تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپرشکی به مثابه طراحی سایت پزشکی و مراکز طبی و درمانی بصورت تخصصی تر و کاربردی تر برای دندانپزشکان و لابراتورهای دندانپزشکی و ارایه دهندگان خدمات زیبایی و بهداران تجربی پیاده سازی و اجرا می شود.

اهمیت و لزوم طراحی سایت دندانپزشکی

معرفی دندانپزشک در اولویت اول کاری در طراحی سایت دندانپزشکی است و برای اینکه تمام مردم با مجرب ترین و بهترین دندانپزشکان در ارتباط باشند لازم و ضروری است چرا که خیلی از افراد برای ترمیم و محافظت از دندان های خود دنبال یک دندانپزشک حرفه ای و مجرب می گردند و یکی از عرصه های مهم برای جستجو اینترنت می باشد. در حال حاضر حالت انتخاب پزشک از سسیتم سنتی و روش های مراجعات حضوری خارج شده است  و همه افراد به دنبال یک دندانپزشک خوب برای سرویس دندان های خود در فضای مجازی و اینترنت می گردند. از اینرو موثرترین و بهترین راه برای اینکه مردم به شما بعنوان یک دندانپزشک حرفه ای و مجرب سریعا دسترسی پیدا نموده و با شما آشنا شوند طراحی وب سایت دندانپزشکی است.

طراحی سایت دندانپزشکیهمچنین کلینیک های دندانپزشکی نیز برای نمایش و ارایه خدمات خود به عموم مردم و شناساندن پزشکان و برتری های خود نسبت به سایر درمانگاه ها و همچنین جذب بیماران جدید نیاز به طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی دارند.

خدمات و امکانات طراحی وب سایت دندانپزشکی

طراحی وب سایت دندان پزشکی باید به شکلی حرفه ای پیاده سازی و راه اندازی گردد و کار با آن بایستی برای کاربران و مراجعان سایت ساده باشد و بازدید کنندگان به آسانی بتوانند به بخش های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

از جمله امکانات و خدمات طراحی وب سایت دندانپزشکان عبارتند از:

۱- طراحی صفحه رزومه برای ارایه سوابق علمی و تجربی، مدارک تحصیلی و سرتیفکت های دندان پزشک و یا تیم دندانپزشکان.

۲- طراحی بخش خدمات که کلیه خدماتی در مطب یا کلینیک دندان پزشکی انجام می گیرد بطور مفصل در این بخش پیاده سازی می شود. خدماتی نظیر: عصب کشی، کشیدن دندان، ایمپلنت، ارتودنسی، دندان عقل و یا خدمات دندانپزشکی زیبایی مانند: سفید کردن دندان ها، اصلاح طرح لبخند، اصلاح شکل و فرم دندان ها، اصلاح لثه، بستن فواصل بین دندان ها و …

۳- صفحه تماس با ما برای درج آدرس کلینیک و یا مطب و شماره های تماس و فرم آنلاین ارتباط با ما.

۴- طراحی صفحه تعرفه که لیستی از هزینه های هر نوع درمان یا خدماتی که روی دندان ها و لثه ها صورت می گیرد. مانند ارتودنسی، جراحی های لثه، کشیدن دندان عقل و … درج می شود.

ساخت سایت حرفه ای دنداپزشکی۵- طراحی بخش مقالات و توضیحاتی جهت آشنایی عموم مردم با بیماری ها و نارسایی های فک و لثه و دندان و مطالبی در مورد روش های درمان، مقالات آموزشی در مورد مراقبت لثه و دندان، مقالات علمی در مورد انواع ارتودنسی ها، ایمپلینت، روش های علمی جدید در مورد ترمیم دندان ها و…

۶- طراحی صفحه ساعات کاری برای اعلام روزها و ساعت های حضور پزشک و یا پزشان در مطب یا درمانگاه.

۷- طراحی سیستم رزوآسیون آنلاین به منظور تعیین وقت قبلی یا تغییر آن از طریق وب سایت و بدون نیاز به تماس تلفنی و مراجعه حضوری.

۸- طراحی سیستم پیامک برای ارسال اس ام اس جهت اطلاعیه های مهم از طریق سایت برای بیماران.

۹- گالری تصاویری به منظور نمایش تجهیزات و بخش های مختلف کلینیک دندانپزشکی.

۱۰ – طراحی بخش اتصال سایت به شبکه های اجتماعی نظیر توئیتر، تلگرام، فیسبوک و …

توانایی های پیام آوا در ساخت سایت دندانپزشکی

سایت دندانپزشکی با رعایت کامل استاندارهای طراحی سایت در دنیا؛ رعایت اصول سئو و پیاده سازی تکنیک های بهینه سازی وب سایت؛ طراحی سایت دندانپزشکی بصورت کاملا واکنشگرا که نسبت به صفحات نمایش موبایل و تبلت انعطاف پذیر باشد؛ بهره گیری از  متدهای روز دنیا در ساخت سایت کلینیک دندانپزشکی؛ معرفی و شناساندن سایت به موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل و بسیاری از مزایای  دیگر که در طراحی سایت دندانپزشکی شما انجام خواهد گرفت  از توانایی ها و مزایای طراحی اینگونه سایت ها توسط تیم زبده پیام آوا می باشد.

نمونه های متعدد از پروژه طراحی وب سایت برای پزشکان و متخصصان دندانپزشکی توسط پیام آوا اجرا شده است که از جمله : طراحی سایت کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر مهرداد، طراحی سایت مطب دندانپزشکی دکتر مازیار، طراحی سایت زیبایی دکتر علیرضا سودمند و …

درخواست مشاوره طراحی سایت دندانپزشکی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش