تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت هواشناسی

طراحی و پیاده سازی وب سایت هواشناسی
طراحی سایت هواشناسی

بطور معمول پیش بینی شرایط جوّی در کشور ما بر عهده ارگان های دولتی تحت نام اداره کل هواشناسی هر استان می باشد. طراحی سایت هواشناسی علاوه بر اینگونه ادرات دولتی، می تواند برای اشخاصی که علاقمند به فعالیت در این زمینه می باشند نیز انجام پذیرد.

بسیاری از افراد جهت تنظیم برنامه کاری خود مانند شرکت های حمل و نقل بار، آژانس های مسافربری زمینی و دریایی و هوایی، کشاورزان و یا مسافران برای تنظیم برنامه سفر خود نیاز به دانستن شرایط و اوضاع جوی مقصد سفر خود هستند و از اینرو جهت دستیابی به این اطلاعات به اینترنت رجوع می کنند. از اینرو با طراحی سایت هواشناسی می توان بسیاری از کاربرانی که به اینگونه اطلاعات نیاز دارند را بسوی خود جلب نموده و به مخاطبان همیشگی تبدیل کرد.

قبل از هر چیز توجه اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد. به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود می کنید.

طراحی سایت هواشناسی حرفه ای

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

سرویس های طراحی سایت هواشناسی

۱ – طراحی صفحه درباره ما

معرفی سازمان یا مرجع اعلام کننده شرایط جوّی و نیز ایستگاه های هواشناسی موجود و امکانات و تجهیزات مورد استفاده و نیز معرفی کارشناسان و سوابق فعالیتی در این صفحه درج می شود.

۲- طراحی صفحه اقلیم

اقلیم استان یا شهر بر اساس خشک، معتدل، گرمسیر، شرجی و … طبقه بندی شده و شرایط و موقعیت جغرافیایی، تراکم و تنوع پوشش گیاهی و اکولوژیکی منطقه، نزولات آسمانی، مسافت از دریا و کوه های همجوار، سیستم های موسمی و وزش بادهای فصلی و دایمی، تنوع جانوری و دیگر شاخص های اقلیمی شهر یا استان در این صفحه بطور مبسوط شرح داه می شود.

۳- طراحی بخش نقشه

بطور معمول نقشه استان یا کشور در صفحه اول وب سایت هواشناسی قرار گرفته و مهمترین آیتم در طراحی سایت هواشناسی می باشد. نقشه دارای تقسیم بندی های مشخص منطقه ای یا شهری است و کاربر با کلیک بر روی هر کدام از قسمت های منطقه ای نقشه می تواند اطلاعات جوّی آن منطقه را مشاهده نماید. بطور کلی این اطلاعات شامل: رطوبت نسبی، سرعت باد، میزان بارندگی در ۲۴ ساعت گذشته، بیشترین و کمترین دما در ۲۴ ساعت گذشته، جهت باد و … می باشد.

۴- طراحی صفحه اخبار

برگزاری دوره های آموزشی ،(طراحی سایت آموزشی) اطلاع رسانی همایش ها،  تحقیقات دوره ای، جلسات و همچنین اهم موضوعات مطروحه و نتایح و تصمیم گیری های حاصله در این صفحه درج می گردد.

۵- طراحی بخش پیش بینی اوضاع جوّی

پیش بینی شرایط آب و هوایی طی هفته آینده و یا روزهای آتی (معمولا تا سه روز آینده) از نظر بارندگی، صاف یا ابری بودن آسمان؛ میزان غبار، پراکندگی ابرها، کاهش یا افزایش دما، وزش باد در نواحی شمالی، مرکزی و جنوبی منطقه یا شهر در این قسمت به نمایش در می آید

۶- طراحی بخش هواشناسی کشاورزی

بررسی و پیش بینی اوضاع آب و هوایی، میزان نزولات آسمانی طی ساعات آینده و رطوبت، بررسی دما و حرارت منطقه جهت اطلاع کشاورزان و توصیه های هواشناسی برای فعالیت های زراعی کاشت و داشت و برداشت انواع محصولات زراعی و باغی.

۷- طراحی بخش هواشناسی جاده ای

پیش بینی و ارایه اوضاع جوی محورهای جاده ای بین شهری و یا بین مناطق از نظر غبار، مه، وزش بادها، شرایط دمایی و حرارت در این قسمت قابل مشاهده است.

۸- طراحی بخش پیش بینی دریایی

در این بخش پارامترهای  ی همچون: برودت، سرعت و جهت باد، شرایط جوی آسمان، ارتفاع موج، عمق دید در دریا و مناطق آبی سنجیده شده و به اطلاع کاربران می رسد.

۹- طراحی قسمت هشدارهای جوّی

پیش بینی و هشدارهایی مانند : خطر سیل و سیلاب و آب گرفتگی معابر، توفان و وزش بادهای شدید، صاعقه و رعد و برق، یا وقوع سرمای شدید یا گرمای شدید طی ساعات یا روزهای آینده و نیز تدابیر و تمهیدات لازم برای اجرا توسط دستگاه های ذیربط دیگر در این بخش ذکر می شود.

۱۰- طراحی بخش آمار و اطلاعات

در این بخش تحلیل های هفتگی و ماهیانه و سالیانه، نرمال های اقلیمی منطقه، داده های اقلیمی کشور و … ارایه می گردد.

۱۱- آیتم ها و سرویس های دیگر

طراحی وب هواشناسی با کیفیت عالیاتصال سایت به شبکه های اجتماعی مانند توئیتر ، تلگرام، فیسبوک و …؛ قابلیت اشتراک گزاری؛ هواشناسی در رسانه ها؛ مقالات؛ پیوندهای مفید و مزتبط، نظر سنجی، آرشیو مطالب و نقشه ها، تحقیقات کاربردی؛ تصاویر هوایی و…

همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت هواشناسی به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

پیام آوا متبحر در ساخت سایت هواشناسی

طراحی سایت با توجه به نیاز سازمان ها و ادارات مرتبط با امر اطلاع رسانی آب و هوا و همچنین نیاز افرادی که بایستی بطور مداوم از شرایط جوّی اطلاع پیدا نمایند طراحی سایت هواشناسی را بطور کاربردی و حرفه ای و با استفاده از متدهای روز دنیا که قابلیت به روز رسانی سریع و آسان توسط مدیر یا مدیران سایت را داشته و همچنین از قابلیت واکنشگرایی جهت اینکه وب سایت در صفحات نمایشگر دستگاه های مختلف با سایزهای متفاوت مانند موبایل و تبلت به خوبی و بدون هیچ مشکی قابل مشاهده باشد و نیز سرعت لود و بالا آمدن سریع صفحات سایت، ارزیابی دقیق پارامترهای مطرح در علم هواشناسی و پیاده سازی نقشه های لازم بطور دقیق  را اجرا و پیاده سازی می نماید.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت هواشناسی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ، طراحی سایت قم

ثبت سفارش