021 44342032
طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

جای یک وب‌سایت حرفه‌ای در حوزه بیمه خیلی خالی است. شما بهترین باشید. اگر کسب و کاری در زمینه بیمه دارید، قطعا رقبای خود را بررسی کرده و متوجه نبودِ یک طراحی سایت بیمه حرفه‌ای شده‌اید. وقتی سایت‌های بیمه را باز می‌کنیم، متوجه رابط و تجربه کاربری ضعیف این وب‌سایت‌ها می‌شویم و ناخودآگاه هیچ رغبتی به بررسی اِلِمان‌های سایت نداریم. به شما تبریک می‌گوییم که بین رقبای خود، متفاوت فکر می‌کنید و انتخاب کرده‌اید تا برای کسب و کار خود در حوزه بیمه، وب‌سایت حرفه‌ای طراحی کنید. شاید باورتان نشود، اما کاربران در کمتر از سه ثانیه در مورد سایتتان قضاوت می‌کنند. اگر بتوانید از این سه ثانیه به‌خوبی استفاده کنید، برنده خواهید بود! با طراحی سایت بیمه، شما برای کسب و کار خود اعتبار بزرگی ایجاد می‌کنید که از طریق آن مشتریان بیشتری به وب‌سایتتان مراجعه خواهند کرد. با پلتفرم آنلاین از سراسر کشور به جذب مشتری می‌پردازید و لازم نیست به‌صورت رو در رو، مشتریان خود را ببینید.

فناوری با زندگی ما عجین شده و امروزه مردم حوصله ندارند که زمان زیادی را در ترافیک بمانند تا به یک شرکت بیمه برسند و کارهای بیمه‌ای خود را به آنها بسپارند. مردم حیطه مورد نظر خود را در گوگل جست‌وجو کرده و وارد اولین، دومین یا سومین سایت می‌شوند. اگر این سایت‌ها امکان خرید آنلاین و پشتیبانی داشته باشند، کاربر تبدیل به مشتری خواهد شد. در واقع، کاربران دوست دارند که سریعا به آنچه نیاز دارند، دسترسی پیدا کنند. بنابراین، با داشتن وب‌سایت حرفه‌ای بیمه و کار کردن روی بهینه‌سازی آن می‌توانید به مشتریان زیادی دست پیدا کنید. ممکن است فعالان حوزه بیمه، خدمات مشابهی را ارائه کنند، اما کاربر، بیمه‌ای را انتخاب می‌کند که سایت حرفه‌‌ای داشته باشد و خدمات را بدون پیچیدگی خاصی به مخاطب نشان دهد.

تعداد فعالان در حوزه بیمه بسیار زیاد است، اما شما به‌راحتی می‌توانید مزیت رقابتی را در طراحی سایت بیمه ایجاد کرده و از تمام رقبای خود پیشی بگیرید. وجود یک وب‌سایت حرفه‌ای به کاربر کمک می‌کند تا سریع‌تر در بخش مورد نظر ثبت نام کرده و بدون اتلاف وقت، کارها ساده‌سازی شوند. شما با داشتن طراحی حرفه‌ای سایت بیمه می‌توانید اعتماد کاربران را جلب کرده و پس از اولین خرید، تبدیل به مشتریان وفاداری شوند که بقیه را نیز به استفاده از خدمات شما ترغیب می‌کنند. پیام آوا پردازش با تیم تخصصی و حرفه‌ای در زمینه طراحی رابط و تجربه کاربری و همچنین کدنویسی حرفه‌ای می‌تواند براساس نیازهای برند شما، طراحی سایت بیمه را انجام دهد تا بتوانید پُرقدرت در حوزه بیمه فعالیت کنید. ما در این بخش سعی کرده‌ایم تا شما را با ویژگی‌های طراحی سایت بیمه آشنا کنیم که بتوانید با آگاهی درست‌تری تصمیم به طراحی سایت حرفه‌ای بگیرید.

طراحی سایت شرکت بیمه

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

هدف از طراحی سایت بیمه

اگر این جمله ما که «حضور آنلاین برای هر کسب و کاری که قصد توسعه دارد، لازم است»، برایتان خسته‌کننده شده است، اشکالی ندارد! باز هم تکرار می‌کنیم که شما باید یک پلتفرم آنلاین داشته باشید تا بتوانید خدمات آنلاین را به مردم ارائه دهید. اما یک پلتفرم معمولی، شما را به هدفتان نخواهد رساند. یک پلتفرم حرفه‌ای، شما را به سود بیشتری خواهد رساند و از رقبای خود جلوتر خواهید بود. وقتی تصمیم به ایجاد وب‌سایت بیمه می‌گیرید، باید از تیم تخصصی در این زمینه مشورت بگیرید تا بتوانید خدمات خود را بهترین شکل به نمایش بگذارید و بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنید. هدف از طراحی سایت بیمه این است که بتوانید در صفحات وب‌سایت خود، سرنخ مناسبی برای فروش ایجاد کرده و به سود زیادی برسید. شانس شما برای متقاعدکردن مخاطب، زمانی بالا می‌رود که یک وب‌سایت حرفه‌ای داشته باشید. کسی که سایت شما را طراحی می‌کند، باید با اصول طراحی سایت بیمه و نیازهای مشتریان آشنا باشد که بتواند بهترین خروجی را برای شما داشته باشد.

نکات مهم در طراحی سایت بیمه

رعایت استانداردهای طراحی سایت بیمه

وب‌سایت بیمه‌ای که قصد طراحی آن را دارید، نماینده شما در دنیای مجازی است. اولین و تنها تصویری که در ذهن مخاطب شکل می‌گیرد، توسط سایت شما ایجاد می‌شود. بنابراین رعایت استانداردهای طراحی سایت به قدری مهم است که با آن می‌توانید کاربر را تبدیل به مشتری کنید یا او را از سایت فراری دهید. انتخاب پالت رنگی، آیکون‌ها، محتواها، همه و همه جزء استانداردهایی است که باید در نظر بگیرید. بخش پشتیبانی آنلاین یکی دیگر از موارد مهمی است که حتما در قسمت راست و پایین صفحه قرار دهید تا حس اعتماد بیشتری در کاربر ایجاد شود. بخش پرداخت آنلاین نیز باید با رعایت تمام نکات امنیتی در سایت قرار بگیرد تا کاربران بتوانند با خیال راحت‌تری از شما خرید کنند.

ریسپانسیو بودن سایت بیمه

یکی دیگر از مواردی که باید در طراحی سایت بیمه به آن توجه کنید، ریسپانسیو بودن سایت بیمه و سازگاری آن با تمام دستگاه‌هاست (دسکتاپ، تبلت و موبایل). برای ایجاد رضایت‌بخش‌ترین تجربه کاربری باید مطمئن شوید که طراحی شما در تمامی دستگاه‌ها به‌خوبی اجرا می‌شود. اکثر ترافیک‌هایی که وارد سایت می‌شود، از طریق موبایل است، بنابراین باید واکنش‌گرایی را برای تمامی انواع موبایل‌ها رعایت کنید. ریسپانسیو بودن باعث حفظ یکپارچگی محتوای سایت می‌شود و آن را کاربرپسندتر می‌کند. وقتی سایتتان ریسپانسیو است، با یک تغییر کوچک، تمامی تغییرات در همه نمایشگرها تغییر پیدا می‌کند. ریسپانسیو بودن یکی از آیتم‌هایی است که برای ربات‌های گوگل، اهمیت خاصی دارد و یک امتیاز مهم برای سایتتان محسوب می‌شود.

رعایت اصول سئو برای طراحی سایت بیمه

گوگل به‌عنوان پُربازدیدترین و محبوب‌ترین سایت، تبدیل به بستر پُررقابتی شده که کسب و کارها برای رسیدن به صفحات اول آن، هزینه زیادی می‌کنند و مثل دوی ماراتن برخورد می‌کنند. برای این که سایت بیمه شما در صفحات اول گوگل قرار بگیرد، باید روی اصول سئو و بهینه‌سازی آن کار کنید. یکی از اولین موارد سئو، طراحی قالب سئوشده است. اگر قالب شما به‌صورت بهینه، کدنویسی نشود، در آینده نمی‌توانید به‌راحتی آن را سئو کنید و به صفحات اول گوگل بیایید. اگر قالبتان سئو باشد، ترافیک ارگانیک بیشتری به سایتتان جذب خواهد شد. تمامی قالب‌هایی که توسط تیم پیام آوا پردازش طراحی می‌شود، کاملا بهینه شده‌اند و همین امر باعث می‌شود که در آینده، مشکل زیادی برای بقیه چک‌لیست‌های سئو نداشته باشید.

کسب جایگاه در موتورهای جست‌وجو مانند گوگل

ربات‌های گوگل هر چند وقت وارد سایت شما شده و لینک‌های سایتتان را بررسی می‌کنند. اگر معیارهای مورد نظر گوگل را رعایت کرده باشید، قطعا جایگاه خوبی در گوگل پیدا خواهید کرد. کسب جایگاه در موتورهای جست‌وجو مانند گوگل باعث می‌شود تا در کلیدواژه‌های مربوط به بیمه در صفحات اول گوگل قرار گیرید. وقتی در صفحات اول قرار بگیرید، کاربران روی سایت شما کلیک کرده و احتمال خرید از شما بالاتر می‌رود. تمام کسب و کارها دوست دارند که دارای رتبه و جایگاه خوبی در گوگل باشند. وقتی سایت شما به‌صورت اصولی، طراحی شده باشد، شانس بیشتری برای صعود به صفحه اول گوگل خواهید داشت.

مزایای طراحی سایت بیمه

مهم‌ترین مزایای طراحی سایت بیمه این است که هم کار شما به‌عنوان کارفرما و هم کار مشتری راحت‌تر می‌شود. شما دیگر مشکلاتی نظیر صدور بیمه‌نامه را نخواهید داشت و به‌صورت آنلاین و اتوماتیک، بیمه‌نامه برای مشتری صادر می‌شود. مشتری هم نیاز به حضور فیزیکی ندارد و بدون مشکل خاصی در هر زمان از شبانه‌روز می‌تواند درخواست خود را ثبت و بیمه‌نامه خود را دریافت کند. شما با طراحی حرفه‌ای سایت بیمه می‌توانید مخاطبان بیشتری را با خود همراه کنید و با پیشنهادات ویژه و استثنایی، کاربران بیشتری را به مشتری واقعی تبدیل کنید.

هدف از طراحی سایت بیمه

برندسازی در فضای وب

نام تجاری شما یک عامل کلیدی در شناخته‌شدنتان در بین مشتریان است. اگر نام تجاری شما با یک وب‌سایت حرفه‌ای همراه باشد، هویت برند بی‌نظیری پیدا خواهید کرد که می‌توانید کاربران زیادی را جذب کنید که تبدیل به مشتریان واقعی خواهند شد. برای این که برندسازی شما در فضای وب به‌خوبی صورت گیرد، باید از یک تیم تخصصی کمک بگیرید. قالب وب‌سایت شما در ایجاد این برندسازی مهم است. رنگ‌ها، لوگو، فونت‌ها، تجربه کاربری و خیلی از فاکتورهای دیگر از عوامل مهم در طراحی سایت بیمه بوده که برای برندسازی در فضای وب تاثیرگذار است.

امکان انجام تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز به شما این امکان را می‌دهد که براساس سقف بودجه تبلیغاتی که در نظر می‌گیرید، یک کمپین هدفمند طراحی کنید. بدین صورت که مخاطبان هدف خود را در سطح جهانی یا محلی انتخاب کرده و لینک‌های مورد نیاز آنها راس نشان می‌دهید. برگزاری کمپین گوگل ادز برای کسب و کار شما در حوزه بیمه بسیار موثر است و می‌توانید با راه‌اندازی کمپین، رفتار مخاطبان را بررسی کرده و محتواهای خود را هر روز هدفمندتر سازید.

امکانات تخصصی برای طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه به‌دلیل تنوع خدمات موجود در آن، نیاز به رابط و تجربه کاربری حرفه‌ای‌تری دارد تا حجم زیاد اطلاعات باعث سردرگمی کاربر نشود. بنابراین امکاناتی که وب‌سایت‌های فروشگاهی یا خدماتی دارند، برای سایت‌های بیمه کافی نیست. در کنار رابط و تجربه کاربری، امکانات تخصصی‌تری برای طراحی سایت بیمه در سمت کاربر (Front) و مدیریت (Admin) وجود دارد. پیام آوا پردازش، این امکانات را با دسته‌بندی منظمی برای شما تهیه کرده تا مدیران کسب و کارهای مرتبط با بیمه بتوانند ویژگی‌های مناسبی را براساس نیاز خود انتخاب کنند.

طراحی سایت بیمه

ویژگی های طراحی سایت بیمه در شرکت پیام آوا

داشتن طراحی تمیز و منطقی، حقِ کسب و کار شماست. ما در پیام آوا پردازش با تیم رابط و تجربه کاربری و تیم برنامه‌نویسی تخصصی طبق هویت برند شما شروع به طراحی اولیه سایت شما می‌کنیم. در تمامی فرآیند، شما را در جریان کارهایی که روی برندتان انجام می‌شود، قرار می‌دهیم. ما سعی کرده‌ایم تمام استانداردهای طراحی وب‌سایت را در همه پروژه‌هایی که در این ده سال داشته‌ایم، رعایت کنیم. برای راحتی شما، دو پکیج در نظر گرفته‌ایم که در ادامه به تشریح ویژگی‌های آنها می‌پردازیم.

طراحی سایت بیمه

سوالات متداول درباره طراحی سایت بیمه

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:
3/5 - (6 امتیاز)

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *