تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت مزون

طراحی سایت مزون

طراحی سایت مزون برای نمایش  آخرین محصولات در حوزه مد لباس و فشن کاربرد دارد. دسته بندیهای محتلف در عرضه طراحی سایت پوشاک اعم از طراحی سایت سیسمونی، طراحی فروشگاه اینترنتی کیف و کفش و لباس می تواند وجود داشته باشد.

در این پست تاکید بیشتر ما بر روی طراحی سایت مزون ، طراحی سایت مزون عروس و طراحی سایت مُد است.

انتخاب و خرید لباس عروس جزو مشکل ترین و با ظرافت ترین کارهاست بنابراین برای انتخاب آن باید دقت زیادی معطوف شود، به دلیل جلوگیری از  کثرت رفت و آمد و خستگی و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه  افراد معمولا به سایت مزون عروس مراجعه می نمایند و فروشندگان و تولیدکنندگان لباس عروس برای نشان دادن و معرفی نوع محصولات وتنوع لباسها اقدام به ساخت طراحی سایت مزون می کنند تا با این کار علاوه بر اینکه محدل های بیشتری را به مردم نشان دهند برای خریداران و عروس و داماد هم می تواند کارایی زیادی داشته باشد  چون نیازی به صرف وقت و هزینه زیادی  ندارند و می توانند به سایت مزون مراجعه کرده و لباس مورد نظر خود را انتخاب کنند.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

مزون و ساخت وب سایت مزون

مزون در واقع مکانی است برای نمایش و عرضه محصولات در زمینه مد و لباس به شکلی متفاوت تر از بوتیک و فروشگاه های پوشاک.

webdesign mezonاما توجه به این نکته بدیهی است که شما اگر یک مزون دارید، مشتریان محدودی که در اطرافتان وجود دارند خواهید داشت، ولی با داشتن یک سایت اختصاصی مزون می توانید مخاطبان و طیف مشتریان زیادی را در اقصی نقاط شهر و حتی سراسر کشور تحت پوشش قرار دهید.

طراحی وب سایتی خارق العاده برای مزون و اهمیت طراحی سایت مزون

تعدا مزون ها معمولا کمتر از بوتیک ها و فروشگاهی دیگر لباس می باشد برای همین آنها کمتر به چشم می آیند. از همینرو بریا اینکه دیده شوید بهترین راهکار طراحی وب سایت مزون است. اهمیت طراحی سایت  را در موارد زیر می توان جمع بندی نمود:

  • طراحی وب سایت مزون روش و راه حل موثر و به روز و باکمترین هزینه برای مطرح کردن و شناساندن  مدل های پوشاک و افزایش میزان فروش و بدست آوردن سود می باشد.
  • مردم این روزها با یک تلفن هوشمند و دسترسی به اینترنت در هر جا و مکانی به راحتی با مشاهده سایت مزون و خدمات ارایه شده وب سایت طراحی و قیمت و نوع محصول و حتی بدون مراجعه به محل با سفارش آنلاین به راحتی می توانند محصولات خودشان را تهیه کنند.
  • از اهمیت دیگر طراحی وب سایت مزون نیاز داشتن به یک فروشگاه بزرگ در یک جای بخصوص و یا یک مغازه مجلل نیست و مشتری می تواند تمام تولیدات و کارهای ارایه شده و مشخصات لباس از جمله: سایز، رنگ، قیمت، اندازه، مدل و… رامشاهده و سپس سفارش خود را آنلاین سفارش دهد.
  • داشتن یک فروشگاه شیک و بزرگ برای مراجعه کنندگان حضوری بسیار مفید می باشد چون میزان فروش را بالا می برد و کسانی که از طریق وب سایت طراحی سایت مزون لباسشان را انتخاب کردند، می توانند از نزدیک مراجعه کنند و اگر ظاهر و قیمت مناسب باشد سفارش خودشان را انجام دهند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

امکانات طراحی سایت مزون

  • طراحی صفحه تماس با ما

اطلاعات تماس فروشگاه از جمله تلفن، آدرس، ایمیل و فرم ارتباط آنلاین در این صفحه قرار می گیرد. ارایه اطلاعات تماس کامل در افزایش اعتبار فروشگاه بسیار مهم می باشد.

  • طراحی صفحه درباره ما

در طراحی سایت مزون در قسمت در باره ما مختصری ازنحوه فعالیت ها و چشم اندازها بیان شده و انتخاب یک عکس یا چند عکس از فضای کلی فروشگاه و در برخی  موارد هم معرفی چند تا از مشتریان مهم می تواند پیاده سازی گردد.

  • طراحی ضفحه نمونه کارها و محصولات

در قسمت معرفی محصولات لازم است طبقه بندی لباس ها و نوع آن را ازجمله زنانه، مردانه و بچه گانه و یا بصورت یک لباس خاص مثل: دامن کت  و یا لباس بچه گانه و … یا گذاشتن محصولات بر اساس برندهای مختلف از یکدیگر جدا نمود تا جستجو برای انتخاب لباس مورد نظر توسط کاربر آسان تر شود و همچنین می توان در طراحی سایت مزون  قسمتهای مختلفی بر اساس رنج قیمت اجناس یا محصولات پُربازدید و پُر فروش نوع جنس و رنگ بندی و غیره به عنوان راهنما در این قسمت قرار داد که برای کسب اطمینان خاطر مشتری لازم می باشد.

  •  طراحی  بخش مد و فشن

در طراحی سایت قسمت دنیای مُد و فشن می تواند خیلی مفید باشد که در این قسمت سایت می توان به اخبار و اطلاعات موجود آخرین مدهای به روز دنیا و همچنین رنگ سال، مدهای سال گذشته و همچنین اطلاعات در مورد برندهای مشهور و مقاله های معتبر، ترکیب بندی رنگ ها در انتخاب لباس و … می تواند ضمن پُربار بودن طراحی سایت مزون شما باعث جذابیت سایت نیز گردد.

  • طراحی پرداخت آنلاین

قسمت پرداخت آنلاین در طراحی سایت مزون بخش کاربردی است که مشتری بعد از دیدن و انتخاب لباس مورد دلخواه با گزینه پرداخت آنلاین فرآیند خرید خود را تکمیل می کند که در سیستم فروش می توان یک بخش به عنوان پشتیبانی آنلاین در نظر گرفت تا اگر مشکلی در پرداخت آنلاین و یا سوالی برای مشتری پیش آمد بتواند آن را مطرح کند و به جواب خود برسد و همچنین بتواند به سایت مزون اطمینان کرده و سایت را به دیگر دوستان خودش معرفی کند. این بخش می تواند به صورت یک فروشگاه اینترنتی کامل به اجرا درآید.

  • طراحی بخش اعلام نظرات

در طراحی سایت مزون قرار دادن قسمت اعلام نظرات بسیارمهم است که مشتریان می توانند نظرات خودشان را در این قسمت درج نموده و از این راه میزان رضایت یا نارضایتی مشخص می شود و با افزایش رضایت مشتریان میزان اطمینان برای کاربران جدید نیز افزایش می یابد.

وب سایت مزون

همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو  یا بهینه سازی وبسایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت مزون به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

طراحی سایت مزون با پیام آوا

پیام آوا با ایجاد پنل مدیریتی در طراحی سایت مزون ،  به روز رسانی محتوا، تصاویر و مدیریت سایر بخش های سایت مزون را برای مدیر سایت فراهم می نماید. از آنجایی که طراحی سایت مزون به تنهایی نمی تواند  پاسخگوی نیاز فروشندگان باشد و باید با پشتیبانی و مدیریت صحیح و قرار دادن نمونه های به روز و مدهای تازه و همچنین اصلاح قسمتهای قدیمی سایت مزون و اصلاح ایرادات سایت آن را به روز نگه داشت تا ضمن افزایش و کارایی سایت مزون، آمار بازدیدکنندگان و میزان فروش محصولات بالا رود و نیز میزان اطمینان و اعتماد مشتریان افزایش یابد، که پیام آوا با پیاده سازی قسمت مدیریت محتوا و بروزآوری نمونه کارها، ساخت سایت بر اساس اصول ریسپانسیو و همچنین ارایه خدمات بهینه سازی سایت مزون برای موتورهای جستجو نتایج فوق را در ادامه راه برای تولیدکنندگان پوشاک و فروشگاه های مزون حاصل می نماید.

سایت مزون قرابت و نزدیکی بسیار زیادی با خدماتی مانند گلفروشی ( طراحی سایت گلفروشی)  دارد. شما می توانید یک همکاری دو طرفه با چنین خدماتی در سایت خود ایجاد کنید.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل  را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت مزون
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ، طراحی سایت قم

ثبت سفارش