021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت ویلا

طراحی سایت ویلا به منظور خرید و فروش و یا اجاره ویلا قابل انجام است. کسب و کارهای زیادی در زمینه موارد مربوط به سفر و تفریح مشغول به فعالیت بوده و دامنه فعالیت برخی از آنها نیز منوط به خارج شهر می گردد.

قبل از هر چیز توجه اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد. به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود می کنید.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

چرا طراحی سایت ویلا؟

طراحی سایت ویلا و طراحی سایت اجاره سوئیت و وبسایت هایی از این قبیل، در ارایه خدمات به مسافران و گردشگران و پیدا کردن اقامتگاه موقت مناسب و رزرو آنلاین می تواند راهنمای خوبی بوده و کارآمد باشد.

طراحی سایت ویلا با فراهم آوری یک بانک جامع اطلاعاتی در مورد خانه های ویلایی بر اساس منطقه، امکانات رفاهی، راهنمای انتخاب و همچنین ارایه اطلاعات در مورد خرید و فروش ویلا کارساز است.

از آنجایی که هزینه تورها و همچنین اقامت در هتل های لوکس بسیار گران است لذا اغلب مردم ترجیح می دهند که همراه خانواده با وسیله شخصی خود مبادرت به سفر نمایند و اکثرا مقصد گردشگری مورد نظر برای این افراد ناشناخته می باشد بنابراین معرفی مناطق گردشگری و اطلاعات جامع در مورد ویلاها و خانه های محلی که سرویس اقامت برای مسافران را ارایه می دهند توسط طراحی سایت ویلا راهکار مفید و مناسبی می باشد.

امکانات ساخت سایت ویلا

از جمله امکانات طراحی سایت ویلا عبارتند از:

طراحی پنل کاربری

از طریق پنل کاربری، مالکان در وب سایت ویلا حساب کاربری ایجاد می کنند. مالک در پنل کاربری می تواند توضیحات و مشخصات عکس های ویلا و قیمت را درج نماید. توضیحات شامل تجهیزات و امکانات رفاهی، متراژ، خصوصیات بارز مانند ویوو ویلا، محدوده و منطقه جغرافیایی ویلا می باشد.

طراحی بخش اقامتگاه

اقامتگاه های مختلف بر اساس موقعیت و نوع بنا، در این بخش دسته بندی شده اند. که هر کدام بر اساس امکانات موجود و درجه، قیمت متفاوتی دارند. از جمله عناوین مورد طبقه بندی در این بخش می توان موارد ذیل را برشمرد: ویلا سنتی (درجه یک، درجه دو و …)، ویلا مدرن، ویلا دوبلکس، ویلا لاکچری، خانه های محلی، سوئیت، کلبه جنگلی، خانه ویلایی، آپارتمان، تقسیم بندی ویلا بر اساس ویوو ( مانند ویلا رو به جنگل، ویلا رو به دریا و …)، خانه کوهستانی ، خانه ییلاقی و غیره.

ثبت نام / ورود

کاربر از این طریق با ثبت اطلاعات فردی و تماس خود یک نام کاربری و پسورد اختصاصی برای خود انتخاب می نماید تا با ورود به سیستم از بخش های مختلف سایت بتواند استفاده نماید.

طراحی بخش فروش ویلا

ویلاهایی که به منظور فروش ارایه می گردند در این بخش به همراه توضیحات مفصل مانند منطقه جغرایایی و آدرس، متراژ و مساحت، تعداد طبقات، تعداد اتاق ها، تاسیسات و اماکانات رفاهی موجود ( مانند استخر، لوازم صوتی و تصویری، کابینت، تختخواب ها و …) ، نورگیری و سیستم های تهویه، استانداردهای ساخت، ویژگی های بارز، شرایط فروش، قیمت، اطلاعات تماس فروشنده، به همراه تصاویر از نماهای مختلف خارجی و داخلی ویلا به نمایش در می آید. درج آگهی در اینگونه سایت ها می تواند بصورت رایگان یا پولی انجام گیرد.

طراحی قسمت مقالات گردشگری

معرفی مکان های تفریحی و گردشگری، همراه با تصاویر جالب از آنها و همچنین راه های دسترسی به آن مناطق ، تببین محدوده جغرافیایی و شرایط آب و هوایی، وسایل و ادوات لازم برای سفر به آن منطقه در قسمت مقالات گردشگری ارایه شده که راهنمای مفیدی برای مخاطبان بوده و در افزایش بازدید وبسایت نیز موثر است.

قابلیت جستجو

قابلیت جستجوی پیشرفته از امکانات مهم طراحی سایت ویلا است. کاربران بر اساس پارمترهایی که ابزار جستجوی پیشرفته در اختیار قرار می دهد می توانند اقدام به سرچ نمایند. پارمترهایی مانند منطقه گردشگری و محدوده جغرافیایی تقریبی ساختمان، رنج قیمت، مساحت و متراژ ویلا، تعداد اتاقها و غیره.

طراحی وب سایت ویلا توسط پیام آوا

شرکت پیام آوا با تجربه چندین سال فعالیت در عرصه طراحی وب سایتهای خدماتی و سایت های رزرو آنلاین، توانمندیهای لازم را در زمینه طراحی و ساخت وب سایت های زیبای ویلا دارد.

اجرای گرافیک چشم نواز در طراحی اینگونه سایت ها موجب جذب بیشتر کاربران می گردد که پیام آوا این مهم را در طراحی وبسایت های ویلا در نظر می گیرد. همچنین پیام آوا بواسط پیاده سازی اصول سئو ، ترافیک بالایی را از سمت موتورهای جستجو به سمت سایت شما هدایت می نماید.

اگر شما نیز به فکر تاسیس یک وب سایت ویلا هستید برای اطلاع از آیتم های دیگر و همچنین هزینه طراحی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.