021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت مزون

طراحی سایت مزون قسمتی از صنعت مد است که  آخرین محصولات در عرضه مد لباس و فشن را به نمایش در می‌آورد و باعث رونق کسب و کار افرادی می‌شود که درحوزه پوشاک، کیف و کفش و یا سیسمونی فعالیت دارند. اگر فردی به عنوان عرضه کننده مد یا طراح در حوزه طراحی سایت پوشاک، سلیقه و نظر خود را بتواند به دیگران منتقل کند، ویا به عبارتی حرفی برای گفتن داشته باشد، مطمئنا در عرصه کسب وکار موفق عمل خواهد کرد. این روزها برای شناساندن مزون پوشاک خود به دیگران در دنیای اینترنت نیاز به طراحی سایت مزون لباسی داریم که در آن بتوان آخرین دستاوردهای خود را در عرصه مد،  به دیگران معرفی کنیم.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

امکانات طراحی سایت مزون

طراحی بخش مد و فشن همراه تبلیغات

در طراحی سایت مزون باید توجه داشت که قسمت ارائه آخرین دنیای مُد و فشن روز اهمیت بسزایی در فروش لباس دارد. در این قسمت ضمن نمایش آخرین مدهای به روز دنیا از رنگ سال، مدهای سال گذشته و همچنین اطلاعات در مورد برندهای مشهور اطلاعات به مشتری می دهیم. حتی در این بخش می توان اجناسی را که به دلیل تغییر فصل در تخفیفات گذاشته شده اند و یا تبلیغات محصولات جدید در مراسمات خاص را درج کرد. تولید مقاله های معتبر، ترکیب بندی منحصر بفرد رنگ ها در انتخاب لباس می تواند ضمن پُربار بودن طراحی سایت مزون، باعث جذابیت بیشتر سایت نیز گردد. از طرفی می توان در این بخش با پذیرفتن تبلیغات از دیگر وب سایت ها، کسب درآمد خود را ارتقا بخشید.

طراحی صفحه دسته بندی محصولات و نمایش هرکدام از آنها

در قسمت معرفی محصولات لازم است طبقه بندی لباس‌ها و نوع آنها ازجمله زنانه، مردانه و بچه گانه را بر اساس برندهای مختلف از یکدیگر جدا نمود تا جستجو برای انتخاب لباس مورد نظر توسط کاربر آسان تر شود. مثلا اگر مزون شما فقط لباس های خواب زنانه دارد می توانید بر اساس خود محصولات دسته بندی ها را انجام دهید مثلا انواع مدل‌های لباس خواب زنانه، بلوز و شلوار، تاب وشلوارک ، ست چند تکه لباس، ست‌های نیم تنه و ربدوشامبر و ... که با انتخاب هرکدام از آنها مجموعه از آن دسته از محصولات به شما نشان داده می شود. همچنین در طراحی سایت مزون می توان قسمتهای مختلف را بر اساس رنج قیمت اجناس یا محصولات پُربازدید به عنوان راهنما در این قسمت قرار داد که برای راحتی انتخاب مشتری مفید می باشد.

صفحه تماس با ما

اطلاعات مربوط به فروشگاه از جمله شماره تلفن تماس، آدرس سایت، ایمیل و فرم ارتباط آنلاین در شبکه های اجتماعی در این قسمت صفحه قید می‌شود و در صورت وجود بوتیک آدرس بوتیک و تمام راه‌هایی ارتباطی مشتری با مسئولین در آن ثبت می شود.در طراحی سایت مزون، ارایه اطلاعات کامل تماس در افزایش اعتبار فروشگاه بسیار مهم می باشد.

صفحه درباره ما

در طراحی سایت مزون در قسمت درباره ما مختصری ازنحوه شروع کار اینکه از کجاها شروع کردید تا پیشرفت کنید و چشم اندازی از انگیزه شما از فعالیت بیان می شود. در این قسمت اطلاعات درباره خود شما و فروشندگان و سال تاسیس کارنیز قید می شود. همچنین بار گذاری وانتخاب یک عکس یا چند عکس از فضای کلی فروشگاه یا تولیدی، باعث اطمینان بیشتر مشتریان به کار شما می‌شود.

درج بلاگ راهی برای بهتر دیده شدن سایت مزون

زمانی که طراحی سایت مزون را انجام دادید لازم است در سئوی داخلی آن یک سری لینکهای داخلی و خارجی ایجاد کنید. ایجاد وبلاگ در این زمینه بسیار کارساز خواهد بود. در بلاگ یک سری مقاله ها با موضوعاتی نظیر نوع پارچه‌ها، جنس پارچه ها ، نوع ترکیب لباس ها برای ست کردن، رنگ بندی لباسها ، استایل‌های ترند و به طور کلی هر اطلاعاتی که مرتبط با کار شما باشد. یا اینکه انواع مدل ها و رنگ ها با چه استایلی مناسب ست کردن هستند. یا لباس مناسب هر فصل کدام است. مقاله ای دیگر در مورد روانشناسی رنگ ها یا طرز شست و‌شوی پارچه های الیافی. یا هر اطلاعات و اخباری که برای مخاطب می تواند جالب و جذاب باشد را درج کرده و منتشر کنید. اینکار به سئو سایت شما کمک کرده و بار معنایی سایتتان را ارتقا می بخشد. به این ترتیب گوگل زمان سرچ سایت شما را در رده های نخست نمایش می‌دهد.

سبد کالا

سبد کالا برای هر وب سایت فروشگاهی منجمله مزون پوشاک بسیار حائز اهمیت است. زیرا باعث می شود اگر قصد خرید بیش از یک محصول را داشته باشید تعداد و هزینه مجموع آن در سبد کالا نمایش داده شود. در طراحی سایت مزون باید اختیار حذف از سبد کالا هم محیا شده باشد که مشتریان را مجبور به خرید اجباری نکند.

ثبت نام در سایت مزون

قسمت ثبت نام برای کاربرانی هست که می‌خواهند پای ثابت سایت گردند تا اطلاعات ب روز فروشگاه در اختیار آن ها قرار داده شود. برای این دسته از کاربران هرچند مدتیکبار، طرح ها و تخفیف های ویژه ای قرار داده می‌شود که این کار به جذب و اعتماد بیشتر مشتریان کمک می‌کند.

مجهز به قابلیت ثبت سفارش

بعد از انتخاب دسته بندی محصول و مشاهده همه محصولات موجود برای سفارش، روی هرکدام از محصولات که کلیک کنید، محصول مورد نظر برای شما نمایش داده می شود. در صفحه ای که باز می شود اطلاعات کامل از آن محصول به همراه چند عکس از زاویه های مختلف وجود دارد که باعث سنجش همه جانبه محصول می‌شود. این صفحه دو گزینه بیشتر ندارد اینکه در تعداد بیشتر می خواهی یا اینکه ثبت سفارش برای خرید را می زنی.

طراحی پرداخت آنلاین با درگاه بانکی

قسمت پرداخت آنلاین در طراحی سایت مزون بخش کاربردی است که بعد از ثبت سفارش مشتری نمایش داده می شود. گزینه پرداخت آنلاین فرآیند است که سایت فروشگاهی را به درگاه بانکی با یک بانک و یا بانک های مختلف متصل می کند و خرید را تکمیل می کند. در سیستم فروش فروشگاه به هنگام طراحی سایت مزون، می توان یک بخش را به عنوان پشتیبانی آنلاین در نظر گرفت تا اگر مشکلی در پرداخت آنلاین و یا سوالی برای مشتریان ایجاد شد، بتواند آن را مطرح کرده و به جواب خود برسد. در طراحی این بخش می توان یک فروشگاه اینترنتی کامل به اجرا درآید.

طراحی بخش نظرات و پیشنهادات

در پایین هر صفحه که محصولی انتخاب می کنید، کادری وجود دارد برای نوشتن نظرات و انتقادات که می‌توانید نظر خود را در آن جا نوشته و ثبت کنید. از این طریق میزان رضایت یا نارضایتی مشخص می شود و با افزایش رضایت مشتریان میزان اطمینان برای کاربران جدید نیز افزایش می یابد. بطوری که این قسمت برای مشتری های دیگری که بخواهند همان کالا را خریداری کنند بسیار مفید خواهد بود.

ریسپانسیو و بهینه سازی سایت مزون

ریسپانسیو بودن برای هر سایت بسیار مهم است زیرا ممکن است لب تاپ یا کامپیوتر همیشه در اختیار کاربر نباشد و مجبور باشد با گوشی همراه خود وارد سایت شود. ریسپانسیو بودن به کاربر این امکان را می دهد تا با هر پلتفرمی که وارد سایت می شود بتواند، صفحات و تصاویر درستی دریافت کند و صفحه نا متعادل نباشد. اگر طراحی سایت مزون ریسپانسیو نباشد در صورت ورود به سایت با پلتفرم ها و دیواسهای متنوع ، تصاویر تو در تو و متن ها پراکنده نمایش داده می شوند. همچنین بهینه سازی سایت کمک به سئو سایت می کند تا در صورت سرچ در گوگل سایت شما در رده ای اولیه صفحات گوگل قرار بگیرد.

بخش معرفی کد تخفیف در وبسایت فروشگاهی

در طراحی سایت مزون برای ترغیب مشتریان به بازدید و خرید از سایت، بخشی را برای ایجاد حساب کاربری درست می‌کنند و شرایط ویژهای برروی آن اعمال می‌کنند با عناوینی مثل" تخفیف ۳۵درصدی برای خریدهای بالای 500 هزار". یا آوانتاژ دیگری مثل " خرید عمده شلوار جین بیش از 10 بسته با ارسال رایگان ". همچنین روش دیگری برای مشتری مداری می توان اعمال کرد به این صورت که هر تک خرید برای کاربران یک امتیاز حساب شود و‌ اگر این امتیازها به حدی که از قبل تعیین شده برسد، هدیه یا تخفیف ویژه ای شامل حال کاربر شود. البته لازم به ذکر است که همه این روشها زمانی بازدهی چندبرابر دارد که شما بوتیک یا فروشگاه داشته باشد و هم زمان با فروش حضوری امتیاز سایت را هم‌ به آن اضافه کنید. راهنمای خرید لباس، در وبسایت های فروشگاهی بخصوص در طراحی سایت مزون از مواردی است که باید حتما به آن توجه شود. این قسمت شامل بخش های مختلفی از اندازه های دقیق لباس‌ها‌ست.، به این صورت که خریدار بدون هیچ نگرانی می تواند محصول مناسب سایز خود را تهیه نماید. در بخش راهنمای خرید لباس این امکان در وب سایت های فروشگاهی وجود دارد که با مشاوره رایگان با ادمین سایت برای سایزبندی ها کمک بگیرید تا قبل از اقدام به سفارش سایز درست را تشخیص دهد.

طراحی سایت مزون با پیام آوا

پیام آوا با ایجاد پنل مدیریتی در طراحی سایت مزون ،  به روز رسانی محتوا، تصاویر و مدیریت سایر بخش های سایت مزون را برای مدیر سایت فراهم می نماید. از آنجایی که طراحی سایت مزون به تنهایی نمی تواند  پاسخگوی نیاز فروشندگان باشد و باید با پشتیبانی و مدیریت صحیح و قرار دادن نمونه های به روز و مدهای تازه و همچنین اصلاح قسمتهای قدیمی سایت مزون و اصلاح ایرادات سایت آن را به روز نگه داشت تا ضمن افزایش و کارایی سایت مزون، آمار بازدیدکنندگان و میزان فروش محصولات بالا رود و نیز میزان اطمینان و اعتماد مشتریان افزایش یابد، که پیام آوا با پیاده سازی قسمت مدیریت محتوا و بروزآوری نمونه کارها، ساخت سایت بر اساس اصول ریسپانسیو و همچنین ارایه خدمات بهینه سازی سایت مزون برای موتورهای جستجو نتایج فوق را در ادامه راه برای تولیدکنندگان پوشاک و فروشگاه های مزون حاصل می نماید.

مزیت های طراحی سایت مزون

  • مکان فروشگاه شما مهم نیست هرکجا که باشید با یک سایت مزون آنلاین می توانید به خوبی دیده  شده و برای کاربران شناخته شده شوید .
  • اگر شخصا طراح قابلی هستید و لباس های متفاوت و خاصی دارید، اینترنت بهترین مکان است که برند سازی کرده و با یک سایت شیک و خوب  به درآمد کلانی برسید.
  • داشتن عکس های باکیفیت با رزولوییشن بالا در طراحی سایت مزون  باعث جذابیت بیشتر شده و فروش را بالا می برد. استفاده از رنگهای گرم  یکی از عوامل موفقیت سایتهای مزون لباس است.
  • در طراحی سایت مزون این امکان را دارید که با استفاده از ماژول گالری جدیدترین عکس ها را از لباس های دوخته شده نمایش دهید و با کمک ماژول فروشگاه اینترنتی و درگاه پرداخت اینترنتی می‌توانید محصولات ارائه شده  را به صورت آنلاین بفروشید.
  • با طراحی سایت مزون می توان ایده های نوین را پیاده سازی کنید. شما می توانید برای به نمایش گذاشتن طرح های متفاوتی که دارید از طریق وب سایت تان، از کاربران خود هزینه بگیرید.
  • صاحبان وب سایت مزون نیاز جامعه را برآورد کرده وبسته به نیاز جامعه حرکت می کنند. این خود در میزان سود دهی آنها تاثیر شگرفی می‌گذارد.
  • طراحی سایت مزون راهی موثر و به روز برای مطرح شدن وشناخته شدن باکمترین هزینه است بطوری که برای این میزان شناخت نیاز به هزینه‌های هنگفتی برای تبلیغلات است. به عبارتی طراحی سایت پوشاک برای شناساندن  مدل های پوشاک و افزایش میزان فروش و بدست آوردن سود بسیار قوی عمل می‌کند.
  • رعایت قوانین  سئو در  عرضه محصولات جدید از نکات مثبتی است که برند مزون  شما را از دیگر برندها و مزون ها متمایز کرده و اعتبار بیشتری به آن می بخشد
  • برای جلب اعتماد و ترغیب به بازدید سایت باید از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا فیس بوک برای تبلیغ بیشتر استفاده نمود. در طراحی سایت مزون لینکهایی به این شبکه ها داده می شود که طیف گسترده ای از اقشار مردم را پوشش دهد.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *