021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون از آنجا که اغلب افراد بیشتر اوقات خود را در محیط کار یا محیط زندگی سپری می نمایند و نورپردازی، رنگ دیوارها، لوسترها، نحوه چیدمان مبلمان، چیدمان میز و صندلی و … در محیط بطور خودآگاه یا ناخودآگاه بر عملکرد و روحیات فرد تاثیر می گذارد، لذا طراحی دکوراسیون داخلی می تواند محیطی مناسب برای بالا بردن راندمان کاری و بهبود روحیه اشخاص ایجاد نماید؛ لذا شرکت های دکوراسیون و معماری داخلی نیاز به وب سایت اختصاصی دارند تا از این طریق به معرفی توانایی های شرکت و محصولات و خدمات خود پرداخته و با مشتریان خویش در ارتباط باشند.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت دکوراسیون داخلی

مهمترین هدف طراحی سایت دکوراسیون داخلی برای صاحبان این حرفه ، می تواند به معرفی نمونه پروژه های کاری خود در ساختاری ساده و راحت و البته همیشگی و ماندگار به کاربران و در نتیجه افزایش مشتریان باشد.

از بازاریابی اینترنتی و البته افزایش فروش که یکی از اهداف مهم هر شغل و مرکز تجاری می باشد، که بگذریم، داشتن یک ویترین نمایشی و یا کاتالوگ آنلاین برای شرکت های دکوراسیون و معماری نکته ی مهم و قابل تاملی است، که آنها می توانند با طراحی سایت دکوراسیون به این مورد مهم دست پیدا نمایند. و البته پیدا کردن یک بازار پُر مخاطب و یک بازار هدف که در آن دیگر موقعیت مکانی و زمانی اهمیت آنچنانی نخواهد داشت از دیگر اهداف طراحی سایت دکوراسیون داخلی می باشد. طراحی سایت معماری تفاوت هایی با این موضوع دارد که شما می توانید در صفحه طراحی سایت معماری این تفاوت ها را مشاهده کنید.

گرایش به تنوع و ایجاد تغییر از روحیاتی است که تمایز بین انسان و سایر موجودات را نمایان می سازد از اینرو علاقه مندی به تغییر دکوراسیون منزل یا محیط کاری  تنها محدود به ایام خاص سال مانند عید نوروز نمی باشد, بلکه افراد زیادی دوست دارند هر چند وقت یکبار اقدام به بازسازی یا تغییر و یا تعویض شکل و شمایل دکوراسیون تمام یا بخشی از منزل و محیط کار خود نمایند. این افراد عموما به دلیل نداشتن فرصت و وقت کافی جهت مراجعات حضوری و دیدن نمونه کارها در مغازه و سا شرمت ها و خرید از آنها، به دنبال ویترین های نمایشگاه مجازی و طراحی سایت فروشگاهی در زمینه دکوراسیون و لوازم منزل هستند تا نیاز خود را رفع نمایند.

سرویس ها و امکانات طراحی سایت دکوراسیون منزل

در طراحی سایت دکوراسیون با توجه به کارکرد و خدمات یا محصولاتی که شرکت یا فروشگاه ارایه می دهد می توان آیتم ها و سرویس های مختلفی را در نظر گرفت که بطور کلی برخی از آنها به شرح زیر است:

طراحی صفحه معرفی شرکت

تاریخچه فعالیت های شرکت، رزومه و برشمردن نمونه هایی از پروژه های بزرگ و موفق انجام یافته و نیز افتخارات کسب شده توسط شرکت در این صفحه به نمایش در می آید.

طراحی بخش محصولات و خدمات

معرفی محصولات و یا خدمات مختلف در زمینه دکوراتیو مانند محصولاتی همچون پارکت، کاغذدیواری، انواع مبلمان، کفپوش، انواع کناف، کابینت، دیوار کاذب و یا خدماتی مانند : نورپردازی، ترمیم و مرمت فضا، کناف بندی، اجرای نور مخفی، ست های مدیرتی، اجرای لمینیت، اجرای شیشه های رنگی و سندبلاست، طراحی دکوراسیون آشپزخانه، غرفه آرایی نمایشگاهی، طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی، طراحی دکوراسیون اتاق مغازه و …

طراحی صفحه تماس

در این صفحه آدرس و اطلاعات و شماره های تماس با واحد فروش و نصب، خدمات پس از فروش و نیز فرم ارتباط آنلاین با فروشگاه یا شرکت پیاده سازی می گردد.

طراحی قسمت پروژه ها

پروژه های انجام یافته به همراه مشخصات و توضیحات (مانند نام پروژه، سال اجرا، متریال های بکار رفته و …) و تصاویر مختلف از پروژه و ویدئوهای مربوطه و همچنین پروژه های در حال اجرا در این قسمت به رؤیت کاربران می رسد. این قسمت که در واقع به نوعی نمونه کارها نیز محسوب می گردند یکی از مهمترین آیتم های طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی می باشد.

طراحی صفحه مقالات

مقالات و مطالب مرتبط با دکوراسیون داخلی مانند: مقرنس کاری، فنگ شویی، گچ بری، کناف کاری و …

طراحی سیستم عضویت

سیستم ثبت نام در سایت به شکل ساده ای پیاده شده تا کاربران بتوانند براحتی با چند کلیک با انتخاب نام کاربری و رمز عبور به عضویت در آمده و از خدمات بیشتر سایت بهره مند شوند.

قابلیت ثبت انتقادات و پیشنهادات

امکان ثبت آنلاین دیدگاه و نظرات و انتقادات کاربران و مشتریان و اطلاع رسانی آن به مدیر و یا کارشناسان شرکت از طریق وب سایت مهیا شده است.

طراحی بخش برترین ها

معرفی برترین های دکوراسیون، سبک های برتر در معماری و دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل و دکوراسیون اداری

طراحی صفحه اخبار

اعلام برنامه های نمایشگاهی ماهانه فروشگاه یا شرکت، رویدادهای مرتبط با حوزه معماری و دکوراسیون و معرفی فناوری ها و تکنیک ها و مواد اولیه جدید در عرصه دکوراسیون، اطلاع رسانی در مورد جشنواره های فروش ویژه و …

طراحی صفحه نمایندگی ها

اکگر شرکت شما دارای شعبات و یا نمایندگی ها می باشد در این قسمت موقعیت و آدرس آنها ذکر شده و بر روی نقشه (گوگل مپ) نشان داده می شود.

صفحه سوالات رایج

سوالات عمومی مشتریان در مورد چیدمان، رنگ، هزینه ها و پاسخ کارشناس شرکت به سوالات در این بخش پیاده سازی می شود.

طراحی قسمت ایده پردازی

خلاقیت و ایده های جدید و یا متدهای خارجی و همچنین دریافت ایده کاربران و اعمال آن در طراحی ها در این قسمت قابل پردازش است.

طراحی صفحه آموزش و راهنما

راهنمایی و آموزش به کاربران در زمینه های دکوراتیو مانند رنگ آمیزی، سبک های چیدمان لوازم منزل یا لوازم اداری، برجسته سازی ، نور پردازی و…

طراحی بخش استودیو

یکی از مهمترین بخش هایی که در وب سایت دکوراسیون می تواند طراحی و پیاده سازی گردد, بخش استودیو است. بطور مثال در این قسمت مشتری می تواند لوستر یا مبل خود را به سلیقه خود انتخاب نماید و نحوه چیدمان آن در فضای اتاق را طراحی و جایگزین و تجسم نماید.

طراحی وب سایت بخش گالری

وجود گالری تصاویر در وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل مهمترین قسمت و به نوعی ویترین شما محسوب می گردد. داشتن افکت های متحرک زیبا و جذاب همراه با ساده بودن از پروژه های اجرا شده و طرح هاي جديد می تواند نمای بسیار زیبایی را به وب سایت دکوراسیون منزل ببخشد.

ارسال خبرنامه و ژورنال

خبرنامه و ژورنال بروز شده و جدید به ایمیل کاربرانی که در سایت ثبت نام نموده اند ارسال می گردد.

پیام اوا برترین طراح و سازنده سایت های دکوراسیون داخلی و معماری

طراحی سایت پیام آوا در زمینه معماری و دکوراسیون تاکنون پروژه های طراحی سایت بسیار زیبا و متنوع و همچنین کاربردی و کاربر پسند را اجرا و پیاده سازی و توسعه داده است. در تمامی انواع پروژه های اجرای وب سایت، ملاک تیم مجرب برنامه نویسی و توسعه پیام آوا بر این اصل مهم بوده که وب سایتی طراحی و پیاده سازی گردد که هم برای خود صاحب وب سایت و هم برای مشتریانی که قرار است از سرویس های وب سایت استفاده نمایند, نهایت کاربردی بودن را داشته باشد.

طراحی ریسپانسیو(واکنشگرا) سایت های دکوراسیون توسط پیام آوا برتری و مزیت دیگری است که موجب می گردد اینگونه سایت ها هنگام مشاهده بر روی نمایشگر دستگاه های مختلف با سایزها و ابعاد متفاوت، بدون هیچگونه تغییری در شکل و شمایل سایت بخوبی قابل مشاهده و استفاده توسط کاربر باشند.

همچنین ساخت اپلیکیشن بنا به درخواست صاحب سایت توسط پیام آوا قابل اجرا و پیاده سازی می باشد تا شرکت بتواند کاتالوگ آنلاین بروز شده و خدمات و محصولات جدید خود را سریعا در دسترس مشتریانش قرار دهد.

طراحی اختصاصی گرافیکی زیبا و متناسب با حرفه معماری و تکنسین های دکوراتور، استفاده از رنگبندی و افکت های جذاب و چشم نواز در طراحی سایت دکوراسیون از دیگر برتری های پیام آوا محسوب می شود.

 

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
3.7/5 - (6 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *