تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت کودک

طراحی سایت کودک

طراحی سایت کودک در موضوعات مختلفی که به کودکان مربوط یا با آنها در ارتباط است می تواند پیاده سازی و ساخته شود. مانند طراحی سایت بازی ، طراحی سایت کودکستان، طراحی سایت شخصی کودک، طراحی سایت کودک ، طراحی سایت مهدکودک من و غیره

طراحی سایت کودک و فرایندهای تربیتی و آموزشی

کاربرد اینترنت در روندهای مختلف فعالیت کاری و همچنین در بین خانواده ها رسوخ یافته و والدین  نیز که همواره برای رفع نیازهای خود مشغول وبگردی با موبایل یا کامپیوتر و جستجو در اینترنت می باشند کودکان را نیز به نوعی درگیر خود ساخته است.

طراحی سایت کودک و برنامه نوسیدوران طفولیت مهمترین بُرهه شکل گیری شخصیت آدمی است و والدین بایستی توجه ویژه ای به این دوره حساس زندگی فرزند خود داشته باشند. یاری جستن از وب سایت های مناسب برای افزایش معلومات در زمینه تعلیم و تربیت فرزندان ، رونشناشی کوک و مشاوره کودک ، رفتار صحیح با کودکان ، همچنین نقش آموزشی و جنبه های سرگرمی و تفریحی که طراحی سایت حرفه ای مناسب کودک می تواند در شکل گیری شخصیت و نهادینه ساختن باورهای صحیح و اصول انسانی و همچنین پی ریزی بنیان های اخلاقی و رشد فکری کودکان داشته باشد نباید از نظر دور نگاهداشت.

امکانات طراحی سایت کودک

دنیای کودکان با همه سادگی و شیرینی ، پیچیدگی های خاص خود را دارد. در همگام سازی دنیای کودکان با فضای وب امکانات متنوعی را در طراحی سایت کودکان می توان لحاظ و پیاده سازی نمود که برخی از آنها بشرح ذیل است:

  • طراحی بخش نقاشی

ارایه آموزش های نقاشی، رنگ آمیزی آنلاین ، مدل های نقاشی برای کودکان جالب و قابل استفاده است.

  • طراحی بخش کاردستی

برای رشد فکری و بر انگیزی خلاقیت و نوآوری در ضمیر کودک این بخش در نظر گرفته شده است. به هنگام انجام کاردستی تمام حواس کودک تحریک و به کار گرفته شود، و کودک به مرور زمان با مفاهیمی مثل اندازه و ابعاد، حجم، شکل آشنا می گردد.

  • بخش موزیکال

پخش شعر و سرودهای کودکانه بصورت موزیکال و همچنین قصه های موزیکال از سرویس های وب سایت کودکان است.

  • کتابخانه کودک

قرار گیری کتاب های قصه ، مجموعه های ضرب المثل و چیستان، کتب آموزشی پیش دبستانی و با موضوعات مختلف با توجه رده سنی مخاطبین سایت ، بصورت طبقه بندی شده در این قسمت قابل مشاهده و استفاده است.

  • طراحی بخش آموزش بازی

روش اجرای بازی، فعالسازی ، انتخاب کاراکترها ، کلیدهای میانبر و عمل بازی با معرفی کوتاه بازی در این بخش مهیاست.

  • طراحی سیستم بازی های آنلاین

امکان بازی های آنلاین و سرگرمی های متنوع دو نفره و چند نفره و تک نفره

  • طراحی بخش کارتون

دیدن کارتون همواره برای کودکان جذاب و مهیج و بوده و برای آنان نشاط آور است و به همین جهت بخش کارتون که شامل ویدئوهای مخلتف کارتونی می باشد یکی از مهمترین ارکان طراحی سایت کودکان محسوب می گردد.

  • طراحی پنل والدین

این بخش به والدین اختصاص دارد. با توجه به نیازسنجی  پدر و مادر و یا دیگر سرپرستان کودک و همچنین مربیان می توان سرویس ها و خدمات مختلفی را برای آنان در این قسمت در نظر گرفت تا آنها با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خود به دور از چشم کودکان وارد سایت شده و از این قسمت استفاده نمایند.

سایت کودک و کودکانارایه راهکارهای تربیتی، نکات آموزشی در ارتباط بت تربیت فرزندان ، امکان تبادل نظر والدیدن مختلف با یکدیگر و تبادل تجربیات شان با هم، مباحث روانشناسی کودک ، مقالات پزشکی در مورد بیماریهای کودکان، ویدئوهای آموزشی تصویری و صوتی، راهنمای انتخاب اسباب بازی و وسایل کمک آموزشی کودکان و غیره ؛ همچنین امکان مشاوره آنلاین با متخصص کودکان در این بخش قابل اجرا و پیاده سازی است.

محصولات مختلف مرتبط با کودکان مانند لوازم نقاشی ، اسباب بازی ، لوازم کمک آموزشی و … از این قسمت توسط والدین بصورت آنلاین قابل خریداری است.

طراحی سایت کودک با پیام آوا

رنگ بندی شاد و مرتبط با رده سنی کودکان می تواند یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در وب سایت های کودکان باشد. استفاده از سیستم فلش و پویانمایی در سایت و همچنین کاراکترهای کارتونی برای جذابیت بخشی به طراحی سایت کودکان توسط پیام آوا انجام می گیرد.

سرعت دسترسی به سایت و لود سریع صفحات و همچنین رمزنگاری بخش مربوط به والدین، اجرای سیستم ریسپانسیو (انطباق سایت با ابعاد مختلف صفحات نمایشگر موبایل، تبلت و …)، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، پیاده سازی محتوای مناسب با رده سنی مخاطب سایت از اهم ویژگی های پیام آوا در ساخت سایت کودک است.

مدیران مهدکودک ها، والدین ، مشاوران و روانشناسان کودک ، فروشندگان محصولات مرتبط با کودکان برای داشتن یک وب سایت اختصاصی و حرفه ای متناسب با حرفه خود می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت پیام آوا در تماس باشند.

درخواست مشاوره طراحی سایت کودک
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
ثبت سفارش