021 44342032
طراحی سایت در پیام آوا

طراحی سایت کافی شاپ

طراحی سایت کافی شاپ و طراحی سایت فست فود بدان جهت که اکثر مخاطبان و مشتریان کافی شاپ ها را قشر جوان تشکیل می دهند مهم و ضروری است. جوانان اکثرا در فضای مجازی وقت بیشتری را سپری نموده و به وبگردی مشغول هستند،  از اینرو صاحبان و مدیران کسب و کارهای کافی شاپ و اغذیه فروشی و فست فودها بایستی بخوبی می دانند با طراحی سایت کافی شاپ به صورت کاملا اختصاصی و قوی در فضای مجازی بهتر دیده خواهند شد و از این طریق بر مشتریانشان نیز افزوده می شود.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت تهران و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت کافی شاپ خود خواهید کرد.

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت کافی شاپ

در طراحی وب سایت کافی شاپ می توان منوهای روزانه، نوشیدنی ها و غذاهای ویژه خود را بصورت لحظه ای در معرض دید تعداد کثیری از مخاطبان قرار داد و مخاطب را ترغیب کنید تا با دیدن عکس های جذاب منوها به کافه شاپ یا رستوران شما مراجعه کند. اگر کمی به موضوع طراحی سایت برای رستوران ها نگاه کنیم کمی تفاوت های جزیی در این دو نوع فعالیت دیده می شود اما کلیت موضوع مشترک است.

شناخته شدن و محبوب شدن وب سایت های مرتبط با مواد غذایی می تواند با یک روند طبیعی صورت گیرد چرا که این دست از کافی شاپ ها و رستوران ها معمولا مشتریان خاص خود را دارند و با تبلیغات دهان به دهان به سرعت رشد خواهند کرد بنابراین تنها موضوع مهم در این باره این است که جایگاه و رتبه وب سایت شما در موتور جستجوگر گوگل نسبت به سایر رقبا بالاتر باشد تا کاربر پس از جستجو، ابتدا وارد وب سایت شما شده و آنرا مشاهده نماید.

سرویس ها و خدمات طراحی وب سایت کافی شاپ

با توجه به نیاز و درخواست مدیران کافی شاپ ها و رستوران ها می توان بخش ها و امکانات مختلف اختصاصی را در راه اندازی وب سایت کافی شاپ اجرا و در نظر گرفت که برخی از آنها عبارتند از:

  • طراحی صفحه معرفی کافی شاپ یا رستوران با ذکر تاریخچه و سوابق فعالیت
  • طراحی بخش منوی نوشیدنی ها، غذا و دسرها در دسته بندی دلخواه با امکان مدیریت و بروزرسانی راحت آنها
  • طراحی گالری تصاویر به منظور قرار دادن عکس از نوشیدنی ها، قهوه ها و نمایش غذاهای لذیذ
  • طراحی صفحه پیشنهاد ویژه برای نمایش و معرفی نوشیدنی های و غذاهای مخصوص و منحصر بفرد کافی شاپ یا رستوران شما
  • طراحی صفحه رزور آنلاین میز کافی شاپ یا رستوران برای مراسم ها
  • و طراحی سایت سیستم ثبت سفارش بصورت آنلاین و ارسال سفارش
  •  طراحی صفحه معرفی سایر شعب کافی شاپ بهمراه ذکر اطلاعات تماس و نمایش بر روی گوگل مپ
  • مکان ایجاد و دریافت کدهای تخفیف از طریق وب سایت
  • قرعه کشی آنلاین و ارسال نتایج از طریق پیامک و یا ایمیل به مشتریان
  • طراحی صفحه دیدگاه و نظرات، برای سنجش میزان احساس رضایت در مشتریان می توان نظرات و دیدگاه های آنها را از طریق این بخش وب سایت اخذ نموده و در صورت تمایل مدیر سایت می تواند هرکدام را به دلخواه در وب سایت منعکس نماید.

برتری های پیام آوا در طراحی سایت کافی شاپ

شرکت پیام آوا با توجه به اینکه در محیط کافی شاپ ها اغلب جوانان حضور دارند طراحی گرافیکی اختضاصی وب سایت کافی شاپ را متناسب با فضای اینگونه مکان ها و بصورت دلنشین و جوان پسند اجرا و پیاده سازی می نماید.

همچنین قابلیت قابلیت ریسپانسیو بودن وب سایت کافی شاپ به گونه ای که سایت در صفحات نمیش دستگاه های مختلف مانند موبایل و تبلت براحتی قابل مشاهده و استفاده باشد از برتری های پیام آوا محسوب می گردد.

ایجاد و راه اندازی بخش مدیریت آسان و کاملا فارسی برای اینکه مدیر سایت براحتی بتواند بخش های مختلف از جمله منوها و سفارشات آنلاین مشتریان و نظرات کاربران را مدیریت نموده و همچنین محتوای وب سایت را بروزرسانی نماید و نیز تمهیدات سئو سایت کافی شاپ (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) برای اعتبار بخشی بیشتر به کسب و کار شما تا نسب به رقیان در رتبه های بالاتر گوگل دیده شوید و در نتیجه ارزش برند و تعداد مشتریان شما روز بروز افزایش یابد از دیگر ویژگی های پیام آوا در طراحی سایت کافی شاپ و طراحی سایت فست فود و رستوران ها می باشد.

آنچه شرکای تجاری ما از تیم ما می گویند

Mrs.inanlo Cyrus Wheels

As a founder and designer, I've never found a more reliable and professional website development company than Payam Ava Pardazesh Co. We carried out all of our collaboration processes for making our company's websites from A to Z online, which was very helpful ...

Cyrus Wheels
شرکت رنگ یزدی شرکت رنگ یزدی

قبل از هر گونه نظر در رابطه با ظاهر در مرحله ی اول باید از پشتیبانی مناسب و قوی در رابطه با طراحی سایت مان تمجید کنم. در تمامی مراحل طراحی و تا ریزترین موارد ظاهری و فنی سایت، نظر شخص من به صورت کامل در نظر گرفته شد و در نهایت قالب طبق خواسته ی من و متناسب با فعالیت ام توسط متخصصان ‍پیام آوا پیاده ...

شرکت رنگ یزدی
پرویز فتورچی دیجیتال چینج

کار کردن با تیم متخصص پیام آوار بسیار تجربه خوشایندی بود که مطمئنا در پروژه های بعدی هم با آژانس خلاقیت شما کار ...

دیجیتال چینج
امتیاز شما به این برگه:

آماده یک سرمایه گذاری هوشمندانه روی برند خودتان هستید؟

برای مشاوره با ما مشخصات خود را وارد کنید تا تیم پیام آوا در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.