تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت پوکر

طراحی سایت پوکر

طراحی سایت پوکر که برای اینگونه بازیها با جهت فکری و تخصصی و گروهی همراه با شانس و بخت آزمایی است طراحی و پیاده سازی می شود. این بازی یکی از معروفترین و محبوب ‌ترین بازیها در سرتاسر جهان محسوب می گردد و شما با طراحی سایت پوکر می توانید کاربران زیادی را بسوی خود جذب نمایید.

طراحی وب سایت پوکر می تواند تمامی افراد علاقمند به این بازی را دور هم جمع کند و از اینرو می تواند ترافیک بالایی را نصیب وبسایت شما نماید. همچنین اعضا می توانند به بازی آنلاین و گروهی و نیز تبادل نظرات در خصوص بازی بپردازند که می تواند خود برای بهبود و ارتقای بازی پوکر موثر باشد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

طراحی سایت پوکر

شبیه سازی از بازی پوکر بواسط کدنویسی در طراحی سایت پوکر اجرا می شود. کاربران به منظور انجام آنلاین بازی پوکر می توانند وارد سایت پوکر شوند. عضویت در طراحی وب سایت پوکر می تواند به کاربران این فرصت را بدهد که بصورت آنلاین بازی نمایند. طراحی سایت پوکر بصورت چند زبانه از سایر قابلیت هاست. همچنین ماژول های اعطای جوایز به برندگان در ساخت سایت پوکر مد نظر قرار می گیرد.

سرویس ها و امکانات طراحی سایت پوکر

  • معرفی سایت پوکر

اهداف، سابقه تاسیس سایت، نحوه کار و فعالیت وب سایت می تواند در این بخش درج گردد.

  • عضویت و ثبت نام

در طراحی سایت پوکر سیستم ثبت نام برای کاربران فراهم آورده شده تا افراد پس از ثبت نام بتوانند در سایت فعالیت و به بازی بپردازند.

  • طراحی پنل کاربری

هر کاربر با داشتن یوزر و پسورد از یک پنل کاربری مختص به خود برخوردار می گردد که در این پنل امکان مشاهده سوابق امتیازات، مشاهده موجودی کیف پول، رکوردهای ثبت شده، فعالیت های جاری، امکان استفاده از خدمات پشتیبانی و تعامل با عوامل سایت و سایر کاربران مهیا شده است.

  • طراحی صفحه راهنما

شرایط عضویت و استفاده از سرویس ها و نیز نحوه اجرا و روند بازی در طراحی سایت پوکر یکی از گزینه های مهم برای راهنمایی کاربران جدید و تازه کار است.

  • معرفی برندگان

در طراحی سایت حرفه ای می توان برندگان بازی ها را معرفی نمود و در سطح گسترده تری بازی پوکر میان کاربران اجرا گردد.

  • طراحی بخش آموزش

این بخش برای آموزش های تصویری و ویدئویی جهت اینکه اعضا بتوانند بطور کلی با فضای بازیها و مراحل مختلف آشنا شوند طراحی و پیاده سازی می گردد.

طراحی بخش دیدگاه کاربران، پرسش و پاسخ متداول، اتصال سایت به پیج شبکه های اجتماعی، پنل ارسال پیامک، امکان گفتگوی آنلاین با پشتیبان، نمایش آمار بازدیدکنندگان و کاربران حاضر از سایر امکانات طراحی سایت پوکر می باشد.

مزیتهای طراحی سایت پوکر توسط پیام آوا

پیام آوا با سالها تجربه و به اتکای دانش بروز خود و بهره مندی از کارشناسان توانمند و حرفه ای در زمینه طراحی سایت های مختلف بوِیژه طراحی سایت بازی ، طراحی سایت پوکر، طراحی سایت پیش بینی مزایای بیشماری برای موفقیت وب سایت شما به همراه دارد. از جمله:

+ ضریب امنیت در طراحی سایت پوکر

بمنظور جلوگیری از مشکلات امنیتی سایت پوکر، روش های مختلف ایمن سازی در طراحی سایت  توسط پیام آوا می گردد تا از حملات هکرها و نفوذ سایر سوءاستفاده کنندگان مصون بماند.

سفارش سایت پوکر بر اساس سیستم ریسپانسیو

با نظر به اینکه اغلب کاربران از گوشی تلفن همراه خود برای بازدید و استفاده از سایت ها بهره می گیرند، لذا سیستم ریسپانسیو یا واکنشگرا در طراحی سایت پوکر پیاده سازی و اجرا می گردد تا اینگونه سایت ها به هنگام نمایش و کاربری در صفحات نمایشگر دستگاه های مختلف با ابعاد متفاوت بدون مشکل به اجرا در آمده و بخوبی نمایش داده شوند.

بهینه سازی سایت پوکر

بهینه سازی سایت پوکر باعث افزایش سرعت بارگزاری سایت و نیز بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو می گردد که این فرایند معمولا از طریق بهینه سازی آدرس دهی و ساختار صفحات، بهینه سازی محتوای سایت، انتخاب عناوین مناسب برای بخشهای مختلف سایت، بهینه سازی کدهای وب سایت، فعال سازی سیستم های فشرده سازی نظیر GZIP و همچنین بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت پوکر توسط شرکت پیام آوا انجام می گیرد. بهینه سازی درست و اصولی سایت پوکر تاثیر بسزایی در موفقیت آن خواهد داشت. در طی فرایندهای مذکور، وب سایت بصورت کامل برای موتورهای جستجو بهینه سازی می گردد.

پشتیبانی طراحی سایت پوکر

با توجه به اینکه وب سایت پوکر در طول ایام مختلف می بایست آنلاین باشد تا کاربران بتوانند از آن استفاده نمایند لذا خدمات پشتیبانی فنی برای رفع خطاها و مشکلات احتمالی سایت توسط تیم پشتیبانی پیام آوا ارایه می گردد.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل ادوردز را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت کازینو
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

ثبت سفارش