021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت فلش

اگر بدنبال داشتن سایتی زیبا و متفاوت هستید طراحی سایت فلش ، راهکار مناسبی است. وب سایتهای فلش (Flash) را می توان جزو سایت هایی دانست که از نظر گرافیکی در سطح عالی قرار گرفته اند. استفاده از تکنیک های پویانمایی ، رقص طیف های رنگی ، صدا ، جلوه های متحرک ، غلو رنگها، زیبایی خیره کننده ای به وب سایت می بخشد از اینرو یک سطح تعامل با کاربر را فراهم می کند.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

کاربرد طراحی سایت فلش

علیرغم مزایا و معایب سایتهای فلش، طراحی سایت فلش برای زمینه های فعالیتی مختلف و بطور اخص در باب طراحی سایت های هنری مانند طراحی سایت گالری نقاشی، طراحی سایت سینما ، طراحی سایت موسیقی ، طراحی سایت معماری و دکوراسیونو … می توان اجرا نمود. همچنین برای شرکت ها و کمپانی های بزرگی که می خواهند محصولاتشان در نظر ببیننده بزرگ و ماندنی تر بیاید طراحی سایت فلش کاربرد دارد.

سایت فول فلش (Full Flashّ)

تمای اجزاء و قسمت های مخلتف اینگونه سایت ها بصورت متحرک بوده و توسط قطعات پویانمایی از حالت ساکن خارج شده اند و برای ساخت آنها فقط از تصاویر متحرک استفاده می شود.

سایت فلش سه بعدی (۳D Flash)

طراحی اینگونه سایت ها که نسبت به طراحی انواع دیگر سایت ها پیچیده تر بوده و تخصص بیشتری را می طلبد و در ساخت آنها از تصاویر سه بعدی و جلوه های انیمیشن استفاده می گردد. از نظر ظاهری زیباترین وبسایتها در عرصه اینترنت می باشند.

سایت فلش استاتیک (Static Flash)

محتوا و اطلاعات سایت های فلش استاتیک توسط مدیر سایت قابل تغییر نبوده و معمولا ثابت هستند، و برای ایجاد تغییرات در آنها بایستی با شرکت سازنده سایت هماهنگی لازم را بعمل آورد.

سایت فلش نیمه داینامیک (Semi Dynamic Flash)

با برنامه نویسی خاص اینگونه سایت ها ساخته می شوند؛ امکان تغییر در بعضی قسمتهای سایت توسط ادمین وجود داشته و در برخی موارد از XML یا Action Script برای ایجاد قابلیت های هوشمندی در این وب سایتها استفاده می گردد.

ویژگی های طراحی سایت فلش توسط پیام آوا

پیام آوا  با استفاده از تلفیق فلش و HTML  توانسته سایت هایی را به مشتریان ارایه نماید که معایب سایت های فلش معمولی را کمتر داشته باشد همچنین با در نظر گیری قسمتی برای دانلود آخرین ورژن Flash Player در اینگونه سایت ها موجب هدایت کاربران به برورسانی و یا نصب این برنامه می کند تا امکان مشاهده قسمتهای فلش سایت بخوبی میسر باشد.

طرح ریزی وب سایت بر اساس تکنولوژیهای نوین و زبان های برنامه نویسی همگام با خلاقیت هنری و بکارگیری ابزارهای گرافیکی در پیاده سازی وب سایت های فلش اهتمام پیام آوا می باشد تا چنین سایتهایی برای شرکت ها و آتلیه ها کارآمد باشد.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.