021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت علمی

طراحی سایت علمی برای انتقال دانش و افزایش دانش عموم و متخصصان انجام می گیرد. پیشرفت در عرصه های مختلف و تکنولوژیکی و همچنین ظهور و ایجاد فناوری های گوناگون در صنایع مختلف ایجاب می کند که اینگونه پیشرفت ها از طریق طراحی سایت علمی در دسترس همگان قرار گیرد. انعکاس اخبار و مقالات علمی حوزه های مختلف برای بسیاری از افراد جذابیت خاص خودش را دارد. همچنین پژوهشگران، مخترعان و اساتید دانشگاه لازم دارند تا خود را بهتر و بیشتر به سایر افراد شناسانده و نتایج تحقیقات و دستاوردهای خود را در معرض عموم قرار دهند. این اشخاص چنانچه از یک وب سایت علمی برخوردار نباشند، مجبور هستند از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، توئیتر، فیسبوک و … استفاده نمایند که شاید در ابتدا خوشآیند به نظر برسد ولی در دراز مدت نمی تواند نیازهای مختلف افراد را پوشش دهد و همینطور اینگونه شبکه های اجتماعی مقطعی هستند و ممکن است در برهه های مختلف با توجه به سیاست های کلی کشور مسدود و یا فیلتر گردند.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

انواع طراحی سایت علمی

بطور کلی طراحی وب سایت علمی در دو گروه عمومی و تخصصصی قرار می گیرند. در وب سایت های علمی عمومی ، مطالب و محتوای علمی گوناگون و بصورت عامه فهم درج می گردد ولی در طراحی سایت علمی تخصصی در یک زمینه اختصاصی و مشخص برای مخاطبان و متخصصان آن علم و حرفه پیاده سازی می گردد. بنابراین واضح هست که طراحی سایت علمی اقتضاعات خاص خود را دارد و در نتیجه تفاوت های بسیاری با فرایند طراحی سایت فروشگاهی در پروسه طراحی آن وجود دارد.

مزایای پیام آوا برای طراحی وب سایت علمی

پیام آوا با توجه به تبحر در زمینه طراحی سایت های علمی و  همچنین با تکیه بر دانش و تجربه برنامه نویسان ماهر و طراحان حرفه ای خود، می تواند سایت علمی کارآمدی را برای شما اجرا و پیاده سازی  نماید به گونه ای که امکان توسعه پذیری آن نیز در آینده وجود دارد.

پیام آوا با توجه به این نکته مهم که سایت طراحی شده، بایستی در اثر سرچ توسط کاربران در موتورهای جستجو مثل گوگل، بینگ و … دیده شود؛ پس از ثبت سایت در موتورهای جستجو و الکسا با اجرای تمهیداتی پیج رنک وب سایت شما را افزایش می دهد تا توسط موتورهای جستجوگر در صفحات اول نمایش داده شود. این امر تنها با طراحی سایت بر مبنای اصول حرفه ای و بهینه سازی سایت امکان پذیر خواهد بود.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.