021 44342032
طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود فیلم، عکس، نرم افزار، اپلیکیشن و فایل های گوناگون همیشه برای افراد جالب بوده بویژه اینکه دانلود رایگان برای ما ایرانی ها بیشتر مورد توجه است.

طراحی سایت دانلود به منظور قرار دادن فایل های مختلف چه بصورت آبونمانی و پولی و چه بصورت رایگان می باشد. این فایل ها می توانند فقط در یک زمینه خاص مثل فایل های لایه باز گرافیکی و یا مخلوطی از فایل های گوناگون مانند موسیقی، فیلم، کتاب و … باشند.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت  و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

ضرورت و اهداف طراحی سایت دانلود

بی شک کاربران اینترنت برای یک بار هم که شده فایل یا نرم افراری را دانلود کرده اند،وب سایت های خوب فارسی زبان یا خارجی در این زمینه وجود دارند. شما نیز می توانید صاحب یکی از این وب سایت ها باشید و به کسب و کار در فضای مجازی بپردازید که این امر از طریق طراحی سایت دانلود بصورت حرفه ای و کاربردی توسط شرکت های معتبر و با تجربه ای همانند شرکت پیام آوا امکانپذیر است.

بالطبع هدف اینگونه وب سایت ها درآمدزایی از طریق فروش فایل ها و یا از راه جذب آگهی است. در وب سایت های دانلودی رایگان هدف جذب و افزایش اغضای سایت و افزایش بازدیدکنندگان می باشد تا از این راهکار شرکت ها و کارخانجات تبلیغات خود را در چنین وب سایت هایی قرار دهند، چون مشاغل و صاحبان صنایع به دنبال وب سایت هایی هستند که بطور روزانه و مداوم بازدیدکنندگان زیادی داشته باشند.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت فروش فایل

نکات طراحی سایت دانلود حرفه ای

در پیاده سازی و اجرای وب سایت های دانلود بایستی به چند نکته توجه ویژه معطوف داشت که عبارتند از :

 

سرعت لود صفحات

سرعت بارگذاری و بالا آمدن صفحات سایت دانلود بایستی مطلوب و قابل قبول باشد تا کاربران از انتظار کشیدن حوصله شان سر نرفته و سایت را ترک ننمایند.

راحتی دانلود

سیستم و روند دانلود نبایستی پیچیده و تو در تو و گیج کننده باشد. کاربر باید به راحتی با طی یک یا دو مرحله (ویا ثبت نام در سایت و آبونمان) و پرداخت هزینه به لینک دانلود دسترسی پیدا کند. به تجربه دیده شده که پیچیده شدن مراحل دانلود، موجب می شود کاربر از ادامه روند و خرید منصرف شده و بسراغ سایت های دانلودی دیگری برود.

سیستم جستجوی سایده و پیشرفته

با توجه به غنای سایت های دانلود که مملو از فایل های متفاوت با موضوعات مختلف هستند، سیستم جستجوی ساده برای نیل سریع کاربر به هدف خود با سرچ یک عنوان و همچنین سیستم جستجوی پیشرفته برای در نظرگیری پارامترهایی مانند نام، موضوع، صاحب اثر، فرمت، حجم فایل و … قرار داده شده تا کاربر بتواند به فایل مورد درخواستش دست یابد.

نامگذاری و توضیحات فایل ها

در انتخاب نام فایل دقت شود که کوتاهترین و کاربردی ترین کلمه یا واژگان که در زبان عامه ی کاربران مصطلح است استفاده گردد و همچنین مشخصات فایل بطور کامل درج شود. این کار علاوه بر اینکه موجب سهولت جستجو در بین محتوای داخل سایت خواهد شد از طرفی نیز کاربرانی که از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل به دنبال فایلی می گردند زودتر به نتیجه رسیده و به سایت شما وارد خواهند شد.

طراحی صفحه اخبار

جهت ارایه آخرین اخبار مربوط نرم افزارها، کامپیوتر و دنیای فناوری و جدیدترین تحولات در بازار نرم افزار و اطلاع رسانی نسخه های جدید نرم افزارها و …

طراحی بخش فایل ها و دسته بندی

در این قسمت فایل ها بر اساس دسته بندی موضوعی قرار گرفته و همچنین توضیحات مربوط به هر کدام در زیر فایل بیان می شود. مشخصات و توضیحاتی مثل : نام و عنوان فایل، پدید آورنده یا شرکت سارنده، حجم و فرمت، رمز فایل و مواردی از این قبیل.

لینک دانلود

لینک دانلود یا بطور مستقیم در زیر توضیحات فایل قرار می گیرد. در وب سایت های دانلودی پولی پس از پرداخت هزینه توسط کاربر از طریق درگاه پرداخت الکترونیک موجود بر روی سایت، لینک دانلود فعال شده یا لینک به ایمیل وی فرستاده می شود.

نوار جستجوی ساده و پیشرفته

جستجوی ساده برای سرچ سریع و جستجوی پیشرفته جهت سرچ های تخصصی تر بر اساس فاکتورهایی مانند: کاربرد، حجم و …

طراحی سیستم تبلیغات

سیستم جامع و کاربردی تبلیغات که توانایی تحت پوشش قرار دادن انواع روش های تبلیغاتی نظیر بنری، متنی، کناری، پاپ آپ، تبلیغات کیکی را دارد در اینگونه وب سایت ها پیاده سازی می شود. البته طراحی سایت تبلیغات نیاز به موارد دیگری هم دارد که باید به صورت تخصصی برای این کار طراحی انجام شود. طراحی بخش عضویت طراحی صفحه راهنما جهت ارایه راهنمایی به کاربران تازه عضو شده جهت نحوه استفاده از فایل ها و دانلود آنها.

امکانات دیگر

ارسال خبرنامه، اشتراک گزاری، آمار بازدیدکنندگان، نمایش تعداد دفعات دانلود، امتیاز دهی کاربران به هر کدام از فایل ها، نمایش فایل های پُر بازدید و محبوب، انجمن گفتگو و. … از دیگر آیتم های طراحی سایت های دانلود می باشند.

پیام آوا با دانش و تخصص خود در این خصوص وب سایت های دانلود شما را به نحو حرفه ای و اصولی بهینه و سئولایزه خواهد نمود.

پیاده سازی سیستم مدیریت آسان و فارسی جهت اینکه مدیر یا گردانندگان وب سایت بتوانند وب سایت را بروز رسانی نموده، فایل های جدید اضافه نمایند و یا مشخصات و اطلاعات آنها را ویرایش کنند و مواردی از این قبیل از ویژگی های پیام آوا در طراحی سایت و دانلود می باشد.

توجه به مقوله امنیت سایت؛ اختصاص فضای مناسب برای آپلود فایل های زیاد و حجم بالا، سیستم تبلیغات، همچنین ایجاد دسته بندی های موضوعی مختلف و نیز در نظرگیری ماژول های پیشرفته جستجو و نیز پیاده سازی سیستم پرداخت الکترونیک همگی از مواردی هستند که پیام آوا در طراحی سایت دانلود به آنها توجه ویژه معطوف می نماید.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
4.9/5 - (22 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.