تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت چند زبانه

طراحی سایت چند زبانه

طراحی سایت چند زبانه و یا دو زبانه بعنوان یک ابزار قدرتمند بازاریابی اینترنتی ؛ فروش آنلاین و معرفی کالا و خدمات به همتایان تجاری و مخاطبان سرتاسر جهان که غیر فارسی زبان هستند کاربرد داشته و می تواند اثر تحولی در کسب و کار شما داشته باشد. وب سایت  طراحی شده بصورت دو یا چند زبانه می تواند روند فعالیت شرکت یا مجموعه تجاری و صنعتی شما را فراتر از محدودیت های جغرافیایی و تکلمی هدایت نماید.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

اهمیت طراحی سایت چند زبانه

زمینه گسترش روابط تجاری و ارتباطات بین المللی از طریق طراحی وب سایت دو زبانه و چند زبانه فراهم شده و بستری برای عرضه  محصولات یا خدمات شما به اقصی نقاط دنیا ایجاد می گردد.

طراحی سایت چند زبانه یکی از اقدامات بسیار مهم در فروش و بازاریابی دیجیتالی می باشد، در صورتی که سازمان یا کمپانی شما استراتژی فروش و برنامه تعاملات بین المللی را دارد و با کاربران غیرفارسی زبان در ارتباط است وب سایت شما می بایست برای مخاطبان خارجی قابل استفاده باشد.

ایجاد زمینه های تجارت الکترونیک با سایر کشورها، توسط پایه ریزی وب سایت چند زبانه مقدور است.

هزینه طراحی سایت چند زبانه

هر شرکت سازنده با توجه به تخصص خود و زمان صرف شده و امکاناتی که در وبسایت پیاده سازی نموده است و با توجه به روش‌های مورد استفاده در چندزبانه کردن سیستم‌های مدیریت محتوا و یا استفاده از زبان‌های برنامه‌ نویسی برای طراحی سایت دوزبانه ؛ هزینه طراحی را تعیین می نماید ؛ بالطبع هزینه طراحی و اجرای چنین سایت های بیشتر از سایت های تک زبانه است. (بطور معمول ۳۰ الی ۳۵ درصد بیشتر است.)

طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه

جهت نوشتار زبان دوم یا سوم با زبان‌ اصلی از عوامل تعیین کننده هزینه است. بطور مثال اضافه کردن زبان عربی به سایتی که با زبان فارسی طراحی شده است ، کم‌هزینه‌ تر از اضافه کردن زبان فرانسه خواهد بود؛ چون جهت نوشتار دو زبان فارسی و عربی هر دو از راست به چپ می باشد.

یکپارچگی ساختار و محتوا در طراحی سایت چند زبانه

مهمترین اصل در ساخت وب سایت چند زبانه یا اجرای طراحی سایت دو زبانه همگنی و یکپارچگی در بخش های مختلف و ساختار و محتوای وبسایت است، به گونه ای که با پیاده سازی سیستم های دو یا چند زبان مانند فارسی ، عربی ، انگلیسی ، فرانسه و غیره؛ وب سایت ها بصورت منفرد و جداگانه از هم بنظر نیاید. بدین منظور وجود محیطی یکپارچه برای مدیریت تمامی زبان ‌های وبسایت الزامی است چرا که اگر این کار بصورت تخصصی و حرفه ای انجام نگیرد ، سایت‌هایی کاملا مجزا از یکدیگر که هر کدام می‌بایست مدیریت، تنظیمات و بروزرسانی جداگانه شوند ایجاد می گردد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

پیام آوا متخصص در طراحی سایت دو و چند زبانه

پیام آوا با گزینش روش ها و ابزارهای مناسب جهت طراحی وبسایت ‌های دوزبانه نه تنها در بخش محتوا بلکه در سایر کاربردهای وبسایت یا پورتال مانند فروشگاه آنلاین، وب سایت های خبری چند زبانه و بسیاری از قسمت ها را بصورت تخصصی انجام می دهد.

انجام تنظیمات و برنامه های لازم در جهت مدیریت آسان و در دسترس نهادن مطالب و محتواهای موجود در هر زبان، به علاوه یکنواخت سازی و همگن سازی محتوا (متون، تصاویر، ویدئوها و …) در زبان‌های مختلف و نکات فنی و کاربردی دیگر از مواردی است که طراحی سایت‌های دوزبانه و چندزبانه را به موضوعی تخصصی و نیازمند دقت بیشتر تبدیل می‌کند، از اینرو پیام آوا با توجه به تجربیات و دانش کارشناسان خود چنین وبسایت هایی را بدون ایجاد مشکلی طراحی و پیاده سازی می نماید.

همچنین طراحی سایت پیام آوا با بهره گیری از فریم ‌ورک‌های پی اچ پی مانند لاراول امکاناتی را برای پیاده سازی سیستم‌های چندزبانه در اختیار گرفته است.

پیام آوا توانایی این را دارد که با طراحی سایت‌های چندزبانه در زیردامنه و زیرشاخه ها با روش‌های فنی گوناگون و یا سیستم‌های مدیریت محتوای مختلف را به انجام برساند.

همچنین ما قادر هستیم طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چند زبانه را که دارای پیچیدگی های فنی می باشد را با برنامه نویسی کاملا تخصصی و حرفه ای پیاده سازی و اجرا نماییم. از سوی دیگر همچنانکه این روزها بحث بر سر  روش های بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت شما به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.برای برخورداری از یک وب سایت چند زبانه با کارشنایسان ما که  انواع سیستم‌های مدیریت محتوا و همچنین به برنامه‌ نویسی اختصاصی سایت های چند زبانه مسلط هستند تماس حاصل فرمایید.

درخواست مشاوره طراحی سایت چند زبانه
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

ثبت سفارش