تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت سینما

طراحی سایت سینما

از جمله طراحی وب سایت های هنری طراحی سایت سینما ، طراحی سایت تئاتر، طراحی سایت فیلم و سریال می باشد. با گسترش اینترنت و ضریب نفوذ کاربران و رواج استفاده از گوشی های موبایل هوشمند و تبلت و نیز افزایش پهنای باند و سرعت اینترنت شاهد ساخت و تولید وب سایت ها در راستای کسب و کار مشاغل و زمینه های مختلف از جمله سینما نیز هستیم.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

طراحی وب سینما

 

طراحی سایت فیلم و سینما نیز یکی از سایت هایی است که سفارش دهندگان برای معرفی فیلم ها، اطلاع رسانی آخرین تولیدات سمعی و بصری این هنر از آن استفاده می کنند. همچنین طراحی سایت سینما برای سینماداران جهت معرفی فیلم های در حال اکران و زمان و ساعات پخش، فروش بلیط و رزرو کاربرد دارد. طراحی سایت به دلیل اینکه می تواند هم  مخاطبان خاص مانند هنرمندان و دانشجویان و اساتید این حوزه و همچنین مخاطبان عام را تحت پوشش قرار دهد باید با دقت نظر و در نظرگیری سلایق مختلف طراحی شود تا سایت در نگاه اول بتواند بازدیدکننده را مجذوب نماید.

نکات طراحی سایت سینما

  • عضویت

قسمت ثبت نام جهت  اینکه کابران براحتی بتوانند با عضویت در آن از امکانات سایت استفاده نمایند، در طراحی وب سایت سینما، ضروری است. سطح کاربری نیز در اینگونه وب سایت ها تعریف شده می باشد.

  • گرافیک و چیدمان

گرافیک اختصاصی و ایجاد فضایی که روح بخشی درماتیک و بصری داشته باشد و همچنین منو بندی و چیدمان اصولی سایت و استفاده از تمام فضای اختصاص داده شده در طراحی سایت سینما از مهمترین موارد است. همچنین در طراحی وب سایت فیلم و سینما باید به این نکته نیز توجه کرد که مطالب با فونت گیرا و سایز مناسب نوشته شود تا مخاطب از مطالعه محتوای سایت خسته و دلزده نشود.

  • تصاویر و گالری

با توجه به ساختار پویایی که طراحی سایت سینما و فیلم دارد و اغلب در زمینه اطلاع رسانی و اخبار و معرفی فیلم ها کاربرد دارد، بنابراین استفاده از  تصاویر با کیفیت بالا حرف اول را بزند.

همچنین از آنجایی که  طراحی وبسایت به منظور معرفی فیلم های در حال اکران و روی پرده یا اکران های آینده راه اندازی می شود،  گالری تصاویر در جذب مخاطب اثرگذاری زیادی دارد و نداشتن گالری تصاویر یا استفاده از تصاویر نامناسب می تواند در فروش فیلم تاثیر منفی داشته باشد.

  • پخش تیزر

در طراحی سایت باید تیزر فیلم ها نیز قرار گیرد تا کاربر با دیدن تیزر فیلم به خرید بلیط ترغیب شود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

امکانات طراحی سایت سینما و تئاتر

۱- معرفی فیلم

در این بخش به معرفی فیلم های در حال اکران، همچنین فیلم های روز دنیا و همچنین شاهکارهای سینما و تلویزیون را برای مخاطبان می توان معرفی نمود و اطلاعات جامعی را در خصوص آنها اعم از کارگردان و تهیه کننده، فیلمنامه نویس، بازیگران و ستارگان فیلم و در کل مواردی که اغلب در تیتراژ می آید و نیز خلاصه ای از داستان فیلم ارایه داد.

۲-  دسته بندی فیلم ها

فیلم ها بر اساس ژانر و مضمون همچون: خانوادگی، اجتماعی، ترسناک، طنز و کمدی، علمی و تخیلی، پلیسی و جنایی و … تقسیم بندی شده تا دسترسی به آنها برای کاربر راحت تر باشد.

۳-طراحی صفحه اخبار

صفحه اخبار به رویدادها و تازه های فیلم و سینما اختصاص دارد. مثل:  حواشی زندگی بازیگران، جشنواره ای سینما و تئاتر، کسب پروانه نمایش، جوایز فیلم ها  و …

۴-طراحی قسمت تیزر

تیزر که بعنوان یک تکنیکی برای تبلیغات فیلم و یا سریال ها ساخته می شود، بایستی حتما در وب سایت های سینمایی جایگزاری شود.

۵-سیستم رزرو و خرید اینترنتی

امکان خرید اینترنتی بلیط سینما در وب سایت گذاشته می شود تا کاربر با پرداخت بهای بلیط از طریق درگاه پرداخت الکترونیک بتواند سانس و حتی صندلی خود را انتخاب و رزرو کند. این قسمت کمی به سایت فروشگاه اینترنتی می تواند شبیه باشد اما تفاوت های بسیاری برای این موضوع وجود دارد.البته ذکر این نکته ضروری است که طراحی فروشگاه آنلاین و طراحی سایت فروشگاهی نیاز به جزییات دیگری هم دارد که می توانید در صفحه طراحی سایت فروشگاهی آن را دنبال کنید.

۶- طراحی بخش پُر فروش ها

در طراحی وب سایت سینما می توان در ستون کناری سایت، آماری از فروش فیلم ها را به نمایش گذاشت تا مخاطبان بدانند کدام فیلم ها پُرفروش تر  و محبوب بوده اند.

۷- طراحی بخش گالری

در طراحی وب سینما، گالری به همراه اسلایدشوهای مختلف متحرک برای نمایش صحنه های مختلف فیلم ها و همچنین پوستر آنها ایجاد می گردد.

۸- طراحی صفحه فیلم های آینده

این  قسمت جهت اطلاع رسانی و معرفی برنامه های آینده سینما اختصاص دارد.

web design cinema طراحی سایت سینماطراحی سایت ۹- طراحی بخش عضویت

۱۰ – طراحی بخش نظرات

امکان ارسال نظر فراهم بوده  اما  فقط کاربران عضو می توانند نظر ارسال کنند و این نظرات بایستی توسط مدیر وب سایت تایید شود.

۱۱ – پیاده سازی سیستم تبلیغات

این سیستم برای جذب و قرار دادن آگهی های مختلف و بویژه تبلیغات مرتبط فرهنگی و هنری در طراحی سایت سینما لحاظ شده و مدیر وب سایت می تواند تبلیغات بنری، متنی و یا اشکال دیگر تبلیغات را در قسمت های پیش بینی شده سایت قرار داده، آنها را تمدید و یا حذف نماید.

۱۲- قابلیت ارسال خبرنامه

امکان ارسال خبرنامه به ایمیل کاربران عضو سایت و همچنین قابلیت ارسال پیامک به آنها جهت اطلاع رسانی در مورد تازه های سینما در طراحی اینگونه سایت ها در نظر گرفته می شود.

همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت  سینما به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

 سینما را در طراحی وب سایت های فیلم پیام آوا ببینید

پویانمایی و طراحی گرافیکی اختصاصی و زیبا متناسب با فضای سینما برای جانبخشی به محیط وب سایت، بهینه سازی وب سایت فیلم و سینما برای موتورهای جستجوگر، ایجاد دسته بندی مختلف برای فیلم ها با مضامین مختلف، طراحی و اجرای سیستم رزروآسیون، پیاده سازی پنل مدیریتی با کاربرد آسان و به زبان فارسی برای بروز رسانی مدوام وب سایت توسط مدیر از مواردی است که پیام آوا با اجرا و پیاده سازی آنها در طراحی سایت سینمایی موجب موفقیت اینگونه وب سایت ها و ارتقاء آنها در موتورهای جستجو  می شود.پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل  را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت سینما
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

5/5 - (1 امتیاز)
ثبت سفارش