021 44342032
زمان مطالعه: 8 دقیقه

منوها یکی از ساده ترین راه ها برای زنده ماندن طراحی سایت WordPress شما هستند. این به طور عمده به این دلیل است که آنها نسبتا ساده برای نصب هستند. این مقدار زیادی برای دریافت پلاگین منو وردپرس در وب سایت شما وجود ندارد. در واقع، آن صرفا نیاز به دانلود پلاگین، نصب افزونه بر روی وب سایت شما دارد و سپس از آن استفاده کنید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که منوی صحیح را برای طراحی جدید به طور کامل انتخاب کنید. بسیاری از این منوها برای ارائه مباحث جالبی و گزینه های متنوع تر زمانی که به نوار منو می آیند کار می کنند. این منوها معمولا در بالای هر صفحه فقط زیر هدر قرار می گیرند. آنها کار می کنند تا سایت را به راحتی قابل حمل و همچنین صفحات خود را سازماندهی کند. این به خصوص اگر شما یک وب سایت با کمی صفحات ثانویه برای انتخاب داشته باشید، مفید است. این احتمال وجود دارد که شما نمی خواهید یک منو پر از لبه با انواع مختلف صفحات. منوهای جدیدتر به شما این امکان را می دهند تا سایت را بصری تر و زیبا تر کنید. در زیر ده از بهترین پلاگین های منو برای سایت وردپرس شما وجود دارد.

 

 

منوها بخشی از موفقیت هر وب سایت هستند. پیدا کردن حق یکی می تواند تمام تفاوت را در زمانی که آن را به جذب مشتریان و نمایش بیشتر صفحه نمایش می دهد. اگر صفحه شما فاقد هرگونه سوء تفاهم یا کاملا به عنوان قابل حمل به عنوان شما می خواهم، ممکن است زمان برای سرمایه گذاری در یک منوی جدید. با استفاده از سایت وردپرسی شما، هیچ محدودیتی برای آنچه که شما می توانید انجام دهید وجود ندارد. وب سایت شما به طور کامل تحت کنترل شما است و واقعا همه با یک منو با کیفیت بالا در اختیار شما قرار می گیرد.

پلاگین منو وردپرس

UberMenu   – وردپرس مگا منو پلاگین

 

 

این افزونه به شما کمک می کند سایت خود را سازماندهی کنید و منو خود را به طور کامل کارآیی کنید. نه تنها در طراحی های مختلف می آید، بلکه آسان است برای نصب و آسان برای استفاده. این ویژگی ها شامل مواردی مانند مگا منوها، پرواز منوها و، البته، UberMenus است. این UberMenus انواع اطلاعات مختلف را در یک منوی کشویی، از جمله تصاویر، نقشه ها، توضیحات متن، فرم های تماس و غیره، در اختیار شما قرار می دهد. منوی خود تقریبا مانند یک صفحه کاملا متفاوت در وب سایت شما عمل می کند.

تقویت مدیریت منو برای وردپرس

 

این افزونه به شما امکان می دهد تا منوهای وردپرس خود را به صورت مایع تر مدیریت کنید. به عنوان یک قاعده کلی، منوهای وردپرس را می توان کمی سخت به کارشناسی ارشد. این به این دلیل نیست که استفاده از آنها سخت است؛ آنها فقط هنگامی که شما چیزهای مختلفی در همان منوها اتفاق می افتد تبدیل به غرق شدن می شوند. این افزونه باعث سردرد شما می شود با دادن پشتبانی از تمام مشکلات سخت برای مدیریت محتوا. همچنین برای استفاده در رابطه با UberMenu، افزونه به طور مستقیم در بالای این یکی بهینه شده است.

PBK مگا منو برای وردپرس

 

این محصول کاربران با تجربه مگا منو افزایش یافته است. در واقع، شما ممکن است به طور قابل توجهی دارای منوهای پر از انواع مطالب مختلف است. نگاه ساده این منو قطعا بسیار خوب است که نگاه کنید. اما اگر تجربه CSS دارید، می توانید موضوع و سبک منو را به تناسب نیازهایتان ویرایش کنید. کیفیت صاف گرافیکی منو و رابط کاربری آسان این امکان را برای هر کسی فراهم می کند.

Sticklr WP – پنل سمت چپ وردپرس پلاگین

 

این افزونه شما را با یک پانل جانبی چسبنده فراهم می کند. این اساسا بدان معنی است که شما در هر طرف از سایت خود یک منو دارید که می تواند بازدیدکنندگان شما را به صفحات مختلف یا حتی وب سایت های کاملا متفاوت هدایت کند. از آنجایی که برای وردپرس بهینه سازی شده است، لازم نیست نگران تغییرات در کد باشید تا بتوانید آن را به درستی کار کنید. ابزارهای اداری ساده هستند و کل پلاگین بسیار آسان است برای نصب.

پلاگین منو WP مهم

 

منوهای کشویی ظریف و صاف شامل این افزونه مطمئنا قابلیت هر زوم وب سایت را ایجاد می کنند. این می آید در انواع مختلف رنگ و تم و حتی اجازه می دهد تا انیمیشن انیمیشن عمل واقعی منو را کاهش دهد. این گزینه برای یک مگا منو است که به شما امکان انتخاب بلوک های متن متنوع را می دهد. با پانل گزینه های مفید و سفارشی سازی انعطاف پذیر، این پلاگین ارزشمند است.

پلاگین مخفی کردن منو مدیریت وردپرس

 

این گزینه منوی اساسا اجازه می دهد شما را به پنهان کردن هر گونه گزینه های حیاتی از کاربران و یا مشتریان خاص در وب سایت شما. این شامل آیتم های منو مانند گزینه “تنظیمات” و یا واقعا هر گونه انتخاب های اداری دیگر. این اساسا کمک می کند تا اطلاعات خصوصی را به عنوان خصوصی نگه داشته شود. این حتی گزینه ای برای دسترسی به افراد خاصی به شما می دهد. البته، نقش اصلی آن به عنوان یک ویژگی محدود کننده است.

زبانه های  Smart Skinable

 

با استفاده از این افزونه، می توانید از زبانه های قابل استفاده به راحتی قابل حمل و پویا برای ایجاد آیتم های منو آسان و جالب استفاده کنید. در واقع، تعداد زیادی وب سایت را با این گزینه پیدا نخواهید کرد. این به طور موثر وب سایت شما مانند مرورگر وب مینیاتوری خود را با زبانه ها می تواند محتوا را از منو نمایش دهد. کاربران حتی نباید به صفحات مختلف حرکت کنند چون زبانه ها در یک مکان مناسب قرار دارند. این قطعا یک راه منحصر به فرد برای ارائه یک منو در وب سایت وردپرس است.

jQuery  قابل جستجو 3 سطح آکاردئون برای وردپرس

 

این منوی آکوردئون مانند جستجو در جستجوی نوعی فرمت تب است. شما سه سطح زبانه ها را پیدا خواهید کرد که هنگام کلیک روی آنها باز و بسته می شوند. هنگامی که به طور کامل گسترش یافته است، این باعث توهم یک آکوردئون می شود. اما، به جای آهنگ های موسیقی، گزینه های منوی پیشرفته یا حتی محتوا را خواهید دید. این پلاگین به طور کلی به عنوان یک نوار کناری کار می کند و آکوردئون مجازی به صورت عمودی باز می شود. آن را با چهار پوسته مختلف، customizability کد، و توانایی تغییر انیمیشن ها.

منوی سبک مسیر

 

این نوع از منو به گزینه های منو می دهد. این به طور موثری تقریبا به عنوان یک نمایش اسلایدی کار می کند که در آن هر گزینه منو انیمیشن ایجاد می کند که صفحه فعلی را برای دیگران جاری می کند. به عنوان مثال، اگر شما بر روی گزینه منو «About» کلیک کنید در حالی که در صفحه اصلی، دو صفحه به نوعی «خارج کردن» می شوند. هرچند تغییر کد CSS ضروری نیست، توسعه دهندگان این گزینه را برای کسانی که تمایل دارند باز می کنند برای سفارشی کردن منوهای خود

منو محو شدن با نوار اطلاع رسانی و آیکون های اجتماعی

 

این منو محو شدن گزینه ای برای وب سایت هایی است که در آن محتوای صفحه واقعی زیر نقطه ای که نوار منو هنوز قابل مشاهده است، فراهم می کند. این اساسا در بالای صفحه نمایش شما قرار می گیرد تا مطمئن شوید که مرور هرگز حتی در صفحات با محتوای زیادی محسوب نمی شود. این نیز یک نوار اطلاع رسانی است که می تواند به حساب توییتر خود متصل شود تا کاربران را با آخرین صدای جیر جیر به روز کند. این ویژگی منوها و زیر منوها را برای راحتی شما نیز فراهم می کند. WordPress  خدماتی را ارائه می دهد که به شما برای ایجاد و بهینه سازی وب سایت ها به بهترین وجه توانایی شما را فراهم می کند. تنوع افزونه ها و بارگیری های مختلف وجود دارد که طراحی سایت شما وردپرس را کاملا قابل تنظیم می کند. بسیاری از افراد ترجیح می دهند از  WordPress به عنوان سازنده وب سایت اصلی خود استفاده کنند دقیقا به این دلیل است که قابل تنظیم است. بسیاری از افراد ممکن است فکر کنند که وردپرس محدود به انجام کارهای وبلاگ نویسی یا برنامه های دیگر است. برعکس، وردپرس پر از انواع گزینه های مختلف است که سایت های خود را از تقریبا هر سایت دیگری که از طریق ابزارهای مختلف ساخته شده است، قابل تشخیص نیست.

سخن پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت  کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

سئو سایت برای موتورهای جست و جو و همچنین  تبلیغات گوگل  از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران و سئو را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد. بازاریابی و تبلیغات به رکن اساسی جامعه امروز ما تبدیل شده است.

 

به این مقاله امتیاز دهید:
2.5/5 - (8 امتیاز)
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

امنیت سایت های وردپرسی امنیت سایت‌های وردپرسی

زمان مطالعه: 10 دقیقهامروزه، سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس برای ساخت و مدیریت وب‌سایت‌ها بسیار محبوب شده‌اند. با افزایش استفاده از وردپرس به‌عنوان یک پلتفرم قدرتمند برای ساخت ...

بیشتر بخوانیم
امنیت وردپرس چک لیست امنیت وردپرس

زمان مطالعه: 11 دقیقهامروزه سایتهای زیادی از قالب وردپرس آنلاین استفاده می کنند. پشتیبان وردپرس باید برای محافظت ااز اطلاعات سایت،کلیدی برای امنیت داشته باشند. چک لیست امنیت وردپرس ...

10 ترفند RSS و هک طراحی سایت وردپرس

زمان مطالعه: 8 دقیقهRSS یکی از آن فن آوری است که بسیار ساده است و بسیار قدرتمند است. در حال حاضر، RSS استاندارد برای سندیکای وبلاگ است، و آن ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.