تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت اجاره خودرو

طراحی سایت اجاره خودرو

طراحی سایت اجاره خودرو ، امکان سفارش کرایه اتومبیل مناسب برای تشریفات اداری، تجاری ، مسافرتهای گروهی و مراسمات عروسی را فراهم می آورد.

طراحی وب سایت اجاره خودرو یکی از گونه های طراحی سایت پیام آوا خدماتی است که برای صاحبان بنگاه های کرایه خودرو می تواند از طریق جذب مشتریان بیشتر از اقصی نقاط شهر و حتی از سراسر کشور سودآوری زیادی داشته باشد.

سرویس های طراحی سایت اجاره خودرو

انجام خدمات رسانی سریع و به موقع از طریق طراحی سایت کرایه خودرو ضروری بنظر می رسد.

از جمله سرویس ها و امکانات طراحی سایت اجاره اتومبیل آیتم های زیر قابل ذکر است:

  • طراحی بخش کرایه انواع خودرو :

معرفی خودروهای مناسب برای امورات مختلف که موجب تسهیل در انتخاب نوع خودرو توسط مشتری می گردد در این بخش ارایه می شود از آن جمله: کرایه خودروهای لوکس گروهی برای تشریفات تجاری

کرایه اتومبیل ترانسفر تشریفاتی

کرایه اتومبیل و اتوبوس برای مراسم عروسی و تشریفات

کرایه انواع خودروهای سواری

کرایه اتومبیل ، اتوبوس یا مینی بوس یا ون بریا گردشگری طبیعت گردی

اجاره اتوبوس و ون برای رویدادهای ورزشی

  • طراحی منو مشخصات خودروها :

در این منو تصاویر خودروهای سواری، اتوبوس، میدل باس، مینی بوس ، ون به همراه ویدئو و ارایه مشخصات و امکانات خودروها ارایه شده است.

  • سیستم مدیریت درخواست ها :
  • این سیستم بصورت آنلاین برای ثبت و سفارش گیری خودروها پیاده سازی می گردد.
  • سیستم ثبت نام و ورود اعضا :

برای اینکه کاربران از طریق نام کاربری و رمز عبور بتوانند اقدام به ثبت سفارش نمایند سیستم ثبت نام در طراحی سایت اجاره خودرو در نظر گرفته شده است.

  • امکانات متنوع دیگر

طراحی بخش راهنما و شرایط کرایه خودرو، آمار بازدیدکنندگان سایت ، طراحی صفحه اخبار و وبلاگ ، تعرفه خدمات، سیستم ثبت شکایات و انتقاد و پیشنهادات مشتریان، سوالات رایج ، نمایش تعداد کاربران آنلاین، متصل نمودن وب سایت به پیج صفحات شبکه های اجتماعی ، فیلد جستجو از آیتم هایی هستند که در طراحی وب سایت کرایه ماشین قابل پیاده سازی می باشد.

چرا طراحی وب سایت کرایه خودرو را به پیام آوا بسپاریم؟

طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا از اصول مهم در ساخت وب سایت های اجاره خودرو توسط پیام آوا می باشد؛ با توجه به ازدیاد کاربران اینترنت از طریق دستگاه های موبایل و تبلت، وب سایت ها باید توانایی پاسخگویی در صفحات نمایشگر اینگونه دستگاه ها را داشته باشند و انعطاف پذیری از خود نشان دهند، از این جهت پیام آوا با بکارگیری این سیستم توانسته است وب سایت هایی را راه اندازی نمایدذ که در صفحه نمایش گوشی های همراه بدون هیچگونه ایرادی به نمایش در آمده و برای کاربران قابل استفاده باشد. پیاده سازی سیستم مدیریت کاربران و ایجاد سیستم مدیریت محتوای سایت به شکل فارسی و آسان جهت بروز رسانی سایت توسط مدیر، بارگزاری سریع صفحات سایت از ویژگیهای مهم طراحی سایت کرایه اتومبیل توسط تیم حرفه ای پیام آوا می باشد.

همچنین خدمات سئو سایت کرایه خودرو بنا به در خواست مشتری قابل انجام است. که سئوی محلی بر اساس منطقه فعالیت بنگاه کرایه اتومبیل مانند ” کرایه خودرو در اصفهان ” یا “اجاره خودرو در تهران” و … همچنین سئو در کلمات کلیدی کلی مانند” کرایه خودرو”، ” اجاره اتومبیل” ،  “کرایه خورو تشریفات” و مانند اینها می تواند انجام گیرد و پیام آوا از راه سئو و بهینه سازی اصولی، وب سایت شما را در کلمات کلیدی مورد نظر در صفحه اول گوگل نمایان می سازد تا در حرفه خود جزو برترین ها باشید.

درخواست مشاوره طراحی سایت اجاره خودرو
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

ثبت سفارش