تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کاریابی در شناساندن و رساندن نیروی ماهر و متخصص یا نیمه ماهر به کارفرمایان حائز اهمیت است.

امروزه با توجه به ازدیاد آمار بیکاران و شرایط اقتصادی، در جهت کارآوری برای این افراد طراحی سایت کاریابی پتانسیل های قدرتمند و کاربردی تری دارد. برای مثال شما می توانید یک فرآیند دو جهته برای کارفرمایان و کارجوها طراحی کنید و در نهایت یک بازی برد برد را بین آنها ایجاد کنید.

از طرفی نیز بنگاه های کاریابی درصدد معرفی هر چه بیشتر کارجویان به شرکت ها و کارفرمایان هستند تا از این طریق پورسانت خود را دریافت نمایند.

در این میان اینترنت می تواند چنین فرایندی را تسهیل کند و در زمینه خدمات کاریابی بسیار مسمر ثمر واقع شود. طراحی سایت کاریابی شرایط خاص خودش را دارد و قطعا ساختار آن برای مثال با طراحی سایت انتخاباتی و یا طراحی سایت فروشگاهی متفاوت خواهد بود.

طراحی سایت کاریابی و استخدامیلزوم شکل گیری طراحی سایت کاریابی 

سایت کاریابی امکانات مفیدی را در جهت استعدادیابی افراد ، اطلاع رسانی فرصت های شغلی ، پیدا کردن شغل مورد علاقه ، تامین سریع نیروی انسانی لازم و مورد نظر کارفرمایان در اختیار می گذارد.

سرویس های طراحی سایت کاریابی 

طیف وسیع امکانات در طراحی سایت شغل یابی می تواند لحاظ گردد. در نگاهی به الزامات طراحی سایت حرفه ای و  در یک نگاه کلی به الزامات چنین سایتی می توان موارد زیر را نام برد:

 • تفکیک منطقه ای

طبقه بندی آگهی های استخدامی بر اساس شهر و استان

 • تفکیک موضوعی

جدا سازی مشاغل و دسته بندی آنها بر پایه نوع شغل و گروه شغلی مانند : فروشنده ، تکنسین ، حسابدار ، مسئول دفتر ، منشی ، اپراتور ، مدیر داخلی ، راننده و صدها عنوان شغلی دیگر

 • طراحی بخش حساب کاربری کارجو

امکان ثبت نام و درج مشخصات اولیه و ایجاد حساب کاربری برای کارجویان و متقاضیان از این بخش فراهم شده است.

 • طراحی باکس توضیحات آگهی

شرح آگهی شغل های مندرج مانند نوع کار ، ساعت و شیفت کاری ، تخصص و مهارت های لازم ، تعداد نیروی لازم ، جنسیت ، آدرس و تلفن در باکس مربوط به هر آگهی به تفصیل بیان می گردد.

 • پیاده سازی سیستم جستجو

سیستم جستجو در وب سایت کاریابی بسیار مهم است. این امکان بر اساس فاکتورهای مختلف مانند موقعیت محلی ، شهر یا استان ، عنوان شغلی، سوابق شغلی و تخصصی، سن، گروه شغلی، نوع همکاری ، مدرک تحصیلی …  پیاده سازی شده و کاربر می تواند در میان آگهی مشاغل گوناگون موجود در سایت از این طریق به جستجو بپردازد.

 • طراحی بخش کارفرمایان
 • از این بخش کارفرمایان ومدیران شرکت ها می توانند ثبت نام کنند و به کارتابل خود وارد شده و اطلاعیه های نیاز به نیروی کار خود را منتشر نمایند.
 • طراحی سیستم آمارگیری

این سیستم دیتای قابل مشاهده ای را در مورد پارمترهای مختلف مانند: تعداد کاربران، تعداد افراد آنلاین، تعداد رزومه ارسالی ، تعداد بازدیدکنندگان روزانه ماهیانه و سالانه سایت، بیشترین شغل جستجو شده در سایت ، تعداد کل بازدیدکنندگان مشاغل مختلف و … را آنالیز و به نمایش در می آورد.

 • ارسال رزومه

امکان ارسال رزومه کتبی و مدیاهای دیگر مانند مدارک و عکس پرسنلی و … توسط متقاضیان از این قسمت مهیا شده است.

کارجو می تواند با ذکر مشخصات خود توانمندی ها، مهارت و استعداهای خود ، همچنین سوابق تحصیلی و شغلی خود و دوره های مهارتی را که گذرانده است به تفکیک شرح مبسوط داده و و به پیوست مستندات و مدارک ارسال نماید.

 • راهنما و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سایت، راهنمایی در مورد نحوه عضویت در سایت ، راهنمایی نحوه ارسال رزومه ، فرمت ها و حجم پیوست های ارسالی و مواردی از این قبیل در این قسمت قابل مشاهده است.

 • طراحی بخش آزمون های شغلی

در این بخش تست های مختلف مانند تست روانشناسی و شخصیت شناسی ، آزمون های مهارت شغلی و … برای محک زدن کارجویان تدوین گشته است.

 • طراحی بخش های تبلیغاتی

از آنجایی که وب سایت های کاریابی و استخدامی جزو سایت های پُر بازدید بشمار می روند لهذا محل خوبی برای درج آگهی های تجاری شرکت ها و ارایه دهندگان خدمات مختلف می باشند.

 • طراحی بخش خبرنامه

داشتن سرویس عضویت در وب سایت باعث خواهد شد ایمیل کاربران را در اختیار داشته باشید و با ارسال خبرنامه به ایمیل اعضای کارجو، آنها را از جدیدترین آگهی مشاغل آگاه نمایید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

karyabi tarahi website– سیستم پرداخت آنلاین

امکان پرداخت آنلاین حق کاریابی توسط متقاضیان و یا آگهی های پولی فقط قابل مشاهده برای اعضا از این قسمت که متصل به درگاه های پرداخت الکترونیک عضو کارت های شتاب می باشند قابل انجام است.

 • سایر امکانات

امکانات دیگری مانند اشتراک گذاری هر آگهی در شبکه های اجتماعی، امکان تهیه نسخه چاپ، قابلیت های دسترسی چند کاربره، معرفی کارآفرینان برتر و شرکت های منتخب ، نمونه سوالات استخدامی سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ ، مقالات مفید در مورد کارآفرینی، زندگینامه افراد موفق ، بهبود روابط کاری و … پیوند به سایت های دیگر، بخش سوالات متداول، تعرفه ثبت آگهی، بخش نمایش استخدام های سراسری و ویژه ، نمایش استخدام های مهم روزانه و ده ها سرویبس مختلف دیگر

امتیازات پیام آوا در طراحی سایت کاریابی 

کاربری آسان و لود سریع صفحات ؛ طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) برای مشاهده بدون نقص سایت از طریق دستگاه های موبایل و تبلت ؛ امکان مدیریت صفحات بصورت کاملا حرفه ای ؛ پیاده سازی نمودارهای آماری و سیستم های شمارنده ؛ در نظر گیری سیستم حسابداری و گزارش گیری مالی ، امکان مدیریت تقاضای شغل ؛ سیستم مدیریت آگهی های ارسالی توسط کارفرمایان ؛ راه اندازی پنل مدیریتی فارسی و منظم و سهولت استفاده آن در درج محتوای جدید، بروز رسانی، ویرایش و طبقه بندی محتوای سایت از اختصاصات و ویژگی های پیام آوا در طراحی سایت استخدامی است.

فرایند بهینه سازی در طراحی سایت کاریابی به منظور ارتقا جایگاه سایت در موتورهای جستجوگر که مورد نتیچه جستجوهای هدفمند کاربران قرار گیرد از دیگر خدماتی است که پیام آوا می تواند در طراحی سایت بنگاه های کاریابی ارایه دهد.

اگر به دنبال قیمت های مناسب برای طراحی سایت هستید طراحی سایت ارزان به شما کمک خواهد کرد و اگر در تهران مشغول به کار هستید پیش از هر چیز صفحه طراحی سایت در تهران را نگاهی بیندازید تا با دید بهتری اقدام به طراحی سایت کنید.

درخولشت مشاوره طراحی سایت کاریابی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

امتیاز این صفحه
ثبت سفارش