021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت چرم

طراحی سایت چرم برای نمایش تولیدات چرم و یا مصنوعات چرمی مانند کیف و کفش ، هدایای چرمی و انواع تولیدات دیگر می تواند بهترین گزینه باشد. چرم بعنوان یک ماده طبیعی فساد ناپذیر، زیبا و مقاوم در ساخت کیف، کفش و هدایای چرمی مانند دستنبد چرمی، کیف پول ، جاکلیدی ، رویه برخی صندلی ها و مبل کاربرد دارد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

زمینه های طراحی سایت چرم

طراحی سایت چرم ، طراحی سایت فروشندگان عمده چرم، طراحی سایت مصنوعات چرمی، طراحی سایت کیف و کفش چرمی از زمینه های طراحی سایت در مقوله چرم محسوب می گردد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

امکانات طراحی سایت چرم 

با توجه به نوع محصولات و خدمات واحد تولیدی یا فروشگاه می توان سرویس های مختلفی در نظر گرفت. برخی از این امکانات عبارتند از:

طراحی صفحه درباره ما

درج معرفی اجمالی بخش های مختلف شرکت یا فروشگاه عرضه کننده چرم و محصولات آن، معرفی توانایی ها و پرسنل آن ، تاریخچه تاسیس ، اهداف و استراتژی های شرکت یا واحد تولیدی در این صفحه انجام می گیرد.

طراحی صفحه تماس با ما

اطلاعات تماس و راه های ارتباطی منجمله: شماره تلفن ها، پست الکترونیک ، آدرس شرکت ، دورنگار، و فرم ارتباطی آنلاین ، همچنین نمایش آنلاین محل و موقعیت جغرافیایی شرکت از طریق گوگل مپ در این قسمت قرار می گیرد.

بخش معرفی محصولات

چرم که خود شامل انواع مختلفی است همچون چرم گاوی، چرم گوسفندِی ، اشبالت ، چرم میلینگ ، چرم سنگین ، چرم سبک ، چرم نیمه سنگین ، چرم دانه دار کامل ، جیر ، چرم مصنوعی ، چرم گیاهی ، چرم نوبوک و … و همچنین محصولات چرمی مانند کمربند چرمی ، کیف چرمی ، و سایر مصنوعات چرمی در این قسمت بصورت طبقه بندی شده قرار می گیرد. و هر محصول بهمراه تصویر و توضیحات ویژگی ها و مشخصات به نمایش در می آید.

طراحی سیستم فروش

سیستم فروش و راه اندازی بخش فروشگاه اینترنتی که شامل پنل ثبت نام و عضویت ، سبد کالا ، نمایش موجودی انبار ، ویژگی های محصول، نمایش قیمت ، درگاه های پرداخت الکترونیک می باشد به منظور عرضه و فروش آنلاین محصولات چرمی نیز می تواند در وبسایت چرم پیاده سازی گردد.

ویژگی های پیام آوا در طراحی سایت چرم

بارگزاری سریع اطلاعات و صفحات سایت و سرعت بالای سایت در نمایش محصولات ؛ استفاده از آخرین تکنولوژی ها و متدهای حرفه ای طراحی سایت ؛ بهره گیری از گرافیک زیبا و شیک ؛ ایجاد پنل مدیریت فارسی و آسان برای بروز رسانی و ویرایش محتوای سایت توسط مدیر سایت ؛ امکان راه اندازی سیستم فروش آنلاین و تبلیغات ؛ امکان راه اندازی وب سایت چرم بصورت دو زبانه یا چند زبانه ؛ ساخت اپلیکیشن اختصاصی از ویژگی های پیام آوا در پیاده سازی سایت چرم است.

نکته اساسی این است که مشاغل دیگر نیز در دنیای مدرن امروز به مانند هر واحد تجاری نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. برای مثال مشاغل سنتی مانند چاپخانه ها یا تولید چرم  و مشاغل مدرنی مانند بیمه و بورس یا مشاغل مرتبط با خودروسازی ( طراحی سایت خودرو) نیز نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. پیام آوا می تواند به شما در هر شغل و حرفه ای که هستید بهترین طراحی سایت را ارائه کند.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *