تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت مزایده

طراحی سایت مزایده

طراحی سایت مزایده راه انجام مناقصات و مزایدات را هموارتر و سریع تر ساخته و افراد حقیقی و یا حقوقی مانند شرکت ها و مجموعه های تجاری، صنعتی و خدماتی مختلف می توانند سریعا از برنامه های مزایده و مناقصه یکدیگر اطلاع یابند و همچنین شرکت های خصوصی با اطلاع فوری از مزایده سازمان های دولتی پیروز میدان گردند.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

اهمیت ساخت سایت مزایده

ساخت سایت مزایده و همچنین طراحی سایت مناقصه در فروش فوری محصولات و نیز کالاها و خدماتی که تعدادشان محدود بوده ولی نیاز و خواهان آنها زیاد است نقش بسزایی داشته و مزایده های خصوصی و مزایده عمومی یا ترکیبی از آنها و مناقصه اختیاری ، مناقصه محدود ، و نیز روش های مختلف مزایده و پیمانهای مبتنی بر توافق منجمله: توافق مستقیم یا جلب نظر کارشناسان در اینگونه سایت ها قابل پیاده سازی و اجرا است.

طراحی سایت مزایدههمواره پیشنهاد دهندگان برای بدست آوردن کالا با یکدیگر رقابت می‌ نمایند. در هر مزایده، مزایده‌ گزار تلاش می‌کند تا کالا یا خدمت خود را به بیشترین قیمت ممکن به فروش بگذارد و در مقابل ، پیشنهاد دهندگان در پی تصاحب کالا با کمترین قیمت می‌باشند؛ از اینرو فراهم نمودن بستر مناسب برای تسهیل روند مذکور در طراحی سایت مزایده می تواند کارساز باشد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

سرویس های طراحی سایت مزایده

 • طراحی بخش مزایده

انواع مناقصات بهمراه توضیحات و شروط آنها، برگزار کننده، استان یا شهر مربوطه، بازه زمانی انجام مزایده ، بصورت جداگانه بهمراه تعیین قیمت پایه در این قسمت درج می گردد. بطور مثال در طراحی سایت مزایده ساختمانی: مزایده فروش تیرچه بلوک، مزایده فروش زمین ویلایی ، مزاید آپارتمان های لوکس و … به چشم می خورد.

 • طراحی قسمت مناقصه

شرح مناقصه همراه به تفکیک بر اساس دسته بندی، محل جغرافیایی ، اطلاعات تماس برگزار کننده ، بازه زمانی مناقصه و … در این بخش ارایه می گردد.

 • طراحی قسمت استعلام

استعلام قیمت و پیش شروط مزایده ها و مناقصات و مشاهده جزئیات اسنادی آنها از این بخش قابل انجام است بطور مثال استعلام کانال فلزی ؛ استعلام خرید دوربین مداربسته ؛ استعلام تهیه، نصب و راه اندازی رک در یک وب سایت مزایده تجهیزات ساختمانی

 • طراحی بخش رویدادها و اخبار

اخبار مربوط به رخدادهای اقتصادی، نمایشگاه ها ، بورس و اوراق بهادار ، توافقات تجاری و اخبار استاندارد و مواردی از این قبیل می تواند در وب سایت مزایده جا بگیرد.

 • طراحی صفحه قوانین

آیین نامه ها و بخشنامه های اداری ، قوانین تجاری و بازرگانی ، و همچنین قوانین سایت در این صفحه پیاده سازی می گردد.

 • طراحی بخش ثبت نام و ورود به سیستم

کاربر با ورود مشخصات فردی و اطلاعات تماس خود و برگزیدن نام کاربردی اختصاصی و پسورد می تواند عضو سایت شده و از خذمانت آن استفاده نماید.

 • طراحی ماژول اطلاعات آماری

تعداد مناقصات امروز ، تعداد مزایدات امروز ، تعداد کل مناقصه ها و تعداد کل مزایده ها از این قسمت قابل رویت است.

 • طراحی صفحه پرداخت آنلاین

درگاه های پرداخت آنلاین بانک های عضو شبکه شتاب از طریق این صفحه در دسترس بوده و کاربر می تواند پرداخت های خود را انجام دهد.

 • طراحی دسترسی شبکه های اجتماعی

عضویت کاربران در شبکه های اجتماعی مانند توئیتر، اینستاگرام، یوتیوب، پینترست، آپارات و …  از این قسمت میسر بوده همچنین قابلیت اشتراک گزاری محتوای سایت در شبکه های اجتماعی وجود دارد.

 • طراحی نوار جستجو

جستجوی ساده به منظور کسب اطلاعات اولیه و همچنین جستجوی پیشرفته با دارا بودن فیلدهای مختلف مانند تاریخ انتشار آگهی ، محل مزایده ، کلید واژه و … کاربر می تواند نتیجه مورد نظر خود را بیابد.

 • طراحی راهنمای کاربران

کاربران در سطوح مختلف می توانند دسته بندی شوند. بطور مثال کاربران میهمان ، کاربران مشترک و … که راهنما برای هر کدام، نحوه استفاده از اطلاعات اولیه سایت ، نحوه دسترسی به اسناد و اطلاعات تکمیلی تر، روش ثبت نام در وب سایت توضیح داه شده است.

 • طراحی بخش اسناد

ارایه مدارک و اسناد مربوط به مزایده ها و مناقصات موسسه ها و ادارات دولتی و غیر دولتی و شرکت ها به مشترکین سایت و ارایه اسناد تکمیل شده از سوی شرکت ها به واحدهای مختلف دولتی و سازمانهای خصوصی از این بخش قابل انجام است.

web design auction

 • طراحی آرشیو

سوابق مربوط به مزایده ها و مناقصه های انجام یافته طی بازهه های مختلف زمانی که هر کاربر می تواند بطور مستقیم از این قسمت یا از طریق نوار جستجو براساس تاریخ یا موضوع مناقصه قابل دسترسی است.

 • طراحی ماژول آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین و آمار روزانه، هفتگی و ماهانه بازدیدکنندگان سایت از طریق این ماژول قابل مشاهده است.

همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو  و بهینه سازی سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت مزایده به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

طراحی سایت مزایده با پیام آوا

کاربری آسان و بهینه در استفاده از خدمات طراحی سایت و در نظر گیری قسمت های برای نمایش تکمیلی مناقصه ها و مزایدات، سیستم بایگانی و آرشیو طبقه بندی شده اسناد، پیاده سازی سیستم پرداخت آنلاین و ماژول های تخصصی دیگر، همچنین توجه به سئو در طراحی سایت مزایده که با توجه به نوع فعالیت، سایت در کلمات کلیدی سرچ شده توسط کاربران مانند مزایده زمین ، مزایده ماشین آلات صنعتی، مزایده لوازم خانگی ، مزایده ادارات ، مزایدات دولتی ، پیشنهاد مزایده ، مزایده شرکت ها و … در رتبه اول موتورهای جستجوگر قرار گیرد.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت مزایده
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ، طراحی سایت قم

ثبت سفارش