021 44342032
لایت کوین
زمان مطالعه: 12 دقیقه

ارز دیجیتال پول دیجیتالی است که توسط یک سیستم مرکزی مانند دولت مدیریت نمی شود. در عوض ، این فناوری مبتنی بر فناوری بلاکچین است که بیت کوین محبوب ترین آن است. با ادامه جذابیت پول دیجیتال در وال استریت ، گزینه های بیشتری در دسترس هستند. در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ ارز رمزپایه در بازار وجود دارد.

در حالی که برای خرید می توانید از ارز رمز پایه استفاده کنید ، اکثر مردم با آن به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت رفتار می کنند. با این حال ، اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده می تواند خطرناک باشد. اینها بهترین ارز های دیجیتال هستند که شایسته سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۱ هستند.

❌هشدار❌

مطالب این مقاله به هیچ عنوان نباید به‌عنوان یک توصیه برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود.

طبق قاعده سرمایه‌گذاری، خودتان وظیفه دارید قبل از به خطر انداختن پول خود به‌طور کامل تحقیق کنید.

پیام آوا پردازش با ارائه راهکارهای بیزینسی در رابطه با حوزه ارز دیجیتال پیشنهاد طراحی سایت صرافی دیجیتال را به همگان توصیه میکند.

 

ارز دیجیتال برتر

به گزینه های برتر ارزهای رمزپایه امتیاز دهید
یک جستجوی سریع آنلاین انجام دهید و ده ها توصیه برای سرمایه گذاری در ارز رمزپایه پیدا خواهید کرد. در انتخاب ۱۰ انتخاب برتر ، عوامل زیر در نظر گرفته شد.

طول عمر ارز دیجیتال

چه مدت ارز رمزنگاری شده وجود دارد؟ ارزهای رمزپایه جدید بلافاصله منتفی نیستند ، اما داشتن داده های تاریخی برای مقایسه به شما کمک می کند تاکنون عملکرد یک شرکت را ببینید.

ثبات عملکرد

عملکرد شرکت در طول سالهای فعالیت خود در تجارت چگونه بوده است؟ اگر ثبات در قیمت ها را می بینید ، این نشانه خوبی است. اگر متوجه شوید که ارز رمزنگاری شده با گذشت زمان بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و ارزش بیشتری پیدا می کند ، این حتی بهتر است.

خوب است بدانید:
عملکرد گذشته ، نشان دهنده عملکرد آینده نیست. در هر زمان ممکن است تغییر کند ، و یک سرمایه گذاری ممکن است عملکرد بهتر یا بدتری نسبت به گذشته داشته باشد.

فن آوری و تکنولوژی

این پلتفرم از نظر قابلیت استفاده و امنیت چگونه با سایرین مقایسه می شود؟ اولین چیزی که می خواهید به دنبال آن باشید سرعت وقوع معاملات است. این شبکه باید بتواند ترافیک معاملات را به راحتی مدیریت کند.

شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که سرمایه گذاری شما ایمن است. اکثر ارزهای رمزپایه از فناوری بلاکچین استفاده می کنند و باعث می شود کلیه معاملات شفاف و ردیابی شود. فناوری Blockchain لزوماً سرقت ارز رمزنگاری شده شما را برای هکرها دشوار نمی کند. این کار ردیابی سرمایه گذاری شما را آسان تر می کند ، بنابراین می توان آن را بازیابی کرد به جای اینکه در پی تقلب از بین برود.

میزان ارز های زیر مجموعه

چند نفر در ارز رمزنگاری شده ای که در نظر دارید سرمایه گذاری می کنند؟ وقتی سطح بالای تصویب را مشاهده می کنید ، این بدان معناست که ارز دیجیتال رمزنگاری شده نقدینگی بهتری دارد. تجارت ، فروش یا هزینه در آینده آسان تر خواهد بود.

۱۰ سرمایه برتر ارز رمزنگاری شده در سال ۲۰۲۱

 

CryptocurrencyPrice as of March 29, 2021Market Cap
Bitcoin$۵۷,۵۶۶٫۳۸$۱٫۰۷۵ trillion
Ethereum$۱,۸۱۱٫۸۲$۲۰۹٫۴۶۴ billion
Binance Coin$۲۷۳٫۳۸$۴۲٫۳۰۴ billion
Tether$۰٫۹۹$۴۰٫۶۳۲ billion
Cardano$۱٫۱۹$۳۸٫۱۸۸ billion
Polkadot$۳۳٫۷۴$۳۱٫۳۴۹ billion
Ripple$۰٫۵۶$۲۴٫۵۹۸ billion
Litecoin$۱۹۲٫۸۸$۱۳٫۰۳۸ billion
Chainlink$۲۸٫۰۶$۱۱٫۶۸۹ billion
Stellar$۰٫۴۱

$۹٫۲۳ billion

۱- بیت کوین (BTC)

بیت کوین
بیت کوین برای طولانی ترین ارزهای رمزنگاری شده وجود داشته است. به راحتی می توان فهمید که چرا رهبر است ، با قیمت ، محدودیت بازار و حجم بسیار بیشتر از سایر گزینه های سرمایه گذاری. حتی با وجود هزاران ارز رمزنگاری شده دیگر ، بیت کوین هنوز ۴۰٪ از سقف بازار ارزهای رمزپایه را نشان می دهد.

بسیاری از مشاغل در حال حاضر بیت کوین را به عنوان پرداخت می پذیرند که این ارز رمزپایه را به یک سرمایه گذاری هوشمند تبدیل می کند. ویزا با بیت کوین معامله می کند و مدیر عامل تسلا ، الون ماسک اخیراً ۱٫۵ میلیارد دلار در آن سرمایه گذاری کرده است. به علاوه ، بانک های بزرگتر نیز شروع به وارد کردن معاملات بیت کوین در پیشنهادات خود می کنند.

خطرات سرمایه گذاری در بیت کوین
ارزش بیت کوین بسیار متغیر است. ممکن است در طی هر ماه شاهد افزایش هزاران دلار قیمت باشید. اگر نوسانات وحشی مانند این باعث عصبی شدن شما می شود ، ممکن است بخواهید از بیت کوین اجتناب کنید. در غیر این صورت ، تا زمانی که به یاد داشته باشید که ارز رمزنگاری شده یک سرمایه گذاری بلند مدت هوشمند است ، این نوسانات نباید خیلی نگران کننده باشد.

دلیل دیگر برای تجدیدنظر در سرمایه گذاری در بیت کوین قیمت آن است. با هزینه یک سهم بیش از ۵۰ هزار دلار ، اکثر مردم توانایی خرید کل سهام را ندارند. برای سرمایه گذارانی که می خواهند از خرید سهام جزئی خودداری کنند ، این یک امر منفی است.

ساخت سایت صرافی از دیگر روش های سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی میباشد که میتواند شما را به اهداف خود برساند

۲- اتریوم (ETH)

اتریوم

Ethereum با بیت کوین متفاوت است زیرا تنها ارز رمزنگاری شده نیست. این همچنین یک شبکه است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد ارز رمزنگاری شده خود را با استفاده از شبکه Ethereum ایجاد کنند. در حالی که Ethereum از نظر ارزش بسیار عقبتر از Bitcoin است ، اما از سایر رقبا نیز بسیار جلوتر است.

حتی اگر سالها بعد از برخی ارزهای رمزپایه دیگر به بازار عرضه شد ، به دلیل فناوری منحصر به فرد خود ، بسیار بیشتر از جایگاه خود در بازار است.

خطرات سرمایه گذاری در Ethereum
در حالی که Ethereum از فناوری بلاکچین استفاده می کند ، اما فقط یک خط برای انجام معاملات دارد. این می تواند منجر به طولانی شدن پردازش تراکنش ها در هنگام بارگیری بیش از حد شبکه شود.

هک در سال ۲۰۱۶ منجر به از دست رفتن بیش از ۶۰ میلیون دلار اتر دلار به دلیل نقص در کیف پول Ethereum شد. در حالی که این شرکت در زمینه افزایش امنیت خود گام برداشته است ، وجود خلأها در سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده همیشه خطرناک است.

۳- بایننس کوین

بایننس کوین

بایننس Binance یکی از معدود ارزهای رمزپایه است که پس از سال ۲۰۱۷ به اوج خود رسیده است. در طی آن سال ، بازار گاو نر وجود داشت و قیمت تمام ارزهای رمزپایه بر روی آن افزایش یافت ، قبل از فلات زدن به اوج رسید و از نظر ارزش کاهش یافت.

برخلاف سایر ارزهای رمزپایه ، Binance Coin پس از سال ۲۰۱۷ روند آهسته اما سازنده ای رو به بالا ادامه داد. به دلیل عملکرد آن ، Binance Coin ثابت کرده است که یکی از گزینه های سرمایه گذاری با ثبات تر است و خطرات کمتری را به همراه دارد.

خطرات سرمایه گذاری در Binance Coin
آنچه Binance Coin را از رقبای خود متمایز می کند این است که به جای گروهی از توسعه دهندگان فناوری توسط یک شرکت ایجاد شده است. اگرچه تعهد Binance Coin برای حفظ یک بلاکچین قوی بسیاری از افراد بدبین را به خود جلب کرده است ، اما برخی از سرمایه گذاران همچنان از این ارز رمزپایه و مسائل امنیتی بالقوه آن باهوش هستند.

۴- تتر (USDT)

تتر

Tether از همه ارزهای رمزنگاری شده پایدارتر است زیرا با دلار آمریکا گره خورده است. برای هر واحد Tether ، یک دلار در بانک فدرال رزرو وجود دارد. این باعث می شود Tether برای سرمایه گذارانی که می خواهند با ارز رمزنگاری شده خود معامله کنند عالی است.

خطرات سرمایه گذاری در Tether
سرمایه گذاران در مورد سهام واقعی ذخیره سوالاتی را مطرح کرده اند. تردیدهایی وجود دارد که برای هر واحد Tether واقعاً یک دلار آمریکا در بانک ذخیره وجود دارد. اگر هرگز این موضوع رد شود ، ارزش سهام Tether می تواند به سرعت کاهش یابد.

۵- کاردانو (ADA)

کاردانو

شبکه کاردانو از رد پای کمتری برخوردار است که به چندین دلیل برای سرمایه گذاران جذاب است. برای انجام معامله با کاردانو انرژی کمتری لازم است تا شبکه بزرگتری مانند بیت کوین. این بدان معناست که معاملات سریعتر و ارزانتر انجام می شوند.

ادعا می کند سازگارتر و از امنیت بیشتری برخوردار است. کاردانو به طور مداوم پیشرفت خود را بهبود می بخشد تا از هکرها جلوتر باشد.

خطرات سرمایه گذاری در کاردانو
Cardano حتی با داشتن شبکه بهتر ممکن است نتواند با ارزهای رمزپایه بزرگتر رقابت کند. کمتر پذیرنده به معنای توسعه دهنده کمتر است. این برای اکثر سرمایه گذاران که می خواهند نرخ بالای فرزندخواندگی را ببینند جذاب نیست. این پلتفرم برنامه های بزرگی دارد اما در اینکه آیا می تواند مطابق با این پتانسیل عمل کند تردیدهایی وجود دارد.

۶- پولکادات Polkadot (DOT)

پولکادات

Polkadot توسط رهبران Ethereum ایجاد شده است که جدا شدند و ارز رمزنگاری شده خود را با شبکه بهتر تشکیل دادند. به جای داشتن یک “خط” واحد برای انجام معاملات ، Polkadot چندین راه دارد.

این ارز رمزنگاری شده برای پاداش دادن به سرمایه گذاران واقعی و از بین بردن افرادی است که فقط در بورس سهام تجارت می کنند تا سریع پول بدست آورند. سرمایه گذارانی که در این شرکت مشغول به کار هستند نیز به تصمیم گیری در مواردی کمک می کنند:

  • هزینه های شبکه
  • ارتقا Network شبکه
  • ایجاد یا حذف parachains

خطرات سرمایه گذاری در Polkadot
بنیانگذار Polkadot ، گاوین وود ، اولین بار ارز رمزنگاری شده را از طریق روزنامه سفید در سال ۲۰۱۶ معرفی کرد. در پایان سال ۲۰۲۰ ، Polkadot تجارت در بازار سهام را آغاز کرد. با چنین سابقه کوتاهی ، Polkadot سابقه ای برای مقایسه ندارد ، و این یک سرمایه گذاری خطرناک برای خریداران بالقوه است.

۷- ریپل Ripple (XRP)

ریپل

Ripple شرکتی است که رمز XRP را رونمایی کرد و سرمایه گذاران را فریب می دهد زیرا با ارائه معاملات بین المللی خود را از سایر ارزهای رمزپایه متمایز می کند. با داشتن یک بانک ، انتقال پول بین المللی می تواند تا ۱۰ روز کاری طول بکشد. با Ripple ، همان معاملات تنها چند ثانیه طول می کشد.

بعلاوه ، ریپل با بانکهای بزرگ در سراسر جهان قرارداد دارد. هرچه تعداد قرارداد بیشتری داشته باشد ، ارز رمزنگاری شده Ripple در دسترس پذیرندگان است. یکی دیگر ازین نوع قرارداد هوشمند میباشد.

خطرات سرمایه گذاری در Ripple
Ripple در سال ۲۰۱۷ وعده داد که ارزش آن ۳۶،۰۰۰٪ جهش کرد. با این حال ، هنگامی که به این واقعیت نگاه می کنید که درصد رشد به ارزش سهام ۲٫۴۰ دلار رسیده است ، کمتر چشمگیر است. همانطور که روی ارزهای رمزپایه تحقیق می کنید ، درصد های زیادی حواس شما را پرت نکنند. به اعداد واقعی برسید و ببینید رشد واقعاً به چه معناست.

۸- لایت کوین Litecoin

لایت کوین

لایت کوین Litecoin که در ابتدا در سال ۲۰۱۱ تأسیس شد ، همزمان با بیت کوین وارد بازار شد. با این حال ، به همان روش بلند نشد. Litecoin افتخار دارد که معاملات را چهار برابر سریعتر از بیت کوین انجام داده است.

در سال ۲۰۱۷ ، این اولین ارز رمزنگاری شده بود که معامله Lightning Network را انجام داد. انتقال در کمتر از یک ثانیه انجام شد. اگر این شرکت استفاده از Lightning Network را برای معاملات سریعتر گسترش دهد ، ارزش Litecoin می تواند به طرز چشمگیری افزایش یابد.

خطرات سرمایه گذاری در Litecoin
از آنجا که Litecoin و سایر ارزهای رمزپایه با بیت کوین گره خورده اند ، ارزش آنها به طور کلی همراه با بیت کوین در نوسان است. این بدان معناست که ارزش درست مانند بیت کوین بالا و پایین می شود ، اگرچه با نرخ کمتری. اگر نوسانات بیت کوین را منفی می دانید ، Litecoin نمی تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

۹- چین لینک

Chainlink به عنوان ارز رمزنگاری شده بی نظیر است زیرا قیمت جذابی دارد. در حالی که سهام برای خرید مقرون به صرفه است ، اما قیمت آنها به اندازه کافی بالا است که سهام پنی محسوب نمی شود. این مورد برای سرمایه گذاران جذاب است زیرا ثابت کرده است که می تواند ارزش خود را افزایش دهد و هنوز فضای زیادی برای رشد وجود دارد.

همچنین برای تجارت در Coinbase ، یکی از بزرگترین برنامه های ارز رمزنگاری شده در جهان ، در دسترس است. دسترسی بیشتر Chainlink نیز باعث جذابیت سرمایه گذاران می شود.

خطرات سرمایه گذاری در Chainlink
در حالی که هنوز بالای هزاران ارز رمزنگاری شده دیگر است ، اما حجم و محدودیت بازار نسبت به ارزهای رمزپایه جذابتر از آن کمتر است. به همین دلیل است که Chainlink در لیست ۱۰ برتر بسیار پایین است.

۱۰- استلار Stellar (XLM)

استلار Stellar’s ​​Lumens ، همچنین به عنوان XLM شناخته می شود ، برای تأمین نیاز در دنیای ارزهای رمزپایه تأسیس شد. این اساساً PayPal شبکه های ارزهای رمزپایه است که به عنوان پلی بین بانک ها و شبکه های بلاکچین عمل می کند.

به عنوان یک شبکه غیرمتمرکز ، Stellar می تواند هر ارزی را تبدیل کرده و از طریق کانال ها معامله کند. این معاملات را ارزان تر و سریعتر از آنچه در یک بانک سنتی انجام می شود ، انجام می دهد.

خطرات سرمایه گذاری در Stellar (XLM)
از آنجا که Stellar (XLM) به بازارهای ویژه دسترسی پیدا می کند ، احتمالاً شاهد تلاش شرکت های دیگر برای مقابله با آن است. اگر شبکه ارز رمزنگاری شده دیگری بستر بهتری ایجاد کند و از Stellar بازدید کند ، این می تواند بر ارزش سهام شرکت تأثیر بگذارد.

نتیجه گیری نهایی

10 ارز دیجیتال برتر

هیچ سوالی در این مورد وجود ندارد: ارزهای رمزپایه اینجا هستند تا بمانند. این سوال مطرح می شود که بهترین مکان برای سرمایه گذاری در بازار کجاست؟

همانطور که تصمیم می گیرید کدام ارز رمزنگاری شده بهترین سرمایه برای شما باشد ، موارد دیگری را نیز باید به خاطر بسپارید:

  • سرعت انجام معاملات
  • هزینه های مرتبط با معامله
  • امکان استفاده از ارز رمزنگاری شده برای خریدهای منظم و نقل و انتقالات بانکی

اگر شما به دنبال سرمایه گذاری بدون معامله در شبکه هستید ، به یاد داشته باشید که ارز رمزنگاری شده یک طرح سریع ثروتمند شدن نیست. در عوض ، شما باید آن را یک سرمایه گذاری بلند مدت بدانید.

به این مقاله امتیاز دهید:
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری این مطلب
منبع:
منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

انواع کیف پول ارز دیجیتال انواع کیف پول ارز دیجیتال

زمان مطالعه: 9 دقیقهکیف پول ارز دیجیتال ابزار ضروری برای خرید، تجارت و فروش در دنیای بلاک‌چین است. این روزها رمز ارز دیجیتال بین مردم محبوبیت و مقبولیت زیادی ...

ارز دیجیتال تتر چیست ارز دیجیتال تتر چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقهارز دیجیتال تتر در ابتدا با نام ریل کوین (realcoin) در اوایل سال 2014 (سال 1393) توسط بروک پییرس (Brock Pierce) صاحب استارتاپ ریل کوین وارد ...

لیکوئیدیتی چیست؟ جلوگیری از لیکوئید شدن ارز دیجیتال

زمان مطالعه: 5 دقیقهلیکوئید شدن چیست؟ برای جلوگیری از لیکوئید شدن در بازار ارز دیجیتال، نیاز است که با مفاهیم پایه ای این بازار آشنا باشید. از نظر زمانی ...

بیشتر بخوانیم

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.