021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت سینما

از جمله طراحی وب سایت های هنری طراحی سایت سینما ، طراحی سایت تئاتر، طراحی سایت فیلم و سریال می باشد. با گسترش اینترنت و ضریب نفوذ کاربران و رواج استفاده از گوشی های موبایل هوشمند و تبلت و نیز افزایش پهنای باند و سرعت اینترنت شاهد ساخت و تولید وب سایت ها در راستای کسب و کار مشاغل و زمینه های مختلف از جمله سینما نیز هستیم.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ایو طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

نکات طراحی سایت سینما

طراحی سایت فیلم و سینما نیز یکی از سایت هایی است که سفارش دهندگان برای معرفی فیلم ها، اطلاع رسانی آخرین تولیدات سمعی و بصری این هنر از آن استفاده می کنند. همچنین طراحی سایت سینما برای سینماداران جهت معرفی فیلم های در حال اکران و زمان و ساعات پخش، فروش بلیط و رزرو کاربرد دارد. طراحی سایت به دلیل اینکه می تواند هم  مخاطبان خاص مانند هنرمندان و دانشجویان و اساتید این حوزه و همچنین مخاطبان عام را تحت پوشش قرار دهد باید با دقت نظر و در نظرگیری سلایق مختلف طراحی شود تا سایت در نگاه اول بتواند بازدیدکننده را مجذوب نماید.

website film

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
3.6/5 - (9 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

2 نظر در مورد “طراحی سایت سینما

  1. سلام خسته نباشید،
    بنده یه سایت میخوام برای فیلم، سریال و پادکست. فضای سایت دقیقا مثل یکی از تم های وردپرس بنام Aztec باشه. فقط اینکه صفحه ی اولشو نداشته باشه، یعنی شما اگه برین توی Live preview تم Aztec، اون بالا سمت راست قسمت video Library که هست، میخوام فضای سایت فقط اون شکلی باشه. و اینکه خب قسمت اشتراک هم داشته باشه. و کلا میخوام بدونم هزینش چقدر میشه تقریبا؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *