021 44010116
طراحی سایت طلا

طراحی سایت طلا و جواهر

طراحی سایت طلا و جواهر می تواند فروش جواهری ها و طلاسازان را چندین برابر کند. طراحی سایت زیورآلات، طلا و جواهر بازارهای جدیدی برای این کسب و کارها ایجاد می کند. فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر برای نمایش نمونه کارها و عرضه کالاهای گرانقیمت و هنری خود دیگر نگرانی نخواهند داشت، چرا که طراحی سایت به عنوان پایگاه اینترنتی آنها بصورت ۲۴ ساعته همیشه در معرض دید مشتریان است. نکته ای که قبل از هر چیز باید بر آن تاکید کرد این است که  طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص و تجربه بالا در این زمینه دارد.

بیشتر بخوانید: پیشنهاد می کنیم که در صورتی که علاقه مند به حوزه صرافی ارز دیجیتال هستید، شاخصه های طراحی سایت صرافی را فراگیرید.

اهمیت طراحی سایت طلا و جواهر

جواهرات رنگارنگ و قیمتی به دلیل ظاهر اغواگر و جادویی و همچنین بخاطر خواص درمانی و انرژی بخشی سنگ های قیمتی و همینگونه طلاجات از گذشته تاکنون بخاطر کمیاب بودن و جلای چشم نواز، انعطاف پذیری زیاد و مقاومت در برابر خوردگی و اکسیداسیون مورد توجه بشر بوده است. حرفه طلا کاری و جواهرسازی و فروش اینگونه اقلام از قدیم الایام تا کنون بوده و همچنان به حیات خود ادامه خواهد داد.

آنچه در این میان بدیهی بنظر می رسد این است که روش های سنتی و قدیمی برای عرضه، فروش و بازاریابی جواهرات و طلاجات امروزه دیگر کارآمد نبوده و راهکارهای نوینی را می طلبد که همانا فعالیت این گروه از مشاغل در عرصه فضای اینترنت است و این فعالیت با شکل گیری و ساخت وب سایت طلا و جواهرات امکانپذیر است. بسیاری از طلا فروشی ها ممکن است خدمات صرافی را هم در کنار خود داشته باشند. طراحی سایت صرافی اقتضاعات خاص خود را دارد اما می توان با کمی خلاقیت این دو را با هم تلفیق کرد.

طراحی سایت طلا و جواهر

طراحی صفحه درباره ما

سوابق فعالیت و تجارب کاری، مجوزها و مهارت های کسب شده و ویژگی های منحصر به فرد و خصوصیات محصولات شما در این قسمت برای کاربران شرح داده می شود.

طراحی صفحه ارتباط با ما

آدرس و تلفن های تماس با فروشگاه یا واحد تولیدی در این صفحه مندرج می گردد.

پیاده سازی جداول نرخ طلا و سکه

جدول ها و یا نمودارهای لحظه ای و آنلاین قیمت سکه و طلا جهت اطلاع کاربران در وب سایت پیاده سازی می گردد.

طراحی صفحه خدمات

خدمات قبل و پس از فروش در این قسمت بیان می گردد. خدماتی مثل: تعمیر طلاجات، جواهرات و نقره جات، انواع آبکاری و نقره کاری، سایز کردن انگشتر، کارشناسی سنگ های قیمتی و …

طراحی بخش گالری

تصاویر نمونه هایی از مدل های مختلف دستنبد، گردنبد ، انگشتر و … همچنین عکس طرح های جدید جواهرات و مصنوعات طلا به صورت پُر زرق و برق در گالری به نمایش در می آید.

طراحی صفحه اخبار

درج جدیدترین اخبار مربوط به موضوعات طلا، سنگ های قیمتی و تزئینی و جواهرات، اخبار مربوط به بازار و قیمت سکه و طلا در این صفحه برای مخاطبان بسیار جذاب خواهد بود.

پیام آوا طراح و سازنده وب سایت های پُر زرق و برق طلا و جواهرات

 

چشم نوازی و پُر زرق بودن طراحی سایت طلا و جواهر همانند ویترین فیزیکی مغازه و فروشگاه های عرضه کننده زیورآلات، اصل مهم و اول شرکت پیام آوا در طراحی اینگونه وب سایت ها می باشد.

اصل دوم شرکت پیام آوا در پیاده سازی وب سایت زیورآلات و طراحی سایت صنایع دستی سرعت مناسب لود و بالا آمدن صفحات می باشد تا مخاطبان بتوانند به راحتی به مشاهده مدل ها و مقایسه آنها با یکدیگر بپردازند.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
4.2/5 - (20 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.