021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت عینک

طراحی سایت عینک، سلامتی چشم و بینایی یکی از موهبت های الهی است. در اثر عوامل مختلفی مانند: شرایط محیط کاری، ناآگاهی و عدم مراقبت از چشمان و رعایت نکردن نکات بهداشتی ، کمبود ریزمغذی ها و ویتامین های مورد نیاز بافت های چشم در جیره غذایی، عوامل وراثتی؛ عیوب انکسازی و اپتیکی چشم موجب  بیماریها و نارسایی در عضو بینایی انسان می گردد، از جمله: آستیگماتیسم، دوربینی، آب مروارید، گلوکوم، بیماریهای قرنیه ، تنبلی چشم و غیره. این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

طراحی سایت عینک به منظور ارایه آموزشهای مراقبتی از چشمان، انتخاب عینک مناسب برای اختلالات بینایی و همچنین انتخاب عینک ایمنی مناسب جهت مشاغل مختلف ، خرید آسان عینک مورد نظر و مواردی از این قبیل انجام می گیرد.

آیتم های طراحی سایت عینک

طراحی درباره فروشگاه

معرفی فروشگاه و محصولات مورد عرضه بطور کلی، سوابق علمی و گواهینامه های اخذ شده در صورت وجود در این قسمت نمایش داده می شود.

طراحی بخش تازه ها یا اخبار

انعکس رویدادها در زمینه تکنولوژیهای جدید بکار رفته در ساخت عینک و همچنین یافته های علمی تازه در مورد چشم نیز از دیگر بخش های سایت است.

طراحی بخش مقالات

مطالب علمی در مورد عینک ها، ساختمان فریم و اشکال آن، ساختمان دماغه، ساختمان دسته ها، ساختمان اندپیس، شیشه های فتوکرومیک ، انواع عینکها و کاربرد هر کدام و همچنین روش استفاده و نگهداری از عینک، معرفی برندهای عینک و نیز بیماریهای چشمی، اختلالات انکساری و اپتیکی، راه های مراقبت از چشم ها و حفظ سلامتی و راه های پیشگیری از بیماری ها در این بخش درج می گردد که اینگونه مطالب برای مخاطبان قابل توجه بوده و همچنین در افزایش بازدید سایت نیز موثر است.

طراحی فروشگاه آنلاین

فروش آنلاین عینک های مختلف با نمایش قیمت، ویژگی ها و مشخصات عینک، نام تولیدکننده، امکان مقایسه، افزودن به سبد خرید و پرداخت وجه از طریق درگاه های الکترونیک متصل به سایت امکانپذیر می باشد. طراحی فروشگاه آنلاین و طراحی سایت فروشگاهی نیاز به جزییات دیگری هم دارد که می توانید در صفحه طراحی سایت فروشگاهی آن را دنبال کنید.

ساخت وب سایت عینک فروشی با پیام آوا

پیام آوا با ذره بین تجربه خود با شناخت نیاز اصناف و مشاغل ، طراحی وبسایت برای آنها را بطور حرفه ای و کارآمد اجرا و طراحی می نماید و از همین گونه است ساخت وب سایت عینک که بصورت ریسپانسیو با قابلیت نمایش در دستگاه های مختلف مانند گوشی های همراه و تبلت. همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت  ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت  عینک به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

همچنین طراحی سایت حرفه ای پیام آوا با ایجاد پنل کاربری کاملا فارسی و امکان بروزرسانی و افزودن مدل های جدید عینک به سایت توسط مدیر فروشگاه موجبات استفاده راحت از آنرا فراهم نموده است.

اگر تمایل به کسب اطلاعات تکمیلی تر دارید با ما در تماس باشید. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل  را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

در آخر این موضوع هم شاید برای شما مفید باشد. اگر به دنبال قیمت های مناسب برای طراحی سایت هستید طراحی سایت ارزان به شما کمک خواهد کرد و اگر در تهران مشغول به کار هستید پیش از هر چیز صفحه طراحی سایت تهران را نگاهی بیندازید تا با دید بهتری اقدام به طراحی سایت کنید.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.