021 44342032
طراحی سایت کودک

طراحی سایت کودک

طراحی سایت کودک در موضوعات مختلفی که به کودکان مربوط یا با آنها در ارتباط است می تواند پیاده سازی و ساخته شود. مانند طراحی سایت بازی ، طراحی سایت کودکستان، طراحی سایت شخصی کودک، طراحی سایت کودک ، طراحی سایت مهدکودک من و غیره.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

طراحی سایت برای کودکان نیاز به تمرکز و دقت بیشتری نسبت به دیگر وبسایت ها که برای بزرگسالان طراحی می شود دارد. نوع نگاه متفاوت کودکان به محیط و همچنین لزوم توجه به علم روانشانسی کودک از جمله مواردی است که طراحی سایت کودک را خاص می کند. طراحی سایت برای آموزش کودکان، طراحی سایت بازی های فکری و یا فروشگاه های آنلاین برای کالاهای مورد نیاز کودکان از جمله نمونه های طراحی سایت کودک به حساب می آیند.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

طراحی سایت کودک و فرایندهای تربیتی و آموزشی

کاربرد اینترنت در روندهای مختلف فعالیت کاری و همچنین در بین خانواده ها رسوخ یافته و والدین  نیز که همواره برای رفع نیازهای خود مشغول وبگردی با موبایل یا کامپیوتر و جستجو در اینترنت می باشند کودکان را نیز به نوعی درگیر خود ساخته است.

دوران طفولیت مهمترین بُرهه شکل گیری شخصیت آدمی است و والدین بایستی توجه ویژه ای به این دوره حساس زندگی فرزند خود داشته باشند. یاری جستن از وب سایت های مناسب برای افزایش معلومات در زمینه تعلیم و تربیت فرزندان ، رونشناشی کوک و مشاوره کودک ، رفتار صحیح با کودکان ، همچنین نقش آموزشی و جنبه های سرگرمی و تفریحی که طراحی سایت حرفه ای مناسب کودک می تواند در شکل گیری شخصیت و نهادینه ساختن باورهای صحیح و اصول انسانی و همچنین پی ریزی بنیان های اخلاقی و رشد فکری کودکان داشته باشد نباید از نظر دور نگاهداشت.

طراحی سایت کودکان

امکانات طراحی سایت کودک

دنیای کودکان با همه سادگی و شیرینی ، پیچیدگی های خاص خود را دارد. در همگام سازی دنیای کودکان با فضای وب امکانات متنوعی را در طراحی سایت کودکان می توان لحاظ و پیاده سازی نمود که برخی از آنها بشرح ذیل است:

طراحی بخش نقاشی

ارایه آموزش های نقاشی، رنگ آمیزی آنلاین ، مدل های نقاشی برای کودکان جالب و قابل استفاده است.

بخش موزیکال

پخش شعر و سرودهای کودکانه بصورت موزیکال و همچنین قصه های موزیکال از سرویس های وب سایت کودکان است.

طراحی بخش کاردستی

برای رشد فکری و بر انگیزی خلاقیت و نوآوری در ضمیر کودک این بخش در نظر گرفته شده است. به هنگام انجام کاردستی تمام حواس کودک تحریک و به کار گرفته شود، و کودک به مرور زمان با مفاهیمی مثل اندازه و ابعاد، حجم، شکل آشنا می گردد.

کتابخانه کودک

قرار گیری کتاب های قصه ، مجموعه های ضرب المثل و چیستان، کتب آموزشی پیش دبستانی و با موضوعات مختلف با توجه رده سنی مخاطبین سایت ، بصورت طبقه بندی شده در این قسمت قابل مشاهده و استفاده است.

طراحی بخش آموزش بازی

روش اجرای بازی، فعالسازی ، انتخاب کاراکترها ، کلیدهای میانبر و عمل بازی با معرفی کوتاه بازی در این بخش مهیاست.

طراحی سیستم بازی های آنلاین

امکان بازی های آنلاین و سرگرمی های متنوع دو نفره و چند نفره و تک نفره

طراحی بخش کارتون

دیدن کارتون همواره برای کودکان جذاب و مهیج و بوده و برای آنان نشاط آور است و به همین جهت بخش کارتون که شامل ویدئوهای مخلتف کارتونی می باشد یکی از مهمترین ارکان طراحی سایت کودکان محسوب می گردد.

طراحی پنل والدین

این بخش به والدین اختصاص دارد. با توجه به نیازسنجی پدر و مادر و یا دیگر سرپرستان کودک و همچنین مربیان می توان سرویس ها و خدمات مختلفی را برای آنان در این قسمت در نظر گرفت تا آنها با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خود به دور از چشم کودکان وارد سایت شده و از این قسمت استفاده نمایند.

طراحی وب سایت کوک با پیام آوا

رنگ بندی شاد و مرتبط با رده سنی کودکان می تواند یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در وب سایت های کودکان باشد. استفاده از سیستم فلش و پویانمایی در سایت و همچنین کاراکترهای کارتونی برای جذابیت بخشی به طراحی سایت کودکان توسط پیام آوا انجام می گیرد.

سرعت دسترسی به سایت و لود سریع صفحات و همچنین رمزنگاری بخش مربوط به والدین، اجرای سیستم ریسپانسیو (انطباق سایت با ابعاد مختلف صفحات نمایشگر موبایل، تبلت و …)، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، پیاده سازی محتوای مناسب با رده سنی مخاطب سایت از اهم ویژگی های پیام آوا در ساخت سایت کودک است.

مدیران مهدکودک ها، والدین ، مشاوران و روانشناسان کودک ، فروشندگان محصولات مرتبط با کودکان برای داشتن یک وب سایت اختصاصی و حرفه ای متناسب با حرفه خود می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت پیام آوا در تماس باشند.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.