021 44342032
طراحی سایت طلا

طراحی سایت طلا و جواهر

تصور کنید وارد فروشگاه طلا و جواهر شده‌اید. اولین طلا را انتخاب کرده و از فروشنده درخواست می‌کنید تا گِرم و قیمت آن را بگوید و به شما نشان دهد تا آن را تست کنید. دومین طلا… سومین طلا… و نهایتا چهارمین طلا… پس از آن شما معذب شده و فکر می‌کنید باعث ایجاد مزاحمت برای فروشنده شده‌اید. بنابراین شما که دارای کسب و کار در حوزه طلا و جواهر هستید، می توانید به طراحی سایت طلا و جواهر به عنوان یک گزینه مناسب فکر کنید. با طراحی سایت طلا و جواهر به مشتری امکان بازدید 24 ساعته از فروشگاه خود را می‌دهید. مشتری تا هر زمانی که دلش بخواهد، می‌تواند محصولات شما را مشاهده کرده و نهایتا تصمیم‌گیری کند. بنابراین با داشتن وب‌سایت فروشگاهی طلا و جواهر می‌توانید روی تصمیم‌گیری‌های مشتریان تاثیر مثبتی به نفع خود داشته باشید. روزانه میلیون‌ها دیتا وارد مغز انسان می‌شود و نمی‌تواند به همه آنها توجه یکسانی داشته باشد. توجه انسان به تصاویر بصری زودتر از متن‌ها جلب می‌شود. طلا و جواهر جزء کالاهای حوزه زیبایی و لوکس محسوب می‌شود و با عکس‌های جذاب از محصولات می‌توانید توجه انسان‌ها را تحریک کنید.  صاحبان کسب و کارهای حوزه طلا و جواهر می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و با طراحی حرفه‌ای سایت طلا و جواهر، مشتریان بیشتری را اقناع به خرید کنند.

بیشتر بخوانید: پیشنهاد می کنیم که در صورتی که علاقه مند به حوزه صرافی ارز دیجیتال هستید، شاخصه های طراحی سایت صرافی را فراگیرید.

طراحی سایت طلا و جواهر

توضیحات اولیه درباره طراحی سایت طلا و جواهر

کسب و کارهای حوزه طلا و جواهر اهمیت زیادی به راه‌اندازی وب‌سایت نمی‌دهند. توجیه آنها این است که ما مشتریان خودمان را داریم و دیگر نیازی به فروش در فضای مجازی نیست. اما طراحی سایت طلا و جواهر فقط برای جذب مشتری نیست، بلکه اعتبار شماست! داشتن وب‌سایت به مخاطبانتان می‌گوید که چقدر در حوزه کسب و کارتان یعنی فروش طلا و جواهرات، حرفه‌ای هستید و به مخاطب احترام می‌گذارید. خُب حالا اگر شما فقط یک وب‌سایت معمولی در کسب و کارتان داشته باشید، کافی است؟! یک نه قاطع… طراحی سایت طلا و جواهر باید به‌گونه‌ای باشد که مخاطب را در 3 ثانیه ابتدایی جذب کرده و او را ترغیب به بازدید از محصولات کند. بنابراین تیم طراحی شما باید رابط و تجربه کاربری سایت را به‌گونه‌ای طراحی کنند که از حواس‌پرتی کاربران جلوگیری شود. فروش طلا و جواهر، شغل حساسی است و کوچک‌ترین حواس‌پرتی باعث می‌شود که کاربر از بازدید یا خرید محصول شما در مرحله آخر صرف نظر کند.

صرفا درج محصولات در سایت طلا و جواهرات کافی نیست. ممکن است شما زیباترین طرح‌های طلا و جواهرات را داشته باشید و همه آنها را در سایت بارگذاری کنید. اگر طراحی سایتتان حرفه‌ای نباشد، منجر به جذب کاربر و در نهایت خرید از جانب او نخواهد شد. طراحی سایت طلا و جواهر باید براساس اصول روان‌شناسی انگیزشی و مخاطب‌شناسی صورت بگیرد. صفحه اصلی، لندینگ‌پیج‌ها و صفحات محصولات باید مطابق با هویت برندتان طراحی شوند. ما در پیام آوا پردازش، طراحی سایت طلا و جواهر شما را با تیمی از کارشناسان و متخصصان طراحی تجربه کاربری و فنی حرفه‌ای انجام می‌دهیم.

طراحی سایت طلا و جواهر

قابلیت تغییر قیمت لحظه‌ای محصولات

قیمت طلا و جواهرات دغدغه فروشندگان و مشتریان است. شما فرض کنید، محصولات خود را قیمت‌گذاری می‌کنید و هر روز با نوسان بازار، این قیمت‌ها تغییر پیدا می‌کند. اگر هر روز بخواهید به‌صورت دستی، قیمت‌ها را تغییر دهید، دچار فرسودگی می‌شوید و قطعا سایت را به‌روزرسانی نمی‌کنید. مشتری هم اگر ببیند، قیمت طلا و جواهرات براساس قیمت روز بازار نیست، از سایت ناامید شده و از شما خرید نمی‌کند. اما اگر قیمت محصولاتتان به‌صورت اتوماتیک تغییر پیدا کند، هم شما به‌عنوان کارفرما و هم مشتریان با خیال آسوده می‌توانند به هدف مورد نظر خود برسند. انتشار لحظه‌ای قیمت محصولات براساس نرخ روز بازار نشان‌دهنده اعتبار سایت شماست. این آیتم توسط تیم طراحی فنی پیام آوا به‌صورت اختصاصی برای شما کدنویسی می‌شود. شما می‌توانید نیازهای خود را به تیم مدیریت پروژه ما اعلام کنید تا براساس آنها کدنویسی کنیم. این قابلیت براساس الگوریتم پیچیده‌ای طراحی می‌شود که برای کسب و کار شما سفارشی‌سازی شده است. کارفرما به‌راحتی می‌تواند هر روز قیمت‌ها را براساس نرخ روز تعیین کند که واقعا جذاب است!

قابلیت اضافه‌کردن محصولات جدید و مشخص‌کردن کالاهای ناموجود

سایت‌های طلا و جواهرات به انبار آنلاین نیاز دارند. بله! دقیقا انبار آنلاین. یکی از امکاناتی که حتما باید در طراحی سایت طلا و جواهر مد نظر قرار دهید، قابلیت اضافه‌کردن محصولات جدید و مشخص‌کردن کالاهای ناموجود است. خُب حالا چرا؟ اجناس فروشگاه های طلا و جواهرات غالبا به تعداد انبوهی ساخته نمی‌شوند و ممکن است به‌دلیل یونیک‌بودنشان، تعداد کمی از آنها در فروشگاهتان موجود باشد. اگر در همان روز دو نفر به‌صورت همزمان طرح یکسانی را بخرند و شما موجودی نداشته باشید، برندتان زیر سوال می‌رود. بنابراین باید سایت قابلیت اطلاع‌رسانی به کاربر در مورد اتمام موجودی را داشته باشد. همچنین سایت حرفه‌ای باید کاربری راحتی داشته باشد تا سریع بتوانید محصولات جدید را درج کنید. یکی دیگر از آیتم‌های مهمی که می‌تواند تاثیر زیادی روی بازاریابی دیجیتال شما داشته باشد، گزینه «سفارش برای طراحی» است. این آیتم به کاربر می‌گوید که تو برای من باارزش هستی و من به سلیقه تو احترام می‌گذارم و در سریع‌ترین زمان ممکن، طرح مورد نظر تو را طراحی خواهم کرد.

گالری تصاویر از محصولات سایت

درج محصولات در سایت‌های طلا و جواهرات جزء لاینفک آن سایت است. شما تصور کنید که انواع مختلفی از طرح‌های لوکس و زیبای طلا و جواهرات را دارید، اگر عکس محصولات را درج نکنید، مشتری چگونه به شما اعتماد کند؟ طلا و جواهرات زیورآلاتی هستند که باید عکس آنها در سایت به‌قدری زیبا باشند که در ذهن مخاطب حک شوند و کاربر در عطش خرید آن باشد. شما باید در کنار عکس محصولات به ظرافت و پیچیدگی‌های طرح‌ها اشاره کنید تا احساس مخاطب را درگیر کنید. همچنین باید تصاویر محصولات را برای سلیقه‌های مختلف دسته‌بندی کنید. چون اگر محصولات را بدون طبقه‌بندی در سایت قرار دهید، ممکن است باعث خستگی مخاطب شوید. زیرا مشتری باید از بین صدها محصول، بتواند محصولات مطابق با سلیقه خود را پیدا کند. سعی کنید برای هر محصول، عکس‌های مختلفی را قرار دهید تا کاربر، محصول را از جهات مختلف ببیند. شما با طراحی سایت طلا و جواهر باید بتوانید احساس‌های مختلف کاربر را تحریک کنید. تحریک احساسات کاربر باعث بالا رفتن احتمال خرید کاربر می‌شود.

درگاه پرداخت امن برای خرید آنلاین

درگاه پرداخت سایت طلا و جواهر به‌عنوان رگ اصلی سایت است. فرآیند خرید از سایت‌های فروش طلا و جواهرات مثل بقیه سایت‌های فروشگاهی نیست. اکثرا در فروشگاه‌های اینترنتی مثل خرید لباس، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از آن گزینه تکمیل خرید را زده و خرید را تمام می‌کنید. اما فرآیند خرید اینترنتی طلا و اعتماد به سایت طولانی‌تر است. ممکن است شما بارها سایت را بررسی کنید تا اعتمادتان جلب شود. بنابراین باید درگاه امنی برای کاربران ایجاد کنید تا با اطمینان خاطر بتوانند خرید کنند. همچنین می‌توانید با ایجاد گزینه‌هایی مثل پرداخت در محل باعث افزایش حس اعتماد در کاربران شوید. البته که هر کدام از روش‌های پرداختی، مزایا و معایبی دارند و شما باید براساس نقشه راهِ کسب و کارتان تصمیم بگیرید که می‌خواهید از کدام روش استفاده کنید. طراحی تجربه کاربری این قسمت‌ها باید طوری باشد که کاربر تمایل به خرید داشته باشد. تیم طراحی تجربه کاربری پیام آوا، طراحی فرآیند خرید سایتتان را به‌صورت سفارشی‌سازی‌شده با نیازهای شما انجام می‌دهد.

ریسپانسیو بودن سایت برای کاربران موبایل

هدف از ریسپانسیو بودن وب‌سایت جلوگیری از تغییر اندازه در دستگاه‌های مختلف (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و سیستم) است. اکثر کاربران در محل کار، خانه و زمان استراحتشان به جست‌وجو در سایت‌های طلا و جواهرات می‌پردازند. شما قصد دارید که مردم از سایت شما خوششان بیاید و متقاعد برای خرید از شما شوند. اگر سایت شما به‌درستی در موبایل به کاربر نشان داده نشود، در همان چند ثانیه اول، سایت را ترک خواهد کرد. البته که گاهی هم کاربران با سیستم خود به بازدید از سایت شما می‌پردازند. بنابراین شما نمی‌دانید که چه شخصی با چه دستگاهی، سایت شما را مشاهده می‌کند. طراحی سایت طلا و جواهر باید برای تمامی دستگاه‌ها بهینه شود. در واقع ریسپانسیو بودن نشان‌دهنده تجربه کاربری بالا و انعطاف‌پذیری مناسب وب‌سایت شماست. همچنین واکنش‌گرابودن سایت یک امتیاز مثبت در زمینه سئو سایتتان است. ربات‌های گوگل در بررسی سایت‌ها به گزینه ریسپانسیو بودن توجه خاصی دارند. بنابراین برای کسب جایگاه در موتورهای جست‌وجوگر و رسیدن به صفحه اول گوگل حتما سایت خود را ریسپانسیو کنید.

رنگ‌های مناسب برای سایت‌های طلا و جواهر

انتخاب پالت رنگی و دسته‌بندی یکی از موضوعات اساسی در طراحی سایت طلا و جواهر است. ابتدا باید طیف مشتریان خود را به تیم طراحی سایت معرفی کنید. ممکن است جواهرات گران قیمتی را برای طیف خاصی طراحی می‌کنید. بنابراین لازم نیست روی طبقه اجتماعی متوسط جامعه تمرکز کنید. سایت شما باید برای این طیف سفارشی‌سازی شود. غالبا برای طراحی سایت طلا و جواهر از پالت رنگی تیره استفاده می‌کنند. مثلا شما هیچوقت سایت طلا و جواهرِ حرفه‌ای را به رنگ شاد قرمز و جیغ نمی‌بینید! بیشترین رنگی که در طراحی سایت طلا و جواهرات لوکس استفاده می‌کنند، سیاه است. علم فیزیک، رنگ سیاه را به‌عنوان عدم وجود هر رنگی تعبیر می‌کند. در واقع، رنگ سیاه به‌عنوان رنگی پیچیده، ظریف و شیک در نظر گرفته می‌شود. به همین دلیل رنگ سیاه یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها برای وب‌سایت‌های طلا و جواهر است. پالت‌های خیلی رنگی برای سایت‌های حرفه‌ای طلا و جواهر توصیه نمی‌شود.

مزیت‌های طراحی سایت طلا و جواهر

نداشتن وب‌سایت از داشتن وب‌سایتِ بی‌کیفیت بهتر است. اگر سایت شما از نظر تجربه کاربری رتبه خوبی نداشته باشد و عناصر آن سازماندهی نشده باشد، کابر حس می‌کند که برندتان کیفیت پایینی دارد. در این شرایط، مشتری را از دست خواهید داد. همچنین با داشتن سایت و درج دقیق قیمت محصولات به کاربر کمک می‌کنید تا به‌خوبی فکر کند و در نهایت براساس بودجه خود دست به خرید بزند. بنابراین طراحی حرفه‌ای سایت طلا و جواهر مزیت‌هایی دارد که می‌تواند منجر به سوددهی بیشتری شود. ما لیستی از این مزیت‌ها را تهیه کردیم که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

ویژگی‌های طراحی سایت طلا و جواهر در شرکت پیام آوا

ما سایت طلا و جواهر شما را براساس نیازهای مشتری شما طراحی می‌کنیم. بله! ما تلاش می‌کنیم تا با جمع‌آوری دیتاهای مناسب از شما، سایتتان را براساس تجربه مشتری طراحی کنیم. هیچ طرح‌بندی گیج‌کننده و پیچیده‌ای را در نمونه کارهای ما نمی‌بینید. پس خیالتان راحت! تجربه کاربری سایت شما با به‌روزترین طراحی‌ها انجام می‌شود. این هنر طراح است که بتواند طبقه‌بندی محصولات و  پنل کاربری ساده‌ای را ایجاد کند که کاربر با چند کلیک ساده به هدف خود برسد.

اهمیت صفحه اصلی سایت‌های طلا و جواهر

آیا از سایتی که دارای صفحه اصلیِ به‌هم‌ریخته است و شما با نگاه‌کردن به صفحات آن دچار سردرگمی می‌شوید، خرید می‌کنید؟ اگر صفحه اصلی سایت شما به‌صورت حرفه‌ای طراحی شود، هم برای مشتری و هم ربات‌های گوگل، سایت جذابی خواهد بود. گوگل، هر روز الگوریتم‌های خود را تغییر می‌دهد تا بهترین سایت‌ها را به کاربران نشان دهد. پس طراحی صفحه اصلی سایت شما بسیار مهم است. اگر طراحی صفحه اصلی پُر از کدهای اضافی باشد، سرعت سایت پایین خواهد بود و کاربر پس از سه ثانیه، سایتتان را ترک خواهد کرد. صفحه اصلی سایت باید ریسپانسیو باشد و کاربر مطابق با هر دستگاهی بتواند آن را بررسی کند. در این صفحه، اطلاعات اصلی در مورد فروشگاه طلا و جواهر را به کاربر می‌دهید. بنابراین باید تجربه کاربری آن به‌گونه‌ای باشد که مخاطب ترغیب به ماندن و خرید از شما شود.

اهمیت پشتیبانی و مدیریت وب‌سایت طلا و جواهر

فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر با دیگر سایت‌های فروشگاهی متفاوت است. زیرا طلا و جواهر یک کالای لوکس محسوب می‌شود و برای مشتری اهمیت زیادی دارد که از شما پشتیبانی خوبی بگیرد. اگر طراحی حرفه‌ای سایت، اولین و مهم‌ترین موردی باشد که شما باید به آن توجه کنید؛ قطعا پشتیبانی و مدیریت سایت دومین مورد است. با پشتیبانی درست به مخاطب می‌گویید که اگر مشکلی برای محصول افتاده باشد، تنها نیست و شما برای راهنمایی او آماده هستید. این کار با طراحیِ فراخوان به اقدام‌های مناسب (CTA) در جاهای مختلف سایت و بخش تیکت ایجاد می‌شود. تیم تخصصی طراحی سایت طلا و جواهر باید این کار را با احاطه بر تجربه کاربری و کدنویسی‌های تمیز انجام دهد. ما این کار را در پیام آوا با دو تیم تخصصی طراحی تجربه کاربری و تیم فنی انجام می‌دهیم.

سوالات متداول درباره طراحی سایت طلا و جواهر

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
4.2/5 - (20 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

2 نظر در مورد “طراحی سایت طلا و جواهر

  1. واقعا طراحی سایت هاتون بی نظیرن عین سایت های خارجی هستن. لذت بردم موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *