تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

نکات پایانی اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت ...

تعداد زیادی از کارآفرینان موفق آنلاین، سرمایه گذاری خود را به عنوان فروشندگان کوچک بازار در سایت های مختلف در سراسر جهان آغاز کردند. اما  تکنیک های موفقیت همواره در حال چرخش و تغییرات در همه ابعاد  است، به عنوان مثال سیاست های آمازون و eBay همواره در حال رشد می باشد و فرصت های بیشتری را محدود می کند. با طی کردن مراحل طراحی سایت فروشگاهی شما رشد جدیدی را بدون محدودیت، برای خودتان ایجاد می کنید. شما هر چیز را که از محصولات شما به جزئیات دقیق تجربه مشتری منتقل می کند،کنترل می کنید. اما برای بسیاری افراد، این آزادی به معنای این است که کودکی که داخل یک مغازه شیرینی فروشی زندانی شده است و در آنجا اولین سوالی که از خودش می پرسد، این است که کجا گیر کرده ام؟

این مقاله نحوه ایجاد و حفظ مشتریان را، از طریق راهنمایی ها و نکات در مورد مراحل طراحی سایت فروشگاهی  تشریح می کند. امیدواریم بتواند به شما کمک کند، بهترین فروشگاه آنلاین را در طراحی سایت خود بسازید. همچنین این مقاله به شما نشان می دهد رقبای خود را به نحوی بشناسید.

online marketingطراحی سایت مجلل

شما می توانید یک محصول کاملا مبتکرانه داشته باشید، که بهترین طراحی سایت در سراسر کشور باشد. شما همچنین می توانید جایزه ویژه برای سطح خدمات به مشتریان را به دست آورید. اما اگر طراحی سایت شما دچار مشکل شود، آیا برای کسی اهمیت دارد؟

یک مطالعه آنلاین اخیرا ادعا کرده که ۹۳ درصد از ما از جنبه های زیبایی شناسی وب سایت در تصمیم گیری برای خرید یک محصول تحت تاثیر قرار می گیریم. برای دستیابی به این ۹۳ در صد،چند گزینه مختلف در دسترس شما وجود دارد:

  1. کد زدن را یاد بگیرید.
  2. یک طراح استخدام کنید.
  3. از یک طرح آماده استفاده کنید.

یاد گرفتن کد زدن کاری بسیار وقت گیر است، مخصوصا اگر شما هیچ زمینه ای از آن نداشته باشید. پرداخت هزینه به یک طراح سایت نیز می تواند پر هزینه باشد.
به طورکلی، اگر شما می خواهید بهترین باشید، استفاده از یک طرح آماده شاید بهترین گزینه باشد، مخصوصا اگر شما مبتدی باشید. شما می توانید انواع قالب های قابل تنظیم را پیدا کنید که این قالب ها متناسب با نیاز های شما می باشد.

 

بیش از نیمی از ترافیک اینترنتی اکنون از  تلفن همراه می آید، و ۵۹ درصد کاربران تلفن همراه  از دستگاه خود برای خرید نیاز هایشان در سال ۲۰۱۷ استفاده می کنند.این نوع ارقام نشان می دهد که چرا گوگل در حال حاضر اولویت بندی شاخص های تلفن همراه را،نسبت به دسکتاپ در اولویت بیشتری قرار داده است. به عنوان یک صاحب فروشگاه اینترنتی، احمقانه است که نفوذ تلفن همراه را نادیده بگیرید. اطمینان از این که سایت شما با موبایل قابل دستیابی است، بدین معنی است که وقتی کاربران با تلفن همراه خودشان، از سایت شما بازدید می کنند آن ها با یک وب سایت که به طور کامل بر روی تلفن همراهشان عمل می کند،رو به رو می شوند. و مجبور نیستند به مدت چهل و پنج دقیقه صفحه را اسکرول کنند تا به پایین صفحه بروند.مطالعات نشان می دهد که کاربران تنها یک صفحه وب را تا ۱۵ ثانیه نگاه می کنند. این موضوع به این معنی است، که اگر سایت شما به درستی در دستگاه کاربران کار نکند، هیچ مشکلی در کلیک روی دکمه برگشت وجود ندارد و کاربران به دنبال یک وب سایتی که نیازهای آن ها را برآورده کند، هستند.

ساختار مناسب فروشگاه اینترنتی

نگه داشتن همه چیز به صورت تمیز و مرتب، یک قاعده خوب برای هر چیزی در زندگی است. حفظ معماری وب سایت شما منطقی و بی نظیر است، و این موضوع برای  بازدید کننده و موتورهای جستجو مناسب است.شما انتظار ندارید که وقتی به یک فروشگاه فیزیکی مراجعه می کنید، ببینید  که تمام محصولات جایی هستند که انتظار ندارید. تصور کنید وقتی وارد یک سوپر مارکت می شوید، کلم ها را در قفسه نوشیدنی ها بیابید. این موضوع در نگاه اول توجه شما را جلب می کند. ساختن فروشگاه اینترنتی نیز همین روند را دارد، همه چیز باید در جایی باشد که بازدید کنندگان انتظارش را دارند؛ اساس چیدن پارامتر ها نیز باید بر اساس انتظار کاربران باشد.

site structure

موضوع خود را بیان کنید

اگر کسی به وب سایت شما سر بزند، و از صفحه درباره ما نیز بازدید کند، بدان معنی است که  قبلا علاقه خاصی به کاری که شما انجام می دهید دارد. شما باید به آن ها بگویید که چه نوع سایتی  هستید، چه خدماتی می توانید ارائه دهید و مهمتر از همه، چرا شما چنین کاری را انجام می دهید. اعتبار و سابقه فروشگاه اینترنتی شما، فاکتور مهمی در فرآیند انتخاب کاربران می باشد، این موارد به صورت معمول به شرح زیر است:

  • اطلاعات تماس
  • آدرس
  • آدرس شبکه های اجتماعی

این موارد نه تنها برای بازدیدکنندگان خوب است، بلکه برای موتورهای جستجو نیز مفید است؛ زیرا می تواند هویت شما را در موتورهای جستجو تأیید کند، و باعث بهینه سازی سایت شما در موتور های جست و جو می شود. با این حال در صفحه درباره ما باید تعادلی بین اطلاعات باشد، زیرا بیش از حد بودن اطلاعات می تواند کاربر را گیج کند. برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود، فکر کنید که چه ساختاری را انتظار داتید اگر بازدید کننده بودید.

پشتیبانی از کاربر

مشتریان شما باید احساس کنند که شما پشت آن ها هستید، و شما باید آن ها را با یک دست کمک کنید. ارائه پشتیبانی پس از فروش، ارائه مشاوره و راهنمایی قبل از خرید محصول،می تواند به تقویت روابط شما کمک کند؛ این کار کاربران را به مشتریان دائم نیز تبدیل می کند.  چت زنده امروزه یک قائده است.بهترین ویژگی چت های آنلاین این است که پشتیبانی ۲۴ ساعته را پشتیبانی می کنند،و این ویژگی است که باید سعی کنید آن را در صورت امکان فراهم کنید.حتی اگر فقط می توانید این ویژگی  را برای دوره های ترافیکی  پشتیبانی کنید، می تواند برای فروش اینترنتی شما مفید باشد. و به گفته وب نئول پاتل، شما با پشتیبانی از کاربر می توانید نرخ فروش خود را تا ۴۵٪ افزایش دهید.

استفاده از بازاریابی محتوا

اخذ بازاریابی محتوا با استفاده از وبلاگ سایت شما، یک فرصت طلایی برای تولید ترافیک بیشتر است. پست های استراتژیک که بیشترین کلمات کلیدی شما را تشکیل می دهد، همراه با اطلاعات مفیدی  است که می تواند به کاربر کمک کند، این کار اولین مرحله را به سوی خرید ایجاد می کند. وبلاگ ها همچنین رسانه ای هستند که با مخاطبین شما ارتباط برقرار می کنند. ارائه مطالب مفید برای بازدید کننده، به جای محتوای سنگین و صرفا فروش، می تواند به شرکت شما کمک کند تا اعتبار تخصص خود را با کاربران خود ایجاد کند. این موضوع باید کاربر را قانع کند که ارائه خدمات شرکت برای آن ها می باشد.

content marketingانگیزه دادن به کاربر

صاحبان فروشگاه آنلاین به محدودیت هایی که فروشندگان بازار دارند، محدود نیستند. این موضوع به این معنی است، که آن ها در نحوه عملکرد خود آزادی بیشتری دارند. ارائه انگیزه هایی مانند تحویل رایگان کالا یک راه عالی برای تشویق کردن خریداران بالقوه به خرید از شما است.با توجه به بازارهای آنلاین مانند آمازون، تحویل رایگان به انتظار بوده است، و هزینه های مرتبط با تحویل به راحتی می تواند یک مشتری را به فروشگاه اینترنتی دیگری منتقل کند. تحویل رایگان کالا ممکن است در ابتدا به ح.اشی شما صدمه بزند؛ اما بسیاری از فروشندگان متوجه شدند، که می توانند مشتریانی را جذب کنند،که هزینه های تحویل کالا از رقبای فروشگاه های آنلاین را از دست داده اند.

Motivation

موفقیت خود را ایجاد کنید

فروشگاه های اینترنتی به صاحبان خود اختیارات بیشتری از همه چیز که در سایت اتفاق می افتد می دهند. به این معنی که به طور موثر می توانند، به جای طی کردن ۲ راه، ۱ را را انتخاب کنند.به جای این که توسط قواعدی مانند آمازون یا eBay اداره شود، فروشنده به طور موثری می تواند موفق خود را داشته باشد.با استفاده از گزینه هایی که در این مقاله آورده شده است، مالک فروشگاه می تواند بازدید کاربر از سایت را بهبود بخشد، باعث تشویق کاربران و افزایش درآمد شود. ایجاد فروشگاهی که بتواند، نزدیک به آن چه مشتریان از شما انتظار دارند،باشد می تواند رقبای شما را از میدان بیرون ببرد.

برای مشاوره جهت طراحی سایت فروشگاهی خود با کارشناسان ما در شرکت پیام آوا پردازش تماس بگیرید.

نکات پایانی

اگر تمایل دارید برای شرکت خود اقدام به طراحی سایت کنید پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت  طراحی سایت فروشگاهی  و  طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید. همچنین صفحه خدمات طراحی سایت پیام آوا را برای این کار نگاه کنید. شرکت پیام آوا بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در قالب طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

همچنین سئو سایت برای موتورهای جست و جو و  تبلیغات گوگل از جمله مهمترین روش ها برای بیشتر دیده شدن سایت شما به حساب می آید. شرکت پیام آوا خدمات طراحی سایت تهران ،تبلیغات گوگل و سئوسایت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می دهد.