021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت مهدکودک

طراحی سایت مهدکودک با چه اهدافی صورت می گیرد؟ لزوم طراحی وب سایت پیش دبستانی چیست؟ راه اندازی سایت کودکستان و آمادگی چه منافعی برای والدین و مدیران و متصدیان کودکستان ها دارد؟

شاید اینها سوالاتی باشد که به ذهن شما نیز خطور پیدا کرده است.

بدیهی است که پس از محیط خانواده، مراکز آمادگی و مهدکودک ها در فرایند تربیتی و شکل گیری شخصیتی کوکان نقش پُر رنگ و بسزایی دارد از اینرو پدر و مادر در اینکه  فرزندشان را به کدام مهدکودک بسپارند بسیار حساس هستند. مهدکودک ها مسوولیت مراقبت، نگهداری، پرورش و فراهم نمودن زمینه برای بروز و رشد توانایی های ذاتی و استعدادهای کودکان تا سن قبل از ورود به دبستان را بر عهده دارند. امروزه اغلب والدین به دلیل مشغله کاری، فرصت چندانی برای جستجو و مراجعات حضوری و تحقیق پیرامون اینکه کدام مهدکوک بهتر بوده و از امکانات مناسب تری برخوردار است را ندارند لذا از فضای در دسترس اینترنت به جستجو می پردازند تا ببیند کدام مهدکودک خدمات و امکانات بهتری داشته و از مربیان با تجربه و برتری برخوردار است. من حیث المجموع با توجه به این مطالب، داشتن یک وب سایت مهدکودک برای مراکز پیش دبستانی و کودکستان ها بسیار حائز اهمیت است تا بتوانند مرکز آموزشی و پرورشی خود را به عموم مردم معرفی و تبلیغ نمایند.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

لزوم و اهمیت طراحی سایت مهدکودک

علاوه بر اینکه وب سایت مهدکودک در فرایند «انتخاب» به والدین کمک می کند طراحی سایت مهدکودک موجب می گردد که پدر و مادر در جریان امور و فعالیت های مهدکودک بطور مداوم قرار گیرند و همچنین از عملکرد کودک خود طی ساعاتی که در مهد سپری می کند مطلع شوند و همچنین والدین می توانند با اولیای مهدکودک در ارتباط آنلاین بوده و نظرات و پیشنهادات خود را ارایه دهند و نیز از اخبار و برنامه های مهدکودک در هر لحظه مطلع شوند.

طراحی سایت مهدکودک و یا مدرسه ای که وب سایت جامع و اختصاصی ندارد بسیاری از فرصت ها را از دست خواهد داد چرا که والدین اینگونه مراکز را نخواهند دید. قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

طراحی صفحه معرفی

جهت ارایه تاریخچه، رزومه و سوابق فعالیتی و همچنین سوابق آموزشی و تربیتی مدیر و مربیان مهدکودک.

طراحی بخش افتخارات

گواهینامه ها و تشویق نامه ها و مقام ها و سایر افتخارات کسب شده توسط مهدکودک در مجامع و از سازمان های ذیربط موجب ارایه نمایی قدرتمند از کودکستان و همچنین ایجاد زمینه های اعتمادسازی در والدین می گردد.

طراحی صفحه خدمات

خدمات و امکاناتی نظیر : بازی های فکری، ادوات اسباب بازی، وسایل کمک آموزشی، آموزش نقاشی، قصه گویی، آموزش کاردستی، آموزش حروف الفبا، امکانات آمفی تئاتر و سایر سیسستم های صوتی و تصویری، سالن ورزش مانند ژیمناستیک، کارگاه آموزش خانواده و … در این بخش بطور مفصل توضیح داده می شود.

صفحه تماس با ما

آدرس و تلفن ها و کروکی مهدکودک بر روی نقشه و همچنین فرم ارتباط آنلاین در این صفحه پیاده سازی می شود.

طراحی صفحه کار دستی ها

نمونه کارهای نقاشی و کاردستی های انجام شده توسط کوکان در مهدکودک در این صفحه به نمایش در می آید.

طراحی صفحه اخبار

ارایه اطلاعیه ها و زمان برگزاری برنامه های مختلف در این صفحه درج می گردد.

طراحی بخش گالری

نمایش تصاویر از برنامه ها و جشن های برگزار شده در معهدکودک و همچنین تصاویر از بخش های مختلف و امکانات مهدکودک همچون اتاق بازی، سالن ورزشی ، اتاق کاردستی و … در این قسمت قابل مشاهده است.

طراحی صفحه انتقادات و پیشنهادات

برای اینکه والدین بتوانند نقطه نظرات و پیشنهادات خود حتی شکایات خود از اولیای مهد را بدون واسطه به اطلاع مدیر برسانند این قسمت در نظر گرفته شده است.

طراحی صفحه مدارک لازم

مدارک لازم جهت ثبت نام و قوانین و مقررارت مربوطه در این بخش درج می گردد.

طراحی سیستم ثبت نام

این سیستم به جهت اینکه والدین بتوانند براحتی بدون مراجعه حضوری اقدام به ثبت نمام نمایند پیاده سازی شده که دراین سیستم والدین با پُر کردن فرم آنلاینی که مربوط به مشخصات فردی کودک است و همچنین آپلود مدارک لازم همچون عکس کودک، تصویر کارت ملی و.. بر روی سایت و سپس واریز شهریه از طریق درگاه پرداخت الکترونیک متصل به این سیستم فرایند ثبت نام را انجام می دهند و نتیجه ثبت نام از طریق ایمیل یا ارسال پیامک به والدین اطلاع داده می شود.

پیام آوا همراه همیشگی مهدکودک ها در طراحی سایت های کودکستان

گرافیک زیبا، استفاده از رنگ های شاد ، استفاده از نمادهای کارتونی برای روح بخشی کودکانه به فضای وب سایت و سازگار با دنیای کودکان از جمله تمهیدات پیام آوا در طراحی وب سایت پیش دبستانی است.

ارائه محصولات فرهنگی مانند انتشار کتاب هایی در حوزه کودکان یکی از نیازهای مهم کودکستان ها خواهد بود و شما می توانید سایت های اختصاصی انتشارات( طراحی سایت انتشارات کودکان) را به عنوان همکار خود انتخاب کنید و از این طریق در فضای اینترنت بازدید خود را افزایش دهید.

ایجاد پنل مدیریتی ساده و فارسی برای استفاده مدیر مهدکودک جهت بروز رسانی صفحات مختلف وب سایت مانند اخبار، گالری و … و همچنین گزارش گیری از ثبت نام ها و وجوهات واریزی از امکاناتی است که پیام آوا در طراحی وب سایت آمادگی و مهدکودک ها در نظر گرفته است.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

در آخر این موضوع هم شاید برای شما مفید باشد. اگر به دنبال قیمت های مناسب برای طراحی سایت هستید طراحی سایت ارزان به شما کمک خواهد کرد و اگر در تهران مشغول به کار هستید پیش از هر چیز صفحه طراحی سایت در تهران را نگاهی بیندازید تا با دید بهتری اقدام به طراحی سایت کنید.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.