021 44342032
طراحی سایت دندانپزشکی

اهمیت و لزوم طراحی سایت دندانپزشکی

اگر در صنعت دندان‌پزشکی فعالیت می‌کنید، قطعا در جریان رقابتِ شدید در این حوزه هستید. طراحی سایت دندان‌پزشکی و حضور آنلاین در فضای دیجیتال باعث می‌شود تا به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی پیدا کنید. بنابراین قبل از هر اقدامی برای بازاریابی، لطفا ابتدا وب‌سایت دندان‌پزشکی خود را طراحی کنید. البته اگر فقط می‌خواهید یک وب‌سایت ناکارآمد، طراحی کنید، ولش کنید! چون با این کار آسیب جدی به هویت برند خود وارد می‌کنید. شما با ایجاد تصویرسازی در ذهن مخاطب، ذهنیتی در حافظه تصویری او ایجاد می‌کنید. اگر ایجاد این تصویرسازی در ذهن مخاطب با طراحی سایت دندان‌پزشکی به‌صورت حرفه‌ای صورت گیرد، باعث می‌شود که مخاطب تبدیل به مشتری واقعی شود. شاید برایتان جالب باشد که حتی تصاویری که از فضای داخلی و خارجی کلینیک، صندلی‌های دندان‌پزشکی و حتی کوچک‌ترین اِلِمان‌های محیط کاری خود در وب‌سایت درج می‌کنید، در جذب کاربر بسیار موثر است.

درج تصاویری از دستاوردهای خود در حیطه خدمات مورد نظر، این ذهنیت را در کاربر ایجاد می‌کند که بله من می‌توانم به این دندان‌پزشک اعتماد کنم. شاید به جرات بتوانیم بگوییم که برندسازی شما از طریق طراحی سایت دندان‌پزشکی اتفاق می‌افتد. جذب مشتریان جدید فقط از طریق وب‌سایت دندان‌پزشکی صورت می‌گیرد. اگر می‌خواهید نتایج فوق‌العاده‌ای در سایت دندان‌پزشکی مشاهده کنید، حتما باید روی طراحی حرفه‌ای پلتفرم و سپس سئو آن کار کنید. این روزها همه کسب و کارها می‌توانند وب‌سایت داشته باشند، اما مهم این است که آن وب‌سایت را چگونه طراحی می‌کنید. آیا ته مزه‌ای از خلاقیت در طراحی سایت دندان‌پزشکی دیده می‌شود؟ آیا نسبت به رقبای دیگر، مزیت رقابتی دارید؟ هویت برندتان را چگونه در دنیای مجازی نشان داده‌اید. همه و همه این نکات از سوالاتی هستند که قبل از اقدام به طراحی وب‌سایت دندان‌پزشکی باید به آنها پاسخ دهید.

حتما با تیم حرفه‌ای برای طراحی وب‌سایت مشورت کنید تا یک بار به‌صورت تخصصی، رابط و تجربه کاربری برندتان را در فضای دیجیتال ایجاد کنید. یک وب‌سایت حرفه‌ای در حوزه دندان‌پزشکی باید سریع، کارآمد و دقیق، طراحی شود. با اطلاعات باکیفیت می‌توانید به‌راحتی نیازهای مشتریان را شناسایی و آنها را برآورده سازید. طراحی سایت دندان‌پزشکی را حتما در برنامه بازاریابی خود قرار دهید. چون اکثر مشتریان، دندان‌پزشک مناسب براساس شرایط خود را در گوگل جست‌وجو می‌کنند. هر چه حرفه‌ای‌تر گام بردارید، می‌توانید هر یک از کاربرانِ واردشده به وب‌سایتتان را تبدیل به مشتری واقعی کنید. پس با داشتن وب‌سایت حرفه‌ای، فرصتی عالی در بخش بازاریابی خود ایجاد می‌کنید. ما در پیام آوا پردازش، وب‌سایت شما را براساس جدیدترین روش‌های طراحی سایت، راه‌اندازی می‌کنیم. اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هیچ ابهامی در ذهن شما وجود نداشته باشد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

مزایای طراحی سایت دندان‌پزشکی

سایت دندان‌پزشکی، کارت ویزیت شما در دنیای دیجیتال است. طراحی سایت دندان‌پزشکی مزایای زیادی دارد که قطعا انتخاب آن باعث می‌شود سرعت رشد شما چند برابر شود. شما با داشتن یک پلتفرم حرفه‌ای می‌توانید مشتریان بالقوه‌ای را برای کلینیک یا مطب خود جذب کنید. ما در ادامه، لیستی از مزایای مهم را برای شما تهیه کرده‌ایم تا اگر هنوز برای طراحی سایت دندان‌پزشکی در تردید هستید، بتوانید تصمیم درستی بگیرید. تمامی موارد را با دقت بخوانید تا با محاسبه سود و زیان، بدانید که آیا داشتن وب‌سایت حرفه‌ای در حوزه دندان‌پزشکی به نفع شماست یا خیر!

قابلیت رزرو آنلاین و تعیین وقت قبلی

یکی از امکانات جذابی که می‌توانید در وب‌سایت دندان‌پزشکی خود داشته باشید، قابلیت رزرو آنلاین و تعیین وقت قبلی است. ممکن است کاربر با جست‌وجو در گوگل به سایت شما برسد. اگر کاربر فقط از طریق شماره تلفن با شما در ارتباط باشد، ممکن است برند شما خیلی در حافظه کاربر تثبیت نشود. اما اگر امکان رزرو آنلاین در سایت شما وجود داشته باشد، ممکن است کاربر در همان لحظه، فرآیند رزرو آنلاین را انجام داده و تبدیل به شمتری واقعی شود. این قابلیت، نظم و ترتیب خاصی به روند کاری شما بخشیده و تمامی روند رزرو آنلاین به‌صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

قابلیت مشاوره آنلاین

وقتی سایت شما، مشاوره آنلاین داشته باشد، باعث جلب اعتماد بیشتر کاربر می‌شود. کاربر با مشاوره آنلاین، اطلاعات بیشتری در مورد خدمات شما پیدا می‌کند. از طریق مشاوره آنلاین می‌توانید به روند اقناع کاربر، سرعت بیشتری ببخشید. از طریق مشاوره آنلاین، براساس نیاز هر فرد، مشاوره اختصاصی به او می‌دهید و در این صورت، امکان تبدیل او به مشتری واقعی بیشتر است. بخش مشاوره آنلاین باید به‌صورت حرفه‌ای، طراحی شود و باگ زیادی در آن وجود نداشته باشد تا حس بدی در کاربر ایجاد نشود.

ایجاد فرم برای مشاوره آنلاین

برخی از کاربران تمایل دارند که شما با آنها تماس بگیرید. با درج یک فرم حرفه‌ای با رابط کاربری روان می‌توانید مخاطبان زیادی را از این طریق جذب کنید. طراحی فرم‌های پیشرفته نیاز به درک درستی از تجربه و رابط کاربری دارد. این فرم‌ها باید به‌گونه‌ای در سایت درج شود که کاربر ترغیب به تکمیل فرم شود. پس حتما طراحی سایت دندان‌پزشکی خود را به تیمی برون‌سپاری کنید که تمامی این موارد را رعایت کنند.

معرفی خدمات مطب یا کلینیک به‌صورت تخصصی

یک مطب یا کلینیک دندان‌پزشکی باید تمام خدمات خود را با تصاویر و محتواهای حرفه‌ای در وب‌سایت به نمایش بگذارد. معرفی خدمات باعث می‌شود دید واضح‌تری به کاربر از خدمات دندان‌پزشکی خود ارائه دهید. حافظه تصویری در جذب مخاطب بسیار مهم است. اگر به یاد داشته باشید، اینستاگرام به سرعت پیشرفت کرد. چرا؟ چون حافظه تصویری کاربران را مدام قلقلک داد. در وب‌سایت دندان‌پزشکی نیز باید بتوانید از اِلِمان‌های تصویری برای جلب توجه کاربر استفاده کنید.

درج مدارک و فلوشیپ‌ها

این حق کاربران است که با رزومه علمی شما آشنا شوند. بخش مدارک و فلوشیپ‌ها بهترین مکان برای درج رزومه علمی شماست. صاحبان کسب و کارهای فعال در حوزه دندان‌پزشکی از این بخش می‌توانند برای اعتمادسازی بیشتر استفاده کنند. درج مدارک و فلوشیپ‌ها به شما کمک می‌کند تا تخصص خود را به‌صورت مستند در اختیار کاربر قرار دهید. مستندسازی مدارک و فلوشیپ‌ها باعث می‌شود که شما به‌عنوان یک مرکز تخصصی در صنعت خود شناخته شوید.

ایجاد بخش اخبار و مقالات سایت

طراحیِ این بخش از وب‌سایت دندان‌پزشکی باید از نظر تجربه کاربری در سطح بالایی قرار گیرد. این بخش اگر حرفه‌ای باشد، تاثیر بسیار مهمی روی سئو وب‌سایتتان خواهد گذاشت. موضوعات مقالات سایت می‌تواند در مورد کلیدواژه‌های اصلی باشد تا مخاطب با سرچِ کلیدواژه‌ها و عبارات مورد نظر شما به سایتتان برسد. پس از طراحی سایت دندان‌پزشکی، نوبت به مساله سئو می‌رسد. اما اگر طراحی سایتتان خیلی حرفه‌ای نباشد، سئو نیز نمی‌تواند کمک زیادی برای رشد و توسعه کسب و کارتان بکند.

طراحی سایت دندان‌پزشکی در پیام آوا

هزینه طراحی سایت دندان‌پزشکی

هزینه طراحی سایت دندان‌پزشکی براساس امکانات مورد نیاز برای یک وب‌سایت، متفاوت است. بنابراین ابتدا شما باید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا یک جلسه برای تعیین نیازهای کسب و کار شما برگزار شود. پس از برگزاری جلسه مشخص می‌شود که وب‌سایت شما به چه امکاناتی نیاز دارد. هر چه امکانات پیچیده‌تری برای وب‌سایت خود نیاز داشته باشید، قطعا هزینه بیشتری مورد نیاز است.

سوالات متداول درباره طراحی سایت دندانپزشکی

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
5/5 - (1 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

2 نظر در مورد “طراحی سایت دندانپزشکی

  1. سلام وقت تون بخیر و خسته نباشید. یه سوالی داشتم. ما یک کلینیک دندانپزشکی داریم که چند دکتر مشغول به کار هستن. خواستیم ببینیم میشه یک سایت برای کل کلینیک طراحی بشه که بشه نوبت دهی آنلاین داشت؟ هزینه به چه صورته؟

    1. سلام وقت شما هم بخیر دوست عزیزو بله امکانش هست. طراحی سایت برای کلینیک انجام میشه و سیستم نوبت دهی آنلاین برای هر پزشک به صورت جداگانه قرار داده میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *