021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت خبرخوان

طراحی سایت خبرخوان یا RSS به دارندگان سایت این امکان را می دهد که بدون هیچ دخالتی و بطور کاملا خودکار جدیدترین خبرهای موجود در سایر سایت ها را دریافت و فراخوانی کنند.

RSS مخفف عبارت Really Simple Syndication است و نوعی از اسناد XML می باشد که برای به اشتراک گذاشتن یا استفاده از عناوین اخبار جديد یا تيترهاي يک سايت ساخته شده ‌است.

در واقع خبر خوان ها به افراد این امکان را می دهند که از تمام وب سایت های مورد علاقه شان بطور یک جا بازدید نمایند. طراحی سایت خبرخوان به این شکل است که در صفحه ای (معمولا صفحه نخست) از سایت یک بلاک قرار دارد که شامل تازه ترین رویدادها و اخبار وب سایت های گوناگون است و بازدیدکننده سایت می تواند با کلیک بر روی این خبرها وارد سایت منبع نیز بشود.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

مکانیزم سایت های خبر خوان

طراحی سایت خبری خوان به گونه ای است که بصورت کاملا اتوماتیک و خودکار عمل نموده و نیاز به بروز رسانی ندارد و دارای زمان بندی از پیش تعیین شده ای می باشد که پس از انجام تنظیمات اولیه خود به خود بروز رسانی می شود. طراحی سایت خبرخوان به این شکل است که یک روبات به صورت اتوماتیک به سایر سایت های از پیش تعیین شده مراجعه می کند و اطلاعات آن ها را بایگانی می نماید و مطابق زمان بندی تعیین شده آنها را منتشر می نماید.

ویژگی ها و توانمندی پیام آوا در ساخت سایت خبر خوان

رعایت مؤلفه ها و نکات فنی مختص سایت های خبری و وب سایت های خبرخوان توسط پیام آوا در پیاده سازی اینگونه سایت ها موجب گردیده که وب سایت های خبرخوان تولیدشده توسط پیام آوا از نظر کارآیی و جذب مخاطبان زیاد موفق بوده و رضایت مدیران سایت و کاربران را فراهم سازد.

پیام آوا گرافیک سایت های خبرخوان را بصورت سبک و گیرا طراحی نموده و اخبار و متن ها بصورت واضح به نمایش در می آید. مناسب بودن سرعت نمایش وب سایت و  بالا آمدن سریع صفحات (لود شدن) طراحی سایت خبرخوان توسط پیام آوا از دیگر مؤلفه های مهم است چرا که وب سایت های خبری و سایت های RSS به دلیل نوع محتوایشان بازدیدکنندگان زیادی دارند بنابراین باید صفحات سایت باید با سرعت مناسبی باز شوند. لذا پیام آوا از سریعترین روش زبان برنامه نویسیASP.NET در طراحی وب سایت های خبری و سایت های خبرخوان استفاده می نماید.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *