021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت بانک

طراحی سایت بانک ، در عصر حاضر تصور بانکی بدون یک سایت حرفه ای، تصوری مضحکی بنظر می رسد. طراحی سایت بانک ها و طراحی وب سایت موسسات مالی و اعتباری برای ایجاد تعاملات بیشتر بین مردم و بانکداران، افزایش و آسان سازی مراودات بانکی، افزایش ارتباطات تجاری داخلی و خارجی، جلوگیری از مراجعات متعدد مردم به بانکها و کاهش اتلاف وقت و هزینه و انرژی سودمندیهای بسیاری دارد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

نکات مهم طراحی وب سایت بانک

بدلیل انجام تراکنش و امور مالی مختلف که از طریق سایت بانک صورت می پذیرد، ایجاد امنیت در طراحی وب سایت بانکها مهمترین موضوع می باشد، این موضوع در حفظ اعتماد بین مشتریان و بانک ضرورت دارد. سایت های بانکی و موسسات مالی روزانه بازدید بسیار بالایی دارند و در آنها خدمات بسیار زیادی عرضه می شود بنابراین این وب سایت ها توجه و دقت ظریفی را برای ساخت و راه اندازی می طلبد.

به دلیل مسایل امنیتی و جلوگیری از هک شدن وب سایت بانک ها هر بانک تنها یک وب سایت دارد و همه شعبات بانک ها امور خود را از طریق همان وب سایت به انجام می رسانند، اما هر شعبه برای تبلیغ امور خود می تواند بطور جداگانه اقدام به طراحی سایت نماید. اگر هر شعبه اقدام به طراحی سایت می کند باید توجه داشته باشد که اختلاف و تفاوتی بین وب سایت اصلی و وب سایت طراحی شده وجود نداشته باشد و خدماتی که در وب سایت جدید ارائه می شود بعنوان خدمات فرعی باشد تا رفاه و آسایش بیشتری را برای مشتریان خود ایجاد کند.

امکانات مهم در طراحی سایت بانک ها و طراحی سایت موسسات مالی و اعتباری:

امکان مشاهده و اطلاع رسانی سرویس های بانک مثل: خدمات ریالی، امورارزی، سپرده ها و معرفی انواع آن مانند : سپرده قرض الحسنه جاری، گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام، گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری خاص، سپرده قرض الحسنه پس انداز عادی و ویژه، سپرده کوتاه مدت سپرده بلند مدت یکساله و غیره در این بخش میسر است.

محسابات (شماره حساب ایران شبا، مبدل ارز، محاسبه مبلغ هر قسط تسهیلات، محاسبه میزان تسهیلات)، صندوق امانات، خدمات بیمه ای، بانکداری اختصاصی از جمله خدماتی است که در طراحی سایت موسسات مالی و بانک می توان پیاده سازی نمود.

توانمندیهای پیام آوا در راه انداری سایت بانک و طراحی سایت موسسات مالی

قابلیت های دسترسی آسان کاربران به بخش های ضروری و مورد نیاز، بارگزاری سریع صفحات سایت، توسعه و طراحی فرآیندها و خدمات بانکداری، پیاده سازی دوزبانه یا چند زبانه سایت، طراحی بر اساس سبک “کلین” و طراحی گرافیکی مناسب بر اساس رنگ سازمانی بانک، پیاده سازی تدابیر امنیتی برای جلوگیری از هک شدن و نفوذ کلاهبردان اینترنتی، ساده سازی بخشهای مختلف سایت و اجتناب از شلوغی بیش از حد برای افزایش کاربری سایت توسط عموم مردم، یکپارچه کردن وب سایت با نرم افزارهای داخلی بانک، اجرای اصول طراحی سایت استاندارد و ریسپانسیو یا واکنشگرا به منظور نمایش صحیح و درست وب سایت در نمایشگر دستگاه هایی مانند موبایل، تبلت و لب تاپ و اجرای  بدون ایراد امکانات سایت در دستگاه های مختلف از توانمندی ها و ویژگیهای پیام آوا در راه اندازی تارنمای بانک و طراحی سایت موسسات مالی می باشد.

مشاغل دیگری نیز هستند که به مانند بانک ها نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. برای مثال مشاغل سنتی مانند تراشکاری یا تولید چرم یا هر نوع شغل در حیطه بازرگانی (طراحی سایت بازرگانی) و مشاغل مدرنی مانند بیمه و بورس نیز نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. پیام آوا می تواند به شما در هر شغل و حرفه ای که هستید بهترین طراحی سایت را ارائه کند.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
1/5 - (2 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *