021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت چند زبانه

طراحی سایت چند زبانه و یا دو زبانه بعنوان یک ابزار قدرتمند بازاریابی اینترنتی ؛ فروش آنلاین و معرفی کالا و خدمات به همتایان تجاری و مخاطبان سرتاسر جهان که غیر فارسی زبان هستند کاربرد داشته و می تواند اثر تحولی در کسب و کار شما داشته باشد. وب سایت  طراحی شده بصورت دو یا چند زبانه می تواند روند فعالیت شرکت یا مجموعه تجاری و صنعتی شما را فراتر از محدودیت های جغرافیایی و تکلمی هدایت نماید.

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار شرکت پیام آوا که چند زبانه طراحی شده است، طراحی سایت صرافی است که میتوانید با بررسی بیشتر با این نوع کسب و کارها آشنا شوید.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت چند زبانه

زمینه گسترش روابط تجاری و ارتباطات بین المللی از طریق طراحی وب سایت دو زبانه و چند زبانه فراهم شده و بستری برای عرضه  محصولات یا خدمات شما به اقصی نقاط دنیا ایجاد می گردد.

طراحی سایت چند زبانه یکی از اقدامات بسیار مهم در فروش و بازاریابی دیجیتالی می باشد، در صورتی که سازمان یا کمپانی شما استراتژی فروش و برنامه تعاملات بین المللی را دارد و با کاربران غیرفارسی زبان در ارتباط است وب سایت شما می بایست برای مخاطبان خارجی قابل استفاده باشد.

ایجاد زمینه های تجارت الکترونیک با سایر کشورها، توسط پایه ریزی وب سایت چند زبانه مقدور است.

ویژگی های تیم پیام آوا در طراحی سایت چند زبانه

یام آوا توانایی این را دارد که با طراحی سایت‌های چندزبانه در زیردامنه و زیرشاخه ها با روش‌های فنی گوناگون و یا سیستم‌های مدیریت محتوای مختلف را به انجام برساند.

همچنین ما قادر هستیم طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چند زبانه را که دارای پیچیدگی های فنی می باشد را با برنامه نویسی کاملا تخصصی و حرفه ای پیاده سازی و اجرا نماییم. از سوی دیگر همچنانکه این روزها بحث بر سر  روش های بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت شما به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.برای برخورداری از یک وب سایت چند زبانه با کارشنایسان ما که  انواع سیستم‌های مدیریت محتوا و همچنین به برنامه‌ نویسی اختصاصی سایت های چند زبانه مسلط هستند تماس حاصل فرمایید.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *