداری، مالی، پرسنلی و … مستلزم صرف هزینه های هنگفت در روش های سنتی و قدیمی است. استفاده از طراحی سایت بیمارستان از جمله موارد مهم و کلیدی است که مدیران موفق و آینده نگر در مدیریت بیمارستان می توانند از آن بهره برداری نمایند.

در عصر حاضر سیستم‌های ارتباطی تحت وب عرصه‌ای برای ارایه خدمات درمانی و بهداشتی فراهم آورده‌اند که دیگر ارایه اینگونه خدمات نیازمند محدود شدن در مکان‌های خاص و ثابتی نیستند.

در راستای اهداف الکترونیک سازی مراکز، اصلی ترین و مهمترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت بیمارستان و مراکز درمانی ، معرفی مرکز و خدمات و ارایه خدمات بصورت آنلاین و اینترنتی جهت افزایش بهره وری و خدمات رسانی به عموم مردم می‌باشد. از اینرو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌های داخلی سازمان به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت مراکز درمانی و بیمارستان ‌ها برسیم.

گروه های مختلف طراحی سایت بیمارستانی و درمانی

طراحی و پیاده سازی انواع سایت های مراکز درمانی و بهداشتی شامل : راه اندازی و ساخت وب سایت بیمارستان ‌ها و مراکز درمانی؛ طراحی سامانه نوبت دهی پزشکان؛ طراحی سایت پاراکلینیک؛ طراحی سایت پلی کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی؛ طراحی سایت دانشگاهی علوم پزشکی و سازمان های تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ طراحی سایت کلینیک؛ طراحی سایت آزمایشگاهی ؛ طراحی سایت رادیولوژی؛ طراحی سایت پزشکی ؛ طراحی سایت داروخانه ؛ طراحی سایت مراکز تجهیزات پزشکی؛ طراحی سایت مراکز بهداشتی درمانی، طراحی سایت خانه بهداشت، طراحی سایت مراکز دارویی، طراحی سایت دندان پزشکی و طراحی سایت موسسات درمانی دولتی و طراحی سایت مراکز درمانی خصوصی و بهداشتی بصورت فراگیر می‌باشد.

حرفه ای و کاربر پسند طراحی سایت بیمارستان پیام اوا پردازشبرخی از امکانات طراحی سایت بیمارستان ، کلینیک ها و مراکز درمانی

 • چارت سازمانی بیمارستان: ریاست ، معاونت، امور مالی، مسوول فنی مرکز، مدیریت پرستاری، معاونت آموزشی و پژوهشی، روابط عمومی و غیره. چارت سازمانی بصورت نمودار شاخه ای که زیربخش ها را نیز نمایش دهد در این صفحه قابل ارایه است.
 • معرفی خدمات و سرویس‌های پزشکی از جمله: آزمایشگاه، داروخانه، اورژانس، درمانگاه، دیالیز، دندانپزشکی، اتاق عمل، اطفال و نوزادان، زایمان، مراقبت های ویژه (C.U)، سونوگرافی، بستری داخلی، ترخیص و حسابداری، کولیز، مراقبت های ویژه بیماران قلبی (C.C.U) و …
 • طراحی وب سایت صفحه اخبار بیمارستان و مرکز درمانی جهت اطلاع رسانی به عموم و مراجعان
 • سیستم نوبت دهی آنلاین و پذیرش اینترنتی و خدمات آنلاین شامل نوبت دهی آنلاین، جواب دهی آنلاین نتایج آزمایشات، مشاوره پزشکی آنلاین و …
 • راهنمای مراجعان برای ارایه راهنمایی ساعات ملاقات همچنین راهنمای طبقات و بخش های مختلف بیمارستان یا مرکز درمانی.
 • معرفی موسسات طرف قرارداد بیمه از جمله: بیمه تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، خدمات درمانی و …
 • معرفی بیمارستان یا مرکز درمانی و بهداشتی با ذکر تاریخچه و تقدیرنامه ها، و استانداردهای تخصصی که بیمارستان موفق به دریافت شده است و نیز ایجاد صفحات اختصاصی برای پزشکان بیمارستان، مدیریت سایت، متخصصان و کادر فنی و پرستاری.
 • معرفی نیروی انسانی و توانایی‌ها و تجهیزات مرکز
 • امکان نگه داری پرونده آنلاین بیمار و سوابق و معاینات کادر پزشکی بصورت آنلاین
 • امکان انتشار آمار دقیق تعداد مراجعین، تعداد بیماران و تخت های پُر، تعداد بیماران مرخص شده و … در طی روز، هفته و ماه.

سطوح گروه های کاربری و مدیریتی در طراحی سایت بیمارستان

نقش های کاربری و گروه های مدیریتی که می توانند با سیستم وب سایت کار کرده و دارای پنل و دسترسی های خاص خود باشند عبارتند از :

 • مدیریت ارشد بیمارستان: مدیر کل بخش های وب سایت یا پورتال.
 • مدیر آموزشی و پژوهشی: مدیریت دسته های خبری و مقاله ای.
 • بیماران : سطوح دسترسی و پنل برای انجام امور و مراحل درمانی خود.

طراحی سایت بیمارستان حرفه ای

 • متخصصان و پزشکان : مدیریت صفحات بیوگرافی خود و دسترسی به سامانه مشاوره و پرسش و پاسخ و ارتباط با بیماران.
 • تبلیغ دهندگان : جهت درج تبلیغ در وب سایت یا پرتال.
 • اعضای عادی: دارای دسترسی های مرسوم برای مشاهده محتوای عمومی وب سایت.

چرا طراحی سایت بیمارستان با پیام آوا ؟

تیم مجرب پیام آوا طراحی وب سایت بیمارستان ، کلینیک ها و درمانگاه ها و پورتال بیمارستان ها را با انعطاف پذیری بسیار بالا و پیکربندی چند لایه پیاده سازی می نماید تا امکان توسعه و مدیریت بخش های مختلف وب سایت یا پورتال بصورتی پیشرفته و قابل انطباق با نیازهای مدیران بیمارستان و متخصصان پزشکی فراهم گردد. بگونه ای که کلیه امکانات و ویژگی های وب سایت بیمارستانی ، قابل اختصاصی سازی و ویژه سازی بوده و می توان نوع ارایه و گردش خدمات و محتوا و امکانات سیستم را کاملا متناسب با نیازها منطبق کرد.

درخواست مشاوره طراحی سایت بیمارستان
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش