تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت آشپزخانه

طراحی سایت آشپزخانه

طراحی سایت آشپزخانه زمینه های مختلف مانند طراحی سایت آموزشگاه آشپزِی، طراحی سایت غذای تلفنی، طراحی سایت غذای خانگی، طراحی سایت آموزش آشپزی، طراحی سایت مجله آشپزی و … را شامل می گردد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

در ادامه با جوانب مختلف این نوع طراحی سایت آشنا می شویم:

اهمیت طراحی سایت آشپزخانه

طراحی سایت در گونه های متنوع فروش کالا یا ارایه خدمات موجبات راحت تر شدن کار فروشندگان و مشتریان شده است. از اینرو طراحی سایت آشپزخانه نیز در معرفی هر چه بیشتر و نیز افزایش فروش و مشتریان دایمی و تبدیل آشپزخانه کوچک یا بزرگ شما به یک برند نقش موثری دارد. با افزایش دغدغه های روزمره مردم و کمبود وقت برای آنها خدماتی که با چند کلیک از طریق اینترنت می توانند دریافت کنند قابل توجه و جذاب است و این افراد از چنین وب سایت ها و یا فروشگاه های اینترنتی استقبال می نمایند. طراحی سایت آشپزخانه نیز از این دسته وب سایت ها می باشد.

خدمات طراحی سایت آشپزخانه

در اغلب خانواده ها پدر و مادر هر دو شاغل هستند ، لذا شاید وقت کافی برای پخت و پز نداشته باشند. برای چنین اشخاصی زمان بسیار ارزشمند بوده و همواره در فکر عدم اتلاف وقت خویش هستند. بنابراین اگر امکانی وجود داشته باشد که ظرف مدت اندکی و با چند کلیک ساده بتوانند غذای خود را از طریق اینترنت سفارش دهند بدون شک مشتری همیشگی آن خواهند شد. اینجاست که طراحی سایت آشپزخانه می تواند نقش خود را در این راستا به خوبی ایفا نماید.

سرویس های طراحی سایت آشپزخانه

برای طراحی سایت آشپزخانه بایستی امکانات و خدماتی در سایت فراهم گردد که به توضیح برخی از آنها می پردازیم:

  • طراحی صفحه معرفی آشپزخانه

ایجاد بخشی برای معرفی آشپزخانه و سوابق در عرصه آشپزی بهمراه تصاویری از نماهای مختلف محیط آشپزخانه ، معرفی پرسنل و آشپزها و تایخچه تاسیس می تواند برای جلب اعتماد مشتریان تاثیرگزار باشد. همچنین ارایه تصاویر و مجوزهای اخذ شده موجب می گردد مشتری پیش از سفارش عذا از محیط آشپزخانه و بهداشت و سلامت آن به درجه ای از اطمینان برسد.

پیاده سازی و طراحی سایت اشپزخانه

  • طراحی بخش تماس

شماره های تلفن بهمراه آدرس و همچنین سایر راه های ارتباطی در این بخش درج می شود.

  • طراحی بخش گواهینامه ها

اگر تعداد مجوزها و گواهینامه هایی که اخذ نموده اید زیاد باشد در بخش جداگانه ای به نمایش در می آید. مانند مجوز از اداره بهداشت ، اتحادیه مربوطه ، گواهینامه مهارات از سازمان فنی و حرفه ای و …

همه اینها برای محکم کاری و تببین هر چه بیشتر سلامت و بهداشت محیط آشپزخانه شما در ذهن مشتری اثر مستفیم دارد.

  • طراحی سیستم سفارش اینترنتی غذا

اگر طراحی سایت به منظور فروش غذا باشد بایستی امکان سفارش گیری و فروش اینترنتی انواع غذاها را داشته باشد بدین منظور بایستی مشتری بتواند غذای مورد نظر خود را از میان عذاهای منو انتخاب و سفارش دهد. این بخش شباهت زیادی به طراحی سایت فروشگاهی خواهد داشت.

  • طراحی بخش منو

ایجاد حلقه فروش اینترنتی به پیاده سازی منو در طراحی سایت عذای تلفنی، و یا طراحی سایت غذای خانگی است. در منو فهرست انواع غذاها ، پیشنهاد سرآشپز ، دسرها و نوشیدنی ها با تصویر هر غذا لیست شده است.

  • روش های پرداخت

پرداخت صورتحساب غذا به روش الکترونیکی از طریق درگاه های بانکی نصب شده بر روی سایت و یا از طریق پرداخت درب منزل وجود دارد.

  • قسمت اخبار مرتبط با صنعت غذا

معرفی غذاهای جدید، اشنراک گزاری در شبکه های اجتماعی، انتقادات و پیشنهادات، آمار تعداد کاربران آنلاین و بازدیدکنندگان کل و … از امکاناتی است که می توان در طراحی سایت آشپزی در نظر گرفت.

طراحی سایت آشپزخانه با پیام آوا

طراحی سایت آشپزی بدون توجه به بهینه سازی آن در موتورهای جستجو، نمی تواند چندان موثر باشد چرا که بدون سئو ، سایت شما توسط مخاطبان و یا مشتریان بطور چشمگیری دیده نخواهد شد، از اینرو پیام آوا با تیم خرفه ای و متخصص خود آماده ارایه خدمات سئو به سایت هایی با مقوله آشپزی و آشپزخانه است تا رتبه و جایگاه سایت شما را در موتورهای جستجو بهبود و ارتقا دهد. طراحی گرافیکی زیبا و ظاهر جذاب سایت آشپزخانه نیز از مواردی است که پیام آوا بدان توجه ویژه دارد تا نظر کاربران را جلب نماید.

webdesign-kichenبا نظر به اینکه امروزه اغلب افراد جهت مشاهده و بهره مندی از خدمات وبسایت ها از دستگاه موبایل و یا تبلت خود استفاده می کنند لذا پیام آوا طراحی سایت آشپزخانه را با سیستم واکنشگرا پیاده سازی نموده تا با صفحات نمایش دستگاه های هوشمند و گوشی های همراه سازگار بوده و بدون هیچ مشکلی به نمایش درآمده و کارایی بی نقصی داشته باشند.

پیاده سازی و اجرای پنل مدیریت به زبان فارسی و با کاربردی آسان برای مدیر سایت به منظور بروزرسانی و  افزودن محتوا و محصولات جدید به سایت،  طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو و بکار گیری تکنولوژی های مانند لاراول در طراحی سایت حرفه ای توسط پیام آوا انجام گردیه و ارایه خدماتسئو و بهینه سازی سایت آشپزخانه برای موتورهای جستجو از دیگر سرویس های پیام آوا است.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل ا برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید. فروشنگان و تولیدکنندگان محترم فعال در زمینه آجیل و خشکبار می توانند جهت مشاوره و کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره طراحی سایت آشپزخانه
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ،  طراحی سایت قم

ثبت سفارش