تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی به منظور نمایش اهداف و فعالیت های یک شخص، ابراز علاقمندی های فردی و اجتماعی، بیان دیدگاه ها و تحلیل ها و … صورت می گیرد. فردی که برای وی وب سایت شخصی طراحی و پیاده سازی می گردد می تواند یک فرد سیاسی مانند نماینده مجلس، یک هنرمند مثل موزیسین ها و بازیگران، یک شخص علمی مانند اساتید دانشگاه ها و یا یک فرد عادی باشد.

طراحی وب سایت اشخاص با توجه به مهارت، حرفه، توانمندی و تخصص فردی که برایش سایت ساخته می شود، متفاوت بوده و هر شخصی با در اختیار داشتن یک وب سایت فردی می تواند از این طریق در سطح جهانی با دیگران تعامل و ارتباط داشته و از این رهگذر به دستاوردهای جدیدی نائل آید.

personal website

اهمیت طراحی سایت شخصی

هرکسی دارای مهارتی بوده و یا بطور خدادادی استعدادی در زمینه ای خاص دارد و به یقین خیلی از شرکت ها و مجموعه های تجاری و صنعتی به دنبال فردی با استعداد و مهارت شما هستند، از اینرو شما با داشتن وب سایت شخصی و نمایش توانمندی ها و تخصص های خود به عموم، اهمیت ویژه ای از این منظر می یابد.

طراحی وب سایت شخصی گامی فراتر از شبکه های اجتماعی

شاید در ذهن شما چنین تصور شود که با وجود شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، توئیتر، فیسبوک و … دیگر نیازی به داشتن وب سایت شخصی نیست و از طُرق این شبکه های مجازی می توانید علاقمندی ها، همکاری و ارتباطات دوستانه و کاری خود را توسعه بخشید. هر چند که در نگاه اول چنین به نظر می رسد ولی در دراز مدت نفع آنچنانی و نتایج مثبتی برای شما نخواهد داشت، چرا که تجربه نشان داده است که شبکه های اجتماعی از پایداری و ثبات همیشگی برخوردار نبوده و مدیران اینگونه شبکه ها با اهداف و استراتژی های خود مسیرهای معینی و چهارچوب های تعریف شده را در اختیار کاربران قرار داده و گاه کاربران را با محدودیت هایی مواجه می سازند. همچنین در کشور ما بخاطر وجود فیلترینگ ممکن است هر کدام از این شبکه های اجتماعی روزی از فعالیت در کشورمان ساقط شوند و تمامی زحمت هایی که شما در آن شبکه متحمل شده اید به باد فنا برود.

نا گفته نماند که اهداف جاسوسی و سوء استفاده گرایانه ی اکثر شبکه های اجتماعی و مجازی نیز دور از انتظار نیست.

ولی طراحی سایت شخصی راهی مطمئن و بی دردسر است چون با طراحی اختصاصی وب سایت شخصی شما دیگر نگرانی نخواهید داشت و مدیریت آن در دست شما خواهد بود و شما با قرار دادن زمینه های تخصصی و نمایش توانمندی های خود در آن، یا بیان کردن دیدگاه ها و دنبال نمودن علایق خود در نظر کمپانی ها، هواداران و دیگران حرفه ای تر به نظر رسیده و مهمتر از همه آنکه همیشه در دسترس خواهید بود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

امکانات طراحی وب سایت اشخاص

هر کدام از وب سایت های شخصی با توجه به زمینه کاری فرد یا کارکردی که شخص از وب سایتش انتظار دارد دارای سرویس ها و امکانات مختلفی می تواند باشد که بطور عموم برخی از این قابلیت ها در ادامه ذکر می شود:

  • طراحی صفحه بیوگرافی

زندگینامه و شرح احوال و مدارج علمی یا فنی یا تجربیات کسب شده توسط شما در این صفحه بیان می شود.

  • طراحی صفحه رزومه

این قسمت در طراحی سایت افراد بسیار مهم است، سوابق کاری، شرح فعالیت ها، توصیف توانمندی ها و مهارت های شما در این قسمت بصورت دیجیتالی طراحی می گردد.

  • طراحی صفحه تماس

اطلاعات تماس در این بخش بصورت واضح درج می شود.

  • طراحی گالری

مجموعه ای از عکس های فعالیت ها و یا عکس های پرتره شما در گالری جایگزاری می گردد.

  • طراحی بخش گفتگو

چت و گفتگو بصورت آنلاین با کسانی که می خواهند با شما بطور مستقیم ارتباط کاری یا تعاملات دوستانه ایجاد نمایند در این قسمت مهیا شده است.

 برقراری ارتباط بازدیدکنندگان با شما از طریق پست الکترونیک.

  •  طراحی بخش یادداشت های روزانه

برای درج و بیان دیدگاه و تحلیل های شما و یا موضوعات مورد علاقه.

  •  پیاده سازی صفحه نمونه کارها

برای نمایش دستاوردها، کارهای انجام یافته یا محصولات ابداعی و یا تالیفات و آثار منتشره صاحب سایت.

  • جایگزاری و پیاده سازی لینک دوستان

ارایه فایل در سایت جهت دانلود، بخش مقالات و اخبار، آمار سایت، نظرخواهی از بازدیدکنندگان، تبلیغات و … از قسمت های مختلف دیگر طراحی سایت شخصی می تواند باشد.

وب سایت شخصیپیام آوا طراح و سازنده وب سایت های شخصی متنوع

به دلیل اینکه ساختار طراحی و ظاهر سایت های شخصی با توجه به نوع کارکرد و کاربرد آنها بوضوح متغییر است، لذا پیام آوا با انتخاب آگاهانه سیستم های مدیریت محتوای مناسب و همچنین پیاده سازی و اجرای قالب گرافیکی و چشم نواز و متناسب با کاربرد مورد نظر مالک سایت، موجب جلب نظر شما شده و کارآیی اینگونه وب سایت ها را افزایش می دهد.

امروز در دنیایی زندگی می کنیم که ماهیت ارائه خدمات در همه مشاغل دست خوش تغییر شده است. هر نوع خدمت از هر جنسی را شما می توانید در دنیای اینترنت بدست بیاورید. به همین دلیل است که اکثر مشاغل در حال به روز رسانی فعالیت خود هستند و بسیاری اقدام به طراحی سایت اختصاصی در حوزه فعالیتشان زده اند. در این میان برخی مشاغل یا افراد سایت تخصصی خود را نیاز دارند و برخی ترجیح می دهند در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ ها فعالیت کنند. برای مثال در ایام انتخابات بسیاری از کاندیداها اقدام به طراحی سایت شخصی خود می کنند. این نوع سایت ها خصوصیات خاص خود را دارد. نگاه کنید به شاخصه های طراحی سایت انتخابات.

پیام آوا پیاده سازی پنل مدیریت آسان و آموزش آن، سهولت استفاده و بروز رسانی را توسط مدیر سایت مهیا کرده است. پشتیبانی و هزینه مناسب از دیگر مزایای پیام آوا برای طراحی سایت شخصی می باشد.

سایت شخصی ایمان ملکی، سایت سید احد موسوی، سایت شخصي دکتر شاعری، سایت شخصی دکتر مهدی قمشی، سایت شخصي دکتر آریامنش از نمونه های متعدد وب سایت های اجرا و پیاده سازی شده در زمینه طراحی سایت های اشخاص و افراد توسط شرکت پیام آوا می باشد.

اگر به دنبال قیمت های مناسب برای طراحی سایت هستید طراحی سایت ارزان به شما کمک خواهد کرد و اگر در تهران مشغول به فعالیت هستید پیش از هر چیز صفحه طراحی سایت تهران را نگاهی بیندازید تا با دید بهتری اقدام به طراحی سایت کنید.

درخواست مشاوره طراحی سایت شخصی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

امتیاز این صفحه
ثبت سفارش