021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت اداری

همچنانکه در عصر حاضر داشتن وب سایت برای شرکت ها، و تشکل های غیر دولتی امری اجتناب ناپذیر است، طراحی سایت اداری برای ادارات، سازمان ها و ارگان های دولتی و وزارتخانه ها نیز حائز اهمیت است. چرا که اگر امروزه یک اداره یا سازمان دولتی وب سایت اختصاصی و کارآمد نداشته باشد از دیدگاه افراد و مخاطبانی که با آن اداره یا سازمان در ارتباط هستند جایگاه مطلوبی نخواهد داشت و چون بیشتر افراد سعی دارند که جهت جلوگیری از اتلاف زمان و عدم رویارویی با ترافیک و آلودگی هوا، به جای مراجعه حضوری به ادارات از طریق وب سایت و اینترنت مسایل و درخواست های خود را رتق و فتق نمایند که در نتیجه از اتلاف وقت ارباب رجوع و نیز از شلوغی و ازدحام افراد در این مکان های عمومی جلوگیری بعمل می آید، همچنین طراحی سایت اداری برای سازمان ها و نهادهای دولتی در منعکس ساختن اطلاعات، همگان را بصورت سیستماتیک و هماهنگ ملزم می کند تا جهت سهولت کارشان از وب سایت استفاده نمایند.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

طراحی پورتال دولتی

تهیه پورتال یا وب سایت یک سازمان یکی از مهم ترین نکته برای سرعت بخشیدن به وظایف اداری است. شما لازم نیست که شخصا با طراحی پورتال بروید و وقت خود را صرف کار اداری و دولتی کنید.
با توسعه یک پورتال سازمانی برای هر سازمان مردم می توانند با استفاده از وب سایت خود را به انجام وظایف اداری در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه. هنگام طراحی یک پورتال ، می توانید فعالیت های هر سازمان را به طور کامل تشخیص دهید و از پانل های ویژه برای هر بخش پورتال استفاده کنید.
طراحی پورتال باید به خوبی توسط مردم برای پاسخگویی به نیازهای سازمان در قالب طراحی وب سایت سازمان اجرا شود … در واقع ، با استفاده از یک طراح مناسب و مجری که به طور موثر می تواند طراحی یک پورتال را می توان در سازمان های دولتی به خوبی نشان می دهد هدف قرار دادند.

مزایای طراحی سایت اداری

برخی از پیامدهای مثبت و مزایایی که طراحی سایت اداری بدنبال دارد عبارتند از :

امکان ایجاد اتوماسیون اداری که به تبع آن نتایج مفید و مثبت ذیل بدست می آید:

قابلیت برقراری ارتباط بین کارمندان و پرسنل بدون محدودیت مکانی و زمانی.

امکان ارسال مکتوبات و نامه های الکترونیکی.

کاهش بروکراسی اداری.

کاهش مراجعات حضوری در نتیجه کاهش ترافیک و کاهش آلودگی هوا.

صرفه جویی در هزینه های جاری و محرمانه ماندن اطلاعات.

امکان بایگانی اطلاعات بر روی فضای مجازی امن بصورت دائمی و با هزینه نگهداری کم و در نتیجه حذف هزینه ها و فضای فیزیکی لازم برای بایگانی به روش سنتی.

کاهش و یا حذف مصرف کاغذ.

امکان ایجاد ارتباط و تعامل با ادارات دیگر جهت انجام اموراتی همچون استعلام، نامه نگاری سریع، ارسال مدارک بصورت الکترونیکی و…

جلوگیری از مفقود شدن مدارک و نامه ها .

کاهش مراجعات حضوری ارباب رجوع.

صرفه جویی در استفاده از نیروی انسانی.

مدیریت زمان .

امکان اطلاع رسانی مطلوب.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.