تماس شبانه روزی : 09128458717
021-44045397 021-44045602
نمونه کار ها درباره ما طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت مهدکودک

طراحی سایت مهدکودک

طراحی سایت مهدکودک با چه اهدافی صورت می گیرد؟ لزوم طراحی وب سایت پیش دبستانی چیست؟ راه اندازی سایت کودکستان و آمادگی چه منافعی برای والدین و مدیران و متصدیان کودکستان ها دارد؟

شاید اینها سوالاتی باشد که به ذهن شما نیز خطور پیدا کرده است.

بدیهی است که پس از محیط خانواده، مراکز آمادگی و مهدکودک ها در فرایند تربیتی و شکل گیری شخصیتی کوکان نقش پُر رنگ و بسزایی دارد از اینرو پدر و مادر در اینکه  فرزندشان را به کدام مهدکودک بسپارند بسیار حساس هستند. مهدکودک ها مسوولیت مراقبت، نگهداری، پرورش و فراهم نمودن زمینه برای بروز و رشد توانایی های ذاتی و استعدادهای کودکان تا سن قبل از ورود به دبستان را بر عهده دارند. امروزه اغلب والدین به دلیل مشغله کاری، فرصت چندانی برای جستجو و مراجعات حضوری و تحقیق پیرامون اینکه کدام مهدکوک بهتر بوده و از امکانات مناسب تری برخوردار است را ندارند لذا از فضای در دسترس اینترنت به جستجو می پردازند تا ببیند کدام مهدکودک خدمات و امکانات بهتری داشته و از مربیان با تجربه و برتری برخوردار است. من حیث المجموع با توجه به این مطالب، داشتن یک وب سایت مهدکودک برای مراکز پیش دبستانی و کودکستان ها بسیار حائز اهمیت است تا بتوانند مرکز آموزشی و پرورشی خود را به عموم مردم معرفی و تبلیغ نمایند.

طراحی سایت مهدکودکطراحی سایت مهدکودک و یا مدرسه ای که وب سایت جامع و اختصاصی ندارد بسیاری از فرصت ها را از دست خواهد داد چرا که والدین اینگونه مراکز را نخواهند دید. قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

لزوم و اهمیت طراحی سایت مهدکودک

علاوه بر اینکه وب سایت مهدکودک در فرایند «انتخاب» به والدین کمک می کند طراحی سایت مهدکودک موجب می گردد که پدر و مادر در جریان امور و فعالیت های مهدکودک بطور مداوم قرار گیرند و همچنین از عملکرد کودک خود طی ساعاتی که در مهد سپری می کند مطلع شوند و همچنین والدین می توانند با اولیای مهدکودک در ارتباط آنلاین بوده و نظرات و پیشنهادات خود را ارایه دهند و نیز از اخبار و برنامه های مهدکودک در هر لحظه مطلع شوند.

امکانات و سرویس های طراحی سایت مهدکودک

۱ – طراحی صفحه معرفی

جهت ارایه تاریخچه، رزومه و سوابق فعالیتی و همچنین سوابق آموزشی و تربیتی مدیر و مربیان مهدکودک.

۲- طراحی بخش افتخارات

گواهینامه ها و تشویق نامه ها و مقام ها و سایر افتخارات کسب شده توسط مهدکودک در مجامع و از سازمان های ذیربط موجب ارایه نمایی قدرتمند از کودکستان و همچنین ایجاد زمینه های اعتمادسازی در والدین می گردد.

۳- طراحی صفحه خدمات

خدمات و امکاناتی نظیر : بازی های فکری، ادوات اسباب بازی، وسایل کمک آموزشی، آموزش نقاشی، قصه گویی، آموزش کاردستی، آموزش حروف الفبا، امکانات آمفی تئاتر و سایر سیسستم های صوتی و تصویری، سالن ورزش مانند ژیمناستیک، کارگاه آموزش خانواده و … در این بخش بطور مفصل توضیح داده می شود.

۴ – صفحه تماس با ما

آدرس و تلفن ها و کروکی مهدکودک بر روی نقشه و همچنین فرم ارتباط آنلاین در این صفحه پیاده سازی می شود.

۵ – طراحی صفحه کار دستی ها

نمونه کارهای نقاشی و کاردستی های انجام شده توسط کوکان در مهدکودک در این صفحه به نمایش در می آید.

۶ – طراحی صفحه اخبار

ارایه اطلاعیه ها و زمان برگزاری برنامه های مختلف در این صفحه درج می گردد.

۷- طراحی بخش گالری

نمایش تصاویر از برنامه ها و جشن های برگزار شده در معهدکودک و همچنین تصاویر از بخش های مختلف و امکانات مهدکودک همچون اتاق بازی، سالن ورزشی ، اتاق کاردستی و … در این قسمت قابل مشاهده است.

۸ – طراحی صفحه انتقادات و پیشنهادات

برای اینکه والدین بتوانند نقطه نظرات و پیشنهادات خود حتی شکایات خود از اولیای مهد را بدون واسطه به اطلاع مدیر برسانند این قسمت در نظر گرفته شده است.

۹-  طراحی صفحه مدارک لازم

مدارک لازم جهت ثبت نام و قوانین و مقررارت مربوطه در این بخش درج می گردد.

۱۰ – طراحی سیستم ثبت نام

این سیستم به جهت اینکه والدین بتوانند براحتی بدون مراجعه حضوری اقدام به ثبت نمام نمایند پیاده سازی شده که دراین سیستم والدین با پُر کردن فرم آنلاینی که مربوط به مشخصات فردی کودک است و همچنین آپلود مدارک لازم همچون عکس کودک، تصویر کارت ملی و.. بر روی سایت و سپس واریز شهریه از طریق درگاه پرداخت الکترونیک متصل به این سیستم فرایند ثبت نام را انجام می دهند و نتیجه ثبت نام از طریق ایمیل یا ارسال پیامک به والدین اطلاع داده می شود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

 

kindergarten site design

۱۱ – پروفایل کودک

iبرای انعکاس مداوم فعالیت ها و عملکرد کودک و رشد و پیشرفت های وی، این پروفایل برای هر کدام از کودکان بطور مجزا ایجاد شده که والدین با داشتن نام کاربری و پسورد می توانند وارد پروفایل فرزند خود شوند و در جریان امور قرار گیرند.

همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو یا بهینه سازی وب سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت مهدکودک به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

پیام آوا همراه همیشگی مهدکودک ها در طراحی سایت های کودکستان

پیام آوا طراحی وب سایت آمادگی، طراحی سایت پیش دبستانی و طراحی سایت مهدکودک را بصورت واکنشگرا اجرا می نماید چرا که امروزه اغلب والدین از گوشی هوشمند یا تبلت جهت مشاهده وب سایت های اینترنتی استفاده می کنند به همین دلیل وب سایت مهدکودک باید واکنشگرا باشد تا هنگام لود و مشاهده سایت در صفحات نمایشگر موبایل و تبلت، ماهیت بصری و سایز و محتوای وب سایت به اصطلاح دفرمه نشود و بطور عادی قابل مشاهده و استفاده باشد.

همچنین همانطور که گفته شد، ارتقا و بهینه سازی پروژه های  سایت مهدکودک انجام یافته توسط پیام آوا یکی از اولویت هاست تا وب سایت مهدکودک شما در کلمات کلیدی نظیر « بهترین مهدکودک» ، « مهدکودک برتر» و کلماتی نظیر آن در صفحات اول گوگل به نمایش در بیاد.

گرافیک زیبا، استفاده از رنگ های شاد ، استفاده از نمادهای کارتونی برای روح بخشی کودکانه به فضای وب سایت و سازگار با دنیای کودکان از جمله تمهیدات پیام آوا در طراحی وب سایت پیش دبستانی است.

ارائه محصولات فرهنگی مانند انتشار کتاب هایی در حوزه کودکان یکی از نیازهای مهم کودکستان ها خواهد بود و شما می توانید سایت های اختصاصی انتشارات( طراحی سایت انتشارات کودکان) را به عنوان همکار خود انتخاب کنید و از این طریق در فضای اینترنت بازدید خود را افزایش دهید.

ایجاد پنل مدیریتی ساده و فارسی برای استفاده مدیر مهدکودک جهت بروز رسانی صفحات مختلف وب سایت مانند اخبار، گالری و … و همچنین گزارش گیری از ثبت نام ها و وجوهات واریزی از امکاناتی است که پیام آوا در طراحی وب سایت آمادگی و مهدکودک ها در نظر گرفته است.

پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

در آخر این موضوع هم شاید برای شما مفید باشد. اگر به دنبال قیمت های مناسب برای طراحی سایت هستید طراحی سایت ارزان به شما کمک خواهد کرد و اگر در تهران مشغول به کار هستید پیش از هر چیز صفحه طراحی سایت در تهران را نگاهی بیندازید تا با دید بهتری اقدام به طراحی سایت کنید.

درخواست مشاوره طراحی سایت مهدکودک
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پا نوشت

طراحی سایت اصفهان ، طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت رشت ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت یزد

طراحی سایت ترکیه ، طراحی سایت گرگان ، طراحی سایت همدان ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت اراک ، طراحی سایت ارومیه طراحی سایت قزوین ، طراحی سایت قم

5/5 - (82 امتیاز)
ثبت سفارش