021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت تغذیه

طراحی سایت تغذیه برای متخصصین تغذیه، کلینیک های رژیم درمانی، گروه های آموزشی دانشکده های علوم تغذیه ، مشاوران تغذیه، انستیتوهای تحقیقاتی، مدیریت تغذیه مراکز بهداشت شهرها و نشریات تخصصی صنایع غذایی می تواند اجرا گردد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

امکانات و سرویس های طراحی سایت تغذیه

معرفی کلینیک و متخصصان

اگر طراحی سایت صرفا برای یک متخصص یا مشاور تغذیه باشد سوابق علمی و دانشگاهی وی در اینجا معرفی می گردد. در طراحی سایت کلینیک تغذیه و رژیم درمانی رزومه کلینیک ، پرسنل و متخصصان آن تاریخچه تاسیس ، تجهیزات موجود در کلینیک و مواردی از این قبیل در این بخش منعکس می گردد.

طراحی جداول ارزش غذایی

درصد میزان کالری، پروتئین، ویتمین ها، مواد معدنی، و ریزمغذی های دیگر هر نوع از اقلام غذای در این قسمت بصورت جداول یا نمودارها به نمایش در می آید.در طراحی سایت تغذیه که جنبه اطلاع رسانی و عمومی دارند نیز معرفی در ارتباط با اهداف سایت و استراتژی آن بیان می شود.

بخش خدمات

محاسبه شاخص توده بدنی( (BMI، محاسبه کالری غذاها ، محاسبه فعالیت برحسب سن، محاسبه وزن ایده آل از جمله خدمات اینگونه سایت هاست که این موارد می تواند بعنوان ابزارهای آنلاین نیز در سایت قرار گیرد تا کاربران خود اقدام به محاسبه نمایند. همچنین مواردی نظیر اندرمولوژی، وکیوم با ماساژ تراپِی، سیستم های کمک لاغری، لیپوساکشن نیز از جمله خدمات است.

طراحی آیتم برنامه رژیم های غذایی

در این بخش بصورت طبقه بندی شده رژیم لاغری و چاقی، رژیم سلامت مادر و کودک، ‌رژیم در بیماری ها ( مانند بیماران کبد چرب، کلیوی، دیابت و …)، رژیم ورزشکاران، رژیم تناسب اندام و زیبایی ارایه می گردد.

سیستم مشاوره آنلاین

افراد می توانند بصورت رایگان و یا با عضویت در سایت و پرداخت حق ویزیت نسبت به مشاوره در ارتباط با مسایل تغذیه ای خود با متخصص مربوطه اقدام نمایند.

صفحه اخبار

خبرهای مربوط به سیمنارها و کنگره ها و همایش های مرتبط با علوم و صنایع غذایی، یافته های جدید علمی در مورد خواص هر کدام از صیفی جات، مواد غذایی ، میوه جات و …

طراحی بخش مقالات

مقالات عمومی تغذیه مانند راه های آب کردن چربی های اضافی، رژیم های لاغری، زیبای و تناسب اندام با تغذیه صحیح، خواص میوه جات مختلف و همچنین مقالات تخصصی پزشکی برای افراد متخصص در این قسمت درج می گردد.

اطلاعات تماس

شماره های تلفن مرکز یا کلینیک، پست الکترونیک، آدرس، نمایش موقعیت مکانی بر روی گوگل مپ از اطلاعات این قسمت است.

سرویس های مهم طراحی سایت تغذیه طراحی سایت تغذیه

سیستم نوبت دهی آنلاین در طراحی سایت کلینیک ها و مراکز تغذیه درمانی، نوار جستجوی ساده و سیستم جستجوی پیشرفته، خدمات الکترونیک، اتصال سایت به صفحات شبکه های اجتماعی مثل : اینستاگرام، توئیتر، لینکدین، یوتیوب، آپارات و…، نمایش آمار بازدیدکنندگان سایت و آمار کاربران آنلاین، اشتراک گزاری محتوای محبوب وب سایت در شبکه های مجازی، نمایش تاریخ و ساعت، سوالات رایج،  پیوندهای مفید به مراکز تحقیقاتی مزتبط مانند انجمن تغذیه ایران، دانشکده های علوم پزشکی،سازمان جهانی بهداشت و غیره.

طراحی دو یا چند زبانه سایت

بر حسب مورد طراحی سایت تغذیه می تواند بصورت دو یا چند زبانه اجرا و پیاده سازی گردد. مانند طراحی دو زبانه سایت مراکز تحقیقاتی تغذیه، کلینیک های تغذیه بزرگ و غیره

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *