تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت بانک

طراحی سایت بانک

طراحی سایت بانک ، در عصر حاضر تصور بانکی بدون یک سایت حرفه ای، تصوری مضحکی بنظر می رسد. طراحی سایت بانک ها و طراحی وب سایت موسسات مالی و اعتباری برای ایجاد تعاملات بیشتر بین مردم و بانکداران، افزایش و آسان سازی مراودات بانکی، افزایش ارتباطات تجاری داخلی و خارجی، جلوگیری از مراجعات متعدد مردم به بانکها و کاهش اتلاف وقت و هزینه و انرژی سودمندیهای بسیاری دارد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

امکانات مهم در طراحی سایت بانک ها و طراحی سایت موسسات مالی و اعتباری

– طراحی بخش معرفی بانک

شامل صفحات مختلفی است مانند: تاریخچه تشکیل و تأسیس بانک، راهبردها و اهداف کلان وخرد، بیانیه ماموریت، استرتژی ها و چشم انداز، معرفی هیات مدیره

طراحی سیستم فروش آنلاین و یا خدمات به صورت آنلاین، ثبت‌ نام معاملات آنلاین سهام و …

sina bank iranian– طراحی سیستم بانکداری الکترونیک

کاربران با اخذ شماره مشتری یا نام کاربری و رمز عبور از شعبه ای که در آن حساب بانکی افتتاح نموده اند وارد این سیستم شده و از سرویس های مختلف آن استفاده می نمایند. از جمله امکانات سیستم بانکداری الکترونیک عبارتند از:

امکان مشاهده موجودی و مشاهده و پرینت گیری از صورتحساب و گردش مالی بر اساس بازه تعینی توسط کاربر، خدمات کارت، خدمات چک، پرداخت قبوض، خرید شارژ، انتقال وجه و …

  • طراحی صفحه گزارشات سالیانه

گزارشات مالی  سالیانه بانک و گزارش عملکرد بانک و شعبات بر اساس سالهای مختلف بصورت مجزا در این قسمت برای عموم به نمایش در می آید.

  • طراحی بخش تسهیلات

معرفی و شرایط اعطای تسهیلات مختلف مانند :

وام خرید کالا، وام خرید مسکن، مضاربه، جعاله، ضمانت نامه ، مشارکت مدنی، استعلام اصالت ضمانت نامه ، استعلام اصالت اعتبار اسنادی در این بخش قرار می گیرد.

  • طراحی قسمت شعبات

در اینجا شعبات مختلف بانک با ذکر نام شعبه، مدیریت، شماره های تماس، آدرس، شاخص شعبه قابل مشاهده است.

همچنین فیلد جستجوی شعبه بر اساس شهر، استان، نام شعبه و یا پارامترهای دیگر توسط کاربر قابل جستجو می باشد.

  • طراحی جدول نمایش لحظه ای نرخ ها و قیمت های صرافی
  • طراحی بخش معرفی خدمات بانک

امکان مشاهده و اطلاع رسانی سرویس های بانک مثل: خدمات ریالی، امورارزی، سپرده ها و معرفی انواع آن مانند : سپرده قرض الحسنه جاری، گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام، گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری خاص، سپرده قرض الحسنه پس انداز عادی و ویژه، سپرده کوتاه مدت سپرده بلند مدت یکساله و غیره در این بخش میسر است.

محسابات (شماره حساب ایران شبا، مبدل ارز، محاسبه مبلغ هر قسط تسهیلات، محاسبه میزان تسهیلات)، صندوق امانات، خدمات بیمه ای، بانکداری اختصاصی از جمله خدماتی است که در طراحی سایت موسسات مالی و بانک می توان پیاده سازی نمود.

  • طراحی صفحه اخبار بانک

رویدادهای و اطلاع رسانی های بانک از این قسمت برای کاربران قابل مشاهده است.

  • طراحی سوالات متداول

پرسش و پاسخ های عمومی مانند سوالاتی در ارتباط با نحوه افتتاح حساب های مختلف، اخذ تسهیلات؛ دریافت رمز دوم و … در این بخش جایگزاری گردیده است.

  • طراحی صفحات تماس با بانک

شماره های تماس مرکز اطلاع رسانی بانک، مرکز ارتباط مشتریان، روابط عمومی، تلفن پاسخگوی خودکار، شماره های ارتباط با بخش های مختلف بانک مانند: مدیریت امور اعتبارات،  مدیریت امور توسعه و سرمایه انسانی ، مدیریت امور مالی و خزانه و غیره. تلفن رسیدگی به شکایت، فرم ارتباط آنلاین با مدیران بانک یا موسسه مالی در این صفحه به نمایش در می آید.

  • طراحی سیستم باشگاه مشتریان

مشتریان بانک عضو سایت، می توانند از طریق باشگاه در جریان طرح های تشویقی، قرعه کشی ها و خدمات ویژه بانک قرر گرفته، امتیازات و سطح خود را در طرح های بانکی مشاهده و از امکانات باشگاه استفاده نمایند.

  • سایر امکانات

دنبال نمودن اخبار و فعایت های بانک در شبکه های اجتماعی توسط کاربران و اتصال سایت به صفحات شبکه های اجتماعی؛ نمایش تاریخ و ساعت جاری؛ آرشیو اخبار؛ نظرسنجی مشتریان؛ معرفی شرکتهای تابغه بانک مانند: کارگزاریهای بیمه، کارگزاری خدمات الکترونیک و دستگاه های کارتخوان و غیره

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

نکات مهم طراحی وب سایت بانک

بدلیل انجام تراکنش و امور مالی مختلف که از طریق سایت بانک صورت می پذیرد، ایجاد امنیت در طراحی وب سایت بانکها مهمترین موضوع می باشد، این موضوع در حفظ اعتماد بین مشتریان و بانک ضرورت دارد. سایت های بانکی و موسسات مالی روزانه بازدید بسیار بالایی دارند و در آنها خدمات بسیار زیادی عرضه می شود بنابراین این وب سایت ها توجه و دقت ظریفی را برای ساخت و راه اندازی می طلبد.

وب سایت بانکبه دلیل مسایل امنیتی و جلوگیری از هک شدن وب سایت بانک ها هر بانک تنها یک وب سایت دارد و همه شعبات بانک ها امور خود را از طریق همان وب سایت به انجام می رسانند، اما هر شعبه برای تبلیغ امور خود می تواند بطور جداگانه اقدام به طراحی سایت نماید. اگر هر شعبه اقدام به طراحی سایت می کند باید توجه داشته باشد که اختلاف و تفاوتی بین وب سایت اصلی و وب سایت طراحی شده وجود نداشته باشد و خدماتی که در وب سایت جدید ارائه می شود بعنوان خدمات فرعی باشد تا رفاه و آسایش بیشتری را برای مشتریان خود ایجاد کند.

 

توانمدیهای پیام آوا در راه انداری سایت بانک و طراحی سایت موسسات مالی

قابلیت های دسترسی آسان کاربران به بخش های ضروری و مورد نیاز، بارگزاری سریع صفحات سایت، توسعه و طراحی فرآیندها و خدمات بانکداری، پیاده سازی دوزبانه یا چند زبانه سایت، طراحی بر اساس سبک “کلین” و طراحی گرافیکی مناسب بر اساس رنگ سازمانی بانک، پیاده سازی تدابیر امنیتی برای جلوگیری از هک شدن و نفوذ کلاهبردان اینترنتی، ساده سازی بخشهای مختلف سایت و اجتناب از شلوغی بیش از حد برای افزایش کاربری سایت توسط عموم مردم، یکپارچه کردن وب سایت با نرم افزارهای داخلی بانک، اجرای اصول طراحی سایت استاندارد و ریسپانسیو یا واکنشگرا به منظور نمایش صحیح و درست وب سایت در نمایشگر دستگاه هایی مانند موبایل، تبلت و لب تاپ و اجرای  بدون ایراد امکانات سایت در دستگاه های مختلف از توانمندی ها و ویژگیهای پیام آوا در راه اندازی تارنمای بانک و طراحی سایت موسسات مالی می باشد.

مشاغل دیگری نیز هستند که به مانند بانک ها نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. برای مثال مشاغل سنتی مانند تراشکاری یا تولید چرم یا هر نوع شغل در حیطه بازرگانی (طراحی سایت بازرگانی) و مشاغل مدرنی مانند بیمه و بورس نیز نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. پیام آوا می تواند به شما در هر شغل و حرفه ای که هستید بهترین طراحی سایت را ارائه کند.

همچنین پیاده سازی و اجرای پنل مدیریت به زباه فارسی و با کاربری آسان بریا مدیر سایت به منظور بروزرسانی و  افزودن محتوا و محصولات جدید به سایت،  طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو و بکار گیری تکنولوژی های مانند لاراول در طراحی سایت حرفه ای توسط پیام آوا انجام گردیه و ارایه خدمات  سئو و  بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو از دیگر سرویس های پیام آوا است.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت بانک
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

ثبت سفارش