تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت اداری

طراحی سایت اداری

همچنانکه در عصر حاضر داشتن وب سایت برای شرکت ها، و تشکل های غیر دولتی امری اجتناب ناپذیر است، طراحی سایت اداری برای ادارات، سازمان ها و ارگان های دولتی و وزارتخانه ها نیز حائز اهمیت است. چرا که اگر امروزه یک اداره یا سازمان دولتی وب سایت اختصاصی و کارآمد نداشته باشد از دیدگاه افراد و مخاطبانی که با آن اداره یا سازمان در ارتباط هستند جایگاه مطلوبی نخواهد داشت و چون بیشتر افراد سعی دارند که جهت جلوگیری از اتلاف زمان و عدم رویارویی با ترافیک و آلودگی هوا، به جای مراجعه حضوری به ادارات از طریق وب سایت و اینترنت مسایل و درخواست های خود را رتق و فتق نمایند که در نتیجه از اتلاف وقت ارباب رجوع و نیز از شلوغی و ازدحام افراد در این مکان های عمومی جلوگیری بعمل می آید، همچنین طراحی سایت اداری برای سازمان ها و نهادهای دولتی در منعکس ساختن اطلاعات، همگان را بصورت سیستماتیک و هماهنگ ملزم می کند تا جهت سهولت کارشان از وب سایت استفاده نمایند.

طراحی پورتال دولتی

تهیه پورتال یا وب سایت یک سازمان یکی از مهم ترین نکته برای سرعت بخشیدن به وظایف اداری است. شما لازم نیست که شخصا با طراحی پورتال بروید و وقت خود را صرف کار اداری و دولتی کنید.
با توسعه یک پورتال سازمانی برای هر سازمان مردم می توانند با استفاده از وب سایت خود را به انجام وظایف اداری در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه. هنگام طراحی یک پورتال ، می توانید فعالیت های هر سازمان را به طور کامل تشخیص دهید و از پانل های ویژه برای هر بخش پورتال استفاده کنید.
طراحی پورتال باید به خوبی توسط مردم برای پاسخگویی به نیازهای سازمان در قالب طراحی وب سایت سازمان اجرا شود … در واقع ، با استفاده از یک طراح مناسب و مجری که به طور موثر می تواند طراحی یک پورتال را می توان در سازمان های دولتی به خوبی نشان می دهد هدف قرار دادند.

طراحی پورتال های دولتی و سازمانی

پورتال سازمانی ، در واقع ، فرصتی برای هر مدیر یا مقام دولتی در اختیار کاربران اینترنت برای سرعت بخشیدن به کار در پذیرش بالاتر است … در واقع ، با وجود پورتال ، مردم می خواهند به راحتی به پورتال سازمان های دولتی از طریق اینترنت دسترسی پیدا کنند.
با توجه به اینکه سایت پورتال متشکل از بخش های مختلف, شما می توانید همه چیز مربوط به این سازمان انجام, از جمله هر پانل. در حال حاضر با توجه به الکترونیکی طبیعت عمومی و خصوصی مراکز حضور سازمانی پورتال اجازه می دهد تا هر سازمان به ارائه خدمات مختلف با استفاده از یک پورتال است.

هنگام طراحی پورتال سازمانی ، امکان خطاها و کاستی ها در روند کار ، اختصارات اداری در نظر گرفته می شود … در واقع امروز همه سازمان های دولتی نیاز به ساخت یک پورتال و داشبورد سازمانی به مال شما. چندین شرکت برای طراحی پورتال حرفه ای ایجاد شده است.
بنابراین ، برای ایجاد پورتال یک سازمان به بهترین شکل ممکن ، شما می توانید برای کمک در توسعه پورتال دولت با مراجعه به این شرکت ها بپرسید. یکی از این شرکتهای معتبر به خصوص در زمینه طراحی وب سایت ، ایجاد و طراحی پورتال ، شرکت پیام آوا پردازش می باشد.
این شرکت با استفاده از آخرین فن آوری در زمینه طراحی پورتال می تواند تبدیل به دولت از بسیاری از احزاب با ویژگی های منحصر به فرد … برای انجام این کار به طور موثر. تیم حرفه ای پیام آوا  با استفاده از برنامه نویسی پیشرفته برای این طراحی.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

چرا طراحی سایت اداری لازم است؟

طراحی سایت برای ادارات، سازمان ها و وزارتخانه ها بایستی هم بر پایه دیدگاه و نظر کارمندان و مسئولان و همچنین بر اساس نیازها و خواسته های ارباب رجوع طرح ریزی و پیاده سازی گردد. ادارات دولتی و همچنین اغلب تشکل های غیر دولتی بر پایه ارایه خدمات، شکل گرفته اند، لذا ارایه خدمات الكترونیكی از طریق وب سایت به مراجعان و مخاطبان باید در طراحی سایت های ادارای در مرکزیت امر قرار بگیرد.

با توجه به اینكه هدف از طراحی وب سایت ادارات، دادن خدمات الكترونیكی مطلوب جهت افزایش بازده كاری و همچنین كاهش تردد افراد در ادارات مختلف می باشد، لذا طراحی پورتال و یا طراحی سایت اداره و بهینه سازی اینگونه وب سایت ها باید به گونه ای انجام شود كه علاوه بر اطلاع رسانی مطلوب، بتواند به بهترین نحو از طریق طراحی فرم های الكترونیكی، ارتباط بین مخاطبان و این ادارات را تسهیل نماید.

‍Administrative websiteپیش رفتن به سوی تحقق دولت الکترونیک نیز یکی از مهمترین اهداف و پیامدهای بهره گیری از فضای مجازی بعنوان ابزاری پُر قدرت جهت اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط مخاطبان با یک نهاد دولتی و یا یک ارگان رسمی محسوب می گردد.

ادارات دولتی که بر پایه تشکیلات سیستماتیک بنا شده اند، برای ارایه خدمات خود ملزم به داشتن وب سایتی هستند که بتوانند توسط آن به ارایه خدمات الکترونیکی بپردازند و بدین طریق به مراجعان و مخاطبان خود پاسخگو باشند.

پروسه خدمات الکترونیکی توسط ادارات، راندمان کاری را بالا برده، تعداد پاسخگویی به ارباب رجوع ها را افزایش می دهد و همچنین موجب رضایت مراجعان می گردد.

طراحی وب سایت ادارات؛ طراحی سایت سازمانی؛ طراحی پورتال سازمانی؛ طراحی پورتال اداری؛ طراحی اتوماسیون داخلی؛ پشتیبانی سایت های سازمانی و اداری؛ بهینه سازی وب سایت های اداری به منظور افزایش رتبه در موتورهای جستجو مانند گوگل؛ برنامه نویسی وب سایت های خاص جهت مرتفع ساختن نیازهای سازمانی و اداری؛ طراحی پورتال وزارتخانه از جمله مهمترین خدمات پیام آوا در زمینه ارایه خدمات به سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی می باشد.

محور های طراحی سایت اداری

طراحی پورتال سازمانی یا طراحی وب سایت های اداری در جهت اتوماسیون و مکانیزه کردن پروسه های اداری و شتاب گیری تحقق دولت الکترونیک بر پایه محورهای اصلی همچون: ارایه خدمات سریع تر و مطلوب تر به ارباب رجوع، کاهش بروکراسی اداری، صرفه جویی و یا حذف مصرف کاغذ، انعکاس دقیق و مفصل بخشنامه ها، آیین نامه ها و اطلاعیه ها، ارایه فرم ها و فایل های مورد نیاز ارباب رجوع بصورت الکترونیکی انجام می گیرد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

مزایای طراحی سایت اداری

برخی از پیامدهای مثبت و مزایایی که طراحی سایت اداری بدنبال دارد عبارتند از :

امکان ایجاد اتوماسیون اداری که به تبع آن نتایج مفید و مثبت ذیل بدست می آید:

قابلیت برقراری ارتباط بین کارمندان و پرسنل بدون محدودیت مکانی و زمانی.

امکان ارسال مکتوبات و نامه های الکترونیکی.

کاهش بروکراسی اداری.

کاهش مراجعات حضوری در نتیجه کاهش ترافیک و کاهش آلودگی هوا.

صرفه جویی در هزینه های جاری و محرمانه ماندن اطلاعات.

امکان بایگانی اطلاعات بر روی فضای مجازی امن بصورت دائمی و با هزینه نگهداری کم و در نتیجه حذف هزینه ها و فضای فیزیکی لازم برای بایگانی به روش سنتی.

کاهش و یا حذف مصرف کاغذ.

امکان ایجاد ارتباط و تعامل با ادارات دیگر جهت انجام اموراتی همچون استعلام، نامه نگاری سریع، ارسال مدارک بصورت الکترونیکی و…

جلوگیری از مفقود شدن مدارک و نامه ها .

کاهش مراجعات حضوری ارباب رجوع.

صرفه جویی در استفاده از نیروی انسانی.

مدیریت زمان .

امکان اطلاع رسانی مطلوب.

امکانات طراحی سایت سازمانی

  • طراحی صفحه چارت سازمانی برای معرفی مدیرکل، مدیران زیر مجموعه ها، معاونان، دبیرخانه، روابط عمومی و مسئولان ذیربط دیگر.
  • امکان خبررسانی جهت ارایه آخرین اخبار و رویدادهای مرتبط با فعالیت اداره.
  • طراحی منوی خدماتی که سازمان یا اداره ارایه می دهد. بطور مثال در طراحی وب سایت سازمان صنعت و معدن خدماتی نظیر : اخذ تسهیلات در گردش، صدور پروانه اکتشاف معدنی، اخذ تاییدیه ترخیص کالا، صدور جواز تاسیس کارگاه های تولیدی، تمدید پروانه، انتقال پروانه بهره برداری صنعتی و … می تواند گنجانده شود.
  • طراحی صفحه بخشنامه ها و اطلاعیه ها که در این صفحه کلیه آیین نامه و بخشنامه ها جهت اطلاع همگان درج می شود.
  • معرفی بخش های مختلف اداره.
  • طراحی بخش فرم ها که در این قسمت اطلاعات، فایل ها و فرم های مورد نیاز متقاضیان بصورت الکترونیکی قرار داده می شود و همچنین فایل آنها بصورت فرمت PDF، قابل دانلود و پرینت گرقتن است.
  • طراحی صفحه راهنمای مراجعین جهت تشریح مراحل و فرایندهای اداری برای ارباب رجوع .

طراحی سیستم ارتباط مستقیم با مراجعان و ارباب رجوع.

طراحی سایت اداری

  • طراحی صفحه گزارش جهت ارایه گزارش های مختلف از عملکرد و فعالیت های انجام یافته بصورت تشریحی و یا گزارش آماری با زبان نمودار و جدول.
  • طراحی فرم نظرسنجی جهت کسب دیدگاه مراجعان در مورد نحوه برخورد کارمندان و میزان کیفیت خدمات ارایه شده توسط پرسنل اداره یا سازمان.

چرا شرکت پیام آوا را برای طراحی سایت اداری انتخاب کنیم؟

شرکت پیام آوا با توجه به نیاز ادارات و سازمان ها و نوع فعالیت آنها و ماهیت خدماتی که ارایه می دهند با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان حرفه ای خود آمادگی خود را جهت طراحی پورتال و طراحی سایت اداری و سازمان های دولتی و وزارتخانه ها اعلام می نماید. ادارات در کشورهایی مانند ایران که قومیت های مختلف با زبان های مختلفی در آن زندگی می کنند نیازمند این خواهند بود که گاهی خدمات خود را به چند زبان مختلف ارائه کنند. در طراحی سایت های چند زبانه پیام آوا سابقه ای طولانی دارد و می تواند بهترین را به شما ارائه کند.

همچنین پیاده سازی و اجرای پنل مدیریت به زباه فارسی و با کاربری آسان بریا مدیر سایت به منظور بروزرسانی و  افزودن محتوا و محصولات جدید به سایت،  طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو و بکار گیری تکنولوژی های مانند لاراول در طراحی سایت حرفه ای توسط پیام آوا انجام گردیه و ارایه خدمات   سئو و بهینه سازی سایت شما  برای موتورهای جستجو از دیگر سرویس های پیام آوا است.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل  را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید. فروشنگان و تولیدکنندگان محترم فعال در زمینه آجیل و خشکبار می توانند جهت مشاوره و کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره طراحی سایت اداری
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

ثبت سفارش