تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت تالار پذیرایی

طراحی سایت تالار پذیرایی

طراحی سایت تالار پذیرایی موثرترین راهکار برای رفع دغدغه افراد جهت برگزاری جشن ها، میهمانی ها، مراسم ها و مجالس شادی و عروسی و عزا می باشد تا بتوانند  از مهمانان به نحو احسن پذیرایی نمایند. چون اغلب افراد برای یافتن تالار پذیرایی که دارای خدمات و سرویس های کاملی باشد به فضای مجازی و  اینترنت روی می آورند و در این محیط بسیار راحت و با صرف مدت زمان کمتری می توانند تالار پذیرایی مناسبی را به فراخور موقعیت و بودجه خود پیدا نموده و جهت بازدید محل مورد نظر و تالار مربوطه اقدام کنند.

بنابراین هدف اولیه طراحی سایت تالار پذیرایی، معرفی امکانات و سرویس های تالار و ارایه آدرس و تلفن  تالار پذیرایی  جهت جذب مشتری است.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

Wedding site design

علاوه بر هدف فوق، می توان قسمتی از امورات مربوط به رزروها و سرویس ها را بصورت آنلاین و اینترنتی نمایش داد. لذا امکان رزرو آنلاین و تعیین زمان برای برگزاری مراسم هایتان و نمایش آنلاین منوهای غذا و دسرها و پیش غذاها نیز از کاربردها و اهداف تالار پذیرایی است.

موفقیت طراحی سایت تالار پذیرایی

برای اینکه فعالیت  وب سایت  و معرفی تالار خویش به همگان با موفقیت و نتایج مثبتی همراه باشد، شما نیاز به یک وب سایت تالار پربازدید دارید. برای افزایش آمار بازدید و ترافیک وب سایت تان روش های مختلفی وجود دارد. یکی از موثرترین و کارآترین این روش ها، بهینه وب سایت تان برای موتورهای جستجو مانند گوگل است. با اجرای تکنیک های سئو و  بهینه سازی سایت ، هنگامی که کاربری قصد برگزاری مراسمی را دارد و در گوگل به دنبال یک تالار پذیرایی مناسب و خوب می گردد، پس از جستجوی کاربر، وب سایت شما در صفحه نخست نتایج گوگل نشان داده می شود و این امر سبب ورود اکثر مشتریان به وب سایت شما و در نتیجه پربازدید شدن آن می گردد. اجرای سئو نیاز به دانش فنی خاصی دارد که پیام آوا این کار را برای شما انجام خواهد داد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

آیتم ها و خدمات طراحی سایت تالار

در طراحی سایت تالار پذیرایی می توان سرویس ها و آیتم ذیل را اجرا و پیاده سازی نمود:

  • معرفی بخش های تالار

بیان تاریخچه تاسیس، سوابق مدیریت و پرسنل تالار و همچنین بخش ها و امکانات مختلف تالار و مشخصات آنها همچون سالن های پذیرایی، ظرفیت سالن، امکانات رفاهی مانند پارکینگ و آسانسور و تشریفات، سیستم های صوتی و تصویری و … در این قسمت به نمایش در می آید.

  • طراحی صفحه خدمات

خدماتی نظیر: باغ و سالن عروسی، تشریفات ، لیدر مخصوص مهمانان و پذیرایی، جایگاه عروس و داماد، آتش بازی و مشعل، اتاق عقد و سفره عقد، سفره آرایی و تزئینات و … در این صفحه به همراه تصاویر هر کدام به نمایش در می آید.

  • طراحی سایت نمایش منوی غذاها

نمایش آنلاین و به روز لیست غذا و پیش غذاها و دسرها با توضیحات جامع آنها و قیمت هرکدام به همراه تصاویر آنها می تواند بخش بسیار جذابی برای بازدیدکنندگان وب سایت تالار پذیرایی شما باشد. چون در نهایت حتی در مراجعه حضوری مشتری ها از شما این اطلاعات را درخواست خواهند نمود. پس شما می توانید به شکل و قالب بسیار متنوع و حتی اشتها برانگیز منو و مشخصات غذاها را به مخاطبان خویش نمایش دهید. بطور حتم گروه بندی موضوعی هر یک از منوها برای مشتریان قابل توجه است، حتی آنها مشتاق هستند که قیمت هر کدام از منوی های غذاها را بصورت جداگانه بدانند.

  • طراحی سیستم رزرو آنلاین تالار

پیاده سازی سیستم رزرو آنلاین و پرداخت هزینه مربوطه از طریق درگاه های پرداخت الکترونیک موجود بر روی سایت می تواند یکی از قسمت های کاربردی در وب سایت باشد.

  • طراحی صفحه اخبار

وجود اخبار مربوط به تالار و قرار دادن جملات تبلیغاتی از طرف صاحب وب سایت تالار هم می تواند در نهایت در جلب و جذب بازدیدکننده تاثیر بسیار زیادی را داشته باشد. دراین قسمت حتی می توانید برنامه های آتی تالار و اطلاعیه ها مانند تخفیف ها در زمان اعیاد ملی و مذهبی را درج نمایید تا مشتریان شما برنامه ریزی دقیق تری برای رزرو تالار جهت مراسم های خود داشته باشند.

  • طراحی صفحه جدول برنامه های تالار

Reception Hall سایتجدول زمانبدی شروع و اختتام برنامه ها و مراسم های مختلف رزرو شده در تالار در این قسمت به نمایش در می آید.

  • گالری تصاویر

می توان در این گالری با اجازه مشتریان قبلی خود، تصاویری از مراسم آنها را نمایش دهید تا کاربران جدید حرفه ای بودن شما را ببینند و اطمینان بیشتری نمایند.

قابلیت های پیام آوا طراحی سایت تالار پذیرایی

شرکت پیام آوا طراحی وب سایت مجالس و طراحی سایت تالار پذیرایی را با  گرافیکی زیبا و جذاب که  نمایش دهنده بخش های مختلف و امکانات  تالار پذیرایی شما  با ارائه محتواهای تصویری و ویدئویی باشد به نحو مطلوبی پیاده سازی و اجرا می نماید. نمایش تقویم مراسمات رزرو شده، امکان نظرسنجی، سیستم رزروآسیون اینترنتی ، ایجاد قابلیت معرفی و نمایش کامل منوهای غذایی و پذیرایی تالار و در نظرگیری سرویس های لازم دیگر، همچنین بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو در کلمات کلیدی نظیر «بهترین تالار»، «تالار مجلل»، «رزرو تالار»، «خدمات تالار» و کلمات هدف مربوطه دیگر از قابلیت های پیام آوا در ساخت و راه اندازی وب سایت تالار و مجالس می باشد.

عروس و داماد هایی که خدمات تالار پذیرایی دریافت می کنند قطعا به خرید طلا و جواهر نیز نیاز خواهند داشت. شما با معرفی سایت هایی اینچنین یک شراکت را با آنها رقم می زنید و با همکاری با سایت های فروش طلا و جواهر( طراحی سایت طلا و جواهر) و متقابلا تبلیغ سایت شما توسط آنها، مشتریان خود را گسترش خواهید داد.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

درخواست مشاوره طراحی سایت تالار پذیرایی
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت ،  طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

ثبت سفارش