021 44010116
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت مزون

طراحی سایت مزون برای نمایش  آخرین محصولات در حوزه مد لباس و فشن کاربرد دارد. دسته بندیهای محتلف در عرضه طراحی سایت پوشاک اعم از طراحی سایت سیسمونی، طراحی فروشگاه اینترنتی کیف و کفش و لباس می تواند وجود داشته باشد.

در این پست تاکید بیشتر ما بر روی طراحی سایت مزون ، طراحی سایت مزون عروس و طراحی سایت مُد است.

انتخاب و خرید لباس عروس جزو مشکل ترین و با ظرافت ترین کارهاست بنابراین برای انتخاب آن باید دقت زیادی معطوف شود، به دلیل جلوگیری از  کثرت رفت و آمد و خستگی و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه  افراد معمولا به سایت مزون عروس مراجعه می نمایند و فروشندگان و تولیدکنندگان لباس عروس برای نشان دادن و معرفی نوع محصولات وتنوع لباسها اقدام به ساخت طراحی سایت مزون می کنند تا با این کار علاوه بر اینکه محدل های بیشتری را به مردم نشان دهند برای خریداران و عروس و داماد هم می تواند کارایی زیادی داشته باشد  چون نیازی به صرف وقت و هزینه زیادی  ندارند و می توانند به سایت مزون مراجعه کرده و لباس مورد نظر خود را انتخاب کنند.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

امکانات طراحی سایت مزون

طراحی صفحه تماس با ما

اطلاعات تماس فروشگاه از جمله تلفن، آدرس، ایمیل و فرم ارتباط آنلاین در این صفحه قرار می گیرد. ارایه اطلاعات تماس کامل در افزایش اعتبار فروشگاه بسیار مهم می باشد.

طراحی صفحه درباره ما

در طراحی سایت مزون در قسمت در باره ما مختصری ازنحوه فعالیت ها و چشم اندازها بیان شده و انتخاب یک عکس یا چند عکس از فضای کلی فروشگاه و در برخی موارد هم معرفی چند تا از مشتریان مهم می تواند پیاده سازی گردد.

طراحی صفحه نمونه کارها و محصولات

در قسمت معرفی محصولات لازم است طبقه بندی لباس ها و نوع آن را ازجمله زنانه، مردانه و بچه گانه و یا بصورت یک لباس خاص مثل: دامن کت و یا لباس بچه گانه و … یا گذاشتن محصولات بر اساس برندهای مختلف از یکدیگر جدا نمود تا جستجو برای انتخاب لباس مورد نظر توسط کاربر آسان تر شود و همچنین می توان در طراحی سایت مزون قسمتهای مختلفی بر اساس رنج قیمت اجناس یا محصولات پُربازدید و پُر فروش نوع جنس و رنگ بندی و غیره به عنوان راهنما در این قسمت قرار داد که برای کسب اطمینان خاطر مشتری لازم می باشد.

طراحی بخش مد و فشن

در طراحی سایت قسمت دنیای مُد و فشن می تواند خیلی مفید باشد که در این قسمت سایت می توان به اخبار و اطلاعات موجود آخرین مدهای به روز دنیا و همچنین رنگ سال، مدهای سال گذشته و همچنین اطلاعات در مورد برندهای مشهور و مقاله های معتبر، ترکیب بندی رنگ ها در انتخاب لباس و … می تواند ضمن پُربار بودن طراحی سایت مزون شما باعث جذابیت سایت نیز گردد.

طراحی پرداخت آنلاین

قسمت پرداخت آنلاین در طراحی سایت مزون بخش کاربردی است که مشتری بعد از دیدن و انتخاب لباس مورد دلخواه با گزینه پرداخت آنلاین فرآیند خرید خود را تکمیل می کند که در سیستم فروش می توان یک بخش به عنوان پشتیبانی آنلاین در نظر گرفت تا اگر مشکلی در پرداخت آنلاین و یا سوالی برای مشتری پیش آمد بتواند آن را مطرح کند و به جواب خود برسد و همچنین بتواند به سایت مزون اطمینان کرده و سایت را به دیگر دوستان خودش معرفی کند. این بخش می تواند به صورت یک فروشگاه اینترنتی کامل به اجرا درآید.

طراحی بخش اعلام نظرات

در طراحی سایت مزون قرار دادن قسمت اعلام نظرات بسیارمهم است که مشتریان می توانند نظرات خودشان را در این قسمت درج نموده و از این راه میزان رضایت یا نارضایتی مشخص می شود و با افزایش رضایت مشتریان میزان اطمینان برای کاربران جدید نیز افزایش می یابد.

طراحی سایت مزون با پیام آوا

پیام آوا با ایجاد پنل مدیریتی در طراحی سایت مزون ،  به روز رسانی محتوا، تصاویر و مدیریت سایر بخش های سایت مزون را برای مدیر سایت فراهم می نماید. از آنجایی که طراحی سایت مزون به تنهایی نمی تواند  پاسخگوی نیاز فروشندگان باشد و باید با پشتیبانی و مدیریت صحیح و قرار دادن نمونه های به روز و مدهای تازه و همچنین اصلاح قسمتهای قدیمی سایت مزون و اصلاح ایرادات سایت آن را به روز نگه داشت تا ضمن افزایش و کارایی سایت مزون، آمار بازدیدکنندگان و میزان فروش محصولات بالا رود و نیز میزان اطمینان و اعتماد مشتریان افزایش یابد، که پیام آوا با پیاده سازی قسمت مدیریت محتوا و بروزآوری نمونه کارها، ساخت سایت بر اساس اصول ریسپانسیو و همچنین ارایه خدمات بهینه سازی سایت مزون برای موتورهای جستجو نتایج فوق را در ادامه راه برای تولیدکنندگان پوشاک و فروشگاه های مزون حاصل می نماید.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.